New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:07-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:03-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Tegnap 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Tegnap 19:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 19:50-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 19:29-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Tegnap 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Freestyle - Jason & Sky
TémanyitásFreestyle - Jason & Sky
Freestyle - Jason & Sky EmptyVas. Jan. 05 2020, 16:59
The Blond and the Sky

- Ezt vidd - tartja felém az egyik masináját, majd mielőtt érte nyúlnék, egy másikat ad a kezembe. - Nem, ezt.
- Nekem aztán mindegy, melyiket adod, profi nem vagyok. Főleg, hogy most meg is kérdezem, hogy a francba működik.
Mellkason bök, üljek le, majd az ölembe ül, kezébe veszi a gépet, és bekapcsolja, úgy tartja, hogy lássam, mit csinál.
- Pont azért adom oda, mert ezen semmi nagy ördöngősség nincs. Fotózni tudsz, ne rinyálj. Ezzel kapcsolod ki, meg be.
- Ezt azért én is megtalálom, köcce.
Figyelem én, mit magyaráz, fel is fogom, a haja jobban izgat, masszírozom is a tarkóját közben.
- Te figyi, nem a tarkómnak kell majd fotóznia. Istenire beizgultam, ha folytatod, sehova sem mész - aztán rám kacsint vigyorogva, majd feláll az ölemből.
- Eldobsz Hudsonékhoz?
- De mocival megyek, tudod - kapcsolom ki a gépet.
- Ki nem szarja le? Villásreggeli partit tart, oda kell elvinnem az anyagot. Még szép, hogy körbesazzézok a vendégek között. Kell egy kis vérfrissítés.
- Menjek érted, vagy ne menjek érted?
- Még szép, hogy értem jössz.... Felhúzod? - Közben beletornázza magát egy ruhába és hátat fordítva mutatja nekem, mit is kér. Felhúzom a cipzárt, félretolva a haját.
- Vadítóan nézel ki - mindent takar, amit kell és mindent kiemel, amit kell. Ahhoz, hogy ma nő legyen. Sokat sejtető mosollyal csavarja ki a rúzst, mire imitálom a fejbelövést.
Negyed óra múlva már Hudsonék előtt vagyunk, leszállva megigazítja a ruháját kabát alól és kiszabadítja a haját a sapkából.
- Nálad az anyag?
- Ja. Majd csörgök - int egyet, majd besétál.
Pár perc múlva már az épület előtt állítom le a mocit, és várok Jasonre. Nem vágyok mindig munkáról beszélni, és kettőt az egyben is lehet, nem csak unalmas irodabútorok között. Mindig is szabad ég párti voltam, így amikor csak lehet, kivágódom ebből a bűzfészekből és száguldozok a természetben. Leveszem a bukósisakot is, úgy várakozom.
kredit:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Freestyle - Jason & Sky
Freestyle - Jason & Sky EmptyVas. Jan. 05 2020, 19:24





New York az albérletek és hotelszobák városa, éppen ezért sokan ha megtudják, hogy én lakást akarok venni furcsán néznek rám, mintha két fejem nőtt volna hirtelen, vagy elgurult volna a gyógyszerem és azon gondolkoznak hogyan segíthetnének rajtam. Pedig nincs semmi bajom, de úgy vélem, ideje lenne dobbantani a mostani lakásból, ahova Lornak szabad bejárása van. Hiába cseréltettem le a zárat, valahonnan szerzett kulcsot és folyamatosan razziát tart.  Teljesen elment az esze. Egyik este egy hosszú ballonkabátban állított be, alatta pedig csak egy alig takaró csipkés fehérnemű volt, pár nappal később pedig egy baseball ütővel kopogtatott az ajtóban.
Hajnalban keltem, hogy a legfrissebb hirdetéseket átböngészhessem a neten, és találtam is pár egész jónak tűnőt, csak meg kellene nézni őket. Telefonszámot feljegyeztem, és a honlapot is elmentettem, hogy majd a későbbekben vissza tudjak mindent keresni. A legegyszerűbb az lenne, ha felbérelnék valaki ingatlan ügynököt, hogy kerítsen nekem lakást és… igen, egészen biztos, hogy még pár nap keresgélés, és utána lepasszolom valaki másnak ezt a hálátlan és unalmas feladatot, plusz, amúgy sincsen időm egész nap a számítógép előtt ülni és a legújabb ajánlatokon gondolkozni.
Az asztalon rezegni kezd a telefonom, én pedig egy gyors kézmozdulattal kinyomom a hívást, majd ez megismétlődik még háromszor, de a  negyedik hívást már felveszem, azon egyszerű okból, hogy most más hív, nem pedig a nejem.
- ’Reggelt!- szólok bele a telefonba
- Szasz, na hogy telt az estéd, kérlek mondd, hogy most egy szál semmiben jelent meg nálad. - kérdezi meg Ted mindenféle körítés nélkül azt amire kíváncsi. Felnevetek szavaira, bár az egy kicsit tényleg meredek lenne ha Lor így jelenne meg nálam, de az utóbbi napok alapján már semmin sem lepődnék meg.
- Nem, dehogy, most nyugis volt minden talán talált magának mást akire ráronthat pucéran. - amire nem látok sok esélyt, de reménykedni még lehet. Megbeszéljük, hogy lassan össze kéne futni, és legurítani pár sört, de hamar le is rázom őt, mert az idő szalad, nekem meg mennem kell.
Magamhoz veszem a táskám és a kulcsaim, majd indulok is.
- Szia, mehetünk? - kérdezem Sky-t, mivel már ott vár rám. A motoromhoz megyek és felülök rá.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Freestyle - Jason & Sky
Freestyle - Jason & Sky EmptyHétf. Jan. 06 2020, 20:54
The Blond and the Sky

Megjelenik Jason, nem tököl semmivel, máris mocira pattan.
- Szevasz! - meglátom melyikre pattan, füttyentek egyet. Jó kis moci, meg kell hagyni! Majd tüzetesebben szemre veszem, ha leparkoltunk. Felkapom a bukósisakot, felveszem, majd a kesztyűket is, és beizzítom a kislányt és elstartolunk.
A hely, amit megbeszéltünk, kicsit messzebb van. Szlalomozok a kocsik között, nem azért van a lábam között ez a járgány, hogy doboljak a sorban cammogva, negyvennel. Rá fogom venni Drewt, hogy csapjunk már megint egy kis versenyszlalomot, hiányzik.
Viszonylag hamar kiérünk a városból, jobban lehet neki tolni a kakaót, meg is kínálom vele, s közben lesem Jason masináját is. Pöpec kicsike, minden ott van, ahol lennie kell. Ha vehető rá, egy kis versenyzésre kihívom, felmérve, vannak-e kék szirének az úton. Tény, hogy ez a típus nem versenyre való, de azért a kipufogót néha ki kell égetni indokkal, lehet repeszteni. Drew városi mocija az igazi repesztős, pörög is, mint a fene.
Közben figyelem Jason technikáját is, tanulni mindig van mit.
Ezt szeretem, a szabadságot és függetlenséget, a szabad és némileg frissebb levegőt, ami egyre frissebb, ahogy kijutunk a zöldbe.
Meglátva a parkolót, kidobom az indexet és beállok.
- Nem mondom, öregem, azért tudsz a mocival - veszem le a bukósisakot és teszem el, majd odalépek a járgányához és megnézem.
- Pöpec - nézek rajta még egyszer végig, visszatartva a késztetést, hogy megsimogassam a mocit.
- Innentől a terep a tiéd. A fotózás nem tartozik az erősségem közé. Csak utánad - mutatok szét, amerre akar menni, arra megyünk.
A fotózás és motorozás csak egy körítés ahhoz, amiről majd még beszélgetni fogunk. Mégis, kellemesebb már most, mint az irodában.

kredit:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Freestyle - Jason & Sky
Freestyle - Jason & Sky EmptySzomb. Feb. 29 2020, 19:04





Nem vesztegetjük az időt, egyből motorra pattanunk mind a ketten és már indulunk is. Általában motorral szoktam közlekedni, hiszen jóval gyorsabb, mint ha saját autóval mennék, vagy esetleg mindig taxik után rohangálnék, valamint praktikusabb is, jóval gyorsabban lehet parkolóhelyet találni, hiszen maga a járgány nem valami nagy. Az a helyzet, hogy nagyon régen motoroztam csak azért, mert ahhoz volt kedvem, általában mindig rohanásban vagyok és azon pörög az agyam, hogy mi is a következő teendő, illetve hogyan tudnám a lehető leghatékonyabban elkerülni Lort.
Autóm is van természetesen és télen ha nagyon hideg van inkább azzal közlekedem, de most teljesen jó az idő ahhoz, hogy kiránduljunk egy kicsit és kikapcsolódjunk.. már a ez sikerülni fog nekem, nagyban nem fogadnák rá, hogy fog, de ez van, ilyen az életem.
Az úton végre kicsit száguldozhatunk is, mert rendőrök sehol se láthatóak a közelben, ha meg mégis előugranának egy bokor mögül, akkor majd igyekszem lepénzelni őket, hogy aztán nyugodtan mehessünk tovább, de erre szerencsére nem kerül sor míg megérkezünk az úti célunkhoz. Ki tudja, talán majd hazafelé nem járunk ekkora szerencsével, de nem akarom elszólni magam, még a végén bejön, aztán tényleg fizethetek.
Leszállok a motorról én is.
- Köszönöm, te sem vagy semmi, ha gondolod hazafelé cserélhetünk, ha ki szeretnéd próbálni. -
ajánlom fel neki, a lehetőséget, hogy hazafelé a másik motorjával menjünk. Én is kíváncsi vagyok az övére, szóval remélem belemegy a felajánlásba.
- Arra gondoltam, hogy ha nincs ellenedre lehetnél a modellem, csinálhatnánk első körben motoros képeket, aztán meg felfedezzük a környéket, hátha van erre pár jó helyszín ahol profi képeket lehet csinálni. -


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Freestyle - Jason & Sky
Freestyle - Jason & Sky EmptyVas. Márc. 08 2020, 13:49
The Blond and the Sky

A koncertezéseket is azért szerettem, mert minduntalan úton voltunk. Sosem tudhattuk, mi vár az út végén, vagy a következő állomáson. Mások megijednek ettől, számomra izgalmat jelentett. Az ismeretlenét. Bízok az emberek jó indulatában, és segítő készségében.
A motort olyan helyen állítom le, ahol nem szokás csak úgy meglovasítani őket. Hiába bízom az emberekben, stoppolni is tudok, azért most nem gyalogolnék haza innen.
Álszerényen nem szokásom szabadkozni a dicséretekre. Ha valaki kimondja, amit gondol, vagy vél, az neki úgy van, amit örömmel veszek.
- Kösz. Kiváló ötlet, élném! - Nagyon is benne vagyok, hogy kipróbálhassam, pláne autópályán, ahol azért jobban lehet neki adni az anyagot és jobban ki lehet próbálni, mint York utcáin.
A kesztyűt is leveszem, berakom a tartórészbe, a kobak mellé.
Az ajánlatra Jasonre tekintek. Pont erre nem gondoltam, hogy én, mint fotózás tárgya.
- Ez új nekem, elfogadom az útmutatásokat - azt kikerülöm, hogy nem szoktam ehhez hozzá. Rengeteg sok mindenhez nem szoktam hozzá, mégis, vettem az akadályokat. - Biztosan akad.
Legalábbis bízom benne.
- Belevághatunk - az oldaltáskából veszek ki két ásványvizes palackot, az egyiket Jason felé dobom. Fáztam már rá, hogy nem ittam elég folyadékot, s bár nem mániám, azt a szédülést nem köszönöm vissza, amit egy majdnem kiszáradás után kaptam meg.
Hagyom Jasont elkészülni, addig a motor nyergén oldalt ülve, kortyolgatok a vízből.
- Mióta vagy Cait mellett? - Ahogy Cait mesélt róla, van elképzelésem, hogy régóta. Ezeknek nem néztem utána, mert úgy véltem, személyes beszélgetések alkalmával szeretném megtudni. Csak a dalokat és a számokat néztem vissza, amiket feltettek.
- Mit csináljak? - Nyugodt vagyok, sőt, inkább némileg kíváncsi. Fogalmam sincs, miket tervez, de majd kiderül. Ahogy mondja, úgy teszek.
kredit:
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Freestyle - Jason & Sky
Freestyle - Jason & Sky Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Freestyle - Jason & Sky
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jason & Myna
» Bo & Jason
» Eli & Jason
» Jason Sinclair
» Cait & Jason

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: