New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

best frenemy
Témanyitásbest frenemy
best frenemy EmptyVas. Május 29 2022, 21:03
queen bitch
Szabad

Play by
Bella Thorne
Születési hely
Boston
Kor
25
Lakhely
mindegy
Szexuális beállítottság
mindegy
Családi állapot
mindegy
Csoport
mindegy
Történetünk
Szó szerint a születésünk pillanata óta ismerjük egymást, hiszen az édesanyáink a kórházban találkoztak egymással és a vajúdás folyamata alatt barátságot is kötöttek elég hamar, így aztán mi is azok lettünk az évek során.
Egy bölcsödébe, egy óvodába, majd egy általános és középiskolába is jártunk, ahol osztály- és padtársak is voltunk. Tagadhatatlan, hogy te voltál a legjobb barátnőm, ahogy én a tiéd.

Csakhogy azért nem volt minden ennyire egyszerű.
Én egy középszerű, már-már átlag alatti családdal, te pedig egy felettébb jónevű és tehetős vérvonallal rendelkeztél, ami - ha nem is akartuk, de - minduntalan éket vert közénk. Mindig is irigy voltam rád, éppen ezért igyekeztem a lehető legközelebbi barátod maradni, hiszen, amikor melletted lehettem egy kicsit én is érezhettem azt a bizonyos színvonalat, ami téged örökké körülvett.
Eleinte azt hittem, hogy te ezt nem is vetted észre, pedig dehogynem... Viszont ahelyett, hogy zavart volna, élvezted az örök figyelmet tőlem is, ahogyan mindenki mástól is és szinte rögtön úgy tekintettél magadra, mintha te lennél a mintaképem. Éppen ezért el is kezdtél szépen-lassan a saját képedre formálni. Hazugság lenne azt állítani, hogy csakis te vagy az oka annak, hogy az lettem, aki, de jócskán részed van abban, hogy az iskolának elég hamar két gyönyörű, de annál romlottabb queen b-je lett. Szépek voltunk, népszerűek, széles álbaráti körrel, akik szó szerint mindent megtehettek, amit csak akartak, hiszen mindenki  a lábaink előtt hevert. Vagy azért, mert olyanok akartak lenni, mint mi és irigykedtek ránk, vagy pedig azért, mert féltek tőlünk.
Miattad kezdtem el @Tommy Doss-t is megkörnyékezni, mert a szavaiddal élve jó bulinak tűnt egy stréber gyerek érzéseivel játszani, viszont ahogy elkezdtem megismerni, őszintén meg is szerettem. Te viszont kevésbé örültél annak, hogy pont egy Doss féle fiúval kerültem kapcsolatba és nem túlzás azt állítani, hogy szinte az összes problémánk, ami az együttjárásunk éve alatt akadt, az bizony miattad és a különféle ötleteid miatt akadt. Jó, nem sokáig tartott, amíg rábeszéltél a véget érhetetlen bulikra és a velük kéz a kézben járó fiúkra, hiszen világéletemben szerettem, ha kellek valakinek, ha szeretnek, pláne, ha azt meg, illetve ki is mutatják valahogy, a luxusért pedig, ami akkor járt ki nekem, ha veled voltam, különösképpen odáig meg vissza voltam.
Lényeg a lényeg, a legjobb barátnőm és a legádázabb ellenségem is voltál egyszemélyben, hiszen bár azt hittem a javamat szolgálod, mellé cserébe, ahol csak tudtál, ott tettél nekem keresztbe. Sok mindenről még most sem tudok, amit az így a legjobb címszó alatt követtél el ellenem...

Mostmár hónapok óta nem láttalak, hiszen mindig utazol és a kevés szabadidődet is csak ritkán pazarlod rám, viszont valami oknál fogva pont akkor térsz vissza New York-ba, amikor a volt barátom is az életembe.
Vajon most mire számíthatok majd veled, tőled?

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
best frenemy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My frenemy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: