New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Fújd meg a tülköt trombitálj...
TémanyitásFújd meg a tülköt trombitálj...
Fújd meg a tülköt trombitálj... EmptyVas. Dec. 15 2019, 09:33
Csodás neved

Play by:
Rafael de la Fuente (csak egy ötlet, szabad kezet adok ebben is)
Születési hely:
bárhol
Kor:
30-35(-38)
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
bármi
Csoport:
törvényszegőkön kívül bármi
Történetünk:

A vérszerinti apám vagy, aki az édesanyámmal tíz évvel ezelőtt egy egy éjszakás kalandban vettetek részt, s a gyümölcse ennek én vagyok. Anya eltitkolta a terhességét, ám a születésem után azonnal el is raboltak, így esélyed sem volt, hogy megismerj… szóval senki sem tud rólam. Csak anya tudja, hogy létezem valahol. (De ha megbeszélitek, akkor te is tudhatsz rólam és minden erőddel keresgélhetsz utánam, reménytelenül XD )Nem tudom ki vagy, sosem láttalak. Szóval bárki lehetsz. Orvos, rendőr, bíró, tűzoltó, Főnök valahol… tényleg bármi. Bár két biztos dolog van az életedben eddig.
Van kettő féltestvéred.: A nevelőapám (akit a valódi apámnak hiszek) és Armand Hughes. Apátok nem egy agglegény típus, meg annyira nem is monogám. Szóval előfordulhatnak ilyen meglepetések. Ez is az, de még mekkora. Armand és a nevelőapám tudnak egymásról, de Ar azt hiszi, az övé vagyok tényleg.  



//A többit nem szeretném megkötni, se szakmáját, se a családi hátterét illetően, a karakter élete úgy alakult, ahogyan csak szeretnéd, a jellemében sem kötök meg semmit.
Ha megtetszett volna, kérlek küldj nekem egy pm-et, hogy tudjam megérkeztél. Nagyon várlak, szerintem sok jó kis izgalmas játékot tudnánk alakítani. Nekem van is néhány ötletem ezzel kapcsolatban, amit privátban megbeszélhetünk. Ha látsz lehetőséget a karakterben, gyere, mert várlak! Ja, nem csak én! Anya is és a tesód is. Ha „Apa” megérkezne előbb, akkor biztos ő is vár!  Nevelőcsalád hirdetése

Ha betudod mindezt illeszteni egy már meglévő úrhoz az oldalon, nekem úgy is okés Very Happy  //


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Fújd meg a tülköt trombitálj...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: