New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 107 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dok Min-Joon
tollából
Ma 19:02-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 18:33-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 18:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 18:25-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:10-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:03-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Rafe Clyborne
tollából
Ma 17:12-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Dark serenity - Amara & Angelo
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásDark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptySzer. Jan. 04 2023, 12:11


Amara & Angelo
"A mind can bleed a heart to death."

Mindig igyekeztem kikerülni apám kéréseit, ami sokszor sikerült, hiszen a bátyám, Leonardo mindig készségesen magára vállalt mindent. Nem véletlen, ő akar a nyomdokaiba lépni, s ő akarja átvenni majd az üzletet, ha az öreg úgy dönt, hogy visszavonul teljesen. Én már kölyökként is lázadtam minden ellen, sosem voltam képes arra, hogy beálljak mögéjük a sorba. Pedig hány olyan úton voltunk, amikor be kellett öltöznünk hivatalosba, hogy a két fiúgyermek ott villogjon apánk mellett, s megmutathassa az örökségét minden más nagykutyának. A felszín alatt persze teljesen máshogy volt minden. Míg Leonardo azt tette mindig, amit mondott, sosem ellenkezett vele, én valahogy mindenből igyekeztem kihúzni magam, s ott lázadtam, ahol csak tudtam. Nem véletlen, hogy most itt vagyok. Nem véletlen, hogy a nagybátyám, Luciano által majdnem meghaltam gyerekként. Tudom jól, hogy mindent csak magamnak köszönhetek, s az elbaszott jellememnek...
Azonban vannak olyan esetek, mikor nem húzhatom ki magam. Lehet, hogy az USA-ban keresek menedéket, hogy megvédjem a családom a viszálytól, viszont apám üzletei ide is elérnek. Igazából az egész átkozott világot behálózzák. Jelenleg egy nagyon fontos családi ereklye forog kockán, melyet senki másra nem bízhat. Ő nem tud idejönni. Leonardo sem elérhető most. Anyánk sosem folyt bele az üzleti életbe, a húgom, Gaia pedig még csak tizenhat éves. Így maradtam én. A család fekete báránya.  
Nem ismerem e világnak a mélyebb rétegeit, nem arra születtem, hogy üzleteljek, megbeszélésről megbeszélésre járjak, s egy íróasztal mögül éljem a világomat. ”Nem érdekel, hogyan, de szerezd vissza azt a szobrot.” Mikor Vermont egy magányos vidékén kiszállok az autóból, akkor is apám szavai visszhangoznak a fülemben, s az a fenyegető él, amiket a betűk mögé csempészett. Ha nem szerzem vissza a szobrot, akkor el is áshatom magam. Nekem pedig fontos a családom, bassza meg a világ! Képtelen vagyok arra, hogy teljesen kivonjam magam mindenből. Úgyhogy visszaszerzem neki azt a szart. Meglehet, hogy a saját módszereimmel...  
Sosem voltam egy öltönyös alkat, jobban szerettem magamon mindig is a szakadt, fekete farmert, az acélozott talpú bakancsot, vagy éppen a menő melegítőt, ha az edzőteremben voltam. Most viszont elegánsan, fekete öltönyben lépkedek az eldugott kastély irányába, ami számtalan aukció és üzleti megbeszélés színtere lesz a következő napokban.  
Egy időrágta, öreg szökőkút mellett azonban kénytelen vagyok megállni a kastély bejáratához vezető lépcsők alatt. Feszülten engedem el bőröndöm fogantyúját, s igazítom meg a sötétvörös nyakkendőmet, mely úgy érzem, hogy lassan megfojt. Oldalra fordítom tekintetem, s egyetlen pillanatra farkasszemet nézek a saját tükörképemmel a finoman fodrozódó vízben. A gyomrom felfordul... Magamtól. Hiszen ez nem én vagyok. Hiába áll jól ez az öltözék, mintha egy másik ember nézne velem szembe a víztükörből. Újabb kényelmetlen nyakkendő igazítás következik, végül egy nyomott és unott sóhaj után megindulok előre. Hozzá vagyok szokva ahhoz, hogy bakancs fedi a lábam, így ez az elegáns cipő mocskosul kényelmetlen. Nem véletlen hát, hogy ahelyett, hogy megtaposom a lábam alatt levő kicsit nagyobb kavicsot, abba erőteljesen belerúgok. A baj csupán ott kezdődik, hogy amaz nem elém ugrik a földre, hanem oldalra repül. Eddig nem is vettem észre a vízpárán túl, hogy más is van a szökőkútnál... Most azonban a kavics egy hölgyemény felé száll, s ki tudja, hol áll meg?
- Ohh, bocs... ánat. - pontosítok némi köhintéssel. Illem, arrogancia, felsőbbrendűség, szleng elhagyása és még sok más... Mutassam azt, aki nem vagyok. Nem lesz egyszerű. Főleg, hogy az első lépéseknél már lehet, hogy balesetet is okozok az egyik vendégnél.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Dark serenity - Amara & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Dark serenity - Amara & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Dark serenity - Amara & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptySzer. Jan. 04 2023, 13:30

lost in the castle

Angelo & Amara
Az arcom már fájdalmassá vált az állandó mosolygástól. Valószínű, hogy az jobban fog fájni, hogy leolvadjon a mosoly és az érzelmekkel megegyező ábrázatot vehessek fel. Hiszen ha egy pillanatra is kisebb mosoly kerekedett az arcomon, azonnal erősebb szorítást éreztem a karomon. Egy korty pezsgővel nedvesítem meg kiszáradó félbe lévő ajkaimat. Végül pedig a férfiak bevonultak egy zárt teremben, hogy a konferencia elkezdődjék. A húspiacként felvonult nők pedig szinte üres fejjel álltak. Mintha nem lenne életük a férfi nélkül. Már szinte zavaró volt, hogy fogalmuk sem volt mit kezdjenek magukkal, egy ilyen helyen. Amint felém indult volna az egyik lány, gyorsan megváltam a poharamtól és bájos mosolyommal együtt eltűntem a szemek elől.
A lépcsőn hangosan kopogott a cipőm, ami elég zavaró, főleg ha az egész hely visszhangzik. Egy másodperc alatt lohad le az arcomról a vigyor és az arcizmaim Megkönnyebbülten állnak vissza az eredeti felállásba. Az utam nem ér véget a földszintre éréssel, hanem azonnal a hatalmas ajtón úgy robbanok ki, mintha kergetnének.
A friss hűvös levegő megcsapja az arcom, amitől még jobban biztonságban érzem magam. Végül csak a tájba merengek. Gyönyörű hely és van benne olyan csalogató érzés, amit nem lehet szavakkal leírni. Ahogy az a lépcső a mélybe vezet, még ennek is meg van a maga hangulata. Bár csak lenne nálam egy papír és ceruza. Megörökíteném. Bár emlékeimbe bele ivódik, még is a telefon kamerája nem tudja az érzést is megragadni. Az csak egy képet mentene el, amin a színek sem valóságosak. Csak épp annyira, hogy kelendőbbé tegye a készítőnek. Rá erőlteti, hogy neked így jobban tetszik. Pedig a fák fakóságának is meg van a maga hangulata.
Ahogy tovább merülök a mai világ ostromába, hogy lelketlenné válnak az emberek az elektronika miatt. Úgy veszem észre, hogy van egy szökőkút lejjebb.
Naná, hogy nekem azt is meg kell csodálnom. Mindig van egy titkos üzenet, vagy egy eldugott alkotás benne. Amit csak az alkotó és a szemfüles művészek képesek meglátni.
Ahogy körbe és körbe járnám már nem tudom hányadszorra keresve azt, ami tán sosem létezett. Egy kavics csapódik a combomhoz és értetlenül körbe pillantok. Keresve azt, aki úgy véli megtámadhat egy kaviccsal. Bár úgy hittem egy kölyök lesz, aki unja a helyet és menne számítógépéhez vagy a telefonjáért. Végül is egy fiatalember hangja zavarja meg a csendet.
Az arcomra szinte pillanatok alatt újra felkerül az a mosoly, amit elvárnak tőlem és a ruhámról lesöpröm az apró kosz maradványt.
- Nem történt semmi – legyintek a kezemmel. Ahogy elnézem a kényelmetlen helyzetet legalább eltaláltam, ha a kort nem is. Egy apró biccentéssel jelzem, hogy megyek is tovább. Nem láthatnak meg mással. Az felér egy szentségtöréssel. Főleg, hogy a férjem az ablakon bármikor megláthat.
Így bármennyire is szeretném tudni a szökőkút titkát, sajnos nincs most rá lehetőség.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyCsüt. Jan. 05 2023, 11:51


Amara & Angelo
"A mind can bleed a heart to death."

Nem terveztem, hogy minden ostoba üzleti megbeszélést végig fogok hallgatni, sem pedig azt, hogy minden egyes aukción elfoglalom a nekem szánt széket. Nem véletlen hát, hogy később érkezem, mint sokan mások, hiszen jelenleg is folyik egy konferencia az egyik teremben, amire sokan hivatalosak voltak. Köztük én is. Ám kit érdekel? Az a fő célom, hogy megszerezzem azt a relikviát, s kicsit megmutassam magam, hogy én képviselem a D’Amore családot. Ennyi bőven elég részemről. Itt sem kellene lennem úgysem, ezt egyre jobban érzem már a szökőkútnál is. Nyomasztó ilyen emberek között létezni. Olyan távol áll tőlem ez a világ, ez a kötött, szabályoktól terhes világ, hogy nehezemre esik beilleszkedni. Muszáj nagyon felszívnom magam, hogy ne hozzak szégyent a családomra. Vagyis leginkább apámra.
A kezdeti belépőm nem sikerül túlságosan szerencsésre, s a repülő kő hatására hirtelen úgyis érzem magam, mintha elefánt lennék a porcelánboltban. Ez a kastély is... Olyan szokatlan számomra. Nem vagyok hozzászokva ahhoz, hogy ilyen helyekre járjak, s talpig eleganciába burkolt emberekkel tárgyaljak. Bár ahogy elnézem, meglehet, hogy nem csak nekem idegen ez az egész. A hölgyeményt látva nekem így hirtelen magányosnak tűnik, ahogy a szökőkútnál ácsorog egyedül. Aztán ki tudja? Meglehet, hogy csak ki akarta szellőztetni a fejét.
- Minden rendben? Nem akartalak megzavarni amúgy. Maradj nyugodtan. - szólok utána, hiszen láthatóan már állna is tovább. Ahogy én magam is. Nem véletlenül ábrándozok már most azon, hogy a szoborral a holmim között sétálok innen kifelé. S ha már kint vagyok, ideje szívnom egy kis dohányfüstöt, mielőtt bevetem magam a kastély falai közé.
- Sok mindenről maradtam le? - kérdem halovány mosollyal, némi szarkazmust belecsempészve a szavaimba, hiszen tudom jól, hogy nem csupán a hivatalos megnyitóról csúsztam már le. S most sem úgy tűnik, mint akinek nagyon sietős lenne. Feltartom hát az első személyt, akivel összesodor a sors, annak ellenére, az imént még biztattam, hogy nem állt szándékomban őt zavarni. Természetesen ha nagyon nem vagyok kívánatos személy, a cigarettával az egyik kezemben, s a bőröndöm fogantyújával a másikban szívesen tovább indulok a lépcsők felé, hogy a bejáratig elszívjam szép lassan a dohányt. Eléggé sok cigarettát hoztam magammal, hiszen úgy éreztem, hogy szükségem lesz rá ezekben a napokban, ha nem akarok valamit széttörni mérgemben.
- Meg sem kérdeztem. Kérsz? Eredeti olasz. - kérdem a hölgyeménytől vagy még mellette ácsorogva, vagy már megindulva a széles, kovácsoltvassal borított bejárati ajtó felé. Függ attól, hogyan reagál a jelenlétemre. Bárhogy is legyen, egy fekete, fém dobozt húzok elő újra a zsebemből, s azt lengetem meg a szőkeség felé. A számban lengedező rúdnak a kellemes, édeskés aromáját már elviheti felé a télies, hűvös szellő, így már csak a hölgyeménytől függ, hogy belekóstolna-e, vagy inkább elutasítja az ajánlatom a személyemmel együtt.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Dark serenity - Amara & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Dark serenity - Amara & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Dark serenity - Amara & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyCsüt. Jan. 05 2023, 19:47






To; Angelo

lost in the castle


Az élet elég nevetséges szituációkba tud sodorni. Mintha gúnyt űzne belőlem. Mikor elfogadom a sorsom, hogy bent ragadtam egy olyan házasságban, ahol a külcsín fontosabb, mint a belsőértékek táplálása. Hiszen az első férfi, akinek oda tudtam adni önmagam teljes mértékben, az mostanság a gyengédséget már csak halovány emlékeiben őrzi. Most pedig, hogy szabadságomat arra használhatnám, hogy újra a saját művészetemet hagyjam kibontakozni, nem a régi nagy nevek képeit régi önmagukká varázsolni. Az üres szemek és a jövőmet görbe tükörként vissza adó jelenetekbe látni, fájdalmasan kínozza a lelkem minden lélegzettel.
Maga a szökőkút olyan érzelmeket sugároz, hogy nem tudok tőle elszakadni, ha kell a nap további részében képes lennék tovább nézni. Sugárzik belőle a romantika és a vágyódás. Amikor még a férfiak értettek az udvarláshoz. Szinte ordít a mű, hogy lángoltak az érzelmek, az alkotó és a megrendelő között.
De végül megzavarják andalgásom s egy kő, komikusan megtöri a romantikus világomba való úszkálásom. A férfi nem illik a a többiek közé, tetoválásai kilógnak az ingből. Ahogy a sötét ruhán szinte felvillan a vörös nyakkendő, hívogatja a szemem. Talán túlságosan is, így hamar leveszem kékjeimet róla és megpróbálok tovább állni. Viszont úgy tűnik az újonnan szerzet ismerős nem szeretné, hogy megszakadjon a társalgás, így megállok, végül pedig felé fordulok.
- Köszöntőről és természetesen a méregdrága, de annál pocsékabb pezsgőről, sorstársai pedig bevonultak az első értekezletre – válaszolok, igyekezve az ablaktól távolodni. Egy szempillantást véve abba az irányba, ahol vannak. Végül pedig az erkély alatti részen megállok. Távol a kíváncsi szemektől. Mert isten őrizz, hogy a nagy Rosenberg felesége egy másik férfival beszélgessen édes kettesben.
- Kedves ajánlat, köszönöm. Viszont nem dohányzom – nem vetem meg a dohányzást, ha más teszi. Viszont az élet íze elég keserűen marja a nyelvem, nem kell továbbá érezni a dohány ízét is.
- Mi járatban erre? Azon kívül, hogy elegánsan elkésett és látványosan nem szándékozik befelé venni az irányt – állapítom meg, miközben a szemeim a tájat pásztázzák. Keresve egy olyan pontot, ahol a szellemem kicsit megpihenhet és nem kell űzött vadként érezni magam. Mint egy trófea, aki arra való, hogy dicsekedjenek vele, de ha lehet némán a falra tűzve tengesse mindennapjait, majd időnként leporolva régi fényébe csilloghasson.
Gyönyörű vidék, ahogy a fák körbe veszik a kastélyt és szinte elrejtve a kíváncsi szemek elől, titkokat elzárva a nagyvilágtól. Akár egy romantikus lányregény.
Még ha hinnék bennük persze. Viszont, ha a monstrumra pillantok, inkább egy Stephen King regény jut eszembe, várva, hogy az egyik sarkon bukkan fel egy őrült bohóc, vagy esetleg egy baltás gyilkos. Az elmém vicces játékba kezd, ahogy csapong az érzelmek között.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyPént. Jan. 06 2023, 08:50


Amara & Angelo
"A mind can bleed a heart to death."

Meglepettségemnek enyhén emelkedő sötét szemöldökeim és sejtelmesen görbülő mosolyom ad jelet, hiszen a hölgyemény felől nem várt szavak érkeznek. Be kell látnom, párszor azért részt vettem már ilyen ostobaságokon, és az ott levő nők már az első pillanatban a szöges ellentétük voltak ennek a szőkeségnek. Talán egy sorstárs lenne, akit éppen annyira hidegen hagy ez az egész, mint engem?
- Ezek szerint te nem egy üzleti partner vagy? - érdeklődöm tőle. - Nem baj, ha elhagyjuk ezt a nagyon hivatalos magázást? A hideg is kiráz tőle. - nevetem el magam, ajkaim közül pedig dohányfüstbe burkolt fehéres ködpára száll fel. Tudom, tudom, az illem, meg minden, ezekben a körökben magázással is illik kifejezni a felsőbbrendűséget... Ám én rühellem. S remélem, hogy ennek a hölgyeménynek sincs ellenére, ha közvetlenebb hangnemre váltunk. Követem őt az erkély alá addig, amíg még tart a cigaretta – s melynek dobozát végleg zsebre rakom -, és bár tudom, hogy szednem kellene a lábaimat befelé, nem igazán zavartatom magam. Ami nem érdekel egyáltalán, annál sosem tudtam megerőltetni magam igazán, mindig is volt bennem lázadás, mely még a legapróbb dolgokra is kiterjedt.
- Hivatalos vagyok az aukciókra és pár megbeszélésre. Semmi lényeges igazából. A fele sem érdekel annak, ami itt megy. - újabb ködös nevetés, melybe őszinteséget csempészek. Gratulálok, Angelo, eddig sikerült tartanod magad. Bent azért fel kell vennem normálisabban az “álcámat”, hogy hihetőbb legyen a megjelenésem, s az, hogy én is az öreg D’Amore nyomdokaiban lépkedek. Holott ha tudnák az igazságot, mivel is foglalkozom pontosan, s hogy mennyire nem érdekel az üzlet...
- Na és te? Hogyhogy itt kint vagy egyedül, amíg a nagykutyák bent társalognak? - némi szarkasztikus éllel tűzöm meg a “nagykutyák” szócskát. Vagy azt tudnám elképzelni, hogy őt is hidegen hagyja ez az egész, s kényszerből van itt, vagy azt, hogy valakinek a kísérője lehet. Vagy tán nem érezte jól magát, s szüksége volt a hűvösre idekint?  
- Kellemes hely. Remélem, bent is megőrizték ezt a régies hangulatot, mint ami itt kint van. - jegyzem meg, hiszen ez legalább pozitívum, annak ellenére, hogy nem vagyok gyakori vendég az ilyen különleges épületekben. Hosszútávon talán nem is bírnám. Néha jó megpihenni egy másik világban, de ha örökké e falak között kellene maradnom, biztosan megbolondulnék a komorságától. Hiszen az akad bőven a szépsége mellett. A rusztikus falak, a régies építészéti stílus, s ez a sötét és titokzatos atmoszféra, ami körbelengi... Jó lesz egy kis időre azért elmerülni bennük, s kizökkenni a nagyváros forgatagából.
- Ahogy látom, lassan szünet lesz. - jegyzem meg, mikor tengerkék szemeim egy pillanatra a széles ablakok felé szöknek, amik mögött láthatóan egyre nagyobb a mozgolódás. Nekem is lassan ideje lenne elfoglalnom a szobám, hiszen az aukció, amin muszáj már tényleg ott lennem, nagyjából fél óra múlva kezdődik. Azonban most egészen hangulatos itt kint ácsorogni és cigarettázni, legalább még nem leptek el mindent a pénzes világ egyedei.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Dark serenity - Amara & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Dark serenity - Amara & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Dark serenity - Amara & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptySzomb. Jan. 07 2023, 19:31






To; Angelo

lost in the castle


Meg kell vallanom, kicsit zavarban vagyok. Jonas nem szereti, ha nélküle mutatkozom, főleg ha egy idegen férfiról van szó. Robusztus alkata még talán nem is szúrt szemet, mert nem azzal voltam elfoglalva, hogy végig mérjem őt. Inkább a megszokott menekülés, enyhe pánikkal. Még is valami ott tartott, hogy tovább beszélgessünk. Úgy tűnt, hogy Ő se veti meg a társaságom, hiszen követ és kérdésekkel bombáz. Hirtelen jött tegeződés egy pillanatra meg lep, végül rendeződnek az arcvonásaim.
- Nem, távol áll tőlem az üzlet. A férjemet kísértem el. - emelem meg a kezemet, hogy szembe kerüljön a túlméretezett gyémántgyűrű. Ami nem az én ízlésem, nem is nekem szólt. Inkább a férfiaknak, hogy tudják mennyire gazdag a férjem és ha van eszem nem fogom elhagyni. Pedig a kővel egyenesen arányos a gyűlölet és a vágy, hogy megszabaduljak tőle.
- Természetesen nem bánom a tegeződést, főleg ha tudom kivel is állok le társalogni – egy enyhe mosoly jelenik meg a számszélén. Azt persze már leolvastam tőle, hogy nem amerikai, pont mint én. A szívem visszahúz Európába, de a cég, a biznisz. Minden itt tart. Főleg Jonas.
- Az aukciók pedig érdekesek, azok a régi tárgyak, festmények. Mindegyiknek története van, persze ha nem minden a pénzről szólnia. Persze – megköszörülöm a torkom. Én is szívesen beülnék egyre, nem vásárolni, csak kíváncsiságból, hogy milyen műtárgyak kerülnek árverezésre. Általában lehet találni különlegességeket. Bár Jonas nem rajong értük, neki a modern stílus a tökéletes, emlékszem, mikor haza vittem egy reneszánsz képet, kiakadt, hogy az Ő házából aztán nem fogok múzeumot csinálni, az ilyen giccseket tartsam meg az irodába, mert felgyújtja, ha megpróbálom a ház bármelyik részén szögre akasztani. Ilyenkor persze elgondolkodom, hogy mi a francot szerettem benne. Talán az álcát, amit magára öltött, hogy bekebelezzen egy trófeát.
- Zárt körű a megbeszélés, a számok általában nem érdekelnek amúgy sem. Bent pedig nem találtam megfelelő beszélgető partnert. Az üres tekintetek inkább emlékeztettek egy viaszbábúra, mint sem élő, gondolkozó lényre – vallok őszintén. Tekintve, hogy nem tűnik egy sznob fafejnek, így kevésbé kell megjátszanom magam, és jól esik kimondani amit érzek. Ez úgy sem tart örökké. Hiszen egyszer kinyílik az ajtó és megjelenik a férfi, aki újra a tulajdonába vesz. Minden szabad gondolatomat pedig kalitkába kell zárnom.
- Szerencsére bent pompás a helyzet. A márvány hideg burkolata, a fával vegyítve olyan erős érzelmeket tud kiváltani, mintha visszamennénk az időben. Persze, annak aki nyitott rá és nem egy dohos porfészket lát benne – mert nem lehetünk egyformák. Mindenkinek más az ízlése. Én azt tudom, hogy számomra felettébb romantikus légkört varázsol, de azt is tudom, hogy a másik felem nem rajong érte.
- Szerintem jobb ha befárad, még a végén lemarad a jó fogásokról– jegyzem meg, enyhén erőltetve, hogy távozzon és ne mutatkozzon velem. Én pedig elmehetnék körbe nézni a kertben. Vagy visszatérni, hogy a férjem megnyugodjon. Tovább ékeskedhetve velem.
- Ha megbocsájt, nekem mennem kell- pillantok az órámra jelentőségteljesen, hogy inkább a második opciót választva az épület kellemesebb zugaiba ejtőzzek. Hátha a viaszbabák között kevésbé tűnik fel, hogy eltávolodtam és elmertem menni körül nézni. Nélküle.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyKedd Jan. 10 2023, 21:00


Amara & Angelo
"A mind can bleed a heart to death."

Tengerkék íriszeim tükrében elveszik a méretes drágakő, ami a hölgyemény ujján pihen. Egy elismerő biccentést azért teszek, bár sosem hatottak meg túlságosan az ilyen méregdrága, társadalmi pozíciót jelképező ékszerek. Én nem ilyesmivel szeretem kifejezni a néhanapján felbukkanó érzéseimet. Mikor is volt utoljára egyáltalán ilyen? Lassan teljesen elfedem, milyen az, amikor az ember egy őszinte kapcsolatban van valaki mással.
- Legalább az unalmas megbeszélések alatt kiélvezheted a helyet. Már ha egyáltalán kedveled a régiesebb stílust. - válaszolom vissza, hiszen érezhetően nekem nem lenne ellenemre a csevegés, hiába vagyok késésben. Talán ha egymagam lettem volna a kastély udvarán, akkor is találtam volna valamilyen kifogást, hogy miért ne siessek beljebb.
- Angelo D’Amore, szolgálatodra. - görbítem meg enyhén gerincem némi úrias túlzással, ami a tetoválásokkal borított összképhez egy cseppet sem illik. Ahogy én magam sem ebbe az üzleti világba, de ezt a szintén nem odaillő sejtelmes mosolyom is tükrözheti.
- Valóban érdekesek. Bár a mai művészek többségében nem igazán látom a “lelket”, leginkább a pénz utáni sóvárgást. Hogy alkossanak valami... Valami... Pénzzel értékelhetőt. - nem mindig tudom helyesen kifejezni magam angolul, s ekkor jobban érződik az olasz akcentusom is. Mint például most.
- A régebbi korok alkotásaiban sokkal több minden van, legyen az festmény, szobor, bármi egyéb. Persze, nem mondanám azért magam olyan hatalmas műkedvelőnek, bevallom. De lehet azért, mert sok mű számomra nagyon személytelen, és nem látom meg bennük a mélységet. Hogy mire gondolt az pontosan, aki alkotta. Milyen lelki világban lehetett? - sajnos rossz szokásaim közé tartozik, hogy szeretem jártatni a szám. Mindenről van véleményem és saját gondolatom, s megesik, hogy olykor – vagy inkább túl sokszor - úgy közlöm ezeket, mintha érdekelne bárkit is. Holott ez közel sincs így. Megköszörülöm hát a torkom halkan, jelezve, hogy érzékelem saját szóáradatom.
A hölgyemény következő szavain megint meglepődök, de kénytelen vagyok most felnevetni.
- Remélem, én nem tűnök viaszbábunak. - paskolom meg simára borotvált, arcszesszel meglöttyintett arcom széles mosollyal. - Más hölgy kísérő nem érkezett esetleg, aki nem hordja olyan magasan az orrát, hogy ne tudnád elérni? - viccelődök vissza, hiszen úgy tűnik, hogy ennek a hölgyeménynek is megvan a véleménye erről az egész bohóckodásról. Talán a háta közepére sem kívánta a kísérő szerepét? Halálunalmas lehet végignézni és hallgatni ezt a sok hülyeséget, amit összehordanak.
- Akkor lassan tényleg ideje nekem is megnéznem magamnak ezeket az erős érzéseket. Bár lehet, hogy bennem van a hiba, de nekem hirtelen egy középkori kísértethistória jut eszembe, némi sötét szenvedéllyel karöltve. - aminek az elmesélésére most nem fog sor kerülni, hiszen mozgolódás következik odabentről, s újdonsült hölgy ismerősöm távozóra is fogja.
- Örültem. - biccentek még felé, majd arra a röpke két percre, amíg dohányom hamuvá omlik, megtámasztom magam az ódon falnál, s csak utána vetem bele magam a kastély sűrűjébe.
Az elkövetkezendő órák gyötrelmesen telnek. Egy aukciót és két üzleti megbeszélést tudhatok magam mögött, természetesen sikertelenül. Ugyanis a családunk régi műkincsének se híre, se hamva. Ez pedig nem túl biztató, s még a kedvemet is mélyre tudja húzni. “Egy dolgod van. Szerezd vissza a szobrot.” Kutassak át mindenkit? Törjek be mindenhova? Ha nem megy ésszel, mennie kell erővel... Ám kár lenne ilyen korán feladni mindent. Inkább megpróbálom kikapcsolni a gondolataimat, s elveszni ezen ódon falak emlékeiben, mielőtt még előjön a mérgem, amit nehezen tudok csillapítani.
Úgyhogy még a vacsora előtt az esti órákban úgy döntök, hogy teszek egy rögtönzött sétát a kastély falain belül, hiszen a legtöbben a szalonban vannak épp whiskyt kortyolgatva és minőségi szivart szívva, amihez most nekem semmi hangulatom. Elhagyom hát a szálló részt, s egy magányos, oldalsó lépcsőhöz tévedek, mely annyira elveszik a folyosó sötétjében, hogy szinte észre sem veszem. Arra megyek, amerre visznek a lábaim, fel sem fedezne a lépcső alján levő ajtón levő írást: “Tilos a belépés!” Azonban annyira magamba merülök, hogy csupán a rést látom az ajtón túl, a tiltást közel sem. Talán ha látnám, akkor sem érdekelne. Átlépem hát a küszöböt, behajtva magam mögött a halkan nyikorgó ajtót, s felsétálok a kőből kirakott csigalépcsőn. Odafent pedig újabb folyosó, annyi különbséggel, hogy itt az egyetlen fényforrást a széles ablakokon beáramló ezüstös holdfény adja. Lépek párat előre, figyelem a neszeket, a zajokat, átnyúlok a fénycsíkban lengedező porrétegen... Mikor is megpillantok egy sötét alakot kicsit távolabb. Nem feltétlenül van a fejemben, hogy megzavarjam őt, hiszen minden bizonnyal ő sem azért tért ezekre a magányos kövekre, hogy más társaságában legyen. Nem is én zavarom meg őt, hanem egy kósza patkány, mely mögülem ugrik elő az egyik függöny alól, s egyenesen az alakot veszi célba.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Dark serenity - Amara & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Dark serenity - Amara & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Dark serenity - Amara & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptySzer. Jan. 18 2023, 18:11






To; Angelo

lost in the castle


Lassú mosoly kúszik vonásaimra, ahogy látom neki sem imponál, hogy a gyűrű. Bár szándékát nem véltem felfedezni, jobb a távolságtartás. Hiszen, még a végén Mr. Rosenberg dühös lesz. Szemeim végig futnak a tájon, végül pedig a óriási építményre és csak egy alig látható biccentésre futja. Minden művész álma, hogy legalább egy éjszakát eltöltsön itt. Az pedig, hogy a férjem az oka, hogy itt lehetek, ad egy kevés, de annál maróbb szájízt az egésznek. De minden a külsőség.
- Tehát olasz származású. Az akcentusból európára tippeltem – szinte már elégedettség tölt el. Leginkább, mert mikor ide költöztünk én is jó pár szót, nehezen tudtam kiejteni. Minden nyelvnek meg van a sajátossága. Főleg az akcentus.
- Amara Rosenberg – illő bemutatkozni, ha már szinte úgy csikartam ki belőle, hogy megtudjam az első ember nevét, aki szóba mert keveredni velem. Szemmel látható, hogy nem mozog otthonosan ebbe a világba. Így hamar a középpontba kerülhet. Mert a nők sem kímélik a másikat, de a férfiak még rosszabb. Első hiba, hogy kísérő nélkül érkezett. A másik, hogy úgy feszeng abba az öltönybe, mintha attól félne, hogy ha egyenesre feszítené a gerincét szétszakadna. A harmadik pedig nem más, mint, hogy nem is szégyelli, hogy rohadtul nem érdekli az az egész helyzet. Ami nekem jobban imponál, mint bevallanám. Megköszörülöm a torkom, miközben rá jövök, hogy kelleténél többet időztem el rajta, mint illő.
- Pontosan megragadta..d a problémát. Viszont azért egy kisebb galériában még felelhetőek kincsek. Amikből szinte sugárzik a festő lelkiállapota – bár úgy érzem, hogy feleslegesen mondtam, még is jobb kiadni az ilyen szakmai titkokat. Főleg, hogy nehezen áll a számra a tegeződésre. Igyekszem.
- Az irányvonal tökéletes. Legalább van egy alap, amit lehet csiszolni, már ha van akarat is mögötte. Viszont, aki nem nyitott rá, hiába is próbálnánk rávezetni, ő csak a poros szobrot, vagy a fakó festményt látná. Ehhez kell egy adottság és lelki nyitottság. Ha nem így születtünk, sajnos nincs mit tenni. Ez miatt nem kell magunkat okolni. Ez nem egy fizika tankönyv, hogy kinyitom és bemagolom az anyagot – hirtelen a szavak megszaladnak a számból és fel sem tűnik, hogy mennyire fesztelenül beszélgetek egy idegennel. Már szinte megrémiszt ez a szabadság érzet. Olyan akár a zabolátlan szél, ami az ember hajába kapva játszadozik.
- Nem, akkor nem beszélnék. Leginkább a némaságba burkolódzom. Egy lágy mosoly és távozom – válaszolok. Tényleg felüdülés kicsit kiszakadni a sznobizmusból.
- Erre a kérdésre nem válaszolok, ugyan is a saját szemmel lehet a legjobb következtetést levonni – billentem oldalra a fejem, ahogy egy veréb száll le a szökőkút szélére, hogy szomját csillapítsa. Gyönyörű madár. El is vonja egy pillanatra a figyelmem.
- Szellemek és páncélos hercegek? Ha meglátom a fej nélküli lovast, azonnal megkeresem, hogy tájékoztassam, hogy a tarkóján érzett bizsergés pontosan azt sugallta, ami valójában itt húzódik az ódon falak között – nevetek fel és egy pillanatra meghűl bennem a vér. Sötét szenvedély? Bár nekem inkább a fájdalom és a szenvedés ugrik be róla. De kinek mi. Nem vagyunk egyformák.
Szét válásunk hamar történt, hiszen perceim maradtak, hogy bőbeszédű sorstársaim közé kerüljek és várjam, hogy az uram és parancsolóm kilépjen az ajtón és ismertesse a napi rendünket. Leginkább, hogy nekem mit kell tenni. Leginkább üres fecsegések az üzletről, politikáról szóltak, én pedig egyenes háttal és széles mosollyal ültem, álltam végig az egészet.
Aztán szerencsére hamar jött a vacsora, ahol nem sajnálták az alkoholt. Így hamar egy csapat gimis között éreztem magam. A nyakkendők meglazítva, a férfiak nagy része túlfűtött bikává vált, épp ebbe a csoportba került Jonas. A szobánk rejtekébe szerencsére céljába nem ért. Az alkohol elnyomta, ahogy az ágy matraca csak megnyikkant volna. Egy hatalmas kő zuhant le a mellkasomról. Kihasználva a szabad perceket egy lazább öltözetre cseréltem az estélyit. Így egy fehér melegítő szettben és fehér pólóban keresek kalandokat. Legalább körül nézhetek.
Tetszett, hogy az időmúlását nem tudták elrejteni és így méregdrága illatosító ide vagy oda, az a dohos szag érezhető. Mást lehet elrettentett volna, de nekem kellemes érzetet adott.
A padlás zárolt terület. Pedig minden regényben a kincsek és legszebb kilátás ott van. Így gondolkodás nélkül hágom át az első szabályt. A pókhálók és a por sűrűségén átverekedve magam megtalálom amit kerestem. Azt a bizonyos körablakot, ahol a teliholdfénye úgy áramlik befele, mintha egy rivaldafény közepén állnék. Egy pillanatra lehunyom a szemem, hogy átjárjon a kor szelleme. Mikor neszelést hallok és szemeim kipattannak. Egy hatalmas patkányt pillantok meg és ezzel együtt szívroham közeli állapotba kerülök, ahogy hátra tántorodva megbotlom valamibe és persze elvesztve az egyensúlyomat, egy halk nyikkanással a földre kerülök. Ha nem merültem volna el ennyire, akkor talán nem is fekszem el, de végül nevetnem kell, hogy ennyire szerencsétlen vagyok. Végül pedig felállva porolom le a ruhámat. Csodálatos döntés volt a fehér anyag.
- Bocs kis haver, nem tudtam, hogy megzavartalak – magyarázom az állatnak, aki mellettem elsöpör. Nem félek tőlük, ismerek ennél nagyobbakat, sőt azok két lábon járnak. Így csak újra a hajamba keveredett pókhálókkal foglalhatom le magam. Amikor mintha két cipőt látnék a sötétbe.
- Van ott valaki? - Hangom egy pillanatra megremeg. Hiszen nem lehet ide jönni. Mi van, ha épp most jönnek valami papírért, vagy itt őrzik az aukciós tárgyakat? Lebukom és Jonas éktelen haragra gerjed. A kezem megremeg, azonnal elengedem a hajam és próbálom kivenni az alakot a sötétből.
- Már megyek is. Nem nyúltam semmihez – távolodni kívánok, de sakkban tartva érzem magam, hiszen a menekülést jelentő ajtó, pontosan mögötte van.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyHétf. Jan. 23 2023, 19:20


Amara & Angelo
"A mind can bleed a heart to death."

Úgy lenne illő ebben a közegben, ha csókot hintenék a kézfejére? Vagy az túlzás lenne? Az ilyen elit körökben sem él már ez a gesztus? Vagy igen? Tanácstalanul pillantok be az ablakon túl tanácskozó arisztokrácia egyedeire, végül egy mély bólintással könyvelem el nevét. Amara. Ha élnék a hely nyújtotta szerepjátékos lehetőséggel, akkor biztosan könnyen menne magamra vennem egy régies, arisztokratikus stílust, de így, hogy ez most erőltetve van... Már nem olyan egyszerű.
- Nagyon hozzáértően beszélsz. Talán közöd is van valami művészeti ághoz? - az átélés erősen érződik minden egyes betűje mögött, így hihetetlen lenne számomra, ha Amarában nem lapulna ott a tehetség és az a mély érzékenység, amit egy igazi művész birtokolhat. Belőlem azonban senki sem nézné ki, hogy képes vagyok hosszú percekig bámulni egy festményt vagy egy szobrot... Ritka ugyan ez, de nem azért, mert érdektelen vagyok, hanem mert nagyon kevés olyan mű van, ami képes arra, hogy megragadjon, s meglássam benne a mélységet. Hogy az ecsetvonások vagy agyagvonalak megtöltődjenek lélekkel.
- Ki tudja, milyen titkokat rejtenek ezek az ódon falak? - sejtelmességem szinte harapni lehet a levegőben, mikor szétválnak útjaink. A kezdeti enyhe komorság örülök, hogy a végére nevetésbe vonult át Amara részéről, hiába nem ismerem. Némi összhangot azért sikerült találnom kettőnk között, hiszen ő is épp ugyanolyan kívülállónak tűnik ezek között az emberek között, mint jómagam. Csak máshogyan. Az ilyen emberek pedig valahogy mindig összekeverednek...
A szalonban ugyan teszek pár kört, s váltok pár szót másokkal, de csak azért, hogy megmutassam magam, hogy én vagyok az a bizonyos D’Angelo, aki az apját képviseli. Ezután azonban halkan, alig láthatóan szivárgok el, főleg mert látom, hogy az alkohol egyre nagyobb mámorba kerít mindenkit. Nekem pedig így végképp nincs semmi hangulatom ahhoz, hogy a farokméregetést hallgassam, s az egyre otrombább eszmecseréket. Ezért is döntök úgy, hogy a kastély egy távolabbi szegletében próbálok szerencsét, s kicsit kikapcsolom zúgolódó agytekervényeimet. Egy pillanatig sem gondoltam volna azonban, hogy a zárt, tiltott ajtók mögött nem én keresek egyedül menedéket.
Egy zaklatott patkány zúg el mellettem egy fenti, félhomályos sötétségbe borult folyosón, ki megzavarja az árnyékok mögé bújt alakot, kinek halk nyikkanása arra utal, hogy egy hölgyeményről van szó. Remélem, nem egy romantikus légyottot zavarok épp meg, főleg, hogy közelebb sétálok, mikor érzékelem, hogy a másik a földre kerül.
- Kis haver? - a tompa némaság szinte visszapattan a kőfalakról, így nagyjából értem is, amit a vékony hang ereszt el a levegőbe. Nem véletlen hát, hogy értetlenül kérdezek vissza... Rám gondolt? Cipőm halkan koppan a kövön, ahogy lassan haladok közelebb a másikhoz. Már nem vagyok annyira elegáns, mint délután, hiszen ingem mellkasom középig kigombolva, amin hetykén pihen enyhén szétjött nyakkendőm. A hölgyemény szavai és kérdése közben jobban eljut a tudatomig, így nemsokára be is tudom azonosítani a hang forrását, amitől halkan nevetnem kell.
- Nem nyúltál semmihez? Meg tudtad ezt állni? - alakom kibontakozik a homályból, mikor elé érek, s nyújtom felé jobbom, hogy felsegítsem a földről. Meg sem vagyok lepődve, hogy itt látjuk egymást újra, nem pedig a lenti tömegben.
- Kedves Amara, épp most szabadítottad el a fejnélküli lovast, igazam van? - kérdem tőle mosolyogva. - Remélem, nem zavartam meg semmit. Egyedül vagy? - fontos kérdés, elvégre a férjével érkezett, s ha tényleg épp nem csak a kastély hangulatában, de egymásban is el akarnak merülni, akkor inkább gyorsan elszivárgok a tett helyszínéről. Ha viszont egyedül érkezett... Az már más történet lesz.  

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Dark serenity - Amara & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Dark serenity - Amara & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Dark serenity - Amara & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyKedd Jan. 24 2023, 12:58






To; Angelo

lost in the castle


Maga a hely olyan varázslatos, mintha a huszonegyedik századot elhagytuk volna és egy bűvös kapun keresztül vissza léptünk volna a reneszánsz korszakba. Akár fűzős rakott szoknyák is előkerülhetnének és már is láss csodát ez a kastély megtelne múlt századi élettel. A szivarok füstje és az alkohol mámoros illata úgy kúszik be az orromba, mintha arra akarna ösztökélni, hogy ne menjek vissza New York-ba. Maradjak itt és éljem az elveszett hercegnők életét.
- Restaurátor vagyok, mellette festészetben nyilvánulok meg – bólintok aprót. Hiszen jó felé tapogatózik. A művészettel karba font kézzel járunk és mindenhol keresem a múlt elfeledett csodáit.  Mosoly újra ajkaimra szaladnak, ahogy a titkokat felhozza.
- Hm, lehet, hogy pár titok felfedésre kerül. Esetleg új titkokat fognak rejteni. Az alkohol úgy folyik, akár egy zabolázatlan folyó, ami utat tör magának. Ez pedig kevésszer jár kéz a kézben azzal, hogy ne történjen semmilyen mocskos titok – válaszolok, majd köddé válás művészetét mutatom be neki.
Olyan könnyen tudok elillanni, akár a láthatatlan ember. Bár nem mondom, hogy minden alkalommal sikerül. Hiszen minden azon múlik, hogy Jonas mennyire akarja, hogy a barátai és munkatársai előtt villogjak. Trófea lettem. Az életem erről szól, amitől még jobban elkomorodok. Viszont annak felettébb örülök, hogy a drága lőre hamar megtette hatását. Így felfedező túrára indulhattam. A vágy, hogy olyat tegyek, ami tilos felpezsdít. Viszont a lábremegésem elárulja, hogy az adrenalin nem épp függőségeim közé tartozik. Hamar sikerül is az első olyan helyre férkőznöm, ahova nincs illetékem belépni.
Végül pedig az ablakon keresztül nézhettem a holdfény játékát a kert szobrain és díszesre nyírt növényein. Csodálatos ez a látvány, arról nem is beszélve, hogy kicsit önmagam lehetek, nem pedig egy üres fejű liba. Az érzékeim hamar kitárulnak a látvány miatt és elveszek az ablak mögött a sötétben. Bár reményem, hogy egyedül leszek hamar elillan, ahogy az egyik gazfickó épp nyűgösen  iramodik felém, hogy jelezze ez az ő háza én pedig hívatlan személy vagyok. A hangok és persze a közeledő alak azonnal megrémiszt. Viszont a hold fénye egyre jobban felfedi a titkos támadómat és egy megkönnyebbült sóhajjal fogadom el a kezét, hogy a porból feltápászkodjak.
- A négylábúnak beszéltem. Nem tudtam, hogy más is van rajtunk kívül még itt – húzom ki a tenyeremet az övéből, hogy leporoljam magam. Kihúzva magam veszem észre lengébbre vett öltözékét. Egyből zavarba jövök, a vér az arcomba tolul és azonnal a kinti tájra szegezem a szemeimet.
- Nehezen, mert piszkálja a fantáziámat, hogy mi is rejtőzhet ezekben a faládákban – biccentek a mellettünk lévőkre. Lehet az aukció tárgyai is akár, vagy csak régi használati tárgyak. Esetlen elavult dokumentációk. Tényleg nem lehet tudni, hogy mik vannak benne.
- Lebuktam? - Egy sanda pillantást vetek felé, hiszen azt már sikerült meglátnom, hogy a tetoválásai tovább húzódnak a mellkasán ezzel talán egy cseppnyi szabad terület nincs a bőrén. Viszont illetlen dolog egy házas nőnek sötétben maradni egy másik kissé lazán öltözött férfival. Akit csak most ismert meg pár órája. Elég felszínesen, hiszen a legfontosabb amit tudok róla, hogy hívják és persze, hogy Olaszországból származhat. Bár nem zárja ki, hogy csak a felmenői és Ő épp itt született az államokban. Elég sok kérdés merül fel még, viszont nem vagyunk és valószínű, hogy sosem lesz olyan helyzet, hogy ebbe belemerüljünk.
- Kis haveromon kívül nincs más. Bár ezt én is kérdezhetném – mutatok a kigombolt ingére és végül újra az alaknak szentelem minden figyelmem. Ha van vele valaki, akkor szélsebesen el kell hagynom a rejtekem és vissza menni, mielőtt feltűnne az alkohol illatba burkolódzott férjem felébredne és észre venné a hiányomat. Ott a helyem. Mellette. Mindenki ezt sajtolja belém. Én pedig azt teszem, amit mondanak. Még ha fájdalommal jár az életem.
- Ha zavarok inkább megyek is, hogy folytathasd, amit elkezdtél – a hajamat igazgatva rejtem el zavaromat. Hiszen sosem voltam az a fajta, aki ilyen helyeken keresne boldogságot. Arra neveltek, hogy egy férfit szeressek és mindent meglehet javítani, ami nem működik. Bár már nem csak lelkileg rokkanok bele a próbálkozásba. Még is úgy érzem, hogy illetlen itt lennem. Vele.  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyKedd Jan. 31 2023, 19:33


Amara & Angelo
"A mind can bleed a heart to death."

Szívesen feszegetném tovább a témát, hiszen rátapintottam a lényegre. Amarában valóban elveszett a művészi érzékenység, de az időnk most annyira feszít, hogy egy ámuló arckifejezésnél többre nem igazán futja. Most legalábbis. Azonban reményeim szerint még valahogy egymás mellé keveredünk bűntetlenül, hogy jobban belemásszunk a témába. Nem feltétlenül csak ebbe. Érdekes nőnek tűnik számomra, mintha egy gyöngyszem lenne a homokban, s az ilyen emberek felé mindig erős késztetést érzek, hogy közeledjek. Főleg most van nagy szükségem arra, hogy tartsam magam ebben a hányingert keltő légkörben, s nem árt, ha partnerre is lelek ebben. Vagy csak plátói vágyakozás lesz az egész. Sosem lehet tudni.
A nap órái kissé nyomottan és unalmasan telnek, s őszintén örülök, hogy a társaság nagyja már inkább a szórakozásnak és a pihenésnek szenteli az idejét az esti órákban. Van, aki már ki sem lát az alkoholból, s van, aki már húzza a lóbőrt. Azonban akadnak olyanok is, akik inkább tilosban szeretnek járni. Nem gondoltam volna, hogy Amarával akadok össze ezeken a sötét, elhagyatott folyosókon, ám ha már így történt, annak oka kell, hogy legyen.
- Ezt könnyen kideríthetjük. - lehajolok a porral és pókhálóval elleppett faláda mellé, mely ugyan erősen sötétbe burkolózik, mégis az enyhe holdfénynél mintha látni lehetne, hogy nem mostanság értek hozzá. Ujjaimat az egyik láda fedelére feszítem, majd elkezdem azt óvatosan rángatni.
- Egyedül jöttem. Nem volt kedvem sem az ivászathoz, sem a magasröptű beszélgetésekhez. És hát a lenti ajtó olyan volt számomra, mint egy gyereknek a nagy piros gomb, amit nem szabadna megnyomnia. - halk nyikorgások közepette megadja magát a láda fedele, melyet oldalra csúsztatok a kőre. Egyelőre egy halom megsárgult papír lapul a mélyén.
- A tilosban járásra célzol? Azt ketten is folytathatjuk, ha van kedved. Úgysem volt időm megkérdezni, hogy milyen stílust képviselsz a festészetben. Na meg ez a restaurátor dolog... Hogyan kell ezt elképzelni nálad? - eléggé erős célzással adom tudtára, hogy én szívesen látnám a társaságát. Nem véletlenül ez a temérdek hirtelen jött kérdés, mellyel maradásra akarom őt bírni. Közben kézbe fogok pár lapot, s közelebb lépek a terebélyes ablakhoz, hogy alaposabban szemügyre vegyem a lapokat. Nem mintha nem tudnék fényt varázsolni a zsebemben lapuló telefonnal... Ám az elvenné az egész hangulatát.
- Tetszik a melegítőd. - vigyorodok el, miközben oldalra sandítok felé. Tengerkék tekintetem ezután visszaszáll a kezemben szorongatott papírra, melyet pár pillanatig fürkészek csak némán.
- Ez valami orvosi leletnek tűnik. Meg ez is. - húzom elő a másik lapot, s Amara felé nyújtom, ha nála nincs még egy sem. Valami pszichiátriai jellemzésnek tűnik első pillantásra, de én nem annyira értek ezekhez, szóval...
- Tudsz egyáltalán valamit erről a helyről? Mert én nem sűrűn járok ilyen kastélyokba. Bár elnézve ezt a szintet elég sokból maradtam ki... - felelem őszintén. Különleges ez az atmoszféra, ami ebben a szárnyban él. Teljesen más a hangulat itt, mint a többi helyen, de lehet csak azért, mert az idő már megrágott itt mindent, mintha évek óta senki sem járt volna erre. Csak a lentebbi szintekre fektették a figyelmet, s az elhanyagolt részeket megoldották egy egyszerű “Tilos a belépés” táblával.
- Nem fog keresni a férjed amúgy? Nem szeretnék neked gondot azzal, hogy kényszerítelek a maradásra. - nevetem el magam, miközben visszateszem a papírokat, s egy újabb köteget kapok ujjaim közé.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Dark serenity - Amara & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Dark serenity - Amara & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Dark serenity - Amara & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyVas. Feb. 05 2023, 16:12






To; Angelo

lost in the castle


Nincs ellenemre mikor a felsőséggel kell mulatni. Ha van olyan része, amikor kinyithatom a számat is. Bár Jonas nem rajong érte, hogy az elmémet csillogtassam, így leginkább csak némán figyelem a történéseket. Az pedig elég unalmassá szokott válni, főleg ha az alkoholt kerülni vágyom. Nem vetem meg, csak ilyenkor kettőnk közül legalább egy legyen észnél. Nem hiányzik, hogy az a sötét árny, ami körbe leng minket hirtelen elszabadulna. Valahogy úgy érzem, hogy hatalmas vihar kerekedne belőle.
Pont ezért örültem, hogy a tömény alkoholnak sikerült hamar kiütni, így megúsztam, hogy újabb fájdalmat éljek át. Mivel horkolása úgy zengett a szobában, mintha épp mennydörögne, jobbnak láttam felfedezni a csodás ódon kastélyt.
Na, de persze nem is én lennék, ha az első lehetőségnél nem keverednék bajba. Bár a probléma forrása nem is az, hogy tiltott helyen vagyok, hanem, hogy tiltott gyümölcs törte meg a csendes ábrándozásomat és vonta a figyelmemet önmagára. Egy röpke mosoly csorbul az arcomra, végül pedig próbálkozom, hogy kékjeim máshol pihenjenek, ne pedig fedetlen bőrén lévő ábrák elemzésébe vesszenek el.
Hangja megbabonáz, és ezzel a tudattal még jobban felerősödik bennem az agyam kiáltása, hogy addig menjek el, míg nem lesz következménye annak, hogy az az ajtón más is hangtalanul betoppanhat.
Viszont a kíváncsiság erősebben zakatol bennem és a láda mellé lépek, ahogy feltárul előttünk a tartalma és gyorsan ráncba szalad a homlokom, ahogy elveszem tőle a nyújtott papírt és elkezdem olvasni.
-A magas reptű beszélgetések eléggé éles szarkazmust próbál leplezni. Gondolom rá jöttél, hogy miért nem bent voltam mikor elsőnek összetalálkoztunk – kérdőn villantom fel rá a szemeimet és egy gunyoros vigyor illan arcomra, szinte amilyen gyorsan megjelent úgy tűnt is el. Hiszen nem tervezek szemkontaktusba kerülni vele. Alapból kilóg a jelenlévőktől és ezt nem is próbálja leplezni. Ami jobban imponál, mint szeretném.
Egy nagyot kell nyeljek, ahogy felhívja a figyelmem, hogy továbbra is a társaságomat szeretné élvezni.
- A festészetemben a magam stílusát szeretem vászonra festeni, tájképek és önarcképekben nyilvánul meg. De ezek csak a műhelyemben találhatók meg. Nem a nyilvánosságra tartoznak – mormogom a végét. Hiszen azok a képek régen nem a fényes ragyogást tükrözik, hanem a mély fájdalmat és persze azt, ahogy kalitkában zárva igyekszem a napokat túlélni. A szabadság elérhetetlen és megláncolva vergődöm, hiszen ez a lánc erős vasszemekből áll számomra, nem pedig egy vékony arany köteg, amiben benne van az, hogy élvezhetném a gazdagság nyújtotta szabadságot és a munkamellőzését. Nem voltam sosem az az ember.
- A munkám pedig Metropolitan múzeumhoz köt és ott szoktam a régi festményeket restaurálni mielőtt a tárlatba kerül és a nyilvánosság megcsodálhatja. Kisebb javítások, színek rekonstruálása és egyéb apró munkák. Az érdeklődök a legtökéletesebb állapotban lássák – magyarázom, ahogy a szemeim közben a papírokat mustrálják és egy pillanatra megakad a szemem a tetején lévő néven és tituluson. Megköszörülöm a torkom és izgatottan érintem meg a karját, hogy találtam valami érdekeset és közelebb hajolva mutatom a felfedezésemet.
- Nézd, itt van valami, ez a hely, nem is olyan csodálatos, mint reméltem. Ez egy elmegyógyintézet volt. Itt mentális problémákkal küzdő betegek voltak – elkerekedett szemekkel nézek rá, ahogy az ereimben futó erek meglódulnak és a pulzusom fellobban. Nem tudom, hogy a közelségtől vagy a felfedezéstől, de lépek egyet hátra és a melegítős megjegyzésére csak enyhe pír jelenik meg az arcomon. Pedig esküdni mernék, hogy a hűvös szoba hirtelen felforrósodott és a bőröm megakar gyulladni.
- Nem, eddig mindig utána néztem a helyeknek, ahol meg kellett jelenni, de most eléggé elhavazódtam a munkámban, így elmaradt – köszörülöm meg a torkom, hirtelen a sivatagi forrósága kiszítta a torkomat. Olyan volt, mintha a homok csúszkálna a torkomban és ezzel elértem, hogy teljesen bangának tekintsen.
- A férjem nem röpdösne az örömtől, ha megtudná kivel töltöttem az éjszakát – bólintok és rájövök, hogy szavaim igen csak kétértelműen csúsztak ki a számból és mély levegőt véve próbálom összeszedni magam.
- Eléggé felöntött a garatra, viszont nem tudom meddig alszik és lehet vissza kéne mennem már – nyújtom vissza a papírokat neki. Nem menekvés, csak a karom így is fájdalmasan sajog. Annyi alapozót viszont nem hoztam, hogy elrejtsem a dühkitörését a nyilvánosság elől. Az pedig, hogy Angelo ennyire sikeresen rám talál, már aggasztó. Pedig nekem is annyi kérdésem lenne felé. Viszont nem alkalmas. Sem az idő, sem pedig a helyszín. Nem mintha lenne erre alkalmas idő. Vélhetően eléggé féltékeny lenne arra, ahogy közvetlenségünk sikamlósan indult. Mintha ezer éve ismernénk egymást, még is kényesen tapogatózunk a másik felé. Végre egy kicsit önmagam lehettem, ez pedig a szabadság ízét engedte megkóstolni. Amitől hihetetlenül hálás vagyok neki. Akár ezért a röpke óráért, amikor nem a csinos arcom volt a fő. Hiszen ebben a sötétben csak a körvonalak látszottak. Meg persze a szikrázó kék szeme, ami a tengernyugalmát sejtette.
- Legyen szép estéd Angelo – búcsúzom halkan, mintha attól félnék, hogy bárki meghallhatná, vagy ha hangosabban mondom ki a nevét köddé válik. Pedig abban én vagyok a legjobb.  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyVas. Feb. 12 2023, 14:12


Amara & Angelo
"A mind can bleed a heart to death."

- Nem unalmas állandóan ilyen helyekre mászkálnod a férjeddel? Csak mert gondolom, hogy nem ez az első eset. – kérdem Amarától, miközben a láda mélyéről próbálom előhalászni a belenyomorgatott papírok egyikét. A nap elején még nem gondoltam volna, hogy ilyen kellemesen sötéten atmoszferikus fordulatot vesz az itt tartózkodásom, de egyetlen pillanatát sem bánom. Nem én lennék, ha elmerülnék a felszínes, alkoholtól bűzlő beszélgetésekben.
- Azt szokták mondani, hogy az ilyen alkotások sokkal jobban tükrözik az egyén jelenlegi lelki állapotát, mint bármi más. Még akár önelemzésre is jók lehetnek. Persze, könnyen okoskodok, nekem semmi érzékem sincs a művészetekhez. – vallom be egy légies mosollyal, mikor térdeim kiegyenesednek a papírköteggel az ujjaim mélyén. A gitározáshoz ugyan értek, de az távol áll az alkotástól, hiszen sosem szerzek saját dalokat, mindig más előadók nótáit pengetem, ha épp kedvem van hozzá. Ugyanakkor mindig irigyeltem azokat, akik képesek voltak az önkifejezésre akár rajzolással, festészettel, vagy szobrászattal. Én mindig ügyetlen voltam ezekben.
- Eléggé nyugis melónak hangzik az enyémhez képest. – ami természetesen az „üzletembernek” a közelében sincs. Egyelőre azonban még magamtól nem mondom ki hangosan, hogy főállásban a pankráció művészetét űzöm. Sokaknak egyszerű ostobaságnak tűnhet, nekem azonban van mögötte valami különleges, amit mindig is nagyon élveztem. Meg is mosolygom egy pillanatra a tényt, hogy mennyire különbözünk Amarával, mégis mindkettőnket ide vezetett a kalandvágy. S ha már kalandvágy, kíváncsian olvasom a kórlapot, mely egy pszichiátriai betegről szól, bár tengerkék íriszeim hamar a szőkeség felé merednek, mikor megérinti a karom.
- Ez? Egy elmegyógyintézet? – nevetem el magam. - Eléggé rosszul tüntették el a nyomait, azt meg kell hagyni. – pillantok körbe némán a sötétségben, s szabad kezemmel végigsimítom az egyik zárt ajtót. Megfigyelem annak keretét a félhomályban, de semmi sem utal arra, hogy ezen a szinten éltek volna a betegek.
- Talán itt lehettek az irodák? – kérdem halkan a levegőbe. - Akkor esetleg valahol lejjebb lehetnek a szobák? Ahogy elnéztem, eléggé nagy méretekkel rendelkezik ez a kastély, ami jelenleg zárva lehet. – mint két régi ismerős, kiket újra összesodort az élet. Jobban belemerülnék az egész hangulatba, de úgy tűnik, Amara ismét menekülne. Én pedig ösztönösen is megragadom a karját, persze, egyáltalán nem durván. Könnyedén siklik ki ujjaim közül a melegítője.
- Várj még! – fordulok felé. - Tőlem egyáltalán nem tudja meg, hogy tilosban jártál. Viszont valld be, hogy kíváncsi vagy, mi lehet emögött a zárt ajtó mögött. – próbálom őt még maradásra bírni, meglehet, hogy sikertelenül. Úgy érzem így ebből a kis ismeretségből, hogy talán nyomás alatt tarthatja a férje, akinek tarthat a véleményétől?
- Vagy esetleg találkozunk itt máskor? Nincsenek hátsó szándékaim, esküszöm. – emelem fel kezeimet a magasba védekezően. - De be kell valljam, hogy a te lelkeden fog száradni, ha belehalok az unalomba. – mosolyom épp hogy csak kikandikál arcomból a holdsütötte félhomályban. Természetesen nem kérlelem őt sokáig, hiszen ha úgy ítéli meg, hogy mennie kell mindenképpen, akkor nem akadályozhatom meg benne. Rosszat tényleg nem szeretnék okozni a számára, de még annyi felfedezni való van ezen a helyen, hogy vétek lenne elmenekülni előle. Vagy előlem? Sejtelmes pillantással biccentem oldalra a fejem, miközben várom a válaszát.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Dark serenity - Amara & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Dark serenity - Amara & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Dark serenity - Amara & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyCsüt. Feb. 23 2023, 16:28






To; Angelo

lost in the castle


A szabadság íze savanykásan marja a torkomat. Ahogy az adrenalin száguld a vénáimban, elmondhatatlan érzés. Ezt érezni kell. Mintha a rabláncaim a porba hulltak volna és az lehetek, aki. Még ha persze azért tartom magam, hogy még is csak egy házas asszony vagyok. Kifújom a levegőt, ahogy újra felé fordulok. Igazat megmondva talán az első ilyen hely, ahol valaki ténylegesen beszélgetni vágyik velem. Nem pedig a férjem figyelme miatt keveredik beszédbe velem. Ugyan is, ha egy férfi a közelembe kerül és pár szót is váltana, Jonas szinte megérzi és a birtoklási vágya olyan erőssé válik, hogy ha tehetné körbe pisilne, hogy ne akarjon senki a közelembe lenni. Még ha az egész arról is szól, hogy Jonas Rosenberg szóba álljon vele.
- Hm, lássuk. Maga az esemény unalmas, főleg ha társalgási részt nézem, de a környezet, ahová megyünk mindig lenyűgöz és ilyenkor mindig ihletet kapok és kicsit feltöltődhetek. Jót tesz a művészlelkemnek – még mindig furcsa a saját hangomat kívülről hallani, még is van valami báj benne. Az nem tudja, hogy milyen nem csak a fejedben hallani magad, akinek olyan élete van, hogy nem kell megválogatni a szavait. Főleg, ha nyilvánosság előtt áll.
- Pedig egészen jó felé tapogatózol. Valószínű a neveltetésben volt művészet, ha akkor még nem is birizgálta a fantáziád, most már nyitottabb lennél. Ha van kedved és persze időd, szívesen körbe vezetlek a múzeumban és meglátjuk, hogy pillanatnyi fellángolás ez számodra, vagy akár erős alapozás után bármi építhető lesz – mosolyodom el. Hiszen eddig bárkinek azt mondtam festő vagyok, vagy csak addig próbálkozott, míg a tv-ben látott alapok tartottak, vagy míg a férjem nem vette át az irányítást. Megköszörülöm a torkom, hiszen eddig még nem invitáltam meg senkit a múzeumba. Ez pedig egy pillanatnyi bűnös érzelmet szabadít fel a mellkasomba.
- Mivel foglalkozol? Mert hát az látszik, hogy nem öltönyös területen mozogsz. Még ha jól is áll. Nem úgy, mint jó pár férfin, aki nem tudja, hogy is kell helyesen választani egy méretben hozzáillő zakót – bólintok. Mennyi és mennyi ügyfél öltözött úgy, hogy a márkás öltöny lógott rajta. Istenem. Pedig nem nehéz. Igazítom meg a pulcsim szélét. Ez olyan kényszer mozgás, ahogy megpróbálkozom a zavartságomat kicsit meglazítani. Van valami, ami belőle jön és annyira erősen ostromol, hogy nem tudok rájönni mi az, viszont a zavar nem megfelelő szó.
- Ne már, bezárták a padlásra, nem gondolva, hogy lesznek kíváncsi személyek, akik betörnek és feltúrják a régi dobozokat a sötétben – nagyot nyelek, hiszen eddig annyira nem is tűnt fel, hogy azért elég illetlen helyzetben vagyunk. Bármennyire se az minden szándékunk, hogy az amúgy is romlott házasságomat a földdel egyenlővé tegyük.
- A régi szobákból, lehetnek a mieink. Van az az alap, ami eltakarja a régi foltokat – nagyot nyelek, ahogy az ablak felé fordulok. Én már csak tudom, hiszen az alapozó krém nálam is sűrűn használt vakolat, hogy elrejtsem a sérüléseket. - Lehet a pincébe voltak azok a szobák, amik a horror filmekben és a könyvekben lehet olvasni. Sokkolás, lobotómia – az izgalom, ami a mellkasomba költözik szinte érezhetően vibrál a bőrömön és ekkor, mint a villám csapás jut eszembe, hogy nekem aztán nem szabad ilyen kalandokba részt venni. Ahogy távoznék megérzem a karját az enyémen. Szinte azonnal összerándulok és a másik kezemet az arcom elé kapom. Reflex. Hányszor, de hányszor volt már ilyen eset. Megremegnek a csontjaim az izmaim megfeszülnek, ahogy tágra nyílt szemmel nézek a férfira. Ő nem Jonas. Ő nem Jonas.
- Én.. én.. - zavartan pislogok körül és az órámra nézek. Rohadtul kíváncsivá tett persze és nagyot nyelek. Talán van még időm, egy kevés. Nem tudom. Félek.
- Jó, nézzük meg, de utána mennem kell – adom be a derekam és azért lépek párat hátrébb. Eddig nem látszott annyira erőszakosnak. De régen Jonas sem. Elfordulok és egy pillanatra, hagyom, hogy az érzelmek elöntsenek, és megremegjen a szám. De megtanultam elnyomni az érzéseimet és csak a festményekbe zárni minden érzésemet, végül, mintha csak a szememből törölnék ki valamit, visszafordulok és kíváncsian pislogok.
- Az én lelkem sem fog mindent kibírni. Szóval essünk túl rajta – úgy teszek, mintha a mondani valója első fele nem is jutott volna el a fülemhez. Mert ha ő még nem is, de én tudom, hogy ennek a kíváncsiságnak meglesz az ára és ha kiteszem a lábam erről a helyről soha nem fogunk találkozni.
Ezért inkább a zárt ajtó felé araszolok. Úgy érzem, hogy az a cseppnyi szabadság, ami még bizserget, most nagy lendületet ad, hiszen valószínű, hogy bármi is történjen. Nekem az otthon nagyon fog fájni. Kell valami, ami most elfeledteti a pillanatnyi félelmemet.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptySzer. Márc. 01 2023, 19:08


Amara & Angelo
"A mind can bleed a heart to death."

- Tehát akkor önszántadból veszel részt ezeken? - gondolkodás nélkül eresztem el a kísérteties csendbe burkolt sötét folyosó magányába kérdésem, pedig tudom jól, hogy ilyen körökben egyáltalán nem célszerű kíváncsiskodni. Főleg nem úgy, hogy van egy sejtésem Amara és férjének kapcsolatáról, ami bennem így hirtelen nem feltétlenül él pozitívan, de akkor sem vagyok képes befogni a szám. Ha eltereli másfele a szót, vagy csak nem kíván belebonyolódni e témába, akkor én magam sem erőltetem tovább. Egyelőre legalábbis...
- Miért ne? Szívesen megnézném az alkotásaidat, már ha nem félsz attól, hogy véletlenül általuk majd beléd fogok látni. - sötét szemöldököm sejtelmesen kúszik feljebb homlokom irányába, de görbülő ajkaim arról árulkodnak, hogy csupán viccelek. Viccelhetek... Veheti annak is... Pedig aztán ha valami érdekel, akkor nagyon is szeretek figyelni a részletekre, márpedig komolyan gondoltam azt, hogy egy festményben ott élhet a megalkotó lelke is. Ezért is lehet annyira privát egy ilyen kiállítás, mert nem mindenki egy szép tájfestményt láthat csupán. Egyesek ennél sokkal, de sokkal többet.
- Hát... Én... - a kérdése nagyon váratlanul ér, nem véletlen hát, hogy annyit hezitálok a válasszal. Ne felejtsük el, hogy ez egy komoly üzleti megbeszélés és aukció, ahol fontos üzletemberek és nagykutyák vannak jelen, és épp az egyikük feleségével beszélgetek. Hogy közölhetném mégis, hogy én egy...
- Pankrátor vagyok. - hát így. Kertelés nélkül, körítés nélkül, egy az egyben kimondva. Halk köhintésem azonban arról árulkodhat, hogy nem feltétlenül árultam el ezt az információt jó szívvel. Más helyzetben büszkélkednék vele, de most... Nem tudom, hogyan fog reagálni. Nem mintha számítania kellene bárki véleményének is, de Amara most kissé más, hiszen jelenleg ő az egyetlen, akivel egyáltalán értelmes beszélgetést lehet folytatni. Erre kiderül, hogy egy idióta pankrátor vagyok egy nagymenő üzletember helyett... Gratulálok, Angelo, most szépen elcseszted!
- Civilben amúgy távol áll tőlem ez az öltönyösdi valóban. Bakancsos vagyok, fekete ruhás, bőrkabátos... - már csak ki lenne mondani, hogy egy igazi metálarc, de azzal meglehet, hogy teljesen elásnám magam egy ilyen elegáns és finom hölgy előtt, mint Amara. Tapasztalataim alapján az ilyen körökben egyáltalán nem vet rám jó fényt a valós énem, az, aki vagyok.  
- Na és te milyen vagy, ha nem épp egy ilyen üzleti hülyeségen veszel részt? - kérdem tőle kíváncsian, és bár most épp melegítőben van, még ez is elegánsnak tűnik rajta. Közben ugyan nézegetem a kórházi lapokat, de sokkal inkább koncentrálok Amara szavaira, ha már odakint nem tudtunk túlságosan sokáig kommunikálni.
- Semmilyen alap sem fedheti el a régi foltokat. - válaszolom egyből, s elgondolkozva simítok végig államon, miközben az én tengerkékjeim is kimásznak a koszos ablakon túli sötétségbe burkolózó kastélykertbe.
- Talán a pincébe is vezet egy lezárt ajtó, meg kellene néznünk... - felelem halkan, egészen halkan, szinte elveszik mély hangom az ódon kövek között. Aztán Amara újra menekülne. Én viszont nem szeretném még őt elengedni, hiszen úgy érzem, hogy épp ő is akkora élvezettel tárná fel a kastély régi rejtélyét, mint én magam. Mint két gyerek. Ezt pedig most nem szívesen engedném csak úgy veszni, ezért is nyúlok finoman utána. A reakciója viszont nagyon meglep, szemöldököm a magasba kúszik egyből, s gyorsan vissza is húzom a kezem.
- Jesszus, nem akarlak bántani! - még a szívem is gyors ütemre kapcsol, hiszen mintha azt feltételezte volna rólam, hogy meg akarom ütni. Ha ez így van... Akkor az bizony nagyon sok mindent elárul róla, s talán a házasságáról, vagy a gyermekkoráról? Pislogok még felé párat értetlenül, de egyáltalán nem akarok kérdezősködni. Illetve akarok, de, nagyon is akarok! Azonban borzasztóan illetlen lenne rákérdeznem: téged ver a férjed?
- Na, ez a beszéd! Kérnék egy kis helyet, köszönöm. - tárom szét kezeimet, mint valami arrogáns művész. A zsebemből előhúzok egy kisebb kulcscsomónak tűnő dolgot, melynek két szálját egész egyszerűen a zárba tolom. Pár kattintás és forgatás... És voilá!
- Hölgyem, csak Ön után! - tolom be az ajtót túlzott és színpadias udvariassággal, s egyből előkapom a zsebemben pihenő telefont, hogy annak fényével előre tudjak világítani. Azt hittem, hogy egy papírokkal teli irodába fogunk betérni, ám a berendezésből nagyon úgy veszem észre hirtelen, hogy itt bizony valaki egykor még az estéit tölthette. Mintha egy öreg hálószoba maradványai lapulnának odabent. Bár valami akkor sem stimmel az egésszel...  

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Dark serenity - Amara & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Dark serenity - Amara & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Dark serenity - Amara & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyHétf. Márc. 06 2023, 11:27






To; Angelo

lost in the castle


Tudtam, hogy az életem megváltozik, amint kimondom azt a bizonyos igent, viszont, ahogy Angelo a kérdést nekem szegezi, egy pillanatra megingok. Mármint a magamba vetett értékelésemben. Azt mondtam, hogy a vagyon nem számít. Önmagam maradok, aki a művészetnek él. De ez csúnyán arcon köpés volt, mikor is a munkám rovására ment az, hogy megjelenjek a legdrágább ruhákban és az ékszereknek úgy kell csillogni rajtam, mint egy díjnyertes kanca, akivel a gazdája emelt fővel tud végig sétálni a tömegen. Ezt persze nem fogom a fél órás ismeretségemben ecsetelni. Hiszen nem minden arany, ami fénylik. Még ha a férfi igazán őszintének tűnik.
- Mindenképp – válaszolok kimérten. Hiszen jelenleg az asztalomon ott pihen egy Michelangelo ritkaságnak számító festménye, amit renoválni kellene. Viszont én itt díszelgek. Még ha egy kellemes ismeretséget is sikerült találni.
Felcsúszik a szemöldököm és hátrébb lépve nézek végig rajta látványosan és egy kisebb kacaj szalad ki a számon.
- Az előbb még váltig állítottad, hogy nem értesz hozzá. Most pedig azt mondod, hogy simán kiismernél egy festmény alapján? - kérdésem teljesen komoly volt, hiszen minden nő félelme, hogy valaki rá jön a titkára. Épp csak arra, hogy miért viselek hosszú ujjút. Az viszont biztosan nem rá fog tartozni. Bár még mindig vannak fenntartásaim felé, hiszen egyik férfi sem kérdezett ennyit rólam, mielőtt rátértünk volna a férjemre és arra, hogy nem tudnák segíteni, hogy a közelébe kerüljenek. Bár mennyire buták. Az alfa hímek nem preferálják, ha a tulajdonuk közelébe megjelenik egy hasonló beállítottságú hím.
Habozása meglep. Most vagy nem várt tőlem kérdést, vagy remélte, hogy megússza tőlem. Bár én még mindig azon vagyok, hogy egy értelmes beszélgetés akkor válik igazán komollyá, ha nem csak az egyik fél kutat a másik lelkében. Látom a zavartságát. Tehát rátapintottam, hogy nem épp szellemi munkával keresi a kenyerét. Pedig azt tudom, hogy első dolgom az lesz otthon, hogy rá keressek kik is azok a D'Amore család és miért is ennyire zavarba ejtő ez a kérdés tőlem. Végül pedig kiböki és arcomra kiül a kíváncsiság, ahogy érzem, hogy a mellkasomban megindul a mocorgás, hogy mindent is tudni akarok erről a munkáról.
- Tényleg? Pedig azt hittem, hogy egy tahó autószerelő vagy. Aki egész nap motorolajba úszik és esténként a motorjára pattanva minden este másik nő társaságát keresi – próbálom oldani a feszültségét. Végül mosoly enyhül és bólintok, hogy nem fogok előítéleteskedni. Másik szerint a festészet sem munka, csak egy hobbi.
- Amikor egy pódiumon kötelek között kesztyűvel püfölik egymás arcát? - szemeim kíváncsian merednek a sötétségbe, aztán rá jövök és megrázom a fejem nevetve. - Nem, nem, az a boksz. Istenem, a sport világában el vagyok veszve – adom fel inkább a próbálkozást és szét tárom a karom, hogy feladom. Nem fogok inkább találgatni.
- Szívesen hallgatnám, hogy mit is takar ez a munka – motyogok, ahogy az órámra pillantok, olyan gyorsan szaladnak a percek, kínzóan látom, ahogy a mutató, fáradhatatlanul körbe ér, újra és újra. Egyre hangosabban, mintha jelezni, hogy múlik az idő és nekem lassan mennem kellene.
A mosoly töretlenül az arcomra költözik, ahogy bevallja, hogy nem öltönyös. Amit amúgy is látok. Hiszen, az ing hanyagul szét gombolva, a nyakkendő a vállán pihen. Úgy fest, mint aki hamar szabadulni akar béklyóitól.
Végig fut a szemem a melegítőmön, végül elnevetem magam.
- Nagy a változás igaz? Tőlem nem áll távol az elegancia, de igazából kényelmesen ebben vagyok – az eleganciát követeli a munkaköröm, mellesleg szeretem a szépet. Arról nem is beszélve, hogy Jonas elvárja, hogy otthon is úgy öltözzek, mint egy próbababa. Bármikor beeshet valaki, magas ranggal, aki nem nézné jó szemmel, hogy én melegítőben és kinyúlt pólóban rohangálok nyakig festékesen.
Ahogy invitál további mókára elhúzom a számat. Hiszen bármennyire is belevágnék, nem felejthetem el, hogy házas asszonyként a férjem mellet a helyem, nem pedig egy jó képű idegennel a sötétben rejtőzni.
- Igen, tudom – gyorsulnak fel az események, ahogy kisebb pánik szalad végig a testemen, ahogy érzem, hogy a szabadság édes érzésébe belekevernek valami savanyú, maró ízt, hogy helyre rázza a gondolataimat.
Viszont még mindig úgy érzem, hogy nem akarok megszabadulni tőle, csak jobban vágyom arra, hogy még egy kis időt tölthessek szabadon. Akár egy üvegbe zárt porcelánbaba, akinek egy pillanatra kinyílik az ajtó, hogy a szabadság szellője a hajával játszadozzon. Jelenleg én vagyok az a porcelánbaba és Angelo az én fuvallatom. Még ha tudom, hogy a reggel elmossa ezt az egészet.
Ahogy arrébb állok még a fejemben kavarognak a gondolatok. Főleg, ahogy feltöri a zárat és csípőre húzódik a kezem és összeszűkülnek a pupilláim. Rengeteg kérdés szaladna ki a számon, de végül az ajtó jobban kezd el érdekelni és bólintva belépek a szobába. Ahogy megpillantom, hogy ez egy hálószoba, automatikusan menekülnek. Ahogy nagy lendülettel csapódok a mellkasába, ezzel persze elérem, hogy olyan közel kerüljek hozzá, amennyire távol akartam tőle lenni. Az illata azonnal az orromba kúszik és nem tudok nem arra gondolni, hogy kemény vonásai kemény izmokat rejt. Hiszen meg sem inog, ahogy neki csapódok. Érzem, ahogy a pánik meglódítja a vérem és az ajtó felé nyúlnék, de az becsapódik.
- Úristen! - nyögök fel, ahogy Angelo szemeibe nézek. A kékjei amilyen nyugtatóak, oly annyira félelmetes helyzetbe is hoztak.  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyKedd Márc. 14 2023, 21:27


Amara & Angelo
"A mind can bleed a heart to death."

Nem mondom, hogy minél többet beszél hozzám Amara, annál jobban megismerem őt, hiszen ezek a röpke percek közel sem elegendőek ahhoz, hogy valakit igazán megismerjünk. Talán még egy élet sem elég... Mégis kezd körvonalazódni róla egy kép, ami nem is igazán konkrét, homályosak a határai, s még az érzéseimet sem tudnám szavakkal kifejezni, ám egy a biztos. Ő nem illik egyáltalán ebbe a közegbe. A kezdeti feszengése ugyan eltűnt, amit akkor láttam rajta, mikor a kastély udvarán először találkoztunk, de úgy érzem, hogy ha most mindketten hirtelen ott lennénk a többiek között, akkor minden megváltozna. Most talán a félhomályos sötétség sok mindent el tud rejteni.
- Pontosan ezt állítom! - ejtek el egy kacsintást a levegőbe. - Én nem tudok festeni, nem értek a technikákhoz, és még a szakszavakat sem ismerem. Viszont én úgy gondolom, hogy ezeket nem is kell tudni ahhoz, hogy ha ránézek egy képre, akkor sokkal többet lássak abban pár tökéletesen megformált alaknál. - mély hangom sejtelmesen zeng végig a kopott, lepergett falak ölelésében. Persze, nem vagyok pszichológus, sem pedig pszichiáter, aki egyetlen nézésből vagy egy kósza vonalból már meg tudja fejteni az ember gyermekkori traumáit... Mégis úgy tartom, hogy egy festmény hangulata és az abból áradó érzéskavalkád nagyon sokat mesélhet. Főleg egy olyan hölgyeményről, mint Amara, aki nagyon kétes és kettős érzéseket kelt bennem. Ám ez lehet, hogy fordítva is így van, elvégre épp most derült ki, hogy az üzletembernek látszó közel sem úriember valójában egy pankrátor, aki abban leli örömét, ha mások hátán székeket és egyéb tárgyakat zúzhat rommá.
- Annyira messze azért nem jársz, mert a motoromat én szoktam bütykölni. Nagyon kevés embernek hagyom, hogy hozzáérjen az én gyönyörűmhöz. - még a kezemet is a szívemre helyezem, ha arra csodára gondolok. Ha nőül lehetne venni egy tárgyat, akkor már rég megkértem volna a motorom... kerekét...
- Mondjuk belőled kinéztem volna a jógát vagy valami ilyen hülyeséget. - csípem el a nyelvem egy fintor kíséretében, bár e fintor saját magamnak szól érezhetően, hiszen kezd oldódni az az álarc, ami mögé betuszkoltam magam. A valódi énem pedig nem éppen egy illedelmes, hósszerelmes, romantikus lovag, hanem olyan, aki szereti cseszegetni a másikat, szeret csipkelődni. Előbbi mondatomat is épp ennek szántam, de talán még korai lehet Amarát cukkolni, még ha úgy is érzem, hogy egy hullámhosszra kerültünk ezen az elhagyatott folyosón.
- Van számtalan előre betanult mozdulat és szöveg, szóval kicsit olyan az egész, mint egy színház, csak durvább változatban. - mondom ezt egy festőnek... Lehet, hogy erős hasonlat volt egy lapra venni a pankrációt a színházzal, de nekem sokkal többet jelent, mint egy ostoba betanult verekedés és szájkaraté.
Akad némi zűrzavar köztünk, amit nehezen tudok elengedni, de végül úgy teszek, mintha mi sem történt volna. Az ösztönös reakciója nagyon sokat elmondott... Akkor reagálnak így a nők, ha valaki bántja őket. Ám mivel konkrétat nem tudok róla, így nem is avatkozhatok közbe. Lehet, hogy csak beképzelek minden hülyeséget! Éljünk inkább a pillanatnak!  
Hamarosan némi rásegítéssel bejutunk a szobába, ami egy ősöreg hálónak tűnik így elsőre, talán épp valamelyik egykori alkalmazott régi lakhelyét sikerült feltörnünk. Én lépnék beljebb lelkesen, hogy egy újabb rejtélybe vessük bele magunkat, de Amara ismét megtorpan. Miért?! Megint csak reflexből nyúlnék utána, hogy ne menjen, de erre semmi szükség nem lesz, hiszen szerencsétlen módon összeütközünk, mint két zavart gyerek, akik tilosban járnak. Mielőtt még egyáltalán megragadhatnám óvatosan a vállát, hogy némi megnyugvást adjak, ő pánikszerűen lép az ajtó irányába, ami hirtelen becsapódik. Hogy a huzatnak vagy bármi másnak köszönhető, azt nem tudom.
- Csak nyugalom, megoldjuk! - próbálok egy biztató mosolyt intézni felé, hiszen láthatóan nagyon kellemetlenül éri a helyzet. Le is hajolok a zárhoz, megpróbálom a jól bevált eszközömmel megbütykölni azt, azonban anélkül egyenesedek ki pár perc múlva, hogy az ajtót kitárnám.
- A helyzet az, hogy a zár teljesen eltörött. Végső esetben megpróbálhatom kitörni, de az nem éppen lenne célszerű. Túlságosan zajos lenne... Szóval, itt ragadtunk örökre! - nevetem el magam halkan, hogy oldjam a feszültséget, de közben már sétálok is az ablak irányába. Ujjaim rozoga keretére fonódnak, s egy erősebb lökéssel kitolom azt a helyéről, mely sűrű nyikorgások és lehulló festékek közepette billen ki. Kihajolok, majd körbenézek.
- Nem tudom, hogy mennyire szereted az izgalmakat, vagy mennyire vagy bátor... Azt pedig végképp nem tudom, hogy van-e egyáltalán tériszonyod, de... - intek a kezemmel, hogy jöjjön közelebb. Ha ő is kihajol, akkor a mi ablakunk és a szomszéd erkélye közötti peremre mutatok.
- Mit gondolsz, menni fog? Én hiszek ám benned. - bólogatok biztatóan. Aztán persze megeshet, hogy kapok egy jókora taslit az újabb remek ötletemért, amivel megint csak beljebb tolom magunkat a tilosba. Azt már legalább közel sem lehet mondani, hogy unalmasan telik az esténk...

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Dark serenity - Amara & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Dark serenity - Amara & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Dark serenity - Amara & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyHétf. Márc. 27 2023, 14:31






To; Angelo

lost in the castle


Az érzések kavarognak bennem. Hiszen ha belegondolok, bárki, aki eddig szóba állt velem, csak felszínes kérdéseket tett fel, nem volt mélység bennük. Most közli kerek perec, hogy igen is látni szeretné a saját alkotásaimat. Nekem az annyira benső, mintha azt kérné, hogy dobjam le a ruháimat és forogjak körbe. Nem. Egyik sem. Mert azok a képek a kemény valóságot tükrözik. Szavai egyenesek és igen is határozottak. Belém akar látni, még ha körbe fonja minden -féle mézes mázas körettel. Akkor is tudom, hogy a célja, hogy belém lásson. Megköszörülöm a torkom, hogy lassan bólintok. Persze nem arra, hogy akkor most kocsiba is ülhetünk, hogy szemügyre vegye, csak, hogy felfogtam a kérését.
Bár megkönnyebbülést hoz számomra, hogy vevő arra a dologra, hogy most térjünk át rá. Nem szeretek és nem is szoktam a társalgás középpontja lenni, így számomra eléggé feszélyezett volt, hogy a kelleténél ezerszer többet beszélhettem. Bár be nem vallanám senkinek sem, viszont jó érzés volt kicsit önmagam lenni ebben az egész műanyag világban.
- Becses kincs, ahogy hallom. Ti férfiak miért dédelgettek egy vasdarabot? Mármint értem én. Csak olyan furcsa, ha egy nőhöz kéne így viszonyulni azért vannak fenntartások. Pedig a női nem egyszerűen hálás lenne annyi figyelemért, mint a két kerekű negyede. - mosolyodom el. Jonasnak régen volt egy motorja, de mikor balesetet szenvedett megvált tőle és azóta nagyon vezetni sem akar. Így már is érthető, hogy a sofőrünk külön szobában alszik a kastélyban. De visszatér a figyelmem a férfira.
- Szoktam jógázni. Segít kinyújtani az izmokat. Festésnél mindig görnyedek és a hátfájás elűzésére teljes mértékben megfelelő. - árulom el egy szempillantás alatt a titkomat. Na meg persze azt is, hogy nem tartom sportnak, ha legfőképp a földhöz közeli pózokat nagymama tempóban kell változtatni, figyelve arra, hogy ne csússz meg, vagy épp ne törd ki a nyakad.
Figyelek, mert tényleg érdekel, hogy kerülhet ebbe a körbe egy pankrátor. Lássuk be, ügyvédek, orvosok, bankkárok és tehetős emberek gyülekezője, ahol a lényeg a pénz, a hatalom és gyűjtemény. Gondolhatjátok, hogy nem épp a bélyegekre gondoltam.
- Be kell tanulni? Mármint mindent? Az akkor elég melós dolog. Ha valaki spontán? Akkor annak kalap, kabát? - oké, ennyire nem szoktak izgatni azok a dolog, amikben erőszak van. Hiszen az életem nagy része erről szól. Nem szeretem, még nézni sem.
De aztán minden megváltozik. A körülmények izzani kezdenek, ahogy a pulzusom is az egekbe szalad. Felmorajlok, ahogy a mellkasának csapódok. Hogy a francba tud ilyen nyugodt lenni? Fel s alá járkálok, az ágyat kikerülve, hogy nyugodtan oldja meg a problémánkat és amikor közli, hogy a zárnak annyi, lecsúszok a földre, ahogy a pánik immár teljesen átveszi a hatalmat a fejemben és a testem azonnal remegni kezd.
- Nem, nem. Te ezt nem értheted. El kell mennem. Nem láthat meg senki veled! - a hangomon már érződik a kétségbe esés, ahogy érzem a zsigereimben, hogy Jonas fülébe jut a dolog és a haragja úgy fogja a testem minden egyes centijét ostorozni, hogy bele fogok halni.
-Édes istenem. - feljebb csúszok, hogy ne a porba üljek és csak magam elé bámulok, ahogy a levegő ki-be susog az orromon. Jártam kezelésekre. De ez nem olyan dolog, hogy félvállról vehetném. Mert most nagyobb a tét, mint egy vásárló, aki flörtöl velem. Azt se tudom miért gondolok most is arra az idegenre, akivel most szorult helyzetbe kerülök. Hiszen magam miatt kell aggódjak. Ki kell jutnom a fenébe is!
Amint az ablak nyikorog és a friss szellő megcsapja az arcomat felpillantok és közelebb megyek. Először nem értettem végül pedig nem hittem el a szavait.
- Te nem vagy normális. - csípőre teszem a kezem, ahogy szembe fordulok vele. Egy pánik roham közepette közli, hogy jó lenne kitolni a fenekem az ablakon és a keskeny párkányon átmászni a szomszédhoz, hogy engedjen ki.
-Ha leesek meghalok. Ha meglátnak veled, szint úgy, a szomszéd pedig mindenkinek kikürtöli, hogy tilosban mászkáltunk. - remek. Úgy hadonászok a karjaimmal, mintha attól jobban megértené minden szavamat és a hajamba túrva lépek beljebb a szobába, hogy ne is gondoljon rá, hogy az én lábam kifog kerülni az ablakon.
- Kizárt. Angelo, nem. - rázom a fejem, folytatom fel s le mászkálásomat, ahogy fejben már minden -féle képpen meghaltam. De legalább megtudja a családom, hogy mennyire sanyarú sorsom van és ők mekkora szemétládák, hogy becsukták a szemüket. Jonas persze jó parti, apám cégei csak úgy siklanak, anyám kisboltja pedig egyenesen szárnyal. Mindenki tudja, hogy ez anyagilag éri meg. Itt az érzelemnek nincs helye. Én pedig némán tűrhetem a pofonokat.
- Nem lehetne, hogy kirúgod az ajtót? Figyu gyorsan tudok futni, ha valaki is erre jár kitalálunk valamit. - a hajamat már úgy össze kócoltam, hogy az isten nem mosná e rólunk, hogy mi történt itt. De egyszerűen nem megy az, hogy én a magasban egy silány valamin másszak végig. Még ha kicsi is a táv, amit meg kell tenni.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyPént. Márc. 31 2023, 20:14


Amara & Angelo
"A mind can bleed a heart to death."

Nagy reményeket fűzök Amara kiállításához, hiszen ő egy olyan különlegesség, akivel nagyon ritkán lehet csak találkozni. Rengeteg embernél érzem, hogy mennyire felszínes, mennyire semmitmondó, de vele ez a csekély idő, amit együtt töltöttünk, már jelentősebb volt, mint sok másik emberrel. Meglehet, hogy csalnak a megérzéseim, ezt nem tudhatom biztosan, de benne olyan mélységek rejtőzhetnek, olyan hatalmas világok, amiket soha senki nem láthatott még. És amik ott létezhetnek az alkotásain.  
- Akkor majd egy címet adhatnál, hogy lehet téged és a festményeidet megtalálni. - direkt biggyesztem oda halkan a “majd” szócskát, hiszen nem szeretném, ha erőszakosnak gondolna, függetlenül attól, hogy én nagyon komolyan is gondolom, hogy meg akarom őt látogatni. Nagyon érdekes nő, kár lenne csak úgy hagyni, hogy az egész üzleti ostobaság után eltűnjön a világban. Ugyanakkor lehetőséget is kell hagynom számára, hogy elutasítson, hiszen sokan vannak úgy, hogy szemtől szemben nem igazán mernek nemet mondani és elutasítani, így viszont nyitva hagyom neki az egész ötletemet, amit könnyedén kikerülhet. Egész egyszerűen csak nem közli velem a galéria címét.
- Honnan tudod, hogy én nem így viszonyulok a nőkhöz? - kérdem tőle nevetve. - Tudom, tudom, sok a sztereotípia körülöttem ezek miatt. - jobbom mutatóujjának begyét a halántékom mögötti tetovált területre simítom, onnan pedig lehúzom egészen a nyakamig. A majdnem sötétbe nyúló poros félhomály ugyan sok vonalat elrejt, de a délelőtti találkozónk alkalmával már láthatta, hogy nem csupán a nyakamat, de a fejemet is fekete vonalak övezik. Sokan azt gondolják rólam a külsőm miatt, hogy egy kapcsolatban is az a tipikusan agresszív, asszonyverő és kisajátító típus vagyok, de ez közel sincs így. Nem mintha sok komoly kapcsolat lenne mögöttem, hiszen nagyon nehezen találom a másik felem, ami pedig nem megy, azt sosem szerettem erőltetni.
- Sok a spontán helyzet is. Tényleg sok meló van abban, hogy megtanuljuk, hogyan kell esni úgy, hogy azért túlságosan ne sérüljünk meg. Az ütések egy része is kamu, de a legtöbb valós. Amennyi ütést bekaptam már az utóbbi tízenakárhány évben... - megszámlálhatatlan. Ugyanakkor borzalmasan hasznos, nekem legalábbis. Nem csak az állóképességet növeli, de a fájdalomtűrés határát is messze kitolja. Ezért is annyira életidegen, hogy most itt vagyok, és részt veszek ezen az egész ostobaságon apám nevében. Mégsem hazudtolom meg önmagam, hiszen ahelyett, hogy villognék a társaságnak a nevemmel, épp tilosban járok a kastély egy különös szegletében egy olyan személlyel, aki szintén nem illik bele az itteni képbe.
- Mármint kire is gondolsz itt az éjszaka közepén? - nyomom meg nevetve az “itt”-et, s látványosan körbenézek a szobában. Harapni lehet szinte a rátelepedő pánikot, amit igyekszek egy kicsit csillapítani.
- Hé, ne aggódj, kiviszlek innen, és erről senki sem fog tudni. Rendben? - lépek közelebb hozzá még az ablak kitárása előtt, s egy biztató mosollyal az arcomon nyújtom felé kezem, hogy felsegítsem a földről.
- A férjed amúgy egy idióta. Már elnézést. - súgom a levegőbe egészen halkan, miközben az ablak irányába sétálok neki háttal. Ez a beteges féltékenység nem csak a kapcsolatot teszi tönkre, hanem magát az elszenvedőt is. Borzalmas lehet egy olyan emberrel egy légtérben létezni, akitől ennyire... Retteg? Igen, ez a legjobb szó rá, hiszen pontosan ezt látom rajta. Fejembe is veszem, hogy bármi áron, de kiviszem innen, hogy ne okozzak neki bajt, ha már én sodortam bele. Az ötleteim persze mint mindig, most sem éppen hétköznapiak.
- Szomszéd az nincs, hiszen a mellettünk levő szobák is elhagyatottak, amiknek az ajtaját ugyanúgy fel tudom törni, mint ezét. Az ajtót pedig fogalmam sincs, mennyi idő lenne kirúgni, már ha egyáltalán lehetséges lenne, hiszen eléggé masszív vasból és fából áll. Betegbiztos. Te viszont félsz kimászni... - gondolkodok el államon végigsimítva, s hirtelen bevillan az utolsó lehetséges ötlet, ami kijuttathat mindkettőnket innen. Hátat fordítok végül Amarának, s széttárom a kezeimet.
- Gyere, majd én átviszlek. Rámászol a hátamra, jól megkapaszkodsz, becsukod a szemed, énekelsz valami gyerekdalt, és mire kinyitod, már át is értünk. Nekem nincs tériszonyom, simán átmegyek veled. Ez az utolsó lehetőségünk, hogy ne a férjed találjon ránk... - gonosz, ám jó ösztönzés lehet, miért vállalja be az újabb csodálatos ötletem. - Megígérem, hogy nem lesz bajod, és senki sem fog látni velem. - ujjaim hullámoznak a levegőben, készenállva arra, hogy ha mégis megteszi, hogy a hátamra kúszik, akkor minél előbb kimászhassak vele a párkányra, s azon egyensúlyozva, és a fal peremébe kapaszkodva átjussunk közösen a túloldalra.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Dark serenity - Amara & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Dark serenity - Amara & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Dark serenity - Amara & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyVas. Ápr. 09 2023, 20:15






To; Angelo

lost in the castle


Ahogy Angelo beszél hozzám, ahogy szárnyalni hagyja a lelkem is. Valami eszeveszettül jó érzés kapirgálja a lelkem. Felidézi a tinédzser koromat idézi, mikor még azt tehettem, mondhattam, ami épp az eszembe jutott. Nem voltam lekorlátozva. Ahogy erre gondolok, szinte érzem rabláncaim súlyát. Tudom, hogy ennek nem lesz jó vége, de most még is többet és többet akarok. Sokkal többet.
Egy felhúzott szemöldökkel és egy halovány mosoly kíséretében bólintottam. Nem úgy készültem, hogy bárkinek is meg kell adnom a névjegykártyámat. Tehát a padlásra nem hoztam magammal.
Amikor visszakérdez egy pillanat alatt elkomorodom. Igaza van, a sztereotípiák miatt én is beburkoltam, hogy egy tahó, aki csak kihasználja a nőket. Halovány mosoly hamar zavartra vált és a hajammal kezdek el játszadozni, miközben a szemem az ujjait követi, ahogy a tintába burkolt bőrön kavarog. Van egy fajta kíváncsiság, hogy ilyen lehetne megérinteni? De miért is akarnám? Megrázom a fejem, épp csak alig láthatóan. Hiszen a gyűrű súlya húzza az ujjam. Visszarángatva a rideg valóságba.
Hallgatom a szavait, és elképedek. Van, aki tényleg abból él, hogy elpüfölik? Nagyot nyelek, hiszen kettőnk közül biztosan én több pofont nyeltem be, mint ő. De persze ezt nem fogom az orrára kötni. Meglehet tanulni kivédeni? Önvédelem? Hol lenne bennem akkora erő, hogy megpróbáljam? Benne rekedtem és most is a férjemre gondolok, mint sem arra, hogy a francba keveredtem megint ennek a férfinak a társaságában!
- Érdekes és enyhén taszító is. Azért nehéz lehet így egy társnak. Aki attól retteg, hogy fogsz kinézni mikor haza érsz. Hogy a kórház már gyors hívón van.. - mormolom. Bár nem tudom, hogy a társaim többsége ilyen? De én biztos már lerágtam volna a tíz körmöm, hogy hány öltéssel jön haza.  -Emlékeztesselek, hogy férjnél vagyok? Itt egy kurva ágy! Bárki feljöhet erre a részre, ahogy mi is megtettük! Angelo, ez nem vicces – úgy szakad ki belőlem a káromkodás, hogy az a finom hölgy, aki a szökőkútnál volt, hirtelen hamuvá lett és egy parás nő próbál menekülést találni. Hiszen ha felébred Jonas, nem talál a szobában, utánam ered és annak sosincs jó vége. Mint eddig sose.
Ahogy a félelem zubog az ereimben és a fülem már szinte sistereg, csak a szemeiben lévő nyugalmat látom, ahogy talpra állít és bólintok. Nem szakad ki belőlem több szó. Majd az elharapott mondatára térek vissza a valóságba.
Ja tényleg, hiszen onnan jöttünk. Annyira eluralkodott a félelem rajtam, hogy a józan eszem is cserben hagyott. A köd felszállna. Ha Angelo jobbnál jobb ötleteket nem találna ki a menekülésünkre. Az pedig, hogy sok idő lenne kirúgni az ajtót csak hunyorgok. Csupa izom, hiszen a szabad terület, ami elém tárul a mellkasából már az lenyűgöző. De persze mindenre van magyarázata.
- Másszak a hátadra? Angelo, esküszöm, hogy a sírba viszel! Biztos, hogy ne.. - de persze az utolsó szavával megkeverte a dolgokat. Főleg, hogy az aduászt húzta a végére. A férjemet. Azonnal minden átfutott az agyamon.
- Oh, tényleg? Végül miért ne? Hiszen csak a hátadon a nyakadba kapaszkodva egy rohadt magason lévő párkányon akarsz velem együtt átkelni. Egyszerűen meghalunk. - kerülök vele szembe, nekem ne fordítson hátat mikor ilyen eszméletlen tervekkel ostromolja a fejemet. Kifújom a levegőt és csípőmön pihentetett kezemet végül szét tárom.
- Csak.. ígérd meg, hogy vigyázol rám! - könnyek gyűlnek a szememben, ahogy megérzem, hogy a karomra font óra kijelzi, hogy a férjem hívja a telefonomat, amit a másik szobában felejtettem, mikor a papírokat nézegettük. Felébredtem.
- Menjünk – válaszolom immáron kicsit sürgetőbben. Ki kell találnom valamit, hogy hol voltam eddig. Anélkül, hogy dühbe gurulna. Bár sanszos, hogy már mindegy mit fogok mondani. A büntetésem már a fejem felett függ.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptySzer. Ápr. 19 2023, 18:37


Amara & Angelo
"A mind can bleed a heart to death."

- Van, aki arra született férfiként, hogy egész nap az íróasztal mögött ücsörögjön, titkárnők hordják neki a kávét és lessék minden kívánságát, miközben hobbiként elmegy golfozni... És vannak azok az idióták, mint én, akik szeretnek verekedni, és igen, van, hogy összevarrva, kék és zöld foltokkal megyek haza. Igazság szerint nem tudok erre magyarázatot adni. - vonom meg enyhén vállam az erős félhomályban, mely igen csak elrejti vonásaim egy részét. Például azt a felszabadult mosolyt, ami arról árukodhat, ha Amara mégis figyel, hogy a fájdalmak ellenére nekem ez mégis mennyire jó. Tudom, hogy rengetegen ellenzik, a családomból is egyedül a húgom áll mellettem, mindenki szánalmasnak találja azt, amit csinálok. Hogy én inkább az erőt helyezem előtérbe az “ész” helyett, és inkább verekedek, mint üzletelek. Mindennek van pozitív és negatív oldala, bár a pankrációnak és a boksznak számomra nincs negatívja. Az ütésektől és a fájdalmaktól érzem igazán, hogy élek még. Ellenben Amarával... Akinél egyre inkább érzem, hogy az a bizonyos “élet” inkább egy szürke, fájdalmas massza, ami napról napra egyre mélyebben kebelezi magába.
- De, azért egy kicsit vicces... - mosolyodom el szélesen, bár most nem nevetek fel bántóan, az túlzás lenne. Mégis igyekszek tartani a felszabadult hangulatot, ami egyre inkább kezd sajnos felborulni.  
- Csak gondold végig. - emelem fel a kezem mutogatásra. - Ez a rész le van zárva, és ahogy nem tudja senki sem azt, hogy te itt vagy, úgy azt sem, hogy én. Senkinek sem mondtam, és az ajtókat becsuktam magam mögött, az itteni pedig be is ragadt. Másrészt nagyon nagy ez a birtok, bárhol kóborolhatsz éjjel, mert például nem tudtál aludni, és azt gondoltad, hogy egy kis séta talán jót fog tenni. Harmadrészt mondtam neked, hogy bízz bennem! Nem fog itt senki sem megtalálni, és hamarosan kijuttatlak innen, ígérem! - igyekszek a kis monológommal némi biztatást nyújtani, főleg azzal a könnyed légiességgel, amivel felelek. Semmi idegesség, semmi pánik, és remélem, hogy ez majd ráterjed hamarosan Amarára is. Amiben egyáltalán nem vagyok biztos, de végül sikerül meggyőznöm egy kis aljassággal, felhasználva a férjét.  
- Vigyázok én rád, csak kapaszkodj nagyon erősen és csukd be a szemed. Gondolj valami kellemesre! - adom neki a tippeket, miközben felmászik a hátamra. Egyik kezem ráfonom a combjára, míg a másikkal megkapaszkodok az ablakban, s egy határozott mozdulattal kilépek azon a párkányra. Igazából könnyedén elfér rajta a talpam, s mivel nincs tériszonyom, így könnyű menet lesz. Befordulok hát a fal felé, hogy egyik kezemmel azért tudjak kapaszkodni a peremben, míg másikkal még mindig biztosan tartom Amarát, akinek pehelysúlya meg sem kottyan. Ez semmi a mázsás pankrátor társakhoz képest, akiket a fejem fölé kell kiemelnem... Megindulok hát lassan és araszolva, és hirtelen úgy érzem magam, mintha valami elcseszett romantikus horrofilmben lennénk.
- Amúgy eléggé fasza a kilátás. Megnézed? - töri meg a kinti csendet a hangom, melyhez nevetés is társul. Tényleg semmi gond sem lesz, s a másik oldalon is egyszerűen mászok - vagy inkább lépek - át az erkélyre, ahol megpaskolom enyhén Amara lábát.
- Megérkeztünk. - azzal már lépek is be a szobába, aminek még a berendezése is hasonló az előzőhöz. S bár én még szívesen maradnék, de tényleg nem szeretném Amarát még nagyobb bajba sodorni, így egyből az ajtóhoz lépek, s a nemrégi eszközzel pillanatokon belül feloldom a zárat, s kitárom azt a hölgyemény előtt.  
- Azért vigyázz magadra visszafelé. És... - veszem halkabbra hangom, miközben cigarettát pattintok a számba, s nekidőlök a folyosón a falnak. - Ha bármi baj van... Még pár napig megtalálsz itt. - nyomatékosítom a “bármi” szót. Nem szeretnék beleavatkozni az életébe, de ha segítségre lenne szüksége, azonnal ott termek majd. Hogy miért? Azt még magas sem tudom.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Dark serenity - Amara & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Dark serenity - Amara & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Dark serenity - Amara & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptySzer. Május 10 2023, 14:56






To; Angelo

lost in the castle


Amikor az íróasztalt és a titkárnőt kiejti a száján egy elég intenzív grimasz jelenik meg az arcomon. Mindenki tudja a sztereotípiákat és ez alól az én férjem sem kivétel. Ne mondja nekem senki, hogy éjfélig a kimutatásokon dolgozik és a titkárnő elemzi, hogy minden jól van megfogalmazva. Vagy, hogy a számokat ellenőrzi. Mert a fejét nem hiszem, hogy a bólogatáson kívül másra is használná. Nem mellesleg, ahogy kiejti, hogy Mr. Rosenberg.. már a hanglejtéstől is feláll a szőr a hátamon. Undorodom. Viszont mióta számon kértem, valahogy mindig csak a fémes íz jelenik meg a számban. Mert, mi az, hogy én számon kérem őt. Felháborító. De ő már attól kiakad, ha egy másik hím nemű csak rám emeli a szemét. Nagyot nyelek, ahogy közli, hogy él-hal a verekedésért. Én lassan bele halok. Minden alkalommal egy részem elhamvad. Hiszen tényleg csak egy üres szemű porcelán baba leszek a polcon.
- Vannak ambiciózus nélkül születettek. Akiknek az aranykanalat a szájába tették, és az íz a fogságában maradtak. Nem mindenki bátor, hogy mást próbáljon ki, ha meg van a megszokás hatalma. Nem fog mást választani – megvonom a vállam. Azt hiszem igaza van, kevés olyan férfit ismertem, aki nem épp a családi vállalkozást vitte tovább. Hiszen, ha egyszer bevált, nem fog új vizekre utazni, hogy megküzdjön a hullámokkal. Így a másik oldalról vizsgálva látom, hogy mennyire más emberek is élnek a pénznek a másik felén. Rájövök, hogy az én férjem csak a szokások rabja lett. Teszi amit kell, meg van a betevő és az extrák. Ennyi bőven elég. A felesleget pedig az élő boksz zsákon levezetheti és már is újra az a férfi, akit megismertem.
Viszont a pánik egyre erősebben szorongatja a mellkasomat és persze, ahogy próbál poénkodni, csak fokozza a dolgokat. Olyan, mintha egy cunami kezdene kialakulni és úgy érzem, hogy megfulladok. Kapkodom a levegőt és úgy érzem meggyulladok. Bármennyire is próbálok a mély, rekedtes hangjára koncentrálni. Nem tudok. A fejemben újra és újra a reggelünk epizódja ismétlődik, ahogy a kád kemény szélébe ütközök és így persze a karomhoz érek, ahol a sajgó felület rejtőzik a pulóver alatt. Kényelmes és elrejti a csúf igazságot a kíváncsi szemek elől. De végül megtörténik. Kimondja a varázsszót. Túl régen hallottam. Bízz bennem. Nagyot nyelek és bólintok.
Ahogy lehunyom a szemem és a ruházatába markolva elfehérednek az ujjaim. Nem akarok fájdalmat okozni neki. Viszont van benne egy cseppnyi – hatalmas – adag félelem. Végig csak az a mondata zúg a fülemben, hogy „Vigyázok én rád”. Ezek a szavak miatt könnyek gyülnek a szememben és az arcomat a lapockái közé furva sóhajtok. Hiszen a friss levegő kúszik az orromban, kellemes óceán illattal, az igazi férfi illat és próbálom nem megfojtani. Nagyot nyelek és végül engedek a kérdésnek és lassan elhúzom az arcom tőle és lassan fordítom oldalra, hogy lassan rávegyem a szempilláimat, hogy a sűrű függöny alól meglássam a kilátást. Egy pillanat is elég volt, hogy az egész testem megremegjen és szorosabban fogjam. Bár mire észben kapok, már a biztonságos részen vagyunk. Tudom, hogy el kellene engedjem. Hogy végre messzebb menjek tőle. De olyan régen éreztem magam olyan közel valakihez és az a biztonság, amit nyújt nem lehet szavakba önteni.
Lassan leereszkedem a hátán és azonnal összefonom a karomat és ölelve nézek rá.
- Köszönöm – remeg meg a hangom, ahogy a fejemben újra és újra el kell mondani, hogy most már bent vagyunk és nem vagyunk bezárva. A biztonságos zónában vagyunk.
Azonnal a telefonomhoz rohanok és felkapom. Jonas hangja, mint a mennydörgés úgy hasít a némaságba. Megszólalni nincs időm. Elindult megkeresni. Pánik újra felforgatja a lelkemet és egy pillantást vetek az előttem állóra. Végül bólintok. Nem akarom lelombozni, hogy ez csak ennyi volt. Nem lesz több alkalom, hogy lássuk egymást. Nagyot nyelek, ahogy intek és kezemet azonnal zsebre rakva iramodok meg a sötétbe. Ahol az ajtó másik felén egy pincérbe rohanok bele. Még szinte egy lépést sem tettem meg. Végül újra a fenekemre érkezem és rémülten figyelem a férfit, aki először engem méreget végül pedig újdonsült ismerősömet a sötétbe kirajzolódó alakját.
- Basszus! - Pattanok fel, ahogy végül a kezet nyújt felém és felsegít. Sokat sejtő nézése azonnal megnyomja a vészjelzőt és Angelo felé fordulok. Tuti ma éjjel meghalok. Ha a személyzet erről fog pletykálni, Jonas már most zabos.
A hajamba túrok idegesen és érzem, ahogy remegő ujjaim beleakadnak a lóboncomba és megrázom a fejem.
- Nem az van, amire gondol.. - próbálkozom, de valószínű ezzel többet rontok, mint használok. Na persze. Egy csapzott nő és egy eléggé hiányosan öltözött férfi a sötét elhagyatott részen. Biztosan nem. Ezt még én sem venném be.
-Mennem kell – pislogok a két férfira s végül ismételten megiramodok. Az emeletünkre érve már azonnal Jonas áll a szoba ajtóba és látszik, ahogy az idegességtől kidudorodik az ér a nyakán és a fején. Ezt rohadtul elcsesztem.
A szavai mennydörögtek, hogy nézek ki, hol voltam és egyéb kérdések. Azonnal tudta melyik ponton kell megmarkoljon, hogy a könnyeim kibuggyanjanak és úgy rángat be a szobába, mint egy rongybabát. Ennyit az életemről. Ahogy az ajtó becsukódott mögöttem, már tudtam mi vár rám. Nem lesz az az alapozó, ami eltakarja az őrjöngését.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyKedd Május 23 2023, 20:56


Amara & Angelo
"A mind can bleed a heart to death."

Ha csak a felszínt próbáljuk kapargatni, akkor egészen jól telik ez a röpke kis idő Amara társaságában. Mintha egy romantikus vígjátékba csöppentünk volna, úgy testesítem meg a gonosz szerepét, aki bűnbe csalja az ártatlan lányt, kinek pánikrohama még komikus is bizonyos helyzetekben. Mosolyogva bólintok ugyan neki, mikor távozik, ám ahogy hátat fordít nekem, megjelenik bennem egy különös rossz érzés, egy borzalmas ómen, mely érzem, hogy megtapad a belső vázam falain, s nem hagy nyugodni. Hiszen meglehet, hogy párszor nevettem rajta, meglehet, hogy sikerült kizökkentenem egy kicsit egy befásult életből, azonban tudom, hogy valami sokkal borzalmasabb lappang a háttérben. Szőke tincsei megvillannak a holdfényben, melegítője enyhén felkavarja a folyosó évek alatt lerakódott porát, s van az egész jelenségben valami megmagyarázhatatlanul nyomasztó, amire talán sosem fogok rájönni, s majd évek múlva tán egy váratlan pillanatban újra ezen fogok agyalni. Vajon mi történt Amarával?
Az ajtó előtti események teljesen elveszik a megmaradt szórakozottságomat, mely átvált valamiféle sajnálatba, ahogy Amara a földre esik. Annyira zaklatott. Annyira elveszett. Annyira segítenék... De mégis hogyan? Kérdezzem meg konkrétan, hogy veri-e a férje? Hogy bántalmazza-e őt testileg és lelkileg? Vagy más terrort alkalmaz? Ez nem így működik. Ez nem ennyire egyszerű. Nem lehet minden helyzetben hősként viselkedni, ahogy a filmekben van. Még akkor sem, ha én pontosan ezt akarom...
A másnap viszonylag gyorsan eltelik. Talán azért, mert egy részében a megbeszéléseken vagyok, másik részében az étteremben döntöm magamba a millió fogást, harmadrészben pedig átalszom a délután nagy részét szégyenemre, hiszen olyan fejfájás gyötört, hogy majd a gyomrom is kifordult tőle. Hosszú nap van mögöttem, azonban mikor felkelek, s eltelik pár perc, mire egyáltalán rájövök, hogy ki vagyok és hol vagyok, szerencsére magam mögött hagyom a fejsajgást. Miért ne estére éledjek fel...?
Ennek örömére, ha már a nap nagy részében eltűntem a nyilvánosság elől, ideje lesz útra kelnem. Kezdésnek pár cigaretta bőven rám fér, ezért hát magamra öltöm fekete öltözékem, mely egy szakadt farmerből, s az esti hűvös idő miatt egy kapucni felsőből áll. A hátsó monumentális méretekkel rendelkező kovácsoltvas ajtón távozok a szabadba, történetesen az enyhe labirintusként kialakított parkba, mely egy szoborkertbe nyílik tovább, ami végül egy kis tóparton ér véget. Az lesz a célpontom, annak a magányos kis partja.
A telefonom fényére a kikövezett úton nem lesz szükség, hiszen haloványan bár, de megvilágított úton közlekedek egészen a misztikus szoborkert végéig. Ott ugyanis a tó felé már sötétségbe borul minden, így én tökéletes esti társaságomnak kiválasztom a partján fekvő szomorú fűzt, mely búsan fodrozza a sötétlő vizet. Letelepedek hát annak egyik göcsörtjére, s kapucnis fejem nekitámasztom a törzsének, majd rágyújtok egy cigarettára. Olasz, édes, kellemes illatú aroma.
A második szál azonban a kezemben marad, nem lobban lángra annak vége, csak az előző utáni enyhe pára gomolyog még a levegőben. Zaklatott lépések zaja töri meg az idilli csendet. Nem áll szándékomban most semmiféle eszmecserét folytatni senkivel, hiszen a délelőtti órákban épp elegendő üzleti mocsokban vettem részt. Most már csak nyugalmat akarok. Egyetlen személy van azonban, aki képes felülírni ezeket, az pedig Amara. Nem tudom, mikor vesz észre pontosan, de egy ideig csak figyelem őt. A szemeim megszokták már a sötétséget, így látom mozdulatait, s hallok minden apró hangot, mely felőle érkezik. Aztán végül úgy döntök, hogy felfelfedem magam.
- Tudtad, hogy a cigi csillapítja az idegrendszert? - kérdem tőle halkan, miközben a lába mellett koppan egy cigisdoboz.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Dark serenity - Amara & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Dark serenity - Amara & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Dark serenity - Amara & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyHétf. Május 29 2023, 19:44






To; Angelo

lost in the castle


A sötétség úgy ölelt át, mintha attól tartana, hogy a nap vakító fénysugarai összetörnek. Akár csak egy kristálypohár, amit az asztalról leejtünk. Én pontosan az a pohár vagyok. Nem vigyázott. Nem eléggé. Ahogy én sem. Megérdemeltem. Ahogy az ajtó csukódik a paplant úgy dobom le magamról, mint egy páncélt. Lábaimat összehúzva a mellkasom előtt kuporgok és bámulok ki az ablakon. Nem is tudom elmondani, hogy jelenleg mi fáj jobban. A testem, vagy a lelkem. Hiszen tudtam, hogy a bűnös éjszaka után meg lesz a keresztem. De erre nem gondoltam. Nem ennyire. A telefonomért nyúlva egy könnycsepp szánkózik le az arcomon. Sonia próbálom elérni, minden egyes búgás a telefonban csak az jelzi, hogy elfoglalt és nem fogja felvenni. Bármennyire is szeretném. Így csak aprón kifújom a levegőt és hagyom, hogy kicsússzon a készülék a markomból. Tudtam, hogy hosszú lesz a délelőttje. Nálam van a programfüzet. Így csak az antik kádra tudtam gondolni a fürdőnkbe. Amibe már mérhetetlen hőfokú vizet eresztve, még több habfürdőt locsolva várom, hogy sajgó izmaim enyhülésre leljenek.
A meleg segít. A gondolataimat is kitisztítja a gőz, a hab kellemes levendula illattal nyugtatja lelkemet. A zenéről szinte el is feledkeztem, ahogy a habokkal játszadozok. Az idő úgy szalad, hogy fel sem tűnik. Ahogy próbáltam mindent kiverni a fejemből csak az tűnik fel, hogy a pokolian forró víz, kihűlt és ráncos bőröm immár libabőrös lett. A tükör nem hazudik. Főleg, ahogy ázott hajjal és nem csak a szemeim kékek. Óvatosan érintem meg a szemhéjamat és környékét. Kék és lila színben pompázik. Erre viszont nem lesz elég egy réteg alapozó. Kifújom a bent tartott levegőt. Reménykedtem, ha nem lélegzem nem fog fájni. Tévedtem.
A nap maradék részében igyekeztem elrejteni minden egyes nyomot, ami eltakarja az éjszaka történését. Még jó, hogy a ruha takarja a nagyját. Amikor vissza ér Jonas elégedetten konstatálja, hogy jobb, mint új korában. Csak egy a baj, a alapozó nem víz álló. Így óvatosnak kell lennem és többször ellenőrizni. Viszont az alkohol mennyiségét elnézve hamar elalszik. A borral és whiskey-vel keveredett csókja marja a számat. Most nem lehet nemet mondani neki. Csak várni, hogy szabad lehessek. Aztán már csak az italos horkolása zeng a fejemben, ahogy megpróbálom felhúzni a ruhámat. Reméltem, hogy most nem fogok összefutni mással. Így farmernadrág és egy vékony topban indulok útnak. Egész nap bezárva voltam, így kell egy kis friss levegő. Egy cetlit hagytam, hogy lementem a galériába a festményekhez. Ne, hogy megismétlődjön az előző éjszaka. Viszont a bejárat ódon ajtaja jobban csábított és a menekülési útvonal szinte sikoltott a fülembe. Meg is iramodtam. Mint valami eszelős, az edzőcipő csak úgy susogott a kavicson és a leveleken. Felváltva. A hideg marta az arcom és a bőröm. Viszont éreznem kellett, hogy élek. Most éreztem igazán, hogy mennyire vágyok arra, amit sose kaphatok meg. Ahogy a könnyeim sok év után kirobbannak belőlem. Áztatva az arcom. Ekkor a lábaim megtorpannak. Hiszen elfogy az út, csak egy gyönyörű tó tárul a szemem elé. Ahogy a hold tükröződése fodrozódik. Kezemet a szám elé kapva nyögök fel. Mindig mondták, hogy csak figyeljem a jeleket. Mert az élet görbe tükröt fog mutatni magamról. Hát itt állok. Kívülről tökéletes, de ahogy jobban fókuszálsz, látszik. Minden egyes fodrozódással megmutatkozik valami apró hiba.
Ennyire még nem merültem el az önsajnálatban, vagy csak nem vettem észre. Mikor valami a lábamhoz pattan. Lepillantva egy cigis dobozt tekintek meg. Végül pedig egy ismerős hang. A sikítás csak úgy kiszalad a torkomon. Végül a kezemet a mellkasomra téve próbálom zakatoló szívemet csitítani. Úgy tűnik, hogy most már csak rosszabb lesz. Minden elismerésem a ketyegőmért. Jól bírja a stresszt, még ha a gazdája nem is így látja.
- Én..én.. Mondtam, hogy nem dohányzom – kapkodok a levegő után és remegő kezeimet igyekszem elrejteni és csípőre teszem a kezem.
- Mit keresel itt? - érdeklődöm, ha már mindenhol belé botlok, talán. Mert ez nem lehet a véletlen műve nem? Vagy csak már én akarok többet bele képzelni? Megrázom a fejem és végül felveszem a dobozt.
- Nem mintha közöm lenne hozzá. Hiszen én törtem rád.. - magyarázkodom, ahogy közelebb lépkedve átnyújtom a cigit.
- Ha zavarlak megyek is. Ahogy látom neked is szükséged van egy kis magányra – igyekszem a mosollyal, de nehéz, ha van egy apró seb a szádon, ami minden egyes rezdülésnél fájdalmat sugároz.
- Bár én most, szívesen venném a társaságod… - próbálkozom kifejezni, hogy zavarni sem akarok, de még is csak jó lenne, ha maradna. Ha velem maradna. Mert van valami, abban, ahogy a vesémbe lát és amilyen játszi könnyedséggel kezeli a kirohanásaimat. Még is van benne egy csöpp törődés. Hiszen ki nem nézné az ember egy ekkora hegyomlásból, hogy mennyire igyekszik.
- De persze, ha más programod van megértem és.. - úgy mutogatok, mintha épp kézzel lábbal mentegetőznék. Főleg, hogy jó magam sem tudom minek örülnék a legjobban. Mert csak az esti mondatok zúgnak a fejemben. "Miért akarod, hogy ribancnak tűnj? Kurva akarsz lenni?" Jonas sosem válogatta meg a szavait, részegen pedig még jobban szabadjára engedte a mocskos száját.  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo EmptyHétf. Jún. 12 2023, 19:45


Amara & Angelo
"A mind can bleed a heart to death."

Az éjszaka csendesen fedi el mosolyomat, mely némán terül el arcomon a halk sikítás hallatán. Úgy hiszem, bármit is tettem vagy mondtam volna, úgyis a frászt hoztam volna Amarára, akit láthatóan sokkal jobban elfoglaltak a saját gondolatai. Mintha csak el akart volna futni a világból... Még szerencse, hogy a tó partján legalább lecövekeltek a lábai.
- Pedig elég jól csillapítja az idegrendszert... - ismétlem el szavaim, s fújok a levegőbe egy édeskés ködfelhőt, mely hamar szertefoszlik az éjszakában. Egyáltalán nincs az én cigarettámnak az a keserű illata, mely a legtöbb dohányra jellemző, ennek inkább kellemes az aromája.
- Gondoltam, hogy az életkedvemet megkeresem itt, de egyelőre nem találom. - nevetek bele a sötétségbe. - És úgy érzem, hogy te sem... - hagyom nyitva a mondatot, hogy esetleg kiegészítse, ha szeretné. Minden bizonnyal nem azért rohant ide zaklatottan, mert épp olyan jól érezte magát a kastély berkein belül. Nincsenek jó előérzeteim vele és a férjével kapcsolatosan, de hát nem árthatom bele magam minden egyes nő életébe, akivel szemben furcsa érzéseim támadnak.
- Igazából nincs szükségem magányra. - felelem halkan, miközben eltolom magam a fűz törzsétől, s két lábra állok. A kapucni még mindig a fejemen pihen, mely alól itt és ott kikandikálnak fekete tincseim, melyeket gyengéden ringatnak az éji szellők.
- Unom magam eléggé. Valahogy nem találom a helyem azok között az emberek között. - vonom meg a vállam. - Halálunalmas az összes. Csak a politika, a pia, a nők, a pénz. Semmi más. Hol érdekel ez engem? - kérdem költőien felháborodva, majd felkarolom a dobozt a földről, s azzal együtt zsebre csúsztatom kezeimet egy hosszúra eresztett sóhaj kíséretében. Tengerkék íriszeim kíváncsian csúsznak végig Amara alakján, s egy halk hümmögés hagyja el ajkaimat.
- Ha rajtam múlott volna, a tegnap este sem ért volna véget olyan hamar. - mosolyodom el szélesen. - Volt azért még pár feltörni való szoba... - a mosoly immáron nevetésbe fullad. - Bár ahogy ma néztem, teljesen lezárták azt az ajtót. - s egy legyintéssel ejtem is ezt a témát. Azonban még mindig kíváncsian fürkészem őt, próbálom kivenni arcának vonásait a hold sápatag fényénél.
- Szóval? Mi volt, miután szabadon eresztettelek tegnap? - érdeklődöm kertelés nélkül. - Ha azt mondod, hogy minden rendben volt, jelzem, hogy úgysem hiszem el. - toldom meg kérdésem egy fejcsóválással kísért mondattal. Zaklatottsága pont nem arról árulkodik, hogy minden a legnagyobb rendben lenne. Persze, én egy idegen vagyok csupán, s nem is várom el, hogy hirtelen megnyíljon előttem, de azért igyekszek éreztetni, hogy milyen könnyedén tudom kezelni a komoly helyzeteket is, és talán nem kell feszengenie a társaságomban.
- Egész nap nem láttalak sehol. Ellenben a férjeddel... - forgatom meg szemeimet látványosan, bár meglehet, hogy elrejti őket a sötétség. Jó kedvűnek és dühösnek tűnt egyaránt, mintha ezernyi érzelem tombolna benne. Borzalmas férjanyag.
- Eléggé alulöltöztél amúgy. - bár felettünk ott figyel minket a hold, kezem mégis a távolba mutat, ahol egyelőre enyhén, de mintha apró villámok cikáznának keresztül a sötétségbe olvadó felhőkön.  
- Hamarosan ideér a vihar. Igen, unalmamban az időjárást is képes voltam megnézni... - nevetésem megint csak felkavarja a körénk telepedő csendet. Messze innen a város, így annak a moraja is távol van tőlünk, így csupán a természet neszei azok, melyek körbeölelnek minket.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Dark serenity - Amara & Angelo D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Dark serenity - Amara & Angelo 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Dark serenity - Amara & Angelo 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Dark serenity - Amara & Angelo Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
TémanyitásRe: Dark serenity - Amara & Angelo
Dark serenity - Amara & Angelo Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Dark serenity - Amara & Angelo
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Daria & Amara
» Serenity & Marco
» (Not) Alone in the Dark
» Lucas & Amara
» Lucas & Amara - You again?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: