New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 10:32 pm-kor
Levi Thatcher
tollából
Ma 10:31 pm-kor
Sebastian Nolan
tollából
Ma 10:22 pm-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 10:20 pm-kor
Levi Thatcher
tollából
Ma 10:14 pm-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 9:59 pm-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 9:50 pm-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 9:48 pm-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 9:38 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Matteo & Luciano
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 6:54 pm
14:08
Lulu
Túl sokat pampogsz, öregem! Very Happy Mire ideérsz, komolyan kiiszom apáinkat a vagyonukból -.-"


Számolom azt a tízet!!! 5 perc és lejár...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 6:11 pm
14:03
Matteo
Nincs miről nyilatkoznom Rolling Eyes

Máskor meg te rád kell várni! Legalább megtanulod, hogy milyen is az, amikor más is annyit készülődik, mintha épp az oltár elé készülne Matteo & Luciano 2373327048

Nem Matteo & Luciano 1811199453

Na, akkor lesz majd hozzá egy-két keresetlen szavam Matteo & Luciano 2648614545 Mondjuk túlzásba se szabad esnem, mert akkor meg apám koppint az én orromra, hogy miért hergelem a jó munkaerőt... Rolling Eyes

Ha nem akarod, hogy a tiédet használjam, venned kell nekem egyet. Sajnálom, ennek ez a módja Matteo & Luciano 199984066

Az éjjeliszekrény és az ágy között volt, úgyhogy ez most nem talált Matteo & Luciano 199984066
Na, de nem kell tovább rimánkodnod, tíz perc és ott vagyok.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 5:26 pm
14:00
Lulu
Amíg nem nyilatkozol, minden bizonnyal  Matteo & Luciano 4146035580  Matteo & Luciano 4146035580


De szedelődzködhetnél már Isten igazán!!! 2 óra van.. mióta is várok rád? 


Talán én nem cseszegethetlek téged, mondd?!


Szerintem simán meglehet... minőség ellenőr, meg a "főnik szemei és fülei". Szegénynek látnád az a kínos megfelelési kényszerét meg próbálkozását jaaaj mamám! Matteo & Luciano 2081954265 én érzem magam kellemetlenül néha  Matteo & Luciano 1672389139  


Nekem???? Nekem van, szerezz magadnak!
Szegény gyereknek el kell végeznie a piszkos munkát, és kivasalnia a ruháit.... szegény kis drága  :taknyos:  Matteo & Luciano 2122324058
Nem. De ha belőled indulunk ki, tuti a lakás legmélyén lesz, a huszonhetedik parkettaléc alatt.... vagy az ágy matraca és az ágy kerete közé becsúszva. OTt próbáld előbb, mielőtt felfeszegeted a deszkát... 

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 4:11 pm
13:58
Matteo
Mostantól ez lesz, mi?... Matteo & Luciano 1811199453 Más asztalhoz fogok ülni, az már egyszer fix.

Nyilvánvalóan Rolling Eyes Bár most úgyse bírnád ki, hogy ne szívd a véremet... Pedig semmit nem tettem! Matteo & Luciano 2373327048

Ahhaaa, tehát szerencsétlen kölyök azt hiszi, hogy mi vagyunk a küldöttség, hogy szemmel tartsuk a munkájukat? Laughing Nem ez lenne az első eset, de gondolom Maria meg jót rötyögött a háta mögött Laughing
Hát jó'van most na... ne bántsd szegényt... Very Happy

Nincs mese, be kell szerezned valamit, hogy ne a tiédet használjam el Razz

Éppen nincs itthon senki, se te, se Viola, se keresztanyám, hogy elvégezze helyettem a "piszkos munkát", úgyhogy kénytelen vagyok én elébe menni a dolgoknak. Nem kell semmit mögé látni... Rolling Eyes

Előtúrom a kulcsot és indulok. Nem emlékszel, hogy hova dobtam este?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 3:58 pm
13:52
Lulu
Szerénységed határtalan... csak tudnám mikor kapott ilyen őrült tűzre... csak nem agyon dicsért valamelyik babácskád? Razz


Aha, te meg a némasági fogadalom! Ha el is kezdenéd, még engem basznál le, hogy miért nem mondok semmit Rolling Eyes  Matteo & Luciano 1556694851 


Valami új gyerek lehet, eddig nem láttam itt. Mikor bejöttem, sutyorgott valamit Mariaval, és mintha seggbe lőtték volna, már vágtázott is elém, hogy a létező legjobb helyre kísérjen, fejből eldalolta nekem még a tavalyi étlapot is, meg a jövendőbeli borlapot. És tessék, itt ülök egy teli pohár eperborral. Matteo & Luciano 3244506387 mondjuk ha engem kérdezel, ő maga inkább prűd, finom hölgy, mint én... khm... :pedigre:


Persze, hogy tudom, hát ki mást? -.-"  


Nem veszem el szerencsétlen munkáját Razz
De mondd, csak drága egyetlenem Very Happy Mi a fenét tollászkodsz te ennyi ideig? Meg te vasalni??? Máskor meg rohansz hozzám lefelé görbülő szájjal, hogy nem tudod kivasalni az inget vagy a nadrágot.  :fél: mi történik? :???:  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 3:37 pm
13:49
Matteo
Áhhh, én minden tükörben jól nézek ki! Matteo & Luciano 2170533746

Inkább te tanulj meg viselkedni, és ne tervelj ellenem merényletet... még a végén fogom magam és ott hagylak Matteo & Luciano 2373327048 Természetesen, miután bőséggel belaktam, addig is némasági fogadalmat teszek... Rolling Eyes

Akkor meg melyik mihaszna pincér néz minket prűd, finom hölgyeknek, hogy ilyeneket ajánl?! Shocked Megyek és lekapom a tíz körméről, bármelyik is legyen az! Twisted Evil Laughing

De legalább lesz kit hibáztatnom, míg őrjöngve szedem ki a waxot a hajamból. Tudod, hogy úgyis téged foglak okolni szemöldök

Hát azért tarts közvéleménykutatást a vendégek között, mert annak függvényében indulok el hiányos öltözetben Laughing
De már találtam valami értékelhetőt... csak akkor vasalnom is kell, de legalább gyorsan átsimogatni. Eskü mindjárt indulok Laughing Állj be addig Stefano mellé énekelni Razz
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 12:52 pm
13:45
Lulu
Igen, az a fürdőszoba tükör meglehetősen előnyös képet tud mutatni. Nem értem, hogy mi a különbség tükör és tükör között hmmm...


Matteo & Luciano 1159569709  Matteo & Luciano 2075961653 deee, akarsz Razz csak készülj fel lelkiekben nagyon jól Matteo & Luciano 560292900  Matteo & Luciano 690269075  


Tudod mit mondana... "a prűd, finom hölgyeknek is kedvezni kell valamivel, márpedig egy-egy ilyen édeskés, gyümölcsös szörnyűséggel, le lehet nyűgözni őket".... az ilyeneket csak és kizárólag ezért csinálja. Már, ha tényleg az ő műve  Matteo & Luciano 3673325056 de minden bizonnyal az övé. Egyedül ő kísérletezne a családból más gyümölcsök ízével...


Én azért meggondolnám. Azok erősen göndör "fürtökre" valók XDD Soha nem fogod kivakarni belőle Very Happy  :biggrin:  X3 de legalábbis úgy fogsz kinézni, mint aki jön Matteo & Luciano 2648614545


Nem hinném, hogy bárki zokon venné, ha mutogatnád itt az Adonisz testedet  Matteo & Luciano 2170533746 nekem tök nyolc, hogy miben jössz, vagy miben nem. Csak szedd magad!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 12:39 pm
13:43
Matteo
Hát tudod, nem olyan vészes, amit abban látok, úgyhogy elég könnyen Matteo & Luciano 2170533746
De az egyszer biztos, hogy Ennio az arcomba fog csapni, ha meglát... Előre félek a haragjától.

Óanyám... tudod mit? Meggondoltam magam. Nem akarok találkozni veled. Messzire kerülj el! Matteo & Luciano 2373327048

Ne vetíts, te még a buborékos víztől is! Laughing De ha valóban Vito keze van ebben, lesz hozzá pár keresetlen szavam, és kérdőre vonom, hogy hogy mehet ilyen mértékben szembe az elveivel Laughing

Ne lelkendezz ennyire, a te hajformázódat használom Razz

Viola nem mosott... Nincs egy göncöm se! A végén tényleg nekilódulok egy törülközőben Laughing
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 12:30 pm
13:40
Lulu
Sok. Nem is értem, hogy van pofád még embernek nevezni magad!? Vagy, hogy tudsz tükörbe nézni??? :fhuuu: Razz


Megoldom. Vagy elalszok a folyó mellett... mit számít?  :biggrin: Legalább lesz lehetőségem kinyújtóztatni a megfáradt tagjaimat, ha már melletted nem lehetséges ez Razz előre sajnálom a jövendőbelidet..... szemöldök


Az. Valami epres csoda. Illata jó. Íze is, bár engem a gumicukorra emlékeztet, de... egynek jó. Berúgni viszont nem fogok tőle  X3 De azt azért a számlájukra írom, hogy nincs szuflé!!! Hát mi az, hogy nincs?  


Közel tökéletes? Ó, mimanó! Mintha magamat hallanám Razz Razz Nemsokára a te hátadat kell ostorral csapkodni, hogy eltudjunk indulni időbe bárhova is.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 12:20 pm
13:39
Matteo
Nem is hinnék a szememnek Razz
Hát, végtére is te adtad meg a kezdőlökést... Rolling Eyes Bár lehet, hogy Ennio is páros lábbal rúgna ki. Még mindig nem beszéltem vele pár szónál többet, mióta itt vagyok Matteo & Luciano 2081954265 Sok van már a rovásomon úgy érzem...

Inkább megfeledkezel rólam? Matteo & Luciano 1556694851 Tudod mit, igyad csak egyedül azt a bort, tudom, hogy neked az is elég, hogy matt részeg legyél, aztán majd nem lesz ki hazahozzon... Most aztán jól kibaszok veled! Matteo & Luciano 2373327048

Aha, tehát akkor az is afféle "lónyál" (Vito után szabadon), ami után a lelkünkre kötötte, hogy "most az egyszer, de nehogy azt merjétek mondani bárkinek is, hogy bort ittatok!"? Laughing És még ilyet ajánlgatnak nekünk... Rolling Eyes Na jó, hagyjál nekem is! Már közel tökéletes a hajam, felkapok valamit és szééép lassan elindulok Razz
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 12:10 pm
13:34
Lulu
Meglepne mi?
De gyorsan lemondanál rólam  Shocked szépen vagyunk....


Ja, de ez pont így van rendjén...50-50%kal indulunk egymással szemben, és pont ennyi esélyünk van arra, hogy kikezdjük, vagy nem kezdjük ki egymást. Már egészen hozzászoktam. 


Ki tudja? Lehet inkább amnéziába esek Razz Talán jobb lesz mindenkinek  Matteo & Luciano 2588409867


Egy szál.... aha, nem kell részletezni Razz Amúgy nem tudom. Elvileg valami desszert bor, ami természetesen nem illik semmihez, talán a csokiszufléhoz, de az meg nincs most... szóóóval cseszhetjük XD új desszert után kell nézni. De amúgy elég finom, nyakamat r, hogy Vito egy elcseszett kísérlete. Meglepő, nem szeretem az ilyen édes, gyümölcsös cuccokat.  Matteo & Luciano 3244506387

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 11:38 am
13:31
Matteo
Na nézzenek oda Shocked Mi lesz, még a végén rátalálsz a hangodra? De tudod... nem kell ám nekem ott lennem... Ennio biztos tárt karokkal várna. Na meg revansot vehetne az egykor volt gyér vendéglátásomért, és elszállásolhatna a kanapén egy pokróccal meg díszpárnával Rolling Eyes

Azt az érzékeny kis lelkedet Razz Maradjunk annyiban, hogy közel annyiszor szoktál kikezdeni engem, mint én téged Matteo & Luciano 2373327048

Pontosan... túl sokat... Ez már alapja lehet egy életre szóló barátságnak... Laughing

Jól van már nyugodj már meg! Már itt állok egy szál... ja... Mindjárt indulok, egy tíz perc. Tizenöt... legfeljebb húsz Rolling Eyes
Milyen bor amúgy? :nyalimali:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 11:25 am
13:24
Lulu
Hogy mi lenne velem? Csend lenne... nyugalom... jobban elférnék az ágyban... több kaja maradna a tányéromban, és társai  Matteo & Luciano 1471401822


És még szép! Ha okot adsz rá, márpedig elég sűrűn teszed, akkor igen, megsértődök. Ez így van rendjén.Csak meg ne lepődj aztán, hogy egészen véletlenül elfelejtek a nyakadra járni, meg pampogni, hogy egyél rendesen... Matteo & Luciano 2373327048  


Persze, vigyázok rád, mert ki tudja, hogy mit paffogsz ki a nagyvilágnak rólam? Túl sokat tudunk egymásról, bocs.


Ja, biztos nagyon reszketnek. Ha az
az ezer wattos vigyor amivel most is köszöntöttek, reszketésnek számít... meg olyan hátba veregetés, amitől majdnem átbukfenceztem az egyik asztalon, akkor ja.... reszketnek tőlem és rettegnek. Van valami új bor...nagyon kínálgatják mire ideérsz, nem marad, csak úgy szólok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 11:09 am
13:20
Matteo
Naiv is vagy és még hazudni se tudsz... Elgondolkoztam már nem egyszer, hogy mi lenne veled, ha én nem lennék? Shocked

...de a sértődés! Na az megy, ahogy látom! Laughing Laughing Úgyse fogok tőled szabadulni, folyamatosan ott fog virítani a fejed a telefonomon, és, mint egy rossz nagymama fogsz kárálni, hogy "ettél, ittál ma rendesen?!". Szóval ne játszd a hisztigépet, tudom, hogy szeretsz Razz

Fárasztó vagy, de ez nem jelenti azt, hogy nem becsülhetsz meg. Sőt! Meg KELL, hogy becsülj! Ilyen barát nem terem minden citromfán, csak úgy szólok. Én a helyedben nagyon vigyáznék rám.

Amíg a meleg csapból is hideg folyik, addig én inkább kivárom, hogy észhez térjen, mert hiába mókolok, hogyha másodpercenként egyszer a Kalahárin, másszor az Antarktiszon érzem magam.
Szerintem már remeg az egész ház, nem csak a konyhások, ha meglátják, hogy közelítesz Laughing
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 11:00 am
13:19
Lulu
Jaj, jóvanjóvan.... megfogadHATNÁM, de nem fogom. Így milyen? Razz


Ó, igen? Csak szólnod kell, és nem is látsz hetekig... megoldhatjuk, ha így neked jobb. Bár, nem kell aggódni, pár héten belül amúgy is nyugtod lesz. Úgy... 1 évig kb.


Most meg becsüljelek meg, amíg van rá lehetőségem? Előbb még az volt a bajod, hogy fárasztó vagyok.


Várod? Azzal remélem tisztában vagy, hogy magától nem fog beállni. Ahhoz te is kellesz. Amúgy meg, van egy olyan érzésem, hogy semmit nem kell felvezetnem, ha meglátják a képemet már tudni fogják, hogy megint kifosztani akarjuk őket... mert ja. Azzal is tisztában vannak, hogy egyedül nem járok arra. Matteo & Luciano 4007189020

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 10:39 am
13:18
Matteo
Eszembe nem jutott! Shocked De most, hogy mondod, igen bölcs a kiskrapek... megfogadhatnád a tanácsát Razz

Hát igen... jó élet is volt az Rolling Eyes Nem volt, aki a mázsás karját a tarkómra csapta volna, hogy kicibáljon "friss levegőt szívni". Mintha a város szívében lehetett volna bármikor is friss levegőt szívni... Laughing

Jól van már, jól van! Komolyan mondom, mint valami rabszolgahajcsár... Pedig igazán meg kéne becsülnöd, amíg van rá lehetőséged, nem pedig elvégeztetni velem a piszkos munkát... Matteo & Luciano 2373327048

Nem vettél nekem rózsaszín masnit, hogy össze tudjam fogni, úgyhogy minden tincset be kell állítanom... látod? Ez is a te hibád! Matteo & Luciano 199984066
De megnyugodhatsz, már itt támasztom a mosdót a fürdőben, várom, hogy beálljon a víz... a te kedvedért aztán végképp nem vagyok hajlandó se szétfagyni, se lesülni...

Addig menj, készítsd elő a terepet. Vezesd fel, hogy megint számítsanak nagy étkezésre Razz Meg kóstolj elő valami jó bort... most olyan boros hangulatomban vagyok Matteo & Luciano 618794435
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyKedd Jún. 30, 2020 10:29 am
13:16
Lulu
Próbálkozni azért még szabad! És ne! Ne gyere nekem Yodával... Matteo & Luciano 2703332305  Matteo & Luciano 2271796702


Valószínűleg elszoktál tőlem  Matteo & Luciano 2373327048 cöhh...


Ahogy gondolod. De igen, tényleg patyolat rend, és tisztaság van benne... de, ha nem eszed meg, azért kérlek vedd már ki onnan, és hajítsd ki a kukába. Vagy add oda menet közben valami rászorulónak. Az nem válogat Razz  Matteo & Luciano 1842050612  Matteo & Luciano 4135191119


Mennyire nagy? 10 perc elég lesz? Razz annál többet nem vagyok hajlandó várni rád, bár... ha előre vetítem, hogy azt a sörényt meddig tart belőni, lehet, hogy két óra múlva is itt fogok korzózni, mint egy fejét veszített kakas Matteo & Luciano 3305246087 szóval csipkedd ám magad, és nem nyomogatni a telefont a zuhany alatt! Matteo & Luciano 3901593525

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyHétf. Jún. 29, 2020 11:17 pm
13:15
Matteo
Aha, becsülendő... egészen könnyekig hatottál. Azt nem árulom el, hogy, mert olyan veszettül büszke vagyok rád, vagy, mert eszembe jutott, hogy mit összeszerencsétlenkedtél anno, mikor el akartál lógni az órádról, és szembejött a tanár... Laughing
Az orromnak meg igazán hagyhatnál egy kis nyugtot... folyton inzultálod, holott semmi baj nincs vele... Matteo & Luciano 2373327048


Édes egy jó istenem gyere le... Te régen is ennyire elviselhetetlen voltál, vagy az, hogy nem láttalak pár hétig hozta felszínre?


Rám aztán csak ne vessen senki csúnya szemeket! Ha tányérról kell enni, még az utolsó kis díszítést is megeszem, de valahogy nem füllik rá a fogam, hogy a te táskádból egyek a melegben valószínűleg már megbuggyant kaját... még akkor se, hogyha valószínűleg a "táskádban is patyolat rend van"!


Hát az valami egészen fantasztikus, minderről csak engem felejtettél el értesíteni, Flash! Matteo & Luciano 3719483937 Jól van... megyek, megküzdök a rettegett tussal. De aztán legyen nagy az a kitérő, mert egy ideig még nem fogsz látni Rolling Eyes
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyHétf. Jún. 29, 2020 11:06 pm
13:13
Lulu
Na látod látod! Nem elég, hogy rendes gyerek vagyok, aki mindig rendet tart a szobájában, de még becsületes is, mert soha nem hazudtam. Ez azért becsülendő nem-e? Matteo & Luciano 560292900  És, amilyen csehül állok ennek tekintetében, már csak a puszta szégyen, ami a következménye a próbálkozásaimnak, emlékeztet arra, hogy soha többet! Így kell helyesen élni  Razz  De akkor azért vagy te ilyen Pinocchio... Matteo & Luciano 2588409867 most már mindent - is - értek...


Meg a francokat, apukám! Hétvégén ganézunk! Tegnap láttam egy zoknit a szekrény alá belökve, azt meg csak gyanítani tudom, hogy nem az enyém....


Nééézzz oda! Tudod, ha én nem én lennék, most mit hallgatnál? "Bezzeg Afrikában az éhező gyerekek..." és csúnya szemeket vetnének rád  Razz  Razz Nem becsülöd az ételt! A földi javakat! Na ne félj, majd lesz ez még így se  Razz


Mondtam én, hogy kibebaszotul gyorsan ülök. Ilyet még nem láttál! Mire felnéztem, már ott is voltam  Matteo & Luciano 2588409867 szóval szállj alá a hegyedről, csapasd le magadról a trágyát, fogd copfba a hajad, és szedd a csülkeidet! Addig teszek egy kitérőt.... mihaszna.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyHétf. Jún. 29, 2020 10:49 pm
13:12
Matteo
Hát így huszonnégy éves létedre, ne is haragudj, de ideje volna. Azok a nyomorúságos próbálkozásaid, amit "hazugság" címszó alatt szoktál elkövetni, finoman szólva is fájdalmasak... Laughing


Hmm... egészen jól ráéreztél a lényegre Laughing Úgyhogy ajánlom, hogy valami jót rendelj Razz


Az életedben is... Egy Dalai Láma veszett el benned -de jó alaposan! Matteo & Luciano 3008269631 De ha már ennyire hangoztatod, hogy a szobádban is rendet tartasz, akkor én egy pillanatig se akadályozlak meg benne, hogy ez továbbra is így legyen Laughing


Azért... azért a lóf*sznak is van vége. Jólét van, kéremszépen, nem ám nekiállok én itt táskából előtúrt több napos szendvicset enni! Nem ebben a miliőben nevelkedtem... Matteo & Luciano 199984066


Mi az, hogy elindultam-e már? Shocked Hát cseszd meg, szólhattál volna, még le akarok tusolni, rendbe szedni magamat... úgy nézek ki, mintha a hegyről jöttem volna le. Nem akarsz te így mutatkozni velem, elhiheted
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyHétf. Jún. 29, 2020 10:38 pm
13:09
Lulu
Még annál is jobban! Addig megtanulok hitelesen hazudni  Rolling Eyes  Matteo & Luciano 4146035580


Ja, hogy ja! Amíg te zabálhatsz az én tányéromból is, akár kérdés nélkül, addig jó vagyok. De, ha már kritika éri a házad táját, már válni akarsz, meg az én kurva anyámat mi? ... bocsi anyu  Matteo & Luciano 2451935670


Nemmmm! Ez nem kényszeresség. Egészséges rendet tartok nem csak a szobámban és a holmijaim között, de az életemben is. Ez így van rendben. Kettőnk közül legalább egy valaki legyen rendes fiú.  Matteo & Luciano 560292900  Matteo & Luciano 560292900 ha neked nem megy, nekem kell lenni annak a "valakinek". 


Nem teszem én át. Elveszem! Észre se veszed  Matteo & Luciano 1261330843  


Ugyan, kérlek! Tudod mennyi tartósítószer van már ezekben a szarokban? Azt se vennék észre, ha három álló napon át pihennének a cuccok legalján, akkor is ehetőek maradnának. Na meg azért van vákumcsomagolásban, hogy tartósabb legyen... Matteo & Luciano 3544759797 Amúgy meg, nem is vagy te éhes! Aki éhes, bármit megeszik. Minden esetre az azért nyugtat, hogy nem te vagy az alapja a rólunk rebesgetett pletykáknak, miszerint a pasinak az is mindegy, hogy penészes, ha éhes, akkor is megeszi Matteo & Luciano 3673325056  


UPD remélem elindultál már, nemsokára ott vagyok. Ha te nem, rendelek helyetted is, és megeszem azt is!  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyHétf. Jún. 29, 2020 10:28 pm
13:07
Matteo
Egy a lényeg: ha megjegyzi, hogy mennyit csuklik mostanság, lapíts, mint szar a fűben! Shocked Shocked


Most már az emoji használatomban is kérdőre vonsz? Válni akarok... Matteo & Luciano 2373327048 De minimum tedd meg azt a kegyet, hogy tényleg eltűnsz. Csak előbb ebédelj velem. Nem szeretek egyedül enni, már csak azért se, mert akkor tényleg egyfajta kaját kell ennem, nem lophatok máséból... Aztán oda tűnsz, ahova akarsz Matteo & Luciano 618794435


Igényes... na meg persze. Egyezünk ki a kényszeresben.


Ha nem tetszik az, ami van, mehetsz a földre, de az én helyemre a kis lábujjadat se teheted át! Ami meg a vákuumzacskós szendvicseset illeti, rögtön megkérdőjelezem, hogy valóban igényes vagy-e -mintha eddig nem tettem volna. Mi az, hogy szendvics a táskádban? Shocked Épeszű ember nem tart pár óránál tovább kaját a táskájában! :fhuuu:  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyHétf. Jún. 29, 2020 10:18 pm
13:05
Lulu
Na jó, ebben egyetértünk  Matteo & Luciano 2588409867 már csak azért is serénykednének, hogy mihamarabb elhúzhassák a csíkot. A minőségi munka pedig annak lenne betudható, hogy többet ne is lássák Violát. Ó szegény, ha tudná, hogy mennyit beszélünk róla  Matteo & Luciano 1735856013  Matteo & Luciano 2588409867  


Látod?! És még, hogy mi vagyunk az örök elégedetlenek mi? Kikérem magunknak!


Aha-aha-aha! Akkor mi ez a szemforgatás mi? Meg nem tűnök el, csak nem vagyok ott ahol te Matteo & Luciano 560292900 Tudod,ha eltűnnék, ott se lennék, ahol éppen vagyok  Matteo & Luciano 2588409867  


Igényes! Nem pipogya, te pipogya! Igényes Matteo & Luciano 2373327048  Matteo & Luciano 2703332305 ha én nem lennék az, már elmászott volna velünk az ágy. Azért két pasi olyan kis légtérbe bezárva, nem egyszerű  Matteo & Luciano 530746732


Ember ilyen gyorsan még nem ült metrón, mint én! 1. az minden, csak nem pihe. Legalábbis az enyém nem az.Ha a tiéd igen, mától az enyém. 2. Az éhenhalás azért nem fenyeget, regulázd meg a kitágult beledet. 3. A táskámban van még egy vákumzacskós szendvics tegnapról, egyed megfele. Éhen ne halj itt nekem....

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyHétf. Jún. 29, 2020 10:04 pm
13:03
Matteo
Hidd el, Viola nénénk -nem is Bernadro... Shocked - van annyira tökös, hogy úgy ráförmedne az építészekre, hogy hamvaiból újrahúznák a házat se perc alatt Laughing


Ahelyett, hogy büszkék lennének ránk, hozzájuk méltó fiaikra, hogy ha valamit, a feneketlen éhségüket örököltük... Rolling Eyes Különben is, amíg a dolgos nagyanyáink reggel hatkor már a konyhában robotolnak a hatalmas üstök és kondérok között, addig úgyis enni fogunk! Matteo & Luciano 1691147620


Hagyjál már a hülyeségeiddel, hát komolyan megőrjítesz! Matteo & Luciano 2373327048 Különben se titkolóznék, hogyha te meg nem tünedeznél el minden nap. Na? Na?! Egy-egy... vagyis lenne, hogyha titkolnék valamit, de nem titkolok semmit Rolling Eyes


Aztán majd megint jön valami futó zivatar, és elönti az egész házat... neeem, nem, ilyet nem játszunk! Bírjad az emberszagot, ne legyél pipogya! Laughing


Inkább üljél gyorsabban a metrón! Akkorát kordult a gyomrom, hogy most már legkevésbé se érdekel, hogy milyen kényelmes az ágy. Itt fogok éhen halni a pihepárnák közt... Shocked
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano EmptyHétf. Jún. 29, 2020 9:54 pm
13:00
Lulu
A föld alól is előkotornálak, ha kell, de ha egy mód van rá, inkább maradjon a helyén a plafon. Hova tennének Violáék ennyi embert, ha még renoválni is kellene azt a Weasley házat? Hmmm? Matteo & Luciano 1556694851  Matteo & Luciano 4007189020


Mind a két család apraja nagyja két pofára tud, és tudott zabálni, mi hozzájuk képest úri hölgyek vagyunk, már ami az étkezést illeti. Szóval, ha valaki, hát én nem veszek ám magamra semmit. Tök mindegy, hogy mit mondanak Very Happy  Matteo & Luciano 3673325056


Jóóóó azt azért meg kell hagyni,hogy ha sokat is fecseg, meg minden pletyka szagú, az esetek legjelentősebb részében van valóság alapja annak amit mond. Szóval, nem menekülsz! Dalolni fogsz nekem, biza!!! Ki a nő? Kik a nők? Ülök itt a város közepén, szötyögök hozzád, hogy megetesselek, majd meg esz a kíváncsiság, erre vonakodsz és titkolózol... megsértettél  :taknyos:


....persze, az enyémet átfogom…. de már olyan elviselhetetlen szag van abban a szobában, mint az oroszlán barlangban! És nehogy azt mondd, hogy így hamarabb elalszol, mert a fejedre húzok egy STOP táblát! Legalább az ablakot nyisd ki! 

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
TémanyitásRe: Matteo & Luciano
Matteo & Luciano Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Matteo & Luciano
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Matteo & Luciano
» Luciano&&Matteo
» La Trattoria | Matteo & Luciano
» Luciano and Viviana
» Double trouble┃Matteo & Luciano

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: