New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Új kezdet - Erick & Pola
TémanyitásÚj kezdet - Erick & Pola
Új kezdet -  Erick & Pola EmptyHétf. Dec. 23 2019, 23:20

to Erick

Fülig érő vigyorral a képemen sétálok ki Erickel a kórházból. A mai naptól kicsit féltem. Bár nagyon reménykedtem abban, hogy csak is jó híreket kapok, de azért a félelemnek sikerült megbújnia bennem. De azt hiszem ez teljesen normális az én helyzetemben.
És végül ahogy az orvos kimondta a szavakat mintha... mintha újjászülettem volna, mint egy csodálatos főnix madár. Először visszakérdeztem, hogy "Biztos?", "Ugye most nem viccel velem!?". És nem. Megmutattam a leleteimet, elmagyarázott mindent és gratulált. Túl vagyok rajta... Meggyógyultam. VÉGRE!
Szorosan öleltem meg Ericket, akinek nagyon hálás vagyok, amiért befogadott Jace eltűnése után. Tényleg mintha mindig is a második bátyám lett volna.
-Ezt a mai napot meg kell ünnepelnünk! Remélem nem kell menned dogozni!-Nézek rá nagy boci szemekkel. Nem szeretném egyedül tölteni. Holnap meg meglátogatom majd Hient és vele is csapok egy jó nagy bulit... Vagyis pizsamapartit. Ezek szerint azt a Párizsi utat is meg tudjuk majd szervezni. Tényleg eljutok Párizsba!!!
Ahogy beülök az autóba, az anyósülésre lehámozom a fejemről a parókát. Még sose mertem ezt megmutatni neki. Pedig tudom, hogy nem ítélkezett volna, de mindig is imádtam a hosszú hajamat. Mikor elkezdett kihallani kiborultam... De most ismét megnöveszthetem!
Kíváncsian figyelem a reakcióját, miközben tovább vigyorgok rá. Rövid a hajam, agyon is. Kissé fiús külsőt ad nekem, de végre eldobhatom a parókámat.
-Nah hová megyünk? -Nézek rá csillogó szemekkel. Nem akarok haza menni. Tele vagyok energiával.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Új kezdet - Erick & Pola
Új kezdet -  Erick & Pola EmptyCsüt. Jan. 02 2020, 14:04

Pola and Erick
Then came the night of the first falling star.



Pola megkapta a szabadságát és én itt voltam, hogy hallja a szót ahogy azt mondják meggyógyult a leukémiából. Valóban szabad lett és tervezhet. Élhet, boldog lehet és hatvan évesen fog az unokái körében beteg lenni majd nem pedig most a semmibe elveszni. Ez pedig gyönyörű. Sóhajtok egyet és széles mosollyal követem kifelé, hogy bizony most már mindenre készen állhat. Saját hajamba túrva hallgatom amit mond és kicsit nevetek.-Rá érek, szóval mondj valamit és én elviszlek oda az álom motor zúgását hallgatva.-mondom miközben kinyitom neki az anyósülés ajtaját majd beszállok a túloldalon. Bekötöm magam majd rá nézek mikor ledobja a parókáját.-Hűha.-jegyzem meg és leveszem róla a tekintetem.-Sokszor rá jövök mennyire hasonlítasz a bátyádra.-nevetek és finoman megrázom a fejemet miközben beindítom a kocsit.-De amúgy nagyon jól áll a rövid haj. -felelem és lassan kigurulunk a kórház parkolójából.-Nos hová mennél? Bárhova mehetünk, a tank tele, az időnk rengetek és sose fogy már el.-Fordulok ki az útra és közben halkan benyomom a rádiót, hogy valami zene is szóljon mialatt vezetek mellette és várom merre is szeretne igazából menni Pola most.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Új kezdet - Erick & Pola
Új kezdet -  Erick & Pola EmptyKedd Jan. 07 2020, 21:29

to Erick

-Húha ezt biztos, hogy végig gondoltad?-Nézek rá meglepetten. Bárhova mehetünk? Nos lehet, hogy a nap végére meg fogja bánni ezt a kijelentését.
Ahogy kimondja, hogy mennyire hasonlítok Jacere eltűnik a mosolyom.
-Most komolyan úgy nézek ki, mint egy fiú?-Akadok ki. Bár tudom, hogy nem erre gondolt, de mégis úgy értelmezem a dolgot. Kissé meg is igazítom a hajam. Azért nem hittem volna, hogy elsőre egy fiúhoz fognak hasonlítani.
-Köszi...-Húzom el a szám sarkát, majd inkább továbblendülök a dolgon. Ma nem akarok szomorkodni.
-Hmm szóval bárhová mehetünk... Nos akkor menjünk el a plázába, vásárolni akarok, meg el szeretnék menni manikűröshöz... Hmmm meg fehérneműket venni...Szóval ilyen csajos dolgokat csinálni.-Mondom neki halálosan komolyan, majd szép lassan felé fordulok és elnevetem magam.
-Én előbb akadnék ki, mint te egy ilyen programtól. Szóóóval komolyra fordítva a szót. Menjünk oda, ahol kicsit visszatérhetünk a gyerekkorunkba, ahol degeszre ehetjük magunkat. Ahol nyerhetsz nekem egy óriási plüssállatot.-Még nagyobb mosoly.
-Köszönöm, hogy nem hagytál magamra.-Oda hajolok hozzá és egy puszit nyomok az arcára, majd békén hagyom, hogy végre elindulhassunk és egy jót szórakozzunk.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Új kezdet - Erick & Pola
Új kezdet -  Erick & Pola Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Új kezdet - Erick & Pola
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Erick & Pola
» Mirabell & Erick & Pola
» Ivory & Aaron - Egy új kezdet, avagy a szövetségiek kontra drogelhárítás
» Erick & Jace
» Hayde&Erick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: