New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 101 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 89 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alastair Carver
tollából
Ma 09:13-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:13-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 09:12-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:11-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 09:11-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 09:09-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 08:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 08:18-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 07:36-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Sage Williams
TémanyitásSage Williams
Sage Williams EmptyVas. Jan. 26 2020, 21:16
Sage Williams

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Sage Williams
Becenevek:
sok van
Születési hely, idő:
New York, 1994. 01. 05.
Kor:
26
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
karrierista
Csoport:
Törvényszegõk és munkanélküliek
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU – mérlegképes könyvelő
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
Vivid cabare
Hobbi:
a munkája
Play by:
Candice Swanepoel

Jellem

Sage tipikusan az a nő, aki ha belép valahová, még a légy is abbahagyja a zümmögést egy pillanatra. Kisugárzása szinte kézzel tapintható a magabiztosságával együtt, és hamar lelendít a lábáról bárkit. Szőke, de hidd csak el a sztereotípiákat, és két perc alatt zúzza össze úgy az elméd, hogy már te magad se tudod, ki vagy.
Játékosan, és imád is játszani az emberekkel, főleg, ha ezzel a saját malmára hajthatja a vizet. Emellett szívesen regél neked egy kávé mellett, milyen az ősi szakmát űzni, hisz abszolút nem szégyenli. Rengeteg pénzt keres vele, sokkal többet, mint egy normális munkahellyel, a szexet meg melyik nő ne szeretné? Nem drogozik, nincs szüksége hangulatjavítókra se, viszont egy jó italra se mond nemet soha.
Iszonyat jó emberismerő, nehéz őt bepalizni, emellett pedig roppant manipulatív is, ami úgy gondolja elengedhetetlen, kell, hogy a vendégek visszajárjanak. Alapjáraton pasik terén válogatós… nagyon.
Képes kapcsolatokat teremteni, a főnökéhez még kötődik is, hisz bárhogy is nézzük, Salome volt az, aki mutatott neki egy olyan utat, lehetőséget, amivel a mai napig teljesen elégedett, és nem cserélne semmire. Épp ezért, marha lojális, nem tudnak neki annyi pénzt ígérni, hogy ott hagyja a nőt.
Múlt
Az Englishman in New Yorkot éneklem magamban, miközben az ötvenes pasi a csípőmet szorongatva hajkurássza magát a gyönyör felé. Már megy. A hangok, amik lehitetik vele, nála jobb a földön nincs, automatikusan hagyják el az ajkaim, látszatija sincs annak, mennyire unom ezt. Alapjáraton a plafon nézegetése a fő elfoglaltságom, ritkaszámba megy manapság, hogy ténylegesen élvezem valakivel a szexet, de ha azt akarom, yattoljon, muszáj színésznőket megszégyenítve alakítanom.
És bizony, sokkal vastagabb kötet kerül az asztalra, mint ami meg lett beszélve. Ő pedig szó nélkül távozik, amitől már én is majdnem elmegyek. Mindennek ellenére a kedvenc visszajáróm. Egyszer elmesélte, hogy a felesége prűd, és semmi újat nem hajlandó csinálni, ő meg inkább fizet a hallgatásért, de cserébe minden vágya teljesül. Pedig nincsenek is nagy igényei, mármint a szenzációs ötletei, amiket félve vázol fel, mert attól tart, átlép egy határt, nekem max egy pettinggel érnek fel, így nem olyan nehéz bólintani.
Megsajnáltam. És alapjáraton nem is értem a nagybetűs feleségeket. Nem hajlandók semmire, de ha a drága férj máshol keresi a gyönyört, akkor már hisztiznek és csapkodnak. Na, ezért sem lesz belőlem soha olyan… vagyis, baromira nem tervezek ilyen jövőt. Mondjuk ezt se terveztem…

Egyszerűen már iskolába rájöttem, hogy van valamim, ami szinte minden ajtót megnyit. A szüzességemet egy ray ban szemüvegért adtam el. Megérte, nem? Volt mentorom is. Mira volt, aki megmutatta nekem, hogy lehet beplázázni pénz nélkül, és esküszöm, csak az első két alkalom után viszolyogtam magamtól, azt az érzést is elnyomta a címkés ruhák látványa, amikről tudtam, ha belem kigürizem a diákmelókkal, se lesz rá pénzem. Mert a család szegény, és örültek, ha az egyetemem fizetni tudják, úgy, hogy azért az ösztöndíj nem volt kevés. Mert annak ellenére, ahogy a szabadidőm töltöttem, ritka nagy stréber voltam.
Az egyetem mellett már nem volt munkám, nem olyan, amit a szüleim annak neveznének, de hála égnek, valamiért sose érdekelte őket, honnan tudok annyi pénzt hazaküldeni. Eleinte az utcán álltam esténként, mindig megállt valaki, mindig elvittek, és az ilyenektől kaptam azt az önbizalmat, amit máig viselek kiegészítőként. Nem kell annál nagyobb megerősítés, mint amikor látom az arcát, ahogy élvez. A szavak nem érnek semmit, tudom, hisz olyanokat képes vagyok hazudni, hogy csoda, nem szakad rám a mennyezet.
Egyik éjjel viszont Salome állt meg. Felvett, ami merőben új volt számomra, mert nővel még sose voltam, mégis úgy voltam vele, egyszer minden elsőnek eljön az ideje. De más volt, autóztunk, mesélt, meséltem… és mikor megálltunk a pontnál, ahol indultunk, ajánlatot adott. Kiszállhattam, vagy mehettem vele, egy teljesen más, biztonságos környezetbe. Vele mentem.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sage Williams
Sage Williams EmptyHétf. Jan. 27 2020, 22:23
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Sage!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hűha, te aztán nem semmi nő vagy. Sage Williams 690269075  Bár már a megjelenésed maga figyelemfelkeltő, mellé még egy attraktív és magabiztos fellépéssel áldott meg az ég. De ahogyan látom, szükséged is van erre, mert amivel foglalkozol megkívánja ezt az attitűdöt. Hogy kisugárzásod van, ehhez semmi kétség, mert szerintem hihetetlen gyönyörű nő vagy, és férfi legyen a talpán, aki nem bámulna meg. Sage Williams 1404455205  Sage Williams 1402181525  És ne támadnának olyan, de olyan gondolatai, hogy az erény angyala menten infarktust kapna tőle. Smile  Mindemellett pontosan tudod mit akarsz, és azt is hogyan érd el. Ha jobban megnézzük, neked maga a szex a drog, jobban mondva az a pénz amit érte kapsz. Szokták egyébként mondani, hogy az örömlányok a legjobb emberismerők, mert ők azok akiknél aztán tényleg mindenféle tipus megfordul, így egy idő után átlátnak mindenkin mint a tisztított üvegen. Én nem fogom rád vetni a követ azért amit csinálsz. Amíg van rá kereslet, mindig lesz, aki ezt az igényt kielégíti. És mint tudjuk az ősidők óta léteznek hozzád hasonló lányok.

Hát te, rendesen beleraktad a fülembe ezt a Sting nótát, mióta olvastalak itt dudorászom magamban. Sage Williams 3673325056  De esküszöm én még soha senkiről nem hallottam, aki ezt éppen a nagy action közepén képes magában dúdolgatni. Nem semmi vagy komolyan. Jó persze….ez is olyan amúgy időnként mint a több évtizedes házasság: haladjunk, csináld, legyünk túl rajta. És igen, nagyon igazad van, hogy ha a megkötött házasságok jól működnének, akkor nem lenne szükség arra, hogy a férfiak a határaikat feszegessék, bár talán akkor is. Rolling Eyes  Tudod miért? Mert a változatosság gyönyörködtet, és te olyan vagy mint egy csodaszép kaméleon. Olyan vagy amilyennek látni akarnak téged. Ezért pedig megfizetnek.
Ah az a mondat, mely szerint a szüzességed egy ray ban napszemüvegért veszítetted el, az tulajdonképpen tökéletes összefoglalója annak milyen vagy, imádtam ezt a mondatod. Sage Williams 1735856013  Számodra az értéket egészen másban mérik. Bár azért remélem egyszer majd meglátod, hogy az anyagias világon túl vannak fontosabb dolgok is.
Szerencsés vagy mégis, hogy Salome akkor éjjel rád talált és meglátott benned valamit, ami több, ami miatt te is hűséges lettél hozzá, és gyanítom ennek semmi köze a pénzhez. Látod, vannak fontosabb dolgok is, és ezt te is észrevetted. Sage Williams 2624752903

Hihetetlen jól formálod meg ezt a karakán női figurát. Erősek és intenzívek a mondataid, engem abszolút mértékben lenyűgöztél. Sage Williams 4142114136

A Tara-Plecsnit egy általad megálmodott márkajelzésű táskával adom most át. Színt admin ad majd neked.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Sage Williams
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Athena Williams
» Juliette Williams
» Reese Williams
» Rainey Williams
» Marcel Williams

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: