New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 11 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Jess & Molly - Bookworm Buddies
TémanyitásRe: Jess & Molly - Bookworm Buddies
Jess & Molly - Bookworm Buddies EmptyHétf. Május 04 2020, 13:42
19:30 PM
Jess messaging Molly

Nos, lehet, hogy lelkiismeret furdalás is szerepet játszik a dologban... Jess & Molly - Bookworm Buddies 2081954265

Aww köszi! Én is örülnék, hogy ha te lennél a szobatársam  Jess & Molly - Bookworm Buddies 1404455205  (Amúgy hála az égnek, nem Dan a szobatársam)

A Dűnét. Ez egy sci-fi klasszikus.

A vacsora romantikusan hangzik, attól függetlenül van-e íze a kajának vagy nincs.  Jess & Molly - Bookworm Buddies 2451935670 (Én nem tudok semmilyen mexikói kaját csinálni, szóval te egy ász vagy! Még kevésbé ízes kajával is!)

Igen, nekem is hiányzott már a beszélgetésünk Molly Jess & Molly - Bookworm Buddies 2624752903 (Meg te vagy a kedvencem személyem a Starbucksból, a kedvenc italomat csak te tudod olyan jól elkészíteni <3) Valamint, ha nem lennél kivel beszélhetnék meg olyan dolgokat amikről beszélni szoktunk? Ha nem lennél, eskü kitalálnálak és megépítenélek.  Jess & Molly - Bookworm Buddies 4146035580

message Molly...
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jess & Molly - Bookworm Buddies
Jess & Molly - Bookworm Buddies EmptyHétf. Május 04 2020, 08:52
19: 21 PM
Molly messaging Jess

Nem láttam a Vámpírnaplókat. :\

Nem lehet, hogy csak a lelkiismeret-furdalásod miatt érzed úgy, hogy haragszik rád az anyukád?

Nehéz elképzelnem, hogy bárki is így álljon hozzád. Én örülnék, ha te lennél a szobatársam.

Semmi gond nincs, csak feltartották őt.:)

Te aztán tudod, hogy kell kihasználni a napot! :D Milyen könyvet olvasol?

Próbáltam magunknak főzni mexikói kaját - Jeremiah imádja -, de attól tartok, nem lett sok íze. Majd legközelebb. Minden esetre kellemes vacsorát költöttünk el kettesben. :)

Hiányzott már, hogy beszéljünk, Jess. <3


message Jess...
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jess & Molly - Bookworm Buddies
Jess & Molly - Bookworm Buddies EmptyKedd Ápr. 28 2020, 22:50
16:10 PM
Jess messaging Molly

Oké-oké! Tehenek és Clark Kent, nem feltétlen ebben a sorrendben Jess & Molly - Bookworm Buddies 3673325056

Doppelgänger = hasonmás. Láttad a Vámpírnaplókat? Abban pl. Elena és Katherine az.

Szerintem haragszanak rám. Az egyikük tuti... Mindegy. Daniel meg ha tehetné kirakna, ebben biztos vagyok. De nem baj, ha ezelőtt kibírtuk egy fedél alatt, akkor most is menni fog. (Remélem)

Ej, megváratt téged a hidegben? Hogy van ehhez mersze! Ha megjön korhold le ezért. Vagy üzenem, hogy én szólom meg. Késni nem illik. Jess & Molly - Bookworm Buddies 199984066

Hát... Remélhetőleg legalább olyan izgalmasan fog eltelni mint neked. Értsed ez alatt, hogy kockulni fogok egy kicsit, aztán megnézek legalább egy részt a sorozatomból majd olvasok egy kicsit és alszok. Jess & Molly - Bookworm Buddies 2624752903

Ti amúgy mit is fogtok csinálni? Annál pici bővebben, hogy gondolom randevúról van szó. Jess & Molly - Bookworm Buddies 2451935670

message Molly...
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jess & Molly - Bookworm Buddies
Jess & Molly - Bookworm Buddies EmptyKedd Ápr. 28 2020, 21:07
15: 58 PM
Molly messaging Jess

Csak a teheneket kíméljétek meg a barátaiddal, kérlek! Sajnálnám őket.

És ha találkozol Clark Kenttel, őt is magaddal hozhatnád. Mondjuk Jeremiah-nak lenne hozzá egy-két szava...

Mi az a doppelgänger?

Örülök neki, hogy bejött neked a költözés. :) De azért remélem, nem haraggal váltatok el a szüleiddel, vagy ilyesmi.

Bár nem vagyok szakértő a testvér témában, le merném fogadni, hogy az ősember ugyanolyan boldog, amiért ott vagy, csak játssza az eszét. ;)

Hát, most épp Jeremiah-ra várok, már vagy negyed órája itt kéne lennie. Borzasztó, milyen hideg van kint!

Neked mi a terved a nap hátralevő részére?


message Jess...
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jess & Molly - Bookworm Buddies
Jess & Molly - Bookworm Buddies EmptyKedd Ápr. 28 2020, 14:22
12:50 PM
Jess messaging Molly

Jó! Akkor csütörtök délben együtt ebédelünk. Jess & Molly - Bookworm Buddies 2624752903

Úgy lesz. Ha majd furcsa motívumot látsz a pázsiton, tudhatod, hogy én voltam. Vagy ha érdekes rádiójelt fogsz érdekes frekvencián.

Ez igaz, lehet, hogy elfeljt. Vaaagy majd azt mondom, hogy a doppelgänger-emmel találkozott. Vagy a klónommal. Vagy az androiddal, aki pont úgy néz ki, mint én. Jess & Molly - Bookworm Buddies 3398899094

Ja, odaköltöztem... A Transformers eset nagyban hozzájárult a dologhoz. Illetve egyre több cuccom maradt itt, meg aludtam már itt, úgyhogy... Hát most ideköltöztem Danielhez és a lakótársaihoz.
Eddig egész jó. Oké, az ősembernek nem tetszik a gondolat, hogy már megint egy barlangban kell élnie velem, de... Majd megbékél. Két lakótársával meg elég klasszul kijövök, szóval Daniel le lett szavazva ebben az ügyben. Jess & Molly - Bookworm Buddies 3673325056

Na de veled mi van a munkán kívül?  Jess & Molly - Bookworm Buddies 2624752903

message Molly...
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jess & Molly - Bookworm Buddies
Jess & Molly - Bookworm Buddies EmptyKedd Ápr. 28 2020, 12:18
12: 37 PM
Molly messaging Jess

A csütörtök tökéletes lenne. Délben van egy lyukas órám, ha gondolod és ráérsz, akár együtt is ebédelhetünk.

Haha, azért néha majd látogass meg minket! :D

Biztos vagyok benne, hogy hamar megbékél. :) Ahány ember jár oda, lehet, hogy már el is felejtette az arcodat.

Nem gond, szeretek korán kelni. :)
Hűha, már odaköltöztél Danielhez? Mikor legutóbb beszéltünk róla, még csak fontolgattad.
Na és, hogy tetszik eddig?


message Jess...
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jess & Molly - Bookworm Buddies
Jess & Molly - Bookworm Buddies EmptyKedd Ápr. 28 2020, 11:54
07:30 AM
Jess messaging Molly

Á, nyugi, végül én is. Jó reggelt! Jess & Molly - Bookworm Buddies 4146035580

Ö... Kedd? Nem, várj, az egy hosszú nap. Csütörtök jó lenne kedved?

Most kiderült a gonosz haditervem Sad Naná, hogy ki akarom fosztani az egész könyvtárat! Csak még várok az űrlény cimboráimra, hogy hozzák a vákumcsővel ellátott űrhajót hozzá, aztán én már itt sem vagyok ezen a bolygón...  Jess & Molly - Bookworm Buddies 3673325056

Amúgy egy új könyvtáros néniről van szó. Nem tudta elintézni a renszerben, hogy visszahoztam 5 könyvet. Próbáltam segíteni neki, hogyan kell a számítógépben elintézni a dolgot, hogy odamentem hozzá a pult mögé és elintéztem magamnak, közben neki magyarázva. Kicsit morcosan fogadta, pedig én csak segíteni akartam, főleg, hogy mögöttem még várakoztak mások is ügyintézés miatt Jess & Molly - Bookworm Buddies 2081954265

Starbucks!  Jess & Molly - Bookworm Buddies 2624752903  Jó korán kell kelned a nyitáshoz, ráadásul szombaton, ez rémes  Sad
A vizsgákat már én is letudtam. Jelenleg nos... Azt hiszem, hogy szokom, hogy nem otthon alszok a saját ágyamban.

message Molly...
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jess & Molly - Bookworm Buddies
Jess & Molly - Bookworm Buddies EmptyKedd Ápr. 28 2020, 11:29
5: 00 AM
Molly messaging Jess

Bocsi, bealudtam. Jó reggelt! :)

Rendben, akkor jövőhéten. ;) Mikor tudom majd odaadni?

Mivel haragítottad magadra? Csak nem kifosztottad a könyvtárat, Jess? :D

Épp a Starbucksba tartok, én nyitok szombatonként.
Különben nincs semmi különös, már túl vagyok a vizsgákon. Egész jól sikerültek. :)
Valóban rég találkoztunk. :(
Veled mi a helyzet? Hogy vagy mostanság?


message Jess...
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jess & Molly - Bookworm Buddies
Jess & Molly - Bookworm Buddies EmptyKedd Ápr. 28 2020, 11:05
10:15 PM
Jess messaging Molly

Igen, nagyon szeretném elolvasni  Jess & Molly - Bookworm Buddies 2624752903

A könyvtár előtt gondoltam, hogy nálad érdeklődök. Meg az egyik könyvtáros szerintem kicsit megharagudott rám Sad

Amúgy ráér, a lényeg, hogy előbb akarom elolvasni, mint megnézni. Jess & Molly - Bookworm Buddies 4146035580

Tényleg, most akkor hol vagy? Jess & Molly - Bookworm Buddies 1556694851 Mizu veled? Rég találkoztunk.

message Molly...
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jess & Molly - Bookworm Buddies
Jess & Molly - Bookworm Buddies EmptyKedd Ápr. 28 2020, 10:52
10:10 PM
Molly messaging Jess

Szia! Igen, megvan. (:

Ha szeretnéd elolvasni, szívesen kölcsönadom, de sajnos csak jövőhéten tudom elhozni otthonról. :\


message Jess...
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásJess & Molly - Bookworm Buddies
Jess & Molly - Bookworm Buddies EmptyKedd Ápr. 28 2020, 10:21
10:08 PM
Jess messaging Molly

Sziaaa!Jess & Molly - Bookworm Buddies 1987965242

Ez megvan neked?

Jess & Molly - Bookworm Buddies 0fe01d67dbf959e7bc85c4a014400f9d

Mármint a könyv. Nem a filmplakát. Jess & Molly - Bookworm Buddies 3673325056

message Molly...
MONTY
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jess & Molly - Bookworm Buddies
Jess & Molly - Bookworm Buddies Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Jess & Molly - Bookworm Buddies
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» the truths we learn // FBI buddies
» Molly J. Fox
» Zoe && Molly J.
» Molly J. Fox
» Főninéni && Molly J.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: