New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 22 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

three musketeers
TémanyitásRe: three musketeers
three musketeers EmptyPént. Nov. 06 2020, 14:38
Samantha 'Sam' ...

Play by:
Anna Kendrick, Rose Leslie, Kat Dennings... valaki hasonló
Születési hely:
Portland, Maine
Kor:
27-28 körül
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
leszbikus biztos nem, és aszexuális sem, ahhoz túl sok gyökér pasasban tudtam kritizálni az ízlésed
Családi állapot:
talán szingli? Bármi lehet
Csoport:
rád bízva
Történetünk:

Szó szerint ismerlek, mióta az eszemet tudom, és ez egyébként néha tök nagy flash, ha belegondolsz – nem vagyunk kötelezően összenőve, de a legjobb barátom vagy, aki egész életemben ismert, és nem csak tud minden hülyeségről, amit csináltam, de általában ott is volt mellettem.
Jelentősen megkönnyítette ezt a tény, hogy egészen sokáig fiúnak képzelted magad. Na jó, nem egészen, de vágytál rá, hogy az legyél, mert az apád mindig azt szeretett volna. Ehelyett jöttél te, és próbáltál felérni minden elváráshoz; fociztál, fára másztál, verekedtél. Az első közös kihágásunk az volt, hogy leromboltad a másik ovis csoport homokvárát a versenyen, mert csúfoltak.
Azért nem voltunk kifejezetten rosszak, csak kölykök, Maine-ben, a világ egyik legunalmasabb államában, hogy a Te szavaiddal éljek.
Aztán megjelent Lauren, és megváltoztak a dolgok. Nem nagyon, épp csak annyira, hogy hirtelen kettő helyett hárman lettünk, nagyjából mindig. A középiskolába belépve nem nőttünk össze minden órán, megvolt a magunk társasága, de mindig számíthattunk a másikra, és sosem mulasztottunk el együtt hazamenni a nap végén. Az élet persze nem áll meg a középiskolában; Lauren Párizsba ment tanulni, téged az NYU-ra vettek fel, nekem meg mindegy volt, hová megyek rendőrnek, csak franciául nem igen tudok. Úgyhogy követtelek.
Majdnem tíz éve vagyunk lakótársak, néha igen, néha nem; egyszer te gondoltad ki, hogy a pasas, akivel összejöttél, az igazi, ezért elköltöztél, egyszer pedig én fogtam a cókmókom, hogy összeköltözzek az egyik barátnőmmel. Volt néhány hónap, amíg nem is beszéltünk, mert helytelenítetted, hogy meg akarom kérni a barátnőm kezét, aki szerinted csak kihasznált, és a fejemhez vágtad, hogy sohasem hallgatok rád, amikor kéne. Életem legcsöndesebb és leghosszabb 178 napja volt. A végén valahogy mindig egymás mellett kötünk ki, és legyintünk a hülyeségre.
De most megint felborulni látszik az egyensúly: Lauren visszatért a városba. Én pedig megfogadtam, hogy amit elmulasztottam korábban, hogy bevalljam neki tíz éve, kábé az első nap óta oda vagyok érte, azt pótlom. Akkor is, ha történetesen vőlegénye van, és szét kell választanom őket.

Jó hosszú szöveg, előre bocsi, főleg, hogy az ET is kötelező olvasmány, ahol Sam meg is jelenik karakterként. Elég nagyszájú, cserfes nőnek gondolom, határozott, már magabiztosabb a nőiességében, de azért Weiss szemében még mindig "haver" kategória. Amit nem tud, az az, hogy Sam gyengéd érzéseket táplál iránta, amit számtalanszor majdnem bevallott már (például a veszekedés hevében), de túlzottan félti a barátságukat.  three musketeers 2624752903
Hogy mit dolgozik, az a megalkotóra van bízva, azért valami jelleméhez passzolót tudok elképzelni, nem egy titkárnő típus. Az arcokhoz nem ragaszkodom, lehet bárki, akiből ki lehet nézni egy kornak megfelelő, régen tomboy éveit élő hölgyeményt. Very Happy
Természetesen végkifejletet sem ígérek, és nem ragaszkodom semmihez, majd a játéktér szerint alakulunk. three musketeers 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Témanyitásthree musketeers
three musketeers EmptySzomb. Ápr. 25 2020, 14:59
Lauren ...- foglalva

Play by:
Merritt Patterson, Aja Naomi King, Sarah Hyland, Brittany Snow...
Születési hely:
rád bízva, talán Maine
Kor:
27-28 körül
Lakhely:
rád bízva
Szexuális beállítottság:
vőlegénye van, de ki tudja
Családi állapot:
esküvő előtt állva
Csoport:
rád bízva
Történetünk:

Tizenkét éves voltam, mikor eldöntöttem, hogy te leszel a feleségem. És egyébként azóta is mélységes csalódásban élek, amiért ez nem így lett. Persze, az én hibám, igazából kábé havonta rákészültem, hogy bevallom neked a dolgot (és esetleg rögtön meg is kérem a kezed), csak aztán mindig csirke voltam hozzá, és meggondoltam magam. Sam volt az egyetlen, aki tudott róla, és felváltva tartotta viccesnek és nagyon szomorúnak.
Középiskola után külföldre nyertél ösztöndíjat, ami megpecsételte a közös sorsunkat, legalábbis így gondoltam; pedig amúgy bennem volt, hogy utánad futok a reptérre, az nagyon romantikus a filmekben is, csak elaludtam. És a filmekben nem mondják, hogy ha megpróbálsz a gép után futni, három biztonsági vetődik utánad.
Elvesztettük a kapcsolatot, de azért teljesen nem feledkeztem meg rólad. Miután a rendőrautóban ülve elég sok szabadidőm van gondolkodni, rendszerint önértékelést tartok, és a sikertelen kapcsolataim nagy részét arra az okra vezettem vissza, hogy nem Te voltál. Aztán kiderült, hogy visszajöttél a városba, cirka fél éve, és facebookon is megtaláltál. Úgyhogy nyilván muszáj voltalak még aznap felkeresni, és szembesülni a ténnyel, hogy el vagy jegyezve, amit nem túl nagy szociális média használóként nem írtál ki az oldaladra. Megsemmisültem és leittam magam, de úgy döntöttem, örülni fogok neked. Aztán kiderült, ahogy többet beszélgettünk, illetve te külön is beszéltél Sammel, hogy a leendő házasságod talán már most sem olyan boldog, mint hittem. Mint lennie kéne. És itt találtam meg a tökéletes alkalmat arra, hogy elmondjam neked az igazságot – csak előbb még szét kell válasszalak a vőlegényedtől.

Laurent nagyon kedves, bájos, illedelmes és okos lánynak gondoltam, ami szép és jó, de azért nyilván nem csak ennyiből áll az egész lénye, ez pusztán az, amit Weiss meglátott belőle. Szeretném, ha az user azért nem vinné el teljesen hiteltelen irányba, mert azért ő sem Terézanya megtestesülése.
Az ET-mből kiderül még pár dolog, ami hasznos lehet, még ha Sammel ellentétben Lauren nem is jelenik meg szereplőként. Úgy gondoltam, azért Weiss háta mögött a lányok azért többet megbeszélnek talán, például Sam akár elmondhatta még évekkel ezelőtt Laurennek, hogy Weiss szerelmes belé. Hogy miért nem lett belőle semmi, annak sok oka lehet, kitalálhatjuk közösen, de persze kábé mindennel rugalmas vagyok.  three musketeers 1159569709
Arcokhoz sem ragaszkodom különösebben, valami kedves arcú hölgyet várnék, akivel mindketten tudunk szimpatizálni. three musketeers 4146035580 Az, hogy mi a helyzet az eljegyzésével kapcsolatban, nem kőbe vésett dolog, nyugodtan meg lehet hirdetni a vőlegény karaktert is, és nem haragszom meg, ha a végén mégis összejön az esküvő, az ilyesmit úgyis a játéktér hozza majd magával. Very Happy
Nagyon várom mindkettejüket.  three musketeers 4007189020
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
three musketeers
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The Two Musketeers

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: