New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 63 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 51 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 18:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 18:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

hey buddy
Témanyitáshey buddy
hey buddy EmptyPént. Nov. 01 2019, 11:12
Ross Kramer

Play by:
Aaron Taylor-Johnson
Születési hely:
NYC
Kor:
32? ( 30 < x >35 )
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
a női nem rajongója
Családi állapot:
elhagyatott, másfél éve nincs nője
Csoport:
hivatal, üzlet, munkás
Történetünk:

Biztosan láttál már olyan összehasonlító képeket, amiken a háborúk előtt és utáni állapotokat mutatják be az emberek arcvonásain. Csontosabb profil, élettelen szemek, csak azért van életben, mert a tüdejének még szüksége van levegőre, de az illetőnek már nem. Nulla tapasztalattal, csak hazaszeretet miatt bekerülni a seregbe nem túl egyszerű. Ha pedig az apád maga is katona volt, akkor meg kötelességed neked is a harcmezőre vonulni, mert ez az elvárás, az már más kérdés, hogy te más életutat akartál magadnak. Sikeres üzletet, sikeres életet és minden extrával felszerelt lakást, ahol kiélheted a nyugodt perceid.
Mégis meg akarsz felelni az idegen országokban, mert rajtad is múlik mások élete, te nem vagy gyilkos, sorstársat nem ölhetsz meg azért, mert valamihez nincs kedved, vagy mert inkább pacifista lennél. Be vagy szarva, ha gyereket látsz magad előtt, még akkor is, ha épp a célkeresztjében állsz.
Láttam, hogy rezzentél össze, amikor a homlokába kapott golyót a kölyök. Tudtam, miért vonultál félre, hogy kiokádj mindent, ahogy láttad őt összeesni.
Másfél évig voltál tagja az egységemnek Irakban, és ahogy haza lehetett jönni, kértelek, hogy még csak eszedbe se jusson visszajönni, mert nem akartam volna a temetésedre menni idő előtt.
Az azóta eltelt években végre befejezted az egyetemet, mert eszed az van, de némi extrához azért nyúlnod kellett a képzés alatt is, azóta is. Rohadt sok pénzzel jövök neked, mert ha épp nálad dekkolok, mindig találok nálad kólát, amit lehúzok a klotyón, és nem érdekel, mennyire tiltakozol. Nem lesz belőled lecsúszott drogos, ha rajtam múlik, és ebben segít az öcsém is, vele is jóban vagy, tőle nem tartasz. Nekem nem mersz nemet mondani, és az lenne az utolsó, hogy felemeld velem szemben a hangod - a felettesed voltam odaát, a tisztelet nálad alapkövetelmény.
A munkádban szeretsz maximalista lenni, a legapróbb részletekre is odafigyelsz, és addig hajtod az alkalmazottakat, ameddig fel nem mondanak előbb-utóbb, de csak azért, mert nem adsz ki félmunkát a kezedből. Nincs szar munka, csak tökéletes.
Egyébként egészen keveset találkozunk, ha havonta négyszer látjuk egymást, az már rekordnak számít, de ha szarba lépsz, kölyök, kihúzlak belőle. Még mindig úgy érzem, hogy felelősséggel tartozom érted.

Félig-meddig baráti-"tesós" szerepet szánok neki, és habár én hirdetem, szeretném, ha az őt megalkotó user képes lenne őt önállóan is vinni, nem csak rám támaszkodva játéktéren.
Van még néhány részlet, amit nem írtam bele pontosan a hirdetésbe, de ha beregisztrálják őt, pm-ben úgyis letárgyaljuk ezeket Very Happy
A név változhat, a pb változhat, nincs semmi kőbe vésve.

Ha itt vagy, pm-et kérnék, hogy tudjam, TE vagy az én emberem Cool

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
hey buddy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Old buddy or something else
» Just an old buddy... or a new lover?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: