New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 111 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 95 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dok Min-Joon
tollából
Ma 19:02-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 18:33-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 18:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 18:25-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:10-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:03-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Rafe Clyborne
tollából
Ma 17:12-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Anya - én még hiszek benned
TémanyitásAnya - én még hiszek benned
Anya - én még hiszek benned EmptyPént. 9 Szept. - 13:26
csodás neved
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
penelope cruz (szeretném, de alkuképes)
Születési hely
rád bízom
Kor
negyvenöt körül
Lakhely
bronx
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
váló félben
Csoport
média, művészet, sport
Történetünk
Nem vagy te rossz anya, csak az élet jól elbánt veled az utóbbi időkben.
Magad sem gondoltad volna, hogy egyszer ennyire elcsesződik minden. Végtére is kinek jutna eszébe, hogy a férje megcsalja? Te se akartad elhinni, amikor kiderült, hogy mindezt a te asszisztenseddel követte el. A legjobb barátnőddel.

Hibáztathatnak, amiért kikészültél?

Heteket töltöttél el az ágyban, nem éreztél erőt magadban és az sem segített, hogy nyomasztott egy titok, amit még senkinek sem árultál el. Egészen addig, amíg egy részeg estéd után be nem vallottad a gyerekeidnek, hogy a vállalatod csődött jelentett.
Divattervezőként dolgoztál, saját kollekciód volt és pezsgő életet éltél. Ragyogott az arcod minden egyes tervezésnél.

Most?

Élettelen, fáradt és sápadt vagy. A szemeid karikásak és nem akarod belátni, hogy segítségre lenne szükséged. Azt hiszed az alkohol és a cigi segít, de ezek csak függővé tesznek.
Munkanélkülivé váltál, lényegében a gyerekeid tartanak el és legbelül tudod, hogy ez így nincs rendben. Vajon lesz elég erőd változtatni? Képes leszel belátni, hogy alkohol problémáid vannak? Hajlandó leszel elmenni pszichológushoz? A gyerekeid szeretnek, de azt nem, akivé váltál. Millievel teljesen eltávolodtatok, minden egyes beszélgetésetek kudarcba fullad. Sokat vitáztok. Eliottal más. Ő sokkal elnézőbb veled.

Gyere, javulj meg a gyerekeidért!

Teljes történet itt. A Laurenről szóló részt kérlek mindenképp olvasd el!  Rolling Eyes Időközben a Lauren keresztnév foglalttá vált, így szabad kezet adok a karakter nevének kiválasztásában, de szívesen segítek az ötletelésben is  Anya - én még hiszek benned 4146035580

Negatív karakternek tűnhet elsőre és egy darabig szeretném, ha az is maradna. Viszont idővel, ahogy a játék haladna, változtatnánk ezen. Küzdelmek árán, de sikerülne kijutnia a gödörből.

Elég kötött a jelenje és pont ezért a múltját nem szeretném meghatározni. A jövőjét illetően vannak terveim, de ezt pm-ben vagy discorton megtudjuk beszélni és a játékok is alakítják majd. PB-hez ragaszkodnék, mert szerintem illene az elképzelt karakterhez, de ha csak ez tart vissza, akkor beszéljük meg. Nem is szaporítanám tovább a szót. Várlak nagyon, de nagyon. Dobj egy üzit, ha megérkeztél.
 Anya - én még hiszek benned 1159569709

livin' in new york

Thomas Kershaw imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Millicent Bailey
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Anya - én még hiszek benned 9b8a7ac2d61f11ea6283b3f0e2e7d8ab864e1e5e
Anya - én még hiszek benned F835f4ef6974a594c7bf22c3f7de922a085b5e21
★ kor ★ :
18
★ elõtörténet ★ :
néha az élet kihúzza alólad a talajt, érted?
★ családi állapot ★ :
Anya - én még hiszek benned C3a0562f86d797aaf44c5473bd6399466320bfdf
azt hiszem a szívem összes zugába bevontad magad
★ lakhely ★ :
Manhattan ↬ Bronx
★ :
Anya - én még hiszek benned 6c71d7423daf0e0268fd29ababe9510c25c3e7da
★ foglalkozás ★ :
gimnazista, diákmunkás
★ play by ★ :
Maia Reficco
★ szükségem van rád ★ :
Eliot - te és én a világ ellen
★ hozzászólások száma ★ :
74
★ :
Anya - én még hiszek benned 828b427d2389c048885fe9bd15cc362515f8e92f
TémanyitásRe: Anya - én még hiszek benned
Anya - én még hiszek benned EmptyKedd 11 Okt. - 18:50
Lauren Leánykori név
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
penelope cruz van alant
Születési hely
rád bízva
Kor
negyvenöt körül
Lakhely
bronx
Szexuális beállítottság
hetero
Családi állapot
váló félben
Csoport
média, művészet, sport
Történetünk
Laurennek nem lenne szabad többnek lennie Corey számára, mint a sógornője, elvégre, az egyetlen testvére felesége és a gyerekei anyja; és nagyrészt erről is van szó. Csak épp itt van ez az aprócska kis crush, ami nagyából azóta is csendben parázslik a háttérben, mint a világ legkitartóbb parazsa, mióta megismerkedtek, pedig annak sok éve már. Nem igazán gondolt emögé többet, mint némi csellengő tekintet és egy adag megértés – mindig is sokkal jobban hasonlítottak, mint Gregoryval.

Nem mondhatni, hogy rendszeres kapcsolatban álltak az ország két feléről, még ha lényegében ők is voltak a család nem hivatalos kapcsolattartó; egy-egy néhai telefon, ha szerencsésen jöttek ki a dolgok, valamelyik család elment a másikhoz az egyik évben, és közösen tartották a Hálaadást vagy a Karácsonyt, esetleg az Újévet. Mindketten kissé művészesebb, családcentrikusabb emberek mint a házastársaik, ezért gyakran kötöttek ki egymás mellett a közös programokon hosszú beszélgetésekbe bonyolódva. Kialakult köztük egyfajta bizalmi viszony; így Corey tudott arról már pár éve, hogy Lauren férje hűtlen hozzá, Lauren pedig arról, hogy Corey és a felesége lassan elhidegülnek.

Mindez viszont nem számított, mert mindkettejük elsődleges célja volt egyben és boldogan tartani a családjukat, főleg a gyerekeiket – aztán Millicenték apja egyszercsak lelépett, és mindez tökéletes kifogás volt arra a munkaügyek mellett, Corey-nak miért is sürgős ott hagyni a feleségét Los Angelesben és ideiglenesen visszaköltözni a városba.

A hölgy az én előtörténetemben is megjelenik, nagyjából leírja, miféle dinamikát képzeltem el közéjük.  Anya - én még hiszek benned 2624752903 Ezen túl az elsődlegesek nyilván az eredeti hirdetésben leírtak. Találkozhattak nagyon régen, amikor Gregory (Millie-ék apja) még csak udvarolt neki, és egyszerűen sok volt a közös témájuk, vagy akár még korábban, és csavarva egyet a dolgokon lehet az is, hogy Corey ismerte előbb, de akkor már házas volt, és általa ismerkedtek meg mint barátok a leendő férjével. Vagy akár tök máshogy is lehet. Laughing Az biztos, hogy Corey jön, lát, de nem akarom, hogy túl könnyen győzzön, azt pl biztos sokáig titkolják majd előle, hogy a drága testvére még csak pénzt sem hagyott maga után, nemhogy magyarázatot.
Lehet ez egy potenciális szerelmi szál később, bár Lauren gyógyulása az elsődleges, de maradhat nyugodtan crush szintjén is a dolog – ami egyébként vagy viszonzott, vagy nem, én nagyon élvezném mindkét lehetőséget. Anya - én még hiszek benned 4146035580




livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Anya - én még hiszek benned
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» < Anya Apa >
» Ex-feleség, barátnő, anya, szerető
» 1 nővérke + 2 apa + 1 anya = családi zűrzavar
» Karen Benton ismertebb nevén : Anya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: