New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 15 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Balthazar
TémanyitásBalthazar
Balthazar EmptyCsüt. Dec. 19 2019, 08:02
Balthazar

Play by:
Cam Gigandet
Születési hely:
Miami, Honolulu
Kor:
32
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
bűnüldözés
Történetünk:

15 éves voltam, amikor a szüleid örökbe fogadtak, akkor még nem is sejtetted, hogy mennyire felforgatom majd a bátyád és a te életedet is. Az első pillanattól fogva jól kijöttünk egymással, te tanítottál meg nagyon sok mindenre. Például arra, hogy hogyan kell behúzni valakinek, ha az túlságosan nyomul. Nem mindig sikerült úgy ahogy kellett volna, viszont te mindig készen álltál kiütni bárkit, akire egy rossz szót is panaszkodtam. Arra azonban nem voltál felkészülve, hogy mennyire kezelhetetlen és hálátlan leszek majd a családoddal szemben. Amíg te és a bátyád vért izzadva tanultatok, hogy a családotokhoz méltóak legyetek, addig az én eszem abban járt, hogy hogyan tudjam a lehető legjobban tönkre tenni a hírneveteket. Drogoztam, ittam... nem keveset, majd mikor megvontátok tőlem a pénzt a testemet kezdtem árulni, hogy ne maradjon üres a zsebem. Mígnem 22 éves koromra teljesen egyedül nem maradtam, az egész családod hátat fordított nekem, egyedül te voltál az, aki titokban tartotta velem a kapcsolatot. Sőt... sikerült elérnem azt is, hogy teljesen belém szeress. Ez amúgy fordítva sincs másképp, viszont ezt a világ összes kincséért sem vallanám be. Inkább mindig csak hagytam, hogy mindenben a kedvemben járj, viszonzásul pedig nem kevésszer toltam ki veled. A fejedbe vetted, hogy kihasználva a nyomozói karriered, segítesz megtalálni az igazi családomat, abban bíztál, hogy talán majd akkor megjön az eszem és jó útra térek, de te amint a kezembe adtál minden infót, amire szükségem volt velük kapcsolatban, és megígértetted velem azt is, hogy együtt csináljuk végig, én elszöktem New Yorkba úgy, hogy elloptam tőled egy nem kevés pénzt is, és az a célom, hogy az ikrem bőrébe bújva tönkre tegyem azok életét is, akik eldobtak maguktól.  Jelenleg te is New Yorkban vagy, engem keresel, erről persze nekem még fogalmam sincs.

Körülbelül ennyi lenne, minden más szabadon alkotható, a név és a PB is változtatható, ahogyan bármi a történetben, ami nem tetszik. Nagyon várlak. Ha megérkeztél kérlek jelezd, és tedd boldoggá vele a napom Balthazar 3874598021  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Balthazar
Balthazar EmptyHétf. Jan. 27 2020, 12:50
Még mindig várom az Úriembert Balthazar 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Balthazar
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Balthazar
» Balthazar

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: