New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 116 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 99 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rafe Clyborne
tollából
Ma 17:12-kor
Luana Machado
tollából
Ma 16:58-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 16:17-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 16:02-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 15:24-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 15:17-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 14:35-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 14:35-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 14:20-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Abrakadabra. Braxton & Fahriye
TémanyitásAbrakadabra. Braxton & Fahriye
Abrakadabra. Braxton & Fahriye EmptyHétf. 16 Jan. - 9:13


Mr. Braxton & a nyuszija
Már nem is emlékszem milyen egy normális élet.. volt nekem olyanom valaha?  20 évvel ezelőtt? Talán. Kár is lenne fájdítanom a szívem a múlt kísérteteivel. Mindig is azt hittem, hogy olyan emberek, mint Cale Braxton csak a filmekben léteznek. Mégis az ő kis világába zuhantam a nyúl üregen keresztül.
Kiöntök egy vödör vizet, hogy az éppen alvadó vér vörös patakban távozzon a lefolyón. Talán sosem fogom megérteni, hogy én miért nem végeztem úgy, mint az a szerencsétlen balek, aki után most takarítanom kell. Lehet, hogy tényleg akart magának egy társat, egy támaszt, egy akárkit, akihez legalább néha hozzászólhat a kutyákon kívül... egy egyszemélyes közönséget... vagy csak valami másra tartogat... mégsem érzem úgy magam, mint egy vágásra nevelt nyúl, amivel csak a megfelelő időpontra vár... de még az is meglehet, hogy tévedek.
Amikor elfogy az utolsó vörös árnyalat is a vízből félrerakom a vödröt. Bezárom magam mögött a helyiséget. A kinti levegő kitisztítja a nyálkahártyámat csavaró fémes szagot. Ha nem lettem volna orvos már valószínűleg az undorba haltam volna bele. Összekulcsolom magam előtt az ujjaimat majd az ég felé nyújtózkodom a karjaimmal, mint aki jól végezte dolgát. Hiszen jól is végeztem. Megigazítom magamon a nyuszijelmezt és fülelek egy kicsit. Halk zene üti meg a fülemet. Könnyed léptekkel veszem a forrás felé az irányt, ami közeledve már nem is olyan halk. Egy pillanatra megállok és végignézek egy dobást a pengeéles kártyalappal, ami egyenesen belefúródik a céltáblába. Ha akarná szerintem 30 méterről eltalálná a nyaki artériámat. Felsóhajtok majd egy könnyed mosollyal az arcomon felé veszem az irányt.
Hátulról átkarolom a vállát.
-Kész vagyok.-dorombolok a fülébe. Ha mást nem is legalább ennyit köszönhetek a földben rothadó férjemnek... ex férjemnek.. jól tudok bánni a férfiakkal. Nagyon is jól.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Abrakadabra. Braxton & Fahriye
Abrakadabra. Braxton & Fahriye EmptyKedd 17 Jan. - 22:33


Fahriye & Braxton
Az őrültek a legboldogabbak (...), mert megszabadulnak önmaguktól és a környezet szabta törvényektől egyaránt.

A cirkusz "lakó sátrát" egy visszafogott metál zene övezte most. Tavasz volt, nem volt még sem túl hűvös, főleg nem hideg, így a Porondmester még nem rendelte el, hogy átköltözzenek a konténerbe, vagy egy belvárosi lakásba, ami már az övé. Az időjárás tökéletesen alkalmas volt rá este is, hogy a tágas sátorba lakjanak.
Természetesen nem ócska darab volt, hanem erős acél vázból volt vágásbiztos, erős ponyvával. Tökéletesen védett az időjárási viszonyoktól, erős szelektől, állatoktól, vagy olyanktól, akik késsel be akarnák vágni a ponyvát.
Mr. Braxton eléggé unta magát, így unalmát többek közt abban vezette le, hogy egy ember alakú céltáblára dobált éles kártyáival. Célpontjai az artériák, szemek és mellkas volt, melyeket minden kártyával tökéletesen eltalált. Hiába, ezer éves gyakorlata volt benne, főleg, hogy a legjobb késdobálók tanították őt. A mestereit egy "balesetben" szétmarcangolta néhány oroszlán és tigris.

Felpillantott az őt átkaroló, doromból szépségre, kinek adott két jutalom puszit.
-Mihez is kezdenék nélküled?-Merengett el színpadiasan.-Igyál egy turmixot.-Mutatott a turmixgép felé, amiből ő már ivott két adaggal.
Gondolatai azon jártak mivel kellene felpezsgetnie magát is és a városkát is.
-Merengtem kicsit. Tudod van az a gyógyszeres cég. A Bristol Myers Squibb. Arra gondoltam megtréfálhatnánk az embereket. Egy "barátommal" csináltunk egy jó kis mérget. Ilyet még nem látott a világ. Az excendrin fájdalomcsillapítójukba kéne belekeverni. Nem nehéz bejutni, ha nem látnak, nekem pedig megtanították a mestereim, hogyan legyünk láthatatlanok. Képzeld csak el, mekkora döbbenet és buli lenne, ha sorra dobnák fel a talpukat az emberek a fájdalomcsillapítótól. Egy-két tabletta és a méreg hatására olyan színten felhígul a vérük, hogy szó szerint még a szemükön át is fog folyni a vér. Rövid úton olyan szépen elvéreznek majd, mint ahogy a szél elfujja a nylont a viharban. Olyan rég nem játszadoztam már a rendőrséggel, biztos örülnének, ha adnék nekik egy kis nyomozni valót.
Felpattant a fotelből és Grafhoz lépett. Arcán vidám vigyor ült, mint izgatott gyerekeknek.
-Hát tudod te azt mondani, hogy nem vagyok zseni?-Vigyorgott. Vígan megölelgette a nőt.
Igazán kíváncsi volt mire hány halottja lenne az esetnek és mennyi idő múlva milyen irányba kezdene el tapogatózni a rendőrség emberei.
-Ez aztán elűzné az unalmat jó időre!


credit • megjegyzés • szószám
mind álarcot viselünk
Cale Braxton
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Abrakadabra. Braxton & Fahriye Dd0c7dcd0a948b3603e7a857d3156c72
Abrakadabra. Braxton & Fahriye 1521221103-greatest-showman.gif?crop=0
★ kor ★ :
43
★ elõtörténet ★ :
Abrakadabra. Braxton & Fahriye 1*M5rVnP9O_w1BidTvdEMHAA
He who has cold hands has no soul.
The soul warms the body with its power.
♫ :
I'm a pain dealer, I'm a faith healer
I'm a soul stealer, and I'm coming for you
I'm a dream breaker, I'm a truth maker

I'm a cold-blooded killer and I'm coming for you
★ családi állapot ★ :
It would be hard to explain
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Abrakadabra. Braxton & Fahriye Faa33e150b4914b20f5acd80d125d032
★ idézet ★ :
The fairy tales told to me in my childhood have a deeper meaning than the facts taught in life.
★ foglalkozás ★ :
Showman
★ play by ★ :
Hugh Jackman
★ hozzászólások száma ★ :
565
★ :
Abrakadabra. Braxton & Fahriye Ae446be4f533acc11e482d9100910248
 
Abrakadabra. Braxton & Fahriye
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Fahriye Graf
» Joanna és Braxton
» Khaled & Braxton
» Braxton & Dr. Webster || Shattered memories
» Ivory Braxton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: