New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

SubZero
TémanyitásSubZero
SubZero EmptyKedd Márc. 03 2020, 09:33
Csodás neved

Play by:
Thomas Brodie-Sangster
Születési hely:
rád bízva
Kor:
28
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
bűnüldözés/művészet
Történetünk:

Snowdrop20: Szia, tegnap nem kerestél.Pedig minden nap írni szoktál.
SubZero: Hiányoztam? Helyes.Sajnos nem tudtam jönni tegnap, mert dolgom volt.
Snowdrop20: Azt nem mondtam, hogy hiányoztál. Amúgy pedig de. Megszoktam, hogy beszélgetünk.Ez hiányzott.
SubZero: Csinos voltál tegnap abban a kék nadrágban óriási pipacsokkal.
Snowdrop20: Te láttál engem? Ismerlek?
SubZero: Túl sok a kérdés.
Snowdrop20: Áruld el ki vagy!
SubZero is offline.

SubZero rendőrségi fantomkép készítőként dolgozik, jobbára mellékállásként. Egyébként egy roppant tehetséges festőművész, aki hamar felismerte, hogy ebből megélni önmagában nem lehet. A szülei nem sokat foglalkoztak sem vele, sem a testvéreivel, így aztán elég hamar önállósította magát.Kezdetben kisebb alkalmi munkákból tartotta fenn magát, később pedig saját festményeiből adott el néhányat, aminek bevételéből jó ideig eléldegélt. Igaz nem hosszú ideig, mert a pénz beosztására képtelen. Két éve egy kisebb lakástűzben a testének egy része megégett, ez pedig még inkább befelé fordulóvá tette a korábban elég társaságkedvelő fiút. Lolitával akkor találkozott, amikor a lányt nem sokkal elrablójától való szabadulása után arra kérték, hogy segítsen a fantomkép elkészítésében.A lány akkor nem mutatott hajlandóságot arra, hogy feladja azt a férfit aki három hétig fogva tartotta (enyhébb Stockholm szindróma), így amíg SubZero várakozott arra, hogy nekiállhasson a fantomkép elkészítésének, jobb híján Lolitát rajzolgatta.Persze ezek a rajzok a fiók mélyén kötöttek ki, és tulajdonképpen ők ketten soha nem is beszéltek személyesen egymással.A fiú nem tudná megmondani, hogy mi vezette arra, hogy a rendőrségi nyilvántartásból kilopja magának Lolita elérhetőségeit, ahogyan azt sem, hogy később messengeren miért kereste meg, természetesen álnéven. Csak egyetlen beszélgetés - gondolta - aztán békén hagyja. Ám az első beszélgetést másnap új követte, majd harmadik nap ismét. Ám nem elégedett meg csak a beszélgetéssel. Látni szerette volna megint, így pár napja az egyetemnél megvárta. Nem ment oda hozzá, még csak köszönni sem köszönt. Hagyta, hogy Lolly elsétáljon mellette anélkül, hogy bármit is mondott volna. Mindennek már egy hete. Jó beszélgetni a lánnyal, akinek fogalma sincs róla ő kicsoda, hogyan néz ki, ahogyan azzal sem, hogy az arctalanság mögött kicsit újra az lehet aki a tűz előtt volt. Mert legbelül megmaradt annak, csak éppen a testén viselt nyomok nem hagyják, hogy megint emberek közé menjen.Persze azzal is tisztában van, hogy a végtelenségig nem lehet csak üzenetekben beszélni, tehát vagy nem keresi többé a lányt, vagy összekapja magát és találkozóra hívja. Ez az amit el kellene dönteni, meg persze azt, hogy mit akar ezzel az egésszel elérni. (Kedves Érdeklődő! Az elején gyorsan tisztázni szeretném, hogy ha a karakter megalkotását fontolgatod, akkor egy elég bonyolult kapcsolatrendszerbe csöppensz bele. Vannak ötleteim a játékokat illetően, a hirdetésem csupán a felszínt hivatott érintetni. A SubZero nyilván egy netes álnév, vagy művésznév, a saját nevet rád bízom. Az avatár....hű hát őt nagyon szeretném, de ha abszolút mással képzeled el nem probléma, de egyeztessünk róla, hogy mindkettőnknek megfeleljen.Tudom, a hirdetés nem túl hosszú és terjengős, aminek az oka, hogy nem szeretném mindenben megkötni a kezed, hiszen szerintem nagyon sok potenciál rejlik a fiúban. Ha megérkeztél mindenképp küldj kérlek üzenetet és  a továbbiakat megbeszéljük ott. Várlak ám nagyon!  cukika )
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
SubZero
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: