New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 35 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 08:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Serenity J. Burrow
TémanyitásSerenity J. Burrow
Serenity J. Burrow EmptyPént. Feb. 05 2021, 22:33
Serenity J. Burrow

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Serenity Jacqueline Burrow
Becenevek:
Ser, Nity
Születési hely, idő:
1991. 08. 03. Brooklyn
Kor:
29
Lakhely:
Bronx
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
Szingli
Csoport:
Munkások
Egyetem:
nem jártam egyetemre
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Személyi asszisztens
Ha dolgozik//Munkahely:
Passionis Shoes
Hobbi:
olvasás, kirándulás, festés, jóga
Play by:
Elçin Sangu

Jellem
Mi az, ami elsőként eszébe jut annak, akit rólam kérdezel?
Kedvesnek tartanak, mindig igyekszek segíteni ott, ahol csak tudok. Sosem panaszkodok és belátom, ha hibázok.
Közvetlen, bárkivel bárhol szóba tudok elegyedni, legyen az a sarki bolt vagy egy fodrászat. Könnyen teremtek kapcsolatokat.
Vagány, nem félek felvállalni magam és a véleményemet kinyilvánítani.
Szerény, nem kérkedek azzal, amim van. Nem dörgölöm már orra alá, ha nekem valami jobb, mint neki.
Intelligens, bár nem jártam egyetemre, de próbálom magam folyamatosan képezni.
Erős, meg tudom állni a helyem egyedül is a világban. Nem szorulok mások segítségére.
Rendkívül őszinte vagyok, ami miatt már többször volt konfliktusom másokkal. Sokan nem bírják, ha valaki a szemükbe mondja az igazságot.
Néha bolondos is tudok lenni, a legváratlanabb ötletek jutnak az eszembe.
Na és persze bizalmatlan is. Bár könnyen megnyílok másoknak, de a bizalmamat ki kell érdemelni.

Múlt
A szüleim még túl fiatalok voltak, amikor összeházasodtak. Inkább kényszer volt, mint szerelem. A bátyám volt talán az oka, aki már akkor megszületett, mielőtt anyánk nagykorúvá vált volna.
Úgy tervezték, hogy egy boldog nagy család leszünk majd. De a húgom születése után, apán elég hamar lelépett. Én már nem is emlékszem rá, csak anyára. Aki próbált minket nevelni, nem sok sikerrel. Nem rovom fel neki, hiszen még nagyon fiatal volt, amikor négyesben maradtunk. A bátyám öt éves volt, én három, a húgom pedig egy, amikor lepasszolt minket a nagyihoz.
Nem mondom, neki se lehetett könnyű, hogy a munka mellett még mi is a nyakába szakadtunk, de egy percig sem panaszkodhatok. A mai napig nem tudom, hogy volt rá képes, de mindig mindent megtett értünk. Miközben a munkahelyén is remekül helyt állt.
A gyerekkorom mondhatni meseszerű volt. Nem azért, mintha túl sok játékom lett volna, hanem mert volt két testvérem, akikkel mindig ki tudtunk találni valami mókásat. Nem volt szükségünk tárgyakra ahhoz, hogy jól érezzük magunkat. Sosem veszekedtünk, olyan testvérek voltunk, amilyenről minden szülő csak álmodhat.
Amikor óvodába kerültem hamar lettek barátaim is. Már egészen kicsi korom óta megvan az a bizonyos képességem, hogy tudom, hogyan kell másokhoz közeledni. Mindig megtalálom a megfelelő szavakat.
Az iskolában is hamar feltaláltam magam. Szerettem tanulni, nem csoda, hogy végig kitűnő jegyeim voltak. Sokszor még mások leckéjébe is besegítettem. Na, nem írtam meg helyettük, mert az csalás lett volna és én abban nem vagyok partner. De ha valaki hozzám fordult segítségért, sosem utasítottam vissza. Voltak is ilyenek jó páran.
Az első és egyben egyetlen barátomat is, így ismertem meg. Neki nem csak a leckében kellett segítenem, de a tanulásban is. Az a tipikus futballista srác volt, akiért a csajok mind odáig voltak. Az apja meg persze egy híres ügyvéd, akit mindenki ismert a környékünkön.
Én sosem gondoltam rá úgy, hogy bármi más is kialakulhat köztünk mint egy szimpla barátság. De ő egészen hamar randira hívott. Sokáig hárítottam. Egyrészt, mert úgy éreztem, hogy nem férne bele az életembe egy kapcsolat. Másrészt, mert nem akartam elhinni, hogy komolyan gondolja. Egy év kellett ahhoz is, hogy rábólintsak a találkozóra. Visszagondolva nem bántam meg, mert szép időszakot éltem meg vele. Gimi másodikban kezdtünk járni és egészen három évvel ezelőttig egy párt is alkottunk.
A gimi után nem mentem egyetemre, bár valószínűnek tartom, hogy valahova csak felvettek volna ösztöndíjjal. De a nagyi akkoriban nagyon sokat betegeskedett. A bátyám nem tudott rá vigyázni, ő továbbtanult és nem maradt elég ideje az otthoni dolgokra. A húgom pedig még csak gimibe járt, úgyhogy ő se sokat tudott segíteni. Én voltam, aki vitte a háztartást, törődött a mamával és még munkát is kerestem.
Először egy gyárban tudtam csak elhelyezkedni, de szépen, lassan egyre előrébb haladtam a ranglétrán. Először csak csoportvezető lettem, majd bekerültem az irodai dolgozók közé, végül én lettem a főnök asszisztense. Sokat tanultam tőle, mindig lelkiismeretesen végeztem a feladataim. Szerettem ott dolgozni. Viszont nem akartam életem végéig egy munkahelyen maradni, így amikor egy jobb állást ajánlottak, ugyanebben a munkakörben, váltottam.
Időközben a nagyi is felépült és minden újra jó volt és szép. A bátyám is hazaköltözött hozzánk, miután elvégezte az egyetemet, orvos lett belőle. Viszont a húgommal akadtak problémák. Ő mindig egy kicsit különc volt. Az iskola sem érdekelte, nem akart tanulni. Így az egyetemet ő se végezte el. Helyette egy pár hónapos tanfolyamra jelentkezett, baristának. Mivel azt szerette csinálni, így nem is okozott neki problémát. Könnyen el is tudott benne helyezkedni, egy apró, kézműves kávézóban.
Két hónappal ezellőt csődbe ment a cég, ahol dolgoztam, úgyhogy újra munkát kellett keresnem. Viszont ez nem ment olyan gyorsan, mint ahogy azt elsőre gondoltam. De legalább volt időm a hobbimra koncentrálni. Hosszú idő után először újra ecsetet ragadtam és festeni kezdtem. Annyira élvezem, ahogy a gondolataimat a vászonra viszem, annyira ki tud kapcsolni.
Egy pár képet feltöltöttem különböző oldalakra, hátha sikerül belőle pénzt is csinálnom. De nagyon meglepődtem, amikor rekordgyorsasággal el is vitték őket. Örömmel tölt el, hogy amit készítek az másnak is tetszik. Azóta még több időt szoktam alkotással tölteni és mindig találok érdeklődőt is a képekre. Viszont vannak, amiket még csak meg sem mutatok másnak. Azok a szobám sarkában, letakarva várnak arra, hogy egyszer majd egy galériában állítsák ki őket. Ez a jelenlegi legnagyobb vágyam.
Egy hónappal ezelőtt viszont, végre sikerült újra munkát is találnom, személyi asszisztens lettem. Élvezezem, bár kezdetben ez sem ment egyszerűen. Amikor megismertem a főnökömet, még olyan magának való embernek tűnt. Nem sokat beszélgettünk. Viszont ez szépen, lassan változni látszik. Már nyitott a velem való kommunikációra is és ezáltal a véleményem is egyre inkább átformálódik.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Serenity J. Burrow
Serenity J. Burrow EmptySzomb. Feb. 06 2021, 12:32
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Serenity!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nagyon talpraesett és életrevaló nőnek ismerhettünk meg téged, aki mindig ott segít, ahol kell. Ha arra van szükség, hogy hosszú órákat dolgozz egy gyárban csak hogy segíthesd a családodat, kérdés nélkül végzed a feladatot legjobb tudásod szerint, amiért meg is jutalmaznak és egyre előrébb és előrébb jutsz. Ha pedig a családod mellett kell lenned, a nagymamádat ápolva, akkor képes vagy szíved lelked a vele való törődésbe adni. Ilyen lehet az, amikor minden megpróbáltatás és nehézség ellenére mégis olyan család kovácsolódik össze, akik mindent megtennének a másikért. Édesanyád számára sem lehetett könnyű a gyereknevelést és a család fenntartását egyensúlyozni, legfőképpen a fiatal kora miatt. Neked mégis a megfelelő emberektől sikerült a megfelelő tulajdonságokat örökölnöd. Szerintem jobb gyereket nem is kívánhat magának egy szülő, mint téged; kedves vagy és nyílt az emberekkel szemben, jól tanulsz. Serenity J. Burrow 2624752903
Ez a hozzáállás és az emberekkel való nyíltságod, az hogy ha keményen meg is mondod nekik a véleményed, de azt szeretetből teszed, azt hiszem olyasmi, ami a mai világban kifejezetten értékelendő. De ahogyan a jelenlegi főnököddel való kapcsolatodból kiderült, nagyon is képes vagy az alkalmazkodásra és arra, hogy minden helyzetben megtaláld a jót és azt, hogy hogyan is haladj tovább az életben. Minden új helyzetből, amelybe csöppenek, tanulhatunk valamit. Kíváncsi vagyok számodra mi lesz az, amivel többé válsz, ami megváltoztat valamit az életedben most, az új munkahelyeden. Serenity J. Burrow 2451935670
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Serenity J. Burrow Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Serenity J. Burrow Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Serenity J. Burrow 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Serenity J. Burrow 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
Serenity J. Burrow 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Serenity J. Burrow
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Serenity & Marco
» Serenity Peregrine
» Dark serenity - Amara & Angelo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: