New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 90 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 75 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Selena Blaine
tollából
Ma 13:32-kor
Lisandro Mendez
tollából
Ma 12:07-kor
Lilibeth Winchester
tollából
Ma 12:03-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:38-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:35-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:19-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Send me a gun and I'll see the sun
TémanyitásRe: Send me a gun and I'll see the sun
Send me a gun and I'll see the sun EmptyVas. Szept. 25 2022, 09:35


Seth & Angelo
"I don't do drugs. I am drugs."

Mikor még Rómában töltöttem az időm nagy részét, nem sok figyelmet fordítottam a vízi sportokra, hiába nem volt több órás útra a part. Valahogy az efféle időtöltés kimaradt nekem, s most, a homokba süppedve érzem igazán, hogy eléggé sok jóból maradtam ki ezáltal. Párszor ugyan már szörföltem, így nem ismeretlen nekem a terep, de a profitól rettentően messze vagyok még. Ám ami késik, nem múlik... S azt gondolná az ember, hogy teljesen mindegy, milyen deszkára simul a talpa, ezt azért megcáfolnám az üzletben.
- Akkor már csak az a kérdés, hogy az én haverjaim, vagy a te haverjaid szórakoznának rajta jobban. Az enyémek begyöpösödött szarok, biztosan nem értékelnék, szóval... - persze, azért még próbálkozok, de nyugalmi állapotban nem vagyok egy követelező, agresszív állat, aki bármi áron magának akarja ezt a menő deszkát, nem véletlenül terül el az arcomon egy széles, viccelődő mosoly. Mikor a másik elengedi, akkor én is leveszem róla a kezem.
- Akkor egyezzünk meg, most fél óráig az enyém, utána a tiéd lehet, úgysem egész nap akarunk deszkázni. Na, kompromisszumos? - nyújtom felé jobbom egy baráti kézfogásra. Természetesen, ha nagyon ragaszkodna hozzá, abban az esetben a hónom alá csapnám a rózsaszínt is, s csinálnék magamból egy remek bohócot. Ám addig is, míg nem döntünk, feltűnik, ahogy a tetoválástengeren van a szeme, mire én büszkén kihúzom magam.
- Elhiheted, kurva sok időbe telt, mire ilyen aprólékosan felvarrtak mindent. Meg ehhez rendesen ki kell tolni az embernek a fájdalomküszöbét, nem sokan bírnak órákon át egy helyben lenni úgy, hogy a testük folyamatos fájdalomnak van kitéve. - kezdek bele a szóáradatba. - De azért megérte. - nem sokkal ezután a partok irányából ismerős hangokat hallok meg.
- Jössz már, Angelo, vagy megszédíted az egész üzletet? Fasza kis hullámok vannak, gyere már! - kiáltja felém Kentin, kinek még a lába is türelmetlenül jár a homokban. Én sem a marha nagy türelmemről vagyok híres, de ő azért még engem is simán ver, pár percet sem képes várni.  
- Ja, amúgy Angelo. - nyújtom felé újra a kezem. Közben körbenézek, hogy csak engem zaklatnak-e a haverok, vagy a másikat is keresik.
- Ha unod a társaságod, vagy egyedül vagy, részemről csatlakozhatsz hozzánk. - mutatok Kentin és Felix irányába. Tudom, mégis csak egy idegenről van szó, de hát én mindig is közvetlen voltam, s megmondom őszintén, valamiért olyan érzésem van, mintha ez a srác kissé elveszett lenne. Akkor miért ne hívnám el magunkhoz? Rossz fejnek úgysem tűnik, s nem vagyok ellene sosem egy új ismeretségnek.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Send me a gun and I'll see the sun 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Send me a gun and I'll see the sun D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Send me a gun and I'll see the sun 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Send me a gun and I'll see the sun 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Send me a gun and I'll see the sun Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Send me a gun and I'll see the sun
Send me a gun and I'll see the sun EmptySzer. Szept. 14 2022, 09:39
Angelo & Seth
tattoo oh tell me too...

chapter 1

Nem túl rég költöztem a városba a nagybácsihoz és feleségéhez, de nem maradtam a seggemen a négy fal között sokáig. Az nem az én szokásom. Bejártam a város jellegzetességeit, megnéztem a helyi tűzoltóságot, a fiatalok tombolási helyeit, utánajártam pár apróságnak. Hiszen az itt létem nem csak pár napos lesz. Lehet véglegesen letelepedem itt és sose térek haza. Persze nem maradok a bácsikám nyakán, keresek majd lakást, amint beszámítható leszek...lesz olyan egyáltalán? A fontosabb dolgaimat elintézvén Bronxba vettem az irányt, ott is akad pár hely, amit megnéznék magamnak, akad pár illegális ügyletelő, akiket majd idő előtt felkeresek. Szegény anyám, biztos forog a sírjában, hogy ilyenekre vetemedek, de amíg apám, a bácsikám és Yuna nem tudnak ezekről a lépéseimről, addig nyugodtság van. Nincs rajtam nyomkövető, így aztán nem tudnak lekövetni sem az otthon lévők...vagyis hát dolgoznak. Ez a szerencsém. Na nem mintha félnék a családomtól, csak kellemetlen érzéseket szül ez a dolog közöttünk. Ennyi. Na nem mintha vissza akarnék szokni, vagy meló előtt csinálni valamit magammal, de valami elterelés kellene erről. Lényegében csak egy fülest kaptam, egy fontosat, hogy kinek a keze van benne jobban pár illegálisabb dologban, meg hogy merre találom és kit keresek. A kinézetéről annyit mondtak, hogy tetőtől talpig tele van varrva, feltűnő jelenség, könnyen észrevehető... de ezen kívül nem tudok semmit. Így megindultam a part felé és hát...remek hullámok érkeztek és elég jó ídőtöltés lehet ez a dolog. Így egy nyugodtabb helyen levetkőztem, majd a vizet kezdtem figyelni. Azt hiszem megfelelő idő lesz ez a szörftanulásnak, egyszer meg kell tanulni hogy hogyan kell meglovagolni a hullámokat. Csak nem olyan nehéz. Max megfulladok, bár van mentőegység...nem árt az óvatosság. Utána meg kellene keresnem ezt az ürgét is, bár nem is olyan sürgős...de jó lenne minél előbb. A deszkás standnál még voltak szabad eszközök, így megindulva oda még kutakodtam, de aztán pont lehajolva egy sárkánymintájú deszkáért....nem csak nekem kellett. Meglepődve emeltem fel a másikra a tekintetem, de szavaira csak oldalra pillantottam a női színt kapott deszkára.
- Hát...tudod mit. A tetkóidhoz pont illene ez a rózsaszín szar... - ha már tetoválás...ő lenne az? Mindegy, most deszkát kell nyernem. Na mintha olyan fontos lenne, de időt tölteni el lehet vele. Ha most akkor most. Ha csak fél óra, akkor annyit.  
- A haverjaiddal jókat mulatnátok miatta... hidd el hogy sokkal menőbb lenne.... - elmosolyodom, de aztán el is engedem a sárkány mintájút, ehelyett végig mérem az ipsét. Felvont szemöldökkel egy wáo is kicsúszik, amint végig stíröltem a testét.  

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásSend me a gun and I'll see the sun
Send me a gun and I'll see the sun EmptySzer. Aug. 31 2022, 16:01


Seth & Angelo
"I don't do drugs. I am drugs."

Párszor jártam már New Yorkban, mielőtt kényszerből ide kellett helyeznem a potenciális lakóhelyem, de az kevés volt ahhoz, hogy a város minden gyümölcsét felfedezzem. Mikor pár hete beköltöztem a manhattani, igazi amerikai álomba illő otthonomba, akkor eleinte leginkább annak környékét fedeztem fel magamnak, aztán pár nap után már sokkal messzebbre merészkedtem. Mégis csak ma érkezett el az a nap, hogy megnézzem magamnak az Orchard Beach-et, az oly sokat emlegetett tengerpartot. Hányszor hallottam már a konditeremben, hogy oda készülnek, s még a pankrátor társulat tagjai is gyakori vendégek a homokos parton. Eddig nem éreztem magamban semmi indíttatást arra, hogy elmenjek oda, és ennek konkrét okát nem is igazán tudnám megmondani. Talán az utóbbi fél évben annyi borzalmas esemény történt velem, hogy észre sem veszem, ha az orrom előtt lehet a boldogság kicsiny csírája.
Úgyhogy engedtem pár újdonsült kondis havernak, akik a hét fáradalmait a parton akarják levezetni. Strand, szörf, pia, kaja, minden, ami kell egy fasza kis péntek estéhez.  
Egy szürke, elég brutál Impalával érkezünk meg a parkolóba a késő délutáni órákban, ám annak motorja nem halkul el, hiszen Kentin szöszi húga vezeti azt, aki unottan tol ki minket az autóból, aztán már nyomul is tovább. Ugyanis mi hárman minimum hajnalig tervezünk itt maradni, s megbeszéltük, hogy a napfelkeltét a lágyan ringatózó hullámok hátán fogjuk meglesni.  
Szóval hárman gázolunk bele a homokba, Kentin, a szőke modell srác, Felix, a barna bőrű konditerem tulajdonos, és én, a pankrátor. Hasig kigombolt ing, térdig érő fekete nadrág, baszott nagy rendőrnapszemüveg, kell ennél több? Tíz percre veszünk el csupán az öltözőknél, amíg berakjuk a holminkat, s ahonnan immáron egy térd fölé érő sötét, laza fürdőnadrágban mászok ki. Tetőtől talpig húzódó tetoválástengeremen édesen csillan meg az erősen tűző nap, mely annyira hívogat a víz felé, hogy én azonnal bedobom az ötletem.
- Mi lenne, ha mindenek előtt szörfölnénk egyet, aztán ha megunjuk, elmegyünk a stéghez zabálni valamit? - a heves bólogatás nem lep meg. Ezek ketten is olyanok, mint én magam, vagy mozognak, vagy zabálnak. A tengerparti különlegességeket pedig ki nem hagynám!
Ezért hát kezdésnek mindegyikünk megindul a szörfdeszkák irányába, ami előtt én megállok pár percre, hiszen nagyon gyorsan le kell bonyolítanom egy telefont. Tudom, nem szerencsés magammal vinnem a vízbe, de nem válhatok meg tőle. Ki tudja, milyen baj üti fel a fejét otthon? Mindig, minden körülmények között elérhető kell, hogy legyek.  
Mire végzek, addigra Kentin és Felix már a hónuk alatt lépkednek felém a deszkákkal, figyelmeztetve arra, hogy igyekezzek, mert már csak két darab van, mindent elkapkodtak. Az egyik valami lányos rózsaszín, a másik pedig egy eléggé fasza fekete szörfdeszka egy vörös sárkánnyal a közepén, amihez egyből odalépek, s ráhelyezem a kezem, mintha az enyém lenne. Ezzel párhuzamban azonban nem csak én néztem ki magamnak a lécet, hanem egy másik srác is.  
- Na, most mi legyen? Sorsoljuk ki? Bár ha rám hallgatsz, nagyon faszán állna neked a rózsaszín! - széles vigyorom egyből az arcomra telepedik, ahogy kérlelően fürkészem a mellettem állót.

mind álarcot viselünk
Angelo D'Amore
Sport
ranggal rendelkezem
★ :
Send me a gun and I'll see the sun 3675886080e56077461d360e94e1c80e
Send me a gun and I'll see the sun D530bd6a63eb908068ef090f12282663
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
× Italian asshole ×
Send me a gun and I'll see the sun 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f30787a6a6152754561624f6f51413d3d2d34362e3135393137643734616135353966633939393633343230373339342e676966
★ családi állapot ★ :
× Foreveralone ×
★ lakhely ★ :
× Manhattan ×
★ idézet ★ :
"A name is a mask, a hiding place. We are all nameless inside."
★ foglalkozás ★ :
× Pankrátor ×
★ play by ★ :
× Stephen James ×
★ szükségem van rád ★ :
× (Not) Alone in the Dark ×
Send me a gun and I'll see the sun 71ac87d886e930d2c9ed7c83375906c6
★ hozzászólások száma ★ :
315
★ :
Send me a gun and I'll see the sun Ef5d14efa5bed35f1725b297b057ba5b2ec50458
TémanyitásRe: Send me a gun and I'll see the sun
Send me a gun and I'll see the sun Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Send me a gun and I'll see the sun
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx :: Orchard Beach-
Ugrás: