New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 43 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Matilda McFry
TémanyitásMatilda McFry
Matilda McFry EmptyHétf. Május 16 2022, 11:32
MatildaMcFry
A külső szép, de a belső romlott.

Karakter típusa
Keresett/Saját
Teljes Név
Matilda McFry
Becenév
Mati, Tilda és Szépségem
Születési hely
Németország-Bautzen
Születési idõ
1991.szeptember 01.
Kor
30 éves
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Heteroszexuális?
Családi állapot
Házas
Tanulmányok
FBI Akadémia
Foglalkozás
FBI ügynök - Nemzetbiztonsági osztály - Terrorelhárítás
Munkahely
FBI
Hobbi
Túrázás, Biciklizés és Joga

Csoportom:
Bűnüldözés

Jellem
My sweety princess side:

Energikus: Fiatal nő vagyok, aki bírja a tempót, jön és megy, fáradhatatlan módon. Tele vagyok energiával.

Meggyőző: Jó a beszélőkém, s lehet éppenséggel te leszel a következő áldozat, hogy rávegyelek valami hülyeségre.

Kretív: Nincs olyan helyzet, amiből ne tudnám magam kivágni

Szerető: Értsd úgy, ahogy szeretnéd...

Jó a kézügyességem: Minkét kezemet, ugyanúgy tudom használni.


My beauty monster side:

Csintalan: Adj fél percet, s hamarosan megtapasztalod lényem elfogadhatatlan részét.

Babafóbia: Enyhén babafóbiás lettem, mióta elvesztettem a saját kisbabám. A témáról nem szeretek beszélni.

Kialvatlan ingerlékeny: Ebben a formámban gyakran fel tudok dühödni, egyes esetekben a legpitibb dolgokra is.

Aljas: A leejtőn lefelé, ez csupán egy állomás.

Kíváncsi: Ha valami felkelti az érdeklődésem, azt meg akarom tapasztalni, begyűjteni magamnak az információkat.


Avataron:
Kinek arcát viselem?

Múlt
Magamnak írt esemény napló, a születésemtől kezdve a halálom előttig

1991.szeptember 01.: Ekkor születek meg, Harald McFry és Brunhild Grosse egyedüli gyerekeként, Bautzen németországi városkában.

1995. január 13.: Első nagyobb ajándékomat kapom meg, egy nagy barbie babát. Két nap múlva már hiányzott a bal lába, a kebleit benyomtam a testébe és végezetül fél haja kitépve.

1996. február 18: Óvodában megvertem két fiút, akik folyton pisisnek csúfoltak. Az óvónéni leszidott, s szólt a szüleimnek, hogy vigyenek el engem, mert maga vagyok a kisördög.

1997. október 9.: Másik óvodában, megvertek a lányok, mert elvettem a játékaikat. Ilyen, amikor nehezen jegyzi meg a gyerek, hogy ne vegye el más tulajdonát. Emellett a mai nap adtam először elő a szüleimnek egy éneket, egy ünnepség keretében.

1998. szeptember.: Hurrá kisiskolás lettem! Új társak, s minden más újszerűen hatott. Teljesen játékszabályok léptek érvénybe, amit nehéz volt megszoknom. Tartottam a társaimtól, s félelmemben elkezdtem több kaját zabálni.

2001. január 19.: Életem első riválisa ekkor jelent meg, a bájos és gazdag Aléna. Ő kezdett el Gömbvillámnak csúfolni, a csúfos elhízásom miatt. Cserébe én megtanultam csalni, puskázni és bosszút állni. Ott adtam vissza neki, ahol a legjobban fájt neki. Emlékszem osztálykiránduláson filctollal rajzoltam rá az arcára, s férfias jelképről van szó.

2002. május 7.: Életem első fegyelmije az igazgatótól, hiszen Aléna állandóan azzal szekált, hogy neki már van gyerek pasija, míg engem senki sem akar. Erre alaposan felpofoztam azt a ribancot...elegem van belőle, s jó lenne a nyugalom.

2002. május 8.: Esős nap, s Aléna testőrjei, erejüket kihasználva, megfürdettek egy sár dagonyázóban suli után, s a ruháimat elvették. Életem legrosszabb élménye, nem kedvelem a túlságosan izmos pasikat.

2002. május 15.: Elköltöztünk Hamburgba, első részben a szüleim munkája miatt, másodsorban az iskolai dolgaim miatt. Egyszerűen nem bírtam Alénát.

2002. Befejeztem sikeresen a kis iskolát, ami azt jelenti középiskolás lehetek.

2003. nyár.: Dániába mentünk el szülőkkel nyaralni, kimozdulni a nagy világba. Kemény túrákat kerestek nekem, hogy lefogyjak. Egészséges életmódot a szüleim mutatták meg.

2003. tél.: Megismerkedtem a jogával, s akármilyen vicces, de ekkor tanultam meg úszni és biciklizni. Plusz mozgásokat találtak ki nekem.

2006. április.: Kemény volt idáig eljutni, de leadtam a súly felesleget magamról. Büszke vagyok magamra, s nem állhatok le. Néha ha van kedvem eljárok kondi terembe.

2007-2009.: 3 évig én voltam az osztály szépe. Pasik hevertek lábaim előtt, s felettem és felettük. Khmm, beribancosodtam egy cseppet, amiről sosem beszéltem szüleimnek.

2009. tél.: Egy helyi kávézóba mentem el dolgozni, felszolgáló hívatással.

2010. nyár.: Szabad napos voltam, mikor a kávézó terrortámadás áldozata lett. Életem első mázlija.

2010. november 8.: Jelentkezek katonának, s egyben elvégzem sikeresen a hozzá való teszteket.

2012. június 4.: Sikeresen túl vagyok a kiképzéseken, s mindenféle hadgyakorlaton.

2019. nyár.: Eddig szolgáltam a hazám, s szülőktől elbúcsúzva USA-ba költözök, New York City.

2020. januártól – augusztusig.: Pincérnő vagyok különböző étteremben

2020. augusztus vége.: FBI toborzásra jelentkezem, hiszen tenni akarok a terror ellen. A jót szeretném szolgálni.

2020. szeptember.: Larisa Ambani...életem második riválisa megjelenése. Szintén FBI-os akar lenni a kis pasi sirató. Milyen kőkorszaki nő!

2020.október 19.
Huh, azért nem egyszerű benn maradni itt. Nagy a lemorzsolódás, s nem mindenki vesznek fel FBI-osnak. Úgy érzem, hogy azért a katonai tanulmányaimnak van előnye itt. Feszültem figyelem az igazgató szavait, aki úgy beszél rólunk, mint a jövő FBI egységei. Hát nem éppen ragadja meg a figyelmem, a maga monoton hangnemében. Azonban miért ültem ide Ambani mellé? Hogy ne unatkozzak, így tehát megszólítom azon a szépséges elviselhetetlen hangomon.
- Mi a helyzet Ambani? A szünet nem volt elég, hogy feltöltődj? - naná, hogy odaszúrok neki. Örülök annak, hogy szívhatom a drágalátos vérét, ha már olyan rivális helyzetben vagyunk és egymást pusholjuk a végletekig.
- Figyelj, a hajad olyan, mint a lenyalt bocicsoki – tetézem a hangulatot nála, mert szeretem, ha felhúzza magát. Kettőnk közül én vagyok az idősebb, így megtehetem a fiatalon.
- Te McFry, nem unod még?- uhh, micsoda válasz tőle, de én sem vagyok rest teljes valómban visszavágni, mert ha kapsz valamit, azt viszonozni kell.
- Ezt sose fogom megunni. Már csak egy hét, ki kell élveznem. Utána te úgyis eltűnsz a süllyesztőben én pedig magasra fogok törni. Ezt te is tudod ugye? - villantom meg nőies lényem nélkülözhetetlen és ellenállhatatlan szikráit, csupán viccből. Naná, hogy csupán olyannal tud visszavágni, aminek igazából nem örülök.



2021. január 22.: Hirtelen jött házasság azzal a szexgéppel, aki az ágyban a legvadabb álmaid is teljesítené.

2021. április.: Ma tudtam meg, hogy anya leszek. Izgatott lettem, nem így képzeltem el az életem.

2021. Július.: Megkapom a FBI állást, ott vagyok az elvárt színt felett. Huh nagy kő esik le a szívemről, egyben forr bennem végre a tenni akarás.

2021. Augusztus.: Igyekezetem eredménye, hogy elvetélem a babát. Milyen fura perverz ízlése van az életnek, hogy pontosan Ambani a támogatom, s megbékélek vele...egy időre.

2021. október.: Többször megüt a pasim, ráadásul bevallása szerint félrekefél. Beadom a válási papírokat, nem kell nekem egy ilyen ember.

2021. november.: Larisa csajszimmal csinálunk egy lazulós napot, s bizony beavatom életem mély rétegeibe, tán túlságosan is. De miért érdekelt volna? Telenyomtam magam fullra piával.. Ám vannak amiket még neki sem mertem elmondani.

2021. december 24.: Még nem sikerült megválnom a pasimtól, mert makacskodik, pedig lehetne boldog azzal a dús keblű picsával, ha már annyira kivánja meg minden.


Én meg Larisa a munkában:

Halkan benyitok az ajtón, kezemben csomó akta. Elmélyülten nézem az adatokat, hiszen ez eltereli a figyelmem arról a dög pasiról. Amint belépek, akkor csak annyit látok, hogy Larisa egy üveg alkohol nyakába kapaszkodik. Hát énnekem a fogásról más jut eszembe, de valamiért nem poénkodom el. Ellenben a sorok között egy nyomot vélek felfedezni.
- Azt hiszem találtam valamit! - s átnyújtok neki egy bizonyítékot, egyben egy vörös mappát.
- Cincus, mit gondolsz róla? - fogalmam sincs honnan jött nekem a Cincus, egyszerűen a nyelvemre jött. Mert..mert néha cincog nekem, azonban a teste ragadozó vadmacskáé. Jó teste van, én nőként állítom, hogy sokan ismerkednének vele.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Matilda McFry
Matilda McFry EmptyHétf. Május 16 2022, 21:57
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Matilda!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Igazán sok mindent megtudhattunk a karakteredről; a jó tulajdonságait, a rossz tulajdonságait, a gyerekkorát dióhéjban, az utóbbi éveket pedig kicsit részletesebben.
Tetszett, hogy a jellemednél nem csak a jó tulajdonságokat emelted ki, hanem a rosszakat is felsoroltad. Sokan ezeket annyira nem szokták hangsúlyozni, mivel mindenki próbálja inkább a jobb oldalát mutatni, de nálad ez egyensúlyban volt teljesen. Smile
A történeted egészen a születésed napjától indul, és tényleg olyan volt, mintha egy naplót olvasnék. Az elején még a szóhasználaton is érződött, hogy olyan, mintha egy gyerek írta volna valóban, aztán ahogy haladtál egyre előrébb az időben, úgy lett egyre szókimondóbb is a fogalmazásmódod.
A férjed, hát... hogy is mondjam? Nem egy szimpatikus ember. Laughing Remélem, hamar sikerül megszabadulnod tőle, az ilyen mást sem érdemel. Larisa-val érdekes duónak tűntök, amennyire húztátok eleinte egymás agyát, most mégis úgy tűnik, egymásra támaszkodtok. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul a ti sosem unalmas kapcsolatotok, illetve arra is, hogyan sikerül kimásznod ebből a borzasztó házasságból. Smile

Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni, de én addig sem tartanálak fel tovább, utadra engedlek. Matilda McFry 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Matilda McFry Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Matilda McFry Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Matilda McFry D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Matilda McFry Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Matilda McFry
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Matilda "Mattie" Hadwin
» Bear Mountain Loop - Xie & Matilda
» Annamária & Matilda - Öltözködés és bulizás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: