New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 110 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 93 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Kaitleen
TémanyitásKaitleen
Kaitleen              EmptySzer. Jún. 07 2017, 11:50

Kaitleen McGowen


Teljes név: Kaitleen McGowen
Play by: Lyndsy Fonseca
Születési hely: Texas
Kor: 25-28
Lakhely: Queens
Szexuális beállítottság: hetero (?)
Családi állapot: szingli (?)
Csoport: amit csak szeretnél
Ebben a világban nehéz olyan embert találni, aki képes az életünk végéig mellettünk lenni. Talán ezért is savanyodott meg oly’ sok ember körülöttem. Akik nem hiszik, hogy még létezik szerelem örökre. Én pedig szomjazom a közelségedre. Még ha te rideg is voltál velem. De a munkámat végeztem. Részeg voltál és a síneken játszani egy vodkás üveggel a kezedben bármennyire is jó bulinak hangzik nagyon is veszélyes. Tekintve, hogy épp jókor voltam ott. Mivel kishölgy, hogy emlékeztesselek egy vonat elől rángattalak le a sínekről. Mert épp összevesztél apáddal. Micsoda felelőtlenség. Bár a megdöbbenés csak akkor ért, mikor közölted, hogy apád nyereségvágyból akar férjhez adni. Meg lehetősen közlékeny voltál a hátsó ülésen fekve és az üres üveget szorongatva. Viszont kiszedtem belőled, hogy hol laksz, így kisebb birkózás után, hogy bent tarsalak a kocsiban elindulhattunk a házatokhoz. Ahol apukád nem volt olyan jó kedélyű. Főleg mikor meglátott.
Viszont nem ért véget az ismeretségünk, mikor legközelebb láttalak egy fickóval sétáltál be az egyik szórakozóhely mosdójába, majd rövid időn belül csapzottan léptél ki. Bár éreztem, hogy nem lennél jó választás. Még is megkerestelek, hiszen én vagyok, aki apád ügyében nyomoz, beépülve a cégetekhez. Micsoda balsors, igaz? Mindennap látnod kell, ahogy aktákat tologatok, és nem mondhatod el, hogy rendőr vagyok. Mert tudod jól, hogy apád megölne. Engem. Végig tudnád élni az életedet, hogy a férfi, aki megmentett, meghalt a TE hibádból?
Gyere és kiderítjük, hogy mennyire vagyunk egy hullámhosszon.

// a pb-hez nem ragaszkodom, ahogy a névhez sem. Ha kedvet kaptál üzenetben elérsz. Mindenre kapható vagyok. Wink


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Kaitleen
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kaitleen A. McGowen
» Kaitleen & Niall

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: