New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 84 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Levi Thatcher
tollából
Ma 09:18-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 07:21-kor
Luana Machado
tollából
Ma 07:05-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Odeya Lin Cromwell
TémanyitásOdeya Lin Cromwell
Odeya Lin Cromwell EmptySzomb. Dec. 07 2019, 21:34
Odeya Lin Cromwell

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Odeya Lin Cromwell
Becenevek:
Lin
Születési hely, idő:
London, 2000. 06. 05.
Kor:
19
Lakhely:
Brooklyn - jelenleg
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
diákok
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU - College of Arts and Science – még tanul
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
-
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
költözködés
Play by:
Bridget Satterlee

Jellem

- nem vagyok senki
- maximum, a lány a szomszédból, a vonatról, a metroról
- mindig beiratkozok valahová tanulni, de tök feleslegesen, mert sehol nem töltöttem egy évnél többet
- a szobáim mindig úgy néznek ki, mintha költözni készülnénk, egy apró dolog sincs a kötelező tárgyakon kívül benne, ami személyes lenne
- beszélgetek, szeretem az embereket, mégse engedek túl közel magamhoz senkit, mert felesleges
- több nyelven is beszélek, mivel évente más országban szállunk meg
- az egyetlen biztos pont az életemben a nővérem Nicole, aki miatt mindez van
- nem beszélek szülőkről, múltról
- nem gondolkodok a jövőn, csak a mának élek, mert felesleges
- nem tervezek, hisz abban sem vagyok biztos általában, hogy a másnapot ugyanott töltöm-e
- a zene a mindenem, játszani is szeretek, másokat hallgatni meg főleg, mégse érzem, hogy komolyabban kellene ezzel foglalkoznom
- ha játszom, akkor cellon
- fotózok, de rögeszmésen, hogy épp a kamerámmal, vagy a mobilommal, mindegy
- szeretek céltalanul bolyongani, és mindig pénzfeldobással döntök a kereszteződésekben
- szeretem a fiúkat
- volt már egyéjszakás kalandom egy pár, de csak az, viszont reggelre mindig úgy tűntem el, mintha ott se lettem volna
- a komolyzene nyugtató hatással van rám, míg másokat az őrületbe kerget
- ennek ellenére a Thousend Foot Crouch a minden
- van bakancslistám, vágyaim viszont nincsenek

Múlt
Az autó ajtaja hangosan csapódik odakint. Sóhajtok, végig nézek a nappalin, majd lekapcsolom a tévét, és előszedem a dobozokat, pont mire a nővérem felér.
Sír, ahogy mindig. A falhoz vágja a kezébe akadó tányért, ahogy mindig. Egy utolsó rohadék, pedig vele akarta leélni az életét, hisz érezte… tudta, hogy ő az igazi, ahogy mindig. És én csak hallgatok, ahogy mindig.
Már tudom, hogy nekem négy dobozra van csupán szükségem ahhoz, hogy egy év emlékeit elpakoljam. Belegondolva, ez már haladás, lehet legközelebb már a másfél is meglesz.
Az első ilyen költözésem tizenkét évesen történt, akkor Nicole ujján még gyűrű is volt, de a végeredmény ugyanez. És mindig és mindig. Kezdem ténylegesen azt hinni, hogy a nővérem piszok szerencsétlen, ha a szerelemről van szó, de egy részem tudja, itt a pénzről van szó, meg arról, hogy Cromwell.
És akkor azt még nem is tudják, apánk már a Tesla bizniszbe is beszállt. Még várnak, hogy biztos nagy robbanás legyen. Az az egy kibaszott szerencsénk van különben, hogy Maxwell Cromwell magánélete mindig is tabu volt a média számára, erre pedig baromi nagy figyelmet fordított. Így tehát a nővéremmel ellentétben én képes vagyok állítani, hogy közöm nincs hozzá, sőt ha az érdek úgy kívánja még szidom is.
Egyébként nincs vele úgy gondunk, egyszerűen csak nem vágytunk kirakatéletre, vagyis Nikki nem vágyott, én meg világ életemben lehetetlennek tartottam, hogy távol legyek tőle. Tudom, nyálas meg minden, de ő egy szeretni való nő, ezért is vagyok olyan nagyon dühös minden egyes ilyen alkalom során.
- Most én jövök – fogom meg a dartstűt, ami mindig készenlétben áll a dohányzóasztalon, és odaállok a kellék elé, ami minden egyes otthonunk falára felkerül. Sose rendezkedünk be, sose agyalunk azon, mit szépítgessünk rajta, vagy, hogy tegyük otthonosabbá. Mert nem lesz… nincs nekünk otthonunk. Elhajítom, behunyt szemmel fohászkodva közben, s mikor kinyitom szemeim, diadalittas vigyorral bokszolok a levegőbe.
- Chhh… - abbahagyja a sírást, és egy halvány mosolyt is kicsikar magából. Igen, mi így választunk lakhelyet. Új életcélt meg minden. Míg Nikki meg nem találja újabb élete szerelmét, aki miatt tovább kell aztán állnunk.
Még én kaptam azt a bazi nagy térképet egy indiai barátnőmtől, aki a távolság és az egyre csökkenő kommunikáció miatt szép lassan elpárolgott mellőlem. Sok ilyenem van. Nehéz tartani a kapcsolatot a neten keresztül, eleinte még nem, amíg friss a költözés, de aztán csak jönnek a mizu van kérdések, és a sablon válaszok… majd már azok se.
Kivéve egy valakit. Rohanok fel a lépcsőn, majdnem fel is bukok izgalmamba, aztán szinte úgy vetődök a laptop elé:

Lin: képzeld…..
xxxchgjkli6453: most hová?
Lin: Brooklyn Very Happy Very Happy Very Happy Én dobtam
xxxchgjkli6453: Brooklyn?
Lin: Brooklyn

xxxchgjkli6453 is away
Ráncolom a szemöldököm. Lelkesedni szokott. Soha nem láttam, soha nem skypoltunk, vagy beszéltünk telefonon, de… ő az egyetlen barátom, még ha még a tulajdon nevével se vagyok tisztában. Nem erre számítottam tőle. És nézem a monitort, percek telnek el, majd órák, de az állapot nem változik.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Odeya Lin Cromwell
Odeya Lin Cromwell EmptySzomb. Dec. 07 2019, 23:42
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Lin!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

El sem tudom képzelni, milyen lehet úgy élni, hogy igazából nincs otthonod, nincsen semmilyen személyes kötődésed az adott helyhez, folyamatosan mozgásban vagy, nem maradsz egy évnél tovább sehol, barátokat szerzel esetleg, de aztán őket magad mögött hagyod. Nincsen semmi állandóság az életedben, ami egyrészt jó, hiszen folyamatosan változik a környezet, más emberek vannak körülötted, annyi mindent megtapasztalhatsz, amiről más csak álmodni mer, másrészt viszont szerintem ez kicsit félelmetes is. Velem ellentétben te ezt pozitív dolognak véled, legalábbis nekem úgy jött le, ráadásul ott van melletted a nővéred, aki igazán közel áll hozzád, úgyhogy azért egyedül nem vagy. Very Happy
Megértem, hogy nem engedsz túl közel magadhoz senkit, mert úgysem maradsz túl sokáig egy helyben - ha mégis közel engednéd magadhoz az embereket, elkezdenék kötődni, talán egyszer valaki olyannal is találkoznál, aki miatt már nem mennél tovább. A mában élsz, a pillanatot éled meg, nem gondolkozol, csak élsz a mostnak, ez pedig annyira jó... Very Happy
Tetszik, ahogy kiválasztjátok a nővéreddel a következő úti célt, elég kreatív, és így tényleg a sors sodor minden felé. Amúgy... ez a te titokzatos barátod, elég rejtélyes figura, nem?  :bajod: Van egy olyan érzésem, hogy hamarosan összefutsz vele... Very Happy

Nincs miért feltartanom téged, ezért utadra is engedlek. Odeya Lin Cromwell 4146035580 Színt és rangot hamarosan admintól fogsz kapni, de addig is szabad a pálya előtted.

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




❝ I'm fighting the lows
that creep in my mind. i try to remember that life is a ride, down one minute next one you're high, like a wave crashing into the night.
mind álarcot viselünk
Millie Crawford
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Odeya Lin Cromwell Tumblr_inline_pklyj947Lk1rjxgbh_1280
Odeya Lin Cromwell Tumblr_inline_ozc66srcyw1vo6ovf_400
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
I know I can be crazy,
But I'm not just a fuck-up,
I'm the fuck-up you need
★ családi állapot ★ :
I may not ever get my shit together
But ain't nobody gonna love you better
★ lakhely ★ :
brooklyn
★ :
Odeya Lin Cromwell D248ddc836f2046a0d73dd79617f7506401c69e8
★ idézet ★ :
You know me
Now and then, I'm a mess
Please don't hold that against me
★ foglalkozás ★ :
ethical hacker, personal assistant
★ play by ★ :
emmy rossum
★ hozzászólások száma ★ :
829
★ :
Odeya Lin Cromwell Tumblr_inline_ozc66lOVU71vo6ovf_400
 
Odeya Lin Cromwell
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Odeya & Tae Oh
» Odeya J. Bennet
» Odeya & Ricky - What the..hell?!
» What's in your head? - Odeya & Annie
» The Fixed Point - Odeya & Greg

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: