New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 11:59-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 10:48-kor
Levi Thatcher
tollából
Ma 09:18-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 07:21-kor
Luana Machado
tollából
Ma 07:05-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Addie
TémanyitásAddie
Addie EmptyHétf. Dec. 28 2020, 11:32
Adriana Castillo

Play by:
Camila Cabello (ha van jobb jelölted, akinek dél-amerikai kinézete van, kivele! Smile )
Születési hely:
Mexikó-Mexikóváros
Kor:
25
Lakhely:
Tudtommal anyával élsz. Igazából nekem mindegy! Csak ne a gazdagabb negyedek közül válassz. Staten Island biztosan nem.
Szexuális beállítottság:
A férfiakat egészen biztos szereted. Legfőképpen a sittes képű rossz fiúkat.
Családi állapot:
Én ezt már nem tudom követni.
Csoport:
Diákok
Történetünk:

Két dolgot tanultam meg az apánktól. Egyik: Az illegális ügyleteidet mindig feltűnés nélkül intézd.
Másik: A családod minden mással szemben prioritást élvez.
Ez utóbbi volt az egyetlen értelmes mondata egész nyomorult életében, ami elhagyta a száját. Minden más hazugság volt. Gyerekként mindig csodáltuk, felnéztünk rá, azt hittük, hogy egy valamire való apának pontosan ilyennek kell lennie. Aztán később, amikor valaki bevarrta a drog ügyletei miatt, és mi is idősödtünk, rá kellett döbbennünk, hogy a lehető legrosszabb példa volt előttünk. Mámának köszönhető egyedül, hogy nem sodródtunk ki az apánk által képviselt ösvényre, és minden nehézség ellenére amin keresztül mentünk, emberek maradtunk. Az öreg Castillo nem sokkal a lesittelése után öngyilkos lett a börtönben. Ez azután történt, hogy megkaptuk a vízumokat és végleg magunk mögött hagytuk Mexikót, New Yorkban kezdve új életet. Már majdnem egy évtizede élünk itt. A vízumunknak több feltétele is volt. Nyilván a nyelv megtanulása, hogy te folytasd az akkor még középiskolai tanulmányaidat, illetve hogy Mamá és én munkát találjunk. Te nem csak a túlféltett, egyetlen kis hugicám vagy, hanem egyben a legjobb barátom is. Akivel szégyenérzet nélkül megnyílhatunk egymásnak, mert tudjuk, hogy a titkaink biztonságban vannak a másiknál. Talán ezért sem ítéled el a szexuális beállítottságomat, én pedig cserébe elnézem neked, hogy szinte már mániákusan hajszolod a szerelmet, minden férfiban, aki intéz feléd egy-egy jó szót, vagy csak rád mosolyog, a Nagy Ő-t látod. Félreértés ne essék! Nem egy szexéhes ribanc vagy! (És ragaszkodom hozzá, hogy a karakter ne is olyannak legyen megalkotva!) Nem fekszel össze minden randi partnereddel. Annál azért okosabb vagy. Egyszerűen csak szeretetre van szükséged. Nem tudom, hogy miért hajszolod ennyire a pártalálást. Talán az öreg Castillo által hagyott űrt akarod pótolni, az általa okozott töréseket, sebeket próbálod befedni a hamis kapcsolatokkal, érzelmekkel. Rendre olyan férfiakra akadsz, akik átvernek, vagy bántanak, esetleg mind a kettő. Ilyen esetekben persze bekapcsol a vészcsengő a fejemben, és ügyeletes verőemberként rendre helyre is rakom azt a bikát, aki a húgomat bántja. Egyetemre jársz, ez biztos. A szakirányt rád bíznám, de el tudom képzelni, hogy a jövőben ügyvéd, vagy jogász lesz belőled. Egyetem mellett dolgozol, hogy segítsd anyát. Velem ellentétben hirtelen robbansz, igazi pörgős, a déliekre oly' jellemző vérmérséklet vagy, imádsz az anyanyelveden káromkodni, de a családodért mindenre képes vagy.

Nagyon szeretném, ha Addie nem sokban térne el a fentebb leírtaktól. Az, hogy minden órában más mellett képzelné el az életét, tényleg NEM ÚGY értendő, hogy ágyról ágyra jár, és hülyíti a hím egyedeket! (inkább ők hülyítik szegényt...) Ha ilyennek alkotnád meg, akkor kérlek, hogy felejtsd is el, vagy gondold át mielőtt beregisztrálod a karaktert. Nem vagyok valami villám játékos, aki napestig a számítógép előtt ül és ontja magából a reagokat. Sajnos a magánéleti elfoglaltságaim erre nem teremtenek lehetőséget, de eltűnni nem szoktam szó nélkül. Maximum több időt kell várni egy reagra, de azt általában jelzem előre! Ha ezek alapján úgy gondolod, hogy Addie neked való karakter, regisztrálj be és pm-ben értekezünk! Wink  Addie 560292900  
mind álarcot viselünk
Tristan H. Castillo
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Addie 28cac0b905e0114686600d4a3e2200d6552b75e9
Addie Cca4db38aa156530a968b8e8fa8ba53f8af68bad
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
...now I'am the violence
...I'am the sickness

Addie MKjbZ0w
...won't accept your silence
...beg me for forgiveness
★ családi állapot ★ :
my name is NO
my sign is NO
my number is NO
you need to let it GO
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Addie F677534a1e70cd62e23a58571dcdac54dd77b5c7
★ idézet ★ :
La vida consiste no en tener buenas cartas, sino en jugar bien las que uno tiene.""
★ foglalkozás ★ :
Autószerelő, ex selyemfiú
★ play by ★ :
Alejandro Speitzer
★ hozzászólások száma ★ :
36
★ :
Addie 9909f184937276954a208095a1239282c7635beb
 
Addie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fab&&Addie
» Addie&Hugo
» Addie ✫ Flor
» Addie Frewen
» instagram.com/addie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: