New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 17 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Béka és Harkinék
TémanyitásBéka és Harkinék
Béka és Harkinék EmptyPént. Jan. 31 2020, 21:26
Emma Mulligan, a béka

Play by:
Jenna Louise Coleman?
Születési hely:
Írország
Kor:
21-22
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero? bi?
Családi állapot:
szingli? nem szingli (az úgy bonyolultabb)?
Csoport:
diákok/művészet
Történetünk:

Te vagy az ikerhúgomnővérem legjobb barátnője, akit kiskorom óta csak a békás, vagy varangyos Mulliganként ismerek. Úgy emlékszem egy csomót meg akartál csókolni, hátha herceggé változik, sorra fogtad meg őket, de nem jártál eredménnyel, cserébe ez lett a gúnyneved, ráadásul békának öltöztél akkor farsangkor, úgyhogy úgy hírlik te is közülük való vagy. Gyerekkoromban sokszor riogattak veled, úgyhogy féltem tőled, elterjedt, hogy boszorkány vagy, és az állatok a szeánszok fontos összetevői, azért lested őket mindig a patakparton. Ezen mit sem segített, hogy folyton folyvást az ikremmel lógtál, állandóan nálunk sertepertéltél, vagy anyánk küldött át minket hozzád játszani, egyedül meg nyilván nem mehetett a tesóm, minden tiltakozása ellenére sem, és persze mindig engem csípett fülön, helyetted én általában az egyik bátyáddal játszottam, neki menő autója volt és Star Wars legója. Valamelyik hülye gyerekkori haverom előállt azzal, hogy szerelmes vagy belém, én meg jól kiröhögtem, pedig tőlem kaptad az első csókodat, azt állítottad, ezt is jól kiröhögtem, ezért haragudtál. Teltek múltak az évek, én eljöttem otthonról, te még mindig az ikertesómmal bandázol, s biztosan jól előadod neki, hogy így meg úgy utálsz, közben Rubytól arról hallok, milyen virtuózan hegedülsz. Utoljára Maisie-ék szülinapján voltam otthon, akkor történhetett valami, mert másnap kaptam tőled egy SMS-t, hogy hazaértél, és hogy ne szóljak senkinek arról, ami történt. De mi is volt tulajdonképpen? Semmire nem emlékszem azután, hogy hárman leléptünk otthonról. Aztán most itt vagy, New Yorkban, jöttél a tesómmal. Mit keresel itt?
Elmondanád, mi történt? És hogy mit kerestek itt mindketten? Very Happy


Ruby Harkin

Play by:
Jane Levy/Karen Gillan/Emma Watson/ bárki más?
Születési hely:
Írország
Kor:
22
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero?
Családi állapot:
nyughatatlan (fogadást kötnék rá, hogy egyszer valami tanárával, egy házassal, egy producerrel, vagy valami sztriptíztáncossal jön össze, és akkor nyugton lesz, vagy egy nyitott kapcsolat, szerintem benne van...)
Csoport:
diákok/művészet
Történetünk:

Művész vagy, abból az élhetetlen és elviselhetetlen fajtából, szilárd és megmásíthatatlan véleményed van mindenről, legyen szó képzőművészetről, festészetről, filmművészetről, avagy bármi másról. Az ikertestvérem vagy, mi több, a nővérem, aki még éjfél előtt született, így van az, hogy neked március 7., nekem március 8. a születésnapom. Emiatt a röpke időintervallum miatt azt hiszed hatalmad van fölöttem - és mindenki más felett. Akaratos vagy, makacs, csökönyös, nem az a megalkuvó típus, úgy kell történnie mindennek - és szerinted úgy is fog -, ahogy te azt elképzelted, nem ismersz kompromisszumot. Valószínűleg ezért van az, hogy nem tudott egy pasi sem megmaradni melletted eddig néhány hónapnál tovább, a szabad szellemed, szád és természeted képes kinyírni a romantikát, de ezt te csöppet sem bánod, a legtöbbjüket lenézed és szánalmasnak tartod. A legújabb elhatározásod, ami szerintem légből kapott ötlet, ami hirtelen felindulásból született, mint a legtöbb, hogy utánam jössz, ezúttal már az amerikai kontinensre. Hogy kicsaptak az egyetemről, passziváltatsz, vagy csak itt kerestél gyakorlatot azt nem tudom, de magaddal rángattad varangyos Mulligant is, a legjobb barátnődet.

Az et-mben sűrűn emlegetem őt, azonban hozzátenném, hogy ott még Coutney-ként szerepelt, mivel gyorsan fogynak a nevek, amikre rálelek (ez történt, szóval majd átírom, ha meglesz a végleges, mert ezt is annak gondoltam Very Happy), nem ragaszkodnék többé keresztnévhez, a Rubyhoz sem, változtass nyugodtan, a pb-k közül örülnék, ha maradna valaki, de igazából ahhoz sem foggal, körömmel. Very Happy A személyiséghez és a mozzanathoz annál inkább. Very Happy


Ryan Harkin

Play by:
Domhnall Gleeson?
Születési hely:
Írország
Kor:
27
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
szerintem hetero, de ki tudja?
Családi állapot:
jegyben lesz? apa lesz? szakít? szingli?
Csoport:
üzlet? hivatal? eügy? oktatás?
Történetünk:

A legidősebb, akinek az anyagi segítségére jobban rászorulok, mint amennyire bevallom magamnak. Csak annyit kérdezel: "Mennyi kell?", aztán lehordasz, hogy találjak már valami jól fizető állást, mert nem biztos, hogy legközelebb is adhatsz, és az egy dolog, hogy az öcséd vagyok, de a saját lábamra kell lassan állnom, nem leszel itt mindig nekem, bólintok, de te is meg én is tudjuk, hogy nem lesz változás. Gyűrűre gyűjtesz, bátyó, vagy pelenkára?
Eredetileg orvosnak képzeltem, de lehet ügyvéd, menő vállalkozó, mindegy, csak jól keressen. Very Happy
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Béka és Harkinék
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: