New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 102 felhasználó van itt :: 19 regisztrált, 1 rejtett és 82 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 1:58 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 1:46 pm-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:28 pm-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 1:25 pm-kor
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58 am-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12 am-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:17 am-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 9:05 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Chaol CC Callahan
TémanyitásChaol CC Callahan
Chaol CC Callahan  EmptyKedd Dec. 24, 2019 11:10 pm
//A névegyezés Reyna Callahan-el megbeszélt, és szándékos!//

Chaol Christian Callahan

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Chaol Christian Callahan
Becenevek:
CC
Születési hely, idő:
New Jersey
Kor:
33
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Biszexuális
Családi állapot:
Magányos
Csoport:
Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Végzett divat és formatervező
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
A CCCCompany alapítója és vezetője
Ha dolgozik//Munkahely:
CCC Company
Hobbi:
Buli, zene és olvasás.
Play by:
Kyle Kore

Jellem
Most komolyan kérdezed hogy hogy nézek ki? Hát nem látod? Remekül! Komolyan. Tehát öhm, mint látod eléggé egyedies a megjelenésem, mert hát nem szeretem a sztenderd dolgokat, az túl unalmas, az élet meg rövid ahhoz, hogy uncsi dolgokkal foglalkozzunk. Vékony, nem túl izmos alakomra minden féle színű és fazonú ruhát felhúzok ha arról van szó, imádok kísérletezni! Mondjuk magamon a legtöbbet, de aztán... stylist vagyok, reszkess világ. Egyszóóóval, minden vagyok, ami a többiek nem nagyon. Na jó, nem mindenki, ez így pontosabb. Többnyire feketében jelenek meg mégis, mert az remekül variálható és ezer színnel fel lehet dobni, vagy apró formákkal, szegecsekkel, csatokkal mindennel, ember, mindennel! Hát kell ennél több?Dehogy kell. Szóval mindenre vevő vagyok, a lezser dolgokat is szeretem, a feketéket is, öltönyt is felveszek, de szakadt farmerben és trógerolok olykor ha olyanom van. Tök mindegy mit viselek érted? Csak tudjam viselni az adott holmit. Innen jut eszembe hogy mi a különbség a csöves meg a hipster között? Az Iphone. Khm, jó jó tudom, ezt nem itt kéne elnyomnom de... szóval... A kinézetem eddig sem egy egyszerű kör, de akkor beszéljünk kicsit... a hajamról. Alapvetően rövid, mert nem vagyok egy indián típus aki derékig érő sörényt növeszt és két ember kell hogy karban tartsa. Rövid, de minden színű volt már kb. A kedvenc kombinációm a fekete fehér vagy platina szőke ahogy tetszik, de nem olyan szörnyellásan, hanem így, ahogy láthatod. Oldalt a felnyírt rész fehérszőke, a többi korom fekete. Vagy a fehér rész fekete, a többi nagyon vörös. Ezek a kedvenceim, de volt már fekete-lila, fekete-zöld, és még sok más érdekes kombó is. A fazon többnyire ugyanolyan, mert jól megy a szürke szemeimhez. Vagy hát, szürke, kék, nem tudom biztosan. Szerinted? Kék vagy szürke? Szóval mindegy is, az arcom azért elég markáns, és néha borostás. Esküszöm az arcszőrzet valami szupersebességgel nő! Akad rajtam pár kikandikáló tetoválás és microdermál az arcomon. Mert nekem tetszik, akinek meg nem az (f)elfordulhat. Muhahaha.


A legjobban azzal definiálhatnám magam hogy crazy. Na nem olyan orvosilag, inkább csak a jó értelemben vett agybaj kapott el. Nagy baj az agy baj, már elkaptam, nem baj. Szóval hát kreatív vagyok és szerintem az egész világ az én játszóterem, ha divat szempontjából nézzük, mert mindig zsong a fejemben valami új, motoszkál, mint valami kis sajtkukac és nem hagy nyugodni amíg ki nem jön valahogy. Szóval eléggé nyughatatlan és örökké mozgó, tervező típus vagyok. Az a fajta ember, akitől az emberek többsége falra mászik, mert mindig van valami ötlete, kérdése, megjegyzése, megállapítása. Határozott elképzeléseim vannak a világról, és arról hogy mit és hogyan kellene tennem, benne így a kissé mániákus őrületem mögött azért lakik egy realista én akinek vadászkutya orra van az üzlethez, ennek köszönhetem hogy mára nem csak helyi márka, hanem világmárka lettem. A CCC Company. Ehhez azért kellett némi komolyság, de el kell ismernem hogy ha tehetem akkor oldom a hangulatot, úgy minden sokkal egyszerűbb, és nem tagadom botránkoztattam már meg üzletfelet is a viselkedésemmel. Van egyfajta sajátos logikám de kevesen értik meg, és még kevesebben tolerálják. Igazából nem igazán adok az emberek véleményére, és igen tudooom hogy ez most kiiibebszott egoistán hangzott tőlem, de ha másokra hallgatnék akkor most egy szürke standard öltönyös ügyvéd lennék nem egy világhírű cég feje és tulajdonosa. Jah és nem mellesleg néha elég mocskos a szám de kit érdekel. Szóval eléggé eltérek a formalitásoktól, de... azért tartok valamiféle mértéket. Igaz nem sokat de mégis... amennyit muszáj. Amúgy is könnyen csúszik ajkaimra a mosoly, és néha kegyetlen rossz szóviccekkel tudom gyilkolni a környezetemet. Mert én csak ilyen kis humor herold tudok lenni ha rám jön. Szóval ilyen ellentétes személy vagyok, de próbálok mindig mindent pozitívan nézni, és valahogy megoldani az elém kerülő gondokat, mert olyan vagyok hogy ha valamit kijelentenek hogy lehetetlen, akkor én azért is megcsinálom. Mert lehetetlen nem létezik. Csak tehetetlen. Azontúl olykor elég gyerekes vagyok, ezt bizonyítja hogy három polcot töltenek meg a videó játékaim amik az xboxhoz tartoznak, és képes vagyok hisztizni ha valahol, valamit nem kapok meg, vagy éppen nagyon akarok. Mint a fagyi. Imádom a fagyit. Amellett, lehet hogy már volt róla szó, de szörnyen toleráns tudok lenni valakivel szemben aki kicsit is furcsa, mert hát most komolyan, én vagyok a legfurcsább, még ha a jó értelemben is vesszük a kérdést és ezért elég nyitott és elfogadó vagyok. Azt nem mondanám hogy olyan hűséges mint a kiskutya de a barátaimhoz igen. Kevés van, de tudod, a minőség számít nem a mennyiség. És jah. Vannak akiket tisztelek, és vannak akiket soha nem fogok. Akaratos vagyok egy kicsit de, az én életem nem? Nekem kell élnem.

Múlt
Életem története mi is lenne igazán? Miről beszéljek, most komolyan? Annyi interjút adtam már, el sem tudom mondani és ezerszer megismételtem már a saját történetem, szinte már idegen tőlem. Tudod, amikor annyiszor ismétlek el valamit hogy már a saját agyamra megyek, na az már szint. Szóval... Inkább csak összefoglalóan beszélnék magamról, ami érdekel úgyis ott van minden újságban. Mint ez is....

- A CCC Company fejeként nem lehet egyszerű megfelelni az elvárásoknak, és a kritikusnak. Hogyan bírod mindezt energiával?
- Igazság szerint nem. Nem kell megfelelnem senkinek, mert a cégnek én vagyok a feje, tehát én alakítom ki hogy mit és hogyan csináljunk, tervezzünk és kivitelezzünk. És kurvára nem érdekel hogy erre mások mit mesélnek tudod? Én azt vallom hogy aki meg akarja valósítani önmagát annak meg kell tennie, és sokan lesznek akik nem fogják szeretni vagy jó szemmel nézni. Ezek az emberek azok, akikkel nem kell foglalkozni, bár mondani könnyebb. Bevallom néha én is bele estem a hibába hogy hagytam hogy valami befolyásoljon. Egy ember, egy vélemény, de aztán rájöttem hogy sosincs jó vége ennek. Én nem vagyok aki meg akar felelni, nekem akarnak megfelelni és ez egy elég fontos különbség, mármint érted nem mindegy melyik végén vagy annak a bizonyos szervnek...
Az energia már más kérdés, mindig is aktív voltam, gyerekként is azt mesélték hogy hiperaktív voltam, és szinte lehetetlen volt lekötni a figyelmem, és ott kezdtem el rajzolni, mert ha adtak papírt meg eszközt , akkor többé kevésbé csendben voltam és el voltam, és nem épp a fa tetejéről lógtam lefelé mint valami Batman kettő. Bár ezek inkább ilyen szülői legendák tudod, nem kell mindig mindent elhinni. Szeretnek túlozni, hiszen minden szülőnek ugye a saját gyermeke a legszebb, legjobb, leg... mindenben a leg na.

- Ha már a szülői szeretetnél tartunk, neked van egy bátyád igaz?
- Igaz. Tényleg van egy testvérem, Jeremy. Ő ügyvéd, ha valamire szükségem van ilyen téren akkor őt keresem a kérdéseimmel, és általában mindig megoldja nekem amit szeretnék, így vagy úgy. Jó a kapcsolatunk annak ellenére, hogy ő egészen konszolidált és nem olyan kerge birka mint én vagyok. Jól kijövünk egymással, és sokszor tartunk közös programot, ha szabad esténk van elmegyünk meginni valamit, vagy kerti partizunk valahol, amit éppen hoz az élet. Nem teljesen gördülékeny minden, de azért tudunk együtt dolgozni, és nem tudom mi lenne nélküle velem. Mégis vannak dolgok, amikről nem beszélünk és tudom hogy helyteleníti az életvitelemet. Nem szakadtunk szét, mindketten karriert építettünk csak más irányba és neki már gyűrűs menyasszonya van. Emiatt persze folyamatosan kapom az ívet hogy azért most már nekem is illene, de engem ez nem érdekel, nem hiszem hogy létezik olyan nő aki engem ép ésszel és idegekkel elviselne hosszabb távon is, én megmaradok az állatoknál, azok legalább imádnak akkor is ha néha megemelem a hangom. Szóval, jah.
A családom többi részével  a szüleimmel nem vagyok olyan szoros kapcsolatban, ők sokkal jobban helytelenítenek mindent, és egy idő után elfogadtam hogy nem tudok nekik elég jó lenni, így hagyom hadd ajnározzák Jeremyt.
Van ami hiányzik és anyám főztje az a legjobban, de a közös iszogatás apámmal és a biliárdozás amiben sosem tudtam megverni... Hát valamit, valamiért.


- Mik a terveid a jövődre vonatkozóan. Karrier, család alapítás?
- Karrier, hiszen mindig van valami ötletem amit azonnal akarok kivitelezni, és egy új márkát szeretnék majd behozni, és pár új uniszex kollekción is dolgozom jelenleg, de még nem publikusak a részletek, mindenesetre nem hiszem hogy beleférne az életembe emellé egy feleség, vagy hasonló. Arra ott van az állandóan zsémbeskedő titkárnőm, aki összeszed ha szét esnék és mindig jobban tudja hol kell lennem mint én, Innen is csókoltatlak Jenny, és a testőröm, aki szintén elég tyúkanyó/apó ösztönnel tud felettem okoskodni hogy mit kéne csinálnom.
Innen is csókoltatlak srácok. Jenny és Mike.

- Értem. Nos, köszönöm hogy időt szakítottál rám.
- Nem tesz semmit, részemről az öröm.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Chaol CC Callahan
Chaol CC Callahan  EmptyCsüt. Dec. 26, 2019 11:15 pm
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Chaol!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Egyfajta kettősség uralkodik benned abból a szempontból, hogy egy igazán felelősségteljes munkát végzel, amely maximális odafigyelést és tervezést igényel, hogy felszínen maradjon, mégis ennek ellenére megmaradsz önmagadnak is mellette. Ragaszkodsz ahhoz az énedhez, aki a megszokottat a sarokba vágja és mindig igyekszel valami újat, valami egyedit kihozni nemcsak a saját világodból, hanem a környezetedből is. Olykor szükséges egy kicsit megtépázni a határaink idegeit ahhoz, hogy magasabbra törjünk a képzeletbeli ranglétrán és a nevünk nem csak egy legyen a többi közül, hanem olyan, amihez biztosan társítanak valamit. Úgy vélem ehhez szükséges az, hogy komolyan vedd, amit nap, mint nap teszel, ugyanakkor az sem elengedhetetlen, hogy önmagad elképzeléseivel spékeld meg mindezt, hiszen csak akkor vallhatsz valamit igazán magadénak, ha szíved-lelked benne van. Úgy vélem ehhez kell egy olyan személyiség, mint te vagy. Aki a maximumon pörög akár a hétköznapjai során, akár pedig az ötletei és jövője terén és nem feszül rá az őt érő problémákra, hanem szusszan egyet és már a megoldáson ügyködik. Néha nem árt elengedni a gyeplőt, máskülönben az ember azt veszi észre, hogy a legrosszabb értelemben begolyózik. Very Happy
Remélhetőleg a továbbiakban sem adod lejjebb ezt a fajta gondolkodásmódot és kitartasz a laza, ugyanakkor céltudatos éned mellett, ami eddig is motiválóan hatott rád és úgy gondolom a továbbiakban sem hagy majd cserben. Érdeklődve várom mivel forgatod majd fel következő alkalommal az emberek életét.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Chaol CC Callahan  A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Chaol CC Callahan  D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Chaol CC Callahan  8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1700
 
Chaol CC Callahan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Reyna H. Callahan
» Logan Q. Callahan
» One step....two step... three... st...wrong step... - Chaol & Quinn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: