New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Mallorie Dupeyrón
TémanyitásMallorie Dupeyrón
Mallorie Dupeyrón EmptySzer. Jún. 12 2019, 08:09
Mallorie Dupeyrón


Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Mallorie Dupeyrón
Becenevek:
Mal, Lorie
Születési hely, idő:
Mexikó, Cancún
Kor:
26
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
bonyolult
Csoport:
törvényszegő
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
elvégezte a középiskolát, nem érettségizett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
drogcsempész, zsebtolvaj, munkanélküli
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
minden ami szórakoztató
Play by:
Inbar Lavi

Jellem
Pozitív tulajdonság:
- őszinteség - ami a szívemen a számon -
- könnyen beilleszkedek bárhová
- állat barát vagyok
- merész

Negatív tulajdonságok
- makacs
- szeleburdi
- szétszórt
- akaratos
- pimasz
- kábítószer függő
- mindig az ellenkezőjét csinálni annak, amit mondanak
- öntörvényű

Félelmek:
- pókok
- gyerekek
- bohócok
- víz - nem tudok úszni -
- magasság

Legnagyobb csalódásaim:
- az anyám halála. Úgy érzem, hogy cserben hagyott
- az apám, aki jelenleg a rácsok mögött ül

Álmok:
- állat menhelyet alapítani
- elérni, hogy legalizálják a kábítószereket

Múlt
- Hány hetes terhes? - kérdi az orvos, miközben én egy fehér ágyon fekve, hosszú körmeimmel a hasamon dobolok. Közben ő valami ragacsos löttyöt ken egy mikrofonhoz hasonlító kis tárgyra, és a mellettem lévő számítógépen valamit állítgat.
- Fogalmam sincs. Pár hetes. Mit számít? Csak vegye el a magzatot és kész. - felelek, ő pedig rám néz, felvonja a szemöldökét, majd leül a mellettem lévő székre. Elveszem a kezemet a hasamról, a fejem alá helyezem, ő pedig a kezében lévő trutyis tárgyat végig húzza a hasamon. A velem szemben lévő hatalmas kijelzőn azonnal feltűnik először valami feketeség, majd ahogy a doki tovább mozgassa, a fekete lyukon megjelenik egy apró fehér folt is, amiből tisztán kivehető, hogy a gyerek, ami bennem van. Sóhajtok egyet, és bár nézem a kivetítőt, de mégsem köt le teljesen. Valami másra van most szükségem. Valamire, ami feldob, az pedig nem a doktor és nem is a magzat. Csak essünk végre túl az egészen.
- Nos attól tartok, hogy nem lehet elvenni a magzatot. Már túl van a 16. héten. - A doktor hangját valami más, különleges hang váltja fel, ami így tiszta fejjel még egy kicsit idegesítő is. - A szíve nagyon szépen ver, egyenletesen, a tüdeje is ki van fejlődve. Itt pedig a gerince van. Pár hét múlva, ha a baba úgy lesz fordulva, még a nemét is megtudjuk állapítani. - Még sok minden mást is elmond, bár az igazság az, hogy nem csak, hogy nem érdekel, de nem is bírnám megjegyezni a sok információt akkor sem, ha akarnám. Leveszi a gépet  hasamról, majd felém nyújt egy szalvétát, amit először azt hittem, hogy azért ad, hogy ha esetleg sírok megtöröljem a kezem, de aztán rájövök, hogy a hasamról kell letörölnöm azt a ragacsos akármit. Veszek egy mély levegőt, kifújom azt, aztán felülök és egy fintorral a számon kezdem letörölni azt magamról. Miután végzek, a kukába dobom a szalvétát, majd lehúzom a blúzomat és felállok.
- Szóval most csináljuk? - kérdem, mert esküszöm, hogy mindenről beszélt eddig csak arról nem, hogy mikor szabadít meg a tehertől. Az orvos értetlenül néz, én meg rájövök, hogy kicsit furán is jött ki az, amit kérdeztem. - Úgy értem, hogy most lesz az abortusz? Vagy jöjjek vissza? - javítom ki magam, mire a doki az asztalához megy, leül és valamit írni kezd. Közelebb lépek hozzá, mire végre rám néz. - Attól tartok kisasszony, hogy már túl késő az abortuszhoz. Túl van a harmadik hónapon, onnantól pedig már nem vállaljuk a kockázatot. - szavai feldühítenek, így veszek egy mély levegőt, kifújom azt és próbálok nyugodt maradni.
- Azt hiszem nem értett. Én nem állok kész az anyaságra. Annyit fizetek, amennyit csak mond, de szabadítson meg a gyerektől. - válaszolok, majd elképzelem magam előtt Jude arcát, aki minden bizonnyal szétrobbanna a dühtől, ha tudná, hogy éppen mire készülök.
- Sajnálom. Én nem vállalom. - az orvos hangja még mindig nyugodt, ami már egy kis frusztráló is. - Egy személyazonosságit kérek, aztán végeztünk is. - teszi hozzá, én pedig fittyet hányva a kérésére sarkon fordulok és távozok. Nem mintha fel tudnám mutatni a személyimet, Jude gondoskodott arról, hogy ne férjek hozzá nélküle. Talán az lesz a legjobb, ha keresek egy másik orvost, aki elvégzi azt a feladatot, amire megkérem, az helyett, ami egyáltalán nem érdekel.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mallorie Dupeyrón
Mallorie Dupeyrón EmptySzer. Jún. 12 2019, 20:14
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Mallorie!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hú, hát nem egy könnyed téma az előtörténeted, és mindezt abszolút pozitív értelemben mondom, mert ismerem a hirdetés szövegét, meg Jude előtörténetét. Rolling Eyes  Nem tudom eldönteni, bár nagyon gondolkodtam rajta, hogy mi vezetett oda, hogy ennyire lecsúsztál. Noha a jellemzés részben van rá egy apró utalás…ami a családi helyzetedet illeti. Ez némi magyarázat lehet, na de ennyire? Sad  Mikor és miért nyúltál a kemény drogokhoz? És végül a nagy kérdés, ami bennem maradt, hogy miből van a te  szíved, hogy még egy gyerek sem tudja meglágyítani? Mallorie Dupeyrón 2149483383  Mert oké az ember csinál őrült dolgokat, néha keményeket is ami azt illeti, de ha úgy hozza az élet, akkor felelősséget kell vállalnia az életért akit a szíve alatt hordoz.

Bár azt hiszem mindaz amin keresztülmehettél, a szeretet teljes hiánya, vagy éppen az, hogy gyermekkorodban mennyire egyedül érezhetted magad, vezetett végül oda, hogy lassan már semmi nem hat meg, csak az számít, hogy megkapd az adagod. Ugye tudod, hogy itt két lehetőség van: vagy megtisztulsz, vagy belehalsz. Shocked  Kemény egy helyzet, és én csak remélni merem, hogy Jude még időben utánadnyúl, hogy visszahúzzon az életbe, hogy megértesse veled, ha másnak nem feltétlen, de a gyerekednek szüksége van rád.

Userként csak gratulálni tudok, mert tökéletes volt a történetrész, abszolút átéreztem, hogy valóban semmi de semmi nem érdekel jelen helyzetben csakhogy a karakter megszabaduljon a magzattól.

A Tara Plecsnit átadom, és nagyon kérlek próbálj vigyázni arra a babára, mert fontosak lesztek egymás számára.
Színt admin ad majd neked.


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Mallorie Dupeyrón
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mallorie

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: