New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

We share the same blood, sister
TémanyitásWe share the same blood, sister
We share the same blood, sister EmptyKedd Ápr. 27 2021, 14:05
Carley Wilkinson

Play by:
Elizabeth Olsen van a képen, de szabadon alakítható
Születési hely:
Miami
Kor:
32-34
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
az biztos, hogy már nem házas
Csoport:
diák, törvényszegő, munkanélküli ne legyél
Történetünk:

Van egy kisfiad, Toby, aki az öt évesek bölcsességével lett megáldva, az infarktus kerülget téged, ha épp lesérül. Ha a kórházban dekkol, mindig valami különleges kéréssel áll elő, én meg mindent teljesítek neki, mert hát mégis csak az unokaöcsém, te pedig a húgom vagy.
Sose mondtuk még ki szerintem, hogy szeretjük egymást, de elviselem, ha rosszabb napjaidon káromkodsz, amit mindig szóvá is teszek.
Szeretetteljes, független nő vagy, aki megtalálta az egyensúlyt az egyedüli gyereknevelés és a munka közt. Apánkkal ellentétben te láttad, hogy a tüdőgyógyászat nem holmi hóbort nálam és ugyanolyan keményen megdolgoztam ezért az állásért, azért a bérért, amiért a belem is néha kidolgozom.
Gyerekként állandóan az utcán, a parkban lógtunk, ezért is kosarazunk még mindig együtt, ülünk le karácsonyok idején sakkozni és társasozni, de az őrületbe viszel a Bachelor műsorral, teljes mértékben rajongsz azért a valóságshow-ért.
Hogy mi lett az exeddel? Lehetsz elvált, lehetsz özvegy, soha nem is voltál férjnél? Rajtad múlik, de ha él még az az ember, aki nem képes felelősséget vállalni a saját gyerekéért, nem fogom szeretni. Ha még él - tudom, hogy gondjaid vannak, látom, hogy elmaradtál néhány csekkel, hogy felvettél hitelt, hogy az exed nem fizet tartásdíjat, hogy tartozol neki is - persze semmiről sem beszélsz, próbálod egyedül megoldani a nehézségeket, mert büszke vagy, makacs és önfejű.
Támogatlak mindenben, amiben csak hagyod és amit logikusnak gondolok, ha épp utaznál, akkor Toby nálam is lehet, jól elvagyok vele, ráadásul csajmágnes a bevásárlások közben Very Happy Nem akarom kihasználni, de valahogy mindig kapok egy-egy telefonszámot a boltban nőktől. Ezt is Toby számlájára írom, menő kölyök.
Te lettél volna a tanúm az esküvőmön, csak a menyasszony az oltárnál ott hagyott, mint eb a szaharát, te meg eldöntötted, hogy kikaparod az exem szemét. Falazol nekem, ha kérdezik, hogy vagyok, mindig azt mondod, remekül, élvezem a munkát, meg se látszik, hogy egyedül vagyok, de közben tudod, hogy most minden nőt mélyen legbelül gyűlölök és ha fel is hozod, hogy ideje lenne ismerkednem, már nem is reagálom le. Segítettél összepakolni az exem cuccait és fel is ajánlottad, hogy felgyújtod, úgy kellett kiszednem a kezedből erővel az öngyújtót, a gyufát, másnap meg a felcipelt benzines kannát. Mai napig nem értem, hogy juthatott eszedbe Very Happy
Amikor felhívtak a tévétől, hogy érdeklődjenek azért, hogy ráérek-e műsorban szerepelni, tudtam, hogy csakis te jelölhettél a Bachelor szerepére, nem is beszéltem veled jó pár napig utána, sőt, talán életemben akkor és először emeltem fel a hangom veled szemben.

Nagyon várnám a húgom, szeretném, ha valamiféle rossz ügyletbe keveredne bele, vagy önhibáján kívül lenne részese annak. Intelligens, okos, talpraesett karaktert szeretnék, aki a kényszerűség miatt és mert nem volt választási lehetősége, rossz vizekre evezett. Szeretném őt, a kórház ajtaja nyitva áll, egy ágyat mindig biztosítok a rokonok számára ha szükséges, a legjobb ellátást fogják megkapni minden esetben. Very Happy (mert használjuk ki, hogy az egészségügyben dolgozom Very Happy )
Várnám Carleyt, ő is hirdethet karaktert természetesen, sőt, az exét, bárkit, aki az életének zűrös momentumaiban jelen van.

Mason előtörténetének első része egy kórházi jelenet, ahol Toby volt a beteg Smile

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
We share the same blood, sister
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Blood & bone
» Share a Smile - Jayla & Benjamin
» Don't you want to share the guilt? - Meghan&Ryder
» not by blood, but bonded to each other just the same
» family is not always set in blood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: