New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 108 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 96 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lisandro Mendez
tollából
Ma 12:07-kor
Lilibeth Winchester
tollából
Ma 12:03-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:38-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:35-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:19-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Demian && Jamie | city lights
TémanyitásRe: Demian && Jamie | city lights
Demian && Jamie | city lights EmptyPént. Dec. 30 2022, 19:04
Demian & Jamie
Ha nem is nevelkedtem kifejezetten elitistának - elvégre korán elkerültem otthonról -, attól még mindig eléggé belém verték az illemet, valamint a bizonyos társadalmi osztályoknak járó bánásmódot illető elvárásokat, hogy egyáltalán nem okozott nekem meglepetést, amikor kvázi különleges pácienseket kellett ellátnom. Összességében biztosan nyugodtabb lettem volna az újjászületésemet illetően, ha nem egy olyan kórházban dolgozom, amilyen a Weill Cornell, vagy épp a Presbytherian. De ha más szemszögből közelítjük meg a dolgot, sokkal nagyobb problémának tekinthető az amerikai egészségügyi rendszer, mint egy neves egészségügyi intézmény és a vezetés hozzáállása a páciensekhez. Azt, hogy New Yorkba jövök pedig végső soron én választottam. Mondhattam volna nemet Dr. Stiegnek, de még én is tudom, hogy életem legrosszabb döntése lett volna olyan hülyének lenni, hogy visszautasítok egy ilyen rezidensi helyet. Különben sem kötött olyan szorosan semmi Ausztráliához - nem lebecsülve ezzel a baráti kapcsolataimat, vagy az ottani párkapcsolataimat. Egy utazásban annyira jártas embernek azonban mint én, azt gondolom még az sem jelenthet problémát, ha repülőre kell szállnom, hogy találkozzam a hátrahagyott barátokkal. Mondhatjuk, hogy a legfontosabbak így is velem vannak.
Szerencsének élem meg, hogy a saját családom közelében nem kellett még orvosként - kifejezetten sebészként - teljesítenem, mert egyiküknek sem kívánnék bármilyen betegséget vagy balesetet. Valamiért a vizsgáló ajtaja előtt álldogáló öltönyös fazonokról az jutott eszembe, hogy bár a Seo család is kifejezetten ad a külsőségekre, azért testőröket nem állítanának sem a bátyám, sem az öcsém mellé. Gondolom én. Egyébként meg az igazság az, hogy nem ismerem már olyan jól - talán sosem ismertem - apám észjárását annyira, hogy meg tudjam ezt állapítani.
- Semmi gond - jelentettem ki könnyedén, elnyomva egy mosolyt, amitől talán még így is kissé felfelé görbültek a szám sarkai. Megmagyarázhattam volna neki, hogy ha nem részletezi, hogy pontosan mit mondott az előbb, valószínűleg nem feltételezek róla rosszakat. Az orosz - legalábbis első hallásra annak tűnt - egyébként is egy kemény nyelv, valószínűleg van, akinek minden szava káromkodásnak hat. - Majd tájékoztatom róla őket, hogy önnek pihenésre és nyugalomra van szüksége, hátha akkor nem lesz része kellemetlen beszélgetésben. - Legalábbis nem illene megszidni egy egyébként sérült embert, akármilyen kicsi, vagy nagy sérülésről van is szó pontosan. Végső soron arra csak a szülők jogosultak, de nem gondolom, hogy egy annyi idős embernél, mint Demian, szükség lenne a szülei jelenlétére itt a kórházban, ha tényleg csak beverte a fejét.
- A mai napunk nem olyan túlterhelt a sürgősségin, de attól tartok a kelleténél jobban még én sem húzhatom el a vizsgálatot. - Különben az én teljesítményem kerülne górcső alá és sok rossz dolog van, de kevés kellemetlenebb annál, mint amikor az ügyeletes főnővér kipécéz magának. Hetekig hallgathatnám a megjegyzéseit.
- Ne hozzak esetleg egy üveg vizet? - A hadarását egyelőre csak az ajtó előtt álldogálók jelenlétének tudtam be, ezért nem is figyelmeztettem rá, hogy nyugodjon meg.
- Azt szokták mondani, hogy jobb biztosra menni. Gondolom a barátja aggódott önért. Ha minden rendben van, seperc alatt végzünk itt. - Ezúttal már egyértelműen rámosolyogtam, igyekezvén biztatónak hatni. Tisztában vagyok vele, hogy a többség nem hivatásból jár kórházba, így az átlagemberek számára inkább megpróbáltatás a fehér falak és fertőtlenítőszag, mintsem a megszokott mindennapok része.
- Igen, sajnos a gördeszka néha veszélyes műfaj. - Lassan bólintottam, miközben az arcomon még mindig valami mosolyféle maradványa bujkált. - Ezek szerint nemrég történt a baleset, igaz? - Lehet, hogy ő elkente a dolgot azzal, hogy nem kell annyira komolyan venni, én mégis visszatértem ahhoz, hogy balesetnek hívjam az egészet. - Régóta gördeszkázik? - Igyekeztem olyan kérdéseket feltenni neki, amelyek választ adhatnak arra, hogy mennyire ütötte be a fejét és megfigyelhető-e nála memóriaprobléma, de ami azt illeti, eddig semmi jelét nem mutatta ennek.
- Pontosan hol ütötte be? - Közelebb léptem, majd amikor választ adott a kérdésemre, a kezemet a megfelelő helyre simítottam és megtapogattam a sérülés helyét. - Érzékeny? - A pillantásomat ezúttal az arcára vezettem, félig valamilyen reakciót várva az érintésemre, félig a válaszát várva.
- A hányinger ellen általában B6 vitaminnal érdemes próbálkozni. Ha rosszul érzi magát figyeljen rá, hogy sem a fekvés, sem az állás nem jó megoldás ilyenkor. Lehetőleg üljön és figyeljen a légzésére, vegyen mély levegőket, ami segíthet elmulasztani a hányingert. - Időközben visszaengedtem magam mellé a kezeimet, de nem távolodtam el túlzottan Demian mellől. - Megmondhatja a barátjának, hogy a koponyája nem tört be - jelentettem ki újabb halvány mosollyal az arcomon.
- Hányinger ellen ajánlom még a gyömbért, akár nyersen, a borsmenta teát, és őszintén szólva a kólát is. Utóbbit nem túl nagy mennyiségben. - Nehogy az ellenkező hatást érje el. A következő kérdésére én magam is kérdőn pillantottam vissza rá, néhány másodperc erejéig.
- Nem, egyelőre úgy gondolom nincs erre szükség. Viszont előnyös, hogy van, aki hazavigye. - Még ha ő nem is örül túlzottan az ajtón kívül állóknak, ha bármilyen kellemetlen tünete lenne később, mégis jobb ha nem ő ül esetlegesen felelőtlenül volán mögé. - Otthon pihenjen és lehetőleg maradjon ágyban. A sérülés helyére ajánlott a jeges borogatás. A másodlagos agysérülés elkerülése érdekében pedig tartózkodjon az alkoholfogyasztástól, vezetéstől és lehetőleg a sporttól is. - Volt némi visszafogottság a hangomban, hiszen lehet, hogy olyan típusú páciensről van szó, aki nem tud megülni a fenekén és mindaz, amit most elmondtam neki, kész büntetésnek tűnik. Mégis, az ő egészségéről és épségéről van szó.


| 859 | öltözet



I've been a victim of some sorry circumstance
That was committed by somebody else's hand I'm lost in the suffering for nothing, my heart don't understand How was I supposed to know that I'd be fooled And the sweetest kiss could ever be so cruel Now I'm right back here still holding on to you
mind álarcot viselünk
Jamie Seo
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Demian && Jamie | city lights 385e423b7b001c732dc2f2832b253991bdd5fbe0
Demian && Jamie | city lights C989fdb91c512b673857efcf8f555342ef5792d9
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
No matter how hard I try, I can’t sleep
I trapped up my heart in case it all disappears But you don’t know Even the stars in the night sky that scatter with the wind Don’t know my heart
★ családi állapot ★ :
Demian && Jamie | city lights 534264e2cc37f78da3c585a04faff2be3316011c
I wake you up with little kisses filled with love To see you happy and to see you smile I would give you the entire world in a second If only you were mine
Every day you wake up in my arms
★ lakhely ★ :
Long Island City; Queens
★ :
Demian && Jamie | city lights 4f5afb5c7c0d4fce0d18b9172983f9ff877e44db
★ idézet ★ :
“ Sorry if the music is too loud for us to talk ”
But when it turns silent, I'll be left with my thoughts
★ foglalkozás ★ :
idegsebészeti rezidens
★ play by ★ :
Byun Baek Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
65
★ :
Demian && Jamie | city lights 444c23b6d22057147ff51d015140cc2739ed6a22
TémanyitásRe: Demian && Jamie | city lights
Demian && Jamie | city lights EmptyHétf. Aug. 08 2022, 14:17

Jamie & Demian
- Dem! – olyan szigorúan szólalt meg, hogy én nem voltam képes semmi másra azon túl, hogy kíváncsi, kiskutyákra emlékeztető pillantással néztem rá. Csillogó szemekkel – Ha még egyszer előveszed ezt a pillantásod, komolyan mondom, hogy egy ütéssel foglak kifektetni! Maradj veszteg és azonnal feküdj vissza! Agy…
- Tudom, agyrázkódásom is lehet és nem akarod, hogy rád rókázzak – már vagy ötször mondta ezt el, én pedig engedelmesen feküdtem vissza. A srác minden bizonnyal túl sokat füvezett, mint a legtöbb deszkás, bár valószínűleg nem emiatt tűnt nálam jóval véznábbnak. Eléggé fájt a homlokom területe, mivel úgy két perccel ezelőtt nagyon menőnek hittem magam és trükközni próbáltam a deszkával, aminek az lett a vége, hogy ugyan valóban sikerült háromszor megpördítenem azt a levegőben, de én valahol a széle tájékán kaptam el a talpammal, szóval olyan isteni hasast sikerült produkálnom, hogy azt minden bizonnyal öröm volt nézni.
- Feküdhetnék inkább a combodra? – talán ezzel a kérdéssel bizonyítottam azt, hogy nincs semmi bajom, viszont a srác kétkedő pillantása miatt hozzátettem a következőt – Ha hánynom kell, akkor majd elfordulok, ígérem. Amúgy is előbb fulladnék meg, minthogy eltaláljam vele a szép arcodat.
Egy elégedett vigyor költözött az arcomra, amikor végül félig megemelte a felsőtestem és odacsúszott hozzám. Az ujjaival óvatosan próbálta meg kiszedni a hajamat a vérző homlokomból, én pedig egyszerűen lehunytam a szemem, majd a keze után nyúltam és összekulcsoltam az ujjainkat. Nem akartam tőle semmi komolyat, gyakorlatilag ő volt az, aki elkezdett velem flörtölni elég feltűnően, én csak folytattam a dolgot. Egyébként kedveltem a fiút, de nem ő volt az egyetlen, aki lekötötte volna a figyelmem. Gyakorlatilag most is arra a lányra és a szőke hajára gondolok.
- Mindjárt itt vannak a mentők – úgy pattantak ki a szemeim erre a kijelentésre, hogy minden idilli érzelem egyszerűen elszállt a testemből… Lelkemből. Tudom is én honnan. Már megint arra készültem, hogy felüljek, de ezúttal erőszakosan lettem visszanyomva a fiú ölébe.
- Erre semmi szükség nem volt. – csak morogtam az orrom alatt a szavakat, de alapvetően befogtam, miután közölte velem, hogy nem fog egyedül hagyni és eljön velem. Talán valami medikus szakra járhat, nem voltam benne biztos. Szóba került már, viszont felesleges dolgokat sosem jegyzek meg másokról, éppen ezért is csak feltételezni tudtam. De olyan meggyőzően papolt nekem koponyatörésekről és zúzódásokról, hogy végül nyugton maradtam és már sokkal inkább azzal kötöttem le magam, hogy ismét megszerezzem magamnak a kezét és a hüvelykujjammal simogassam a bőrét.
Pontosan tudtam, hogy a kórházak túl vannak terhelve, és nálam sokkal súlyosabb sérülésekkel rendelkező személyek várnak a sorukra, ezért beértem volna azzal, hogy a homlokomra nyomunk egy ragtapaszt, aztán hazamegyek lefeküdni. Maximum összehányom a lakásom és gyorsan feltakarítom, mielőtt a macskáim előkerülnének, nem nagy ügy.
Mikor kinyílt az ajtó, nem szimplán az orvost sikerült megpillantanom, hanem a testőreimet is, akiket alapvetően leráztam, hogy normálisan randizhassak a deszkás srácommal, emiatt azonnal forgatni kezdtem a szemeimet, és valami „fasza, baszd meg” szerűséget mormoltam az orrom alatt. Mindezt oroszul tettem, ami annyiban volt szerencsés, hogy legalább a doki nem érthette.
- Igen… olyasmi – szinte azonnal tudtam, hogy magyarázatot kell adnom a korábbi viselkedésemre, emiatt nagyra tágult szemekkel néztem rá és úgy kezdtem el hadarni konkrétan egy levegővel mondtam el mindent – Nézze, az előbb nem magára káromkodtam, szimplán… Látta azt a két szekrény méretű gorillát kint? Velük volt a problémám. Meg fognak szidni, ha itt végez szóval, ha nincs szükség magára, vagy valaki nem fog meghalni, mert nélkülözik, akkor el tudná húzni a vizsgálatot?
Én magam is beleszédültem a végére, aztán vettem pár mély levegőt és megkapaszkodtam az ágy szélében, hogy ne szerezzek a horzsolásom mellé még egyet a homlokomra, mert akkor már tényleg annyira ronda leszek a végén, hogy se Lorettának, se a deszkás pasimnak nem fogok kelleni a végén. És jelenleg több emberrel nem flörtöltem, bár megállapításaim szerint az orvos, aki ellátott elég cukin nézett ki, mégsem úgy indítok minden beszélgetést, hogy rámászok a pasira, akit megpillantok. Először jó tudni azt, hogy melyik csapatban játszik.
- Én is nagyon örülök – alapvetően mindig örültem, ha új embereket ismertem meg, még ha ilyen körülmények között is történt a dolog – Hát a baleset az erős túlzás csak a… egy barátom ragaszkodott ahhoz, hogy behozzanak. Szerinte eltörtem a koponyámat.
Nem igazán jártam kórházakba, emiatt abban sem voltam biztos, hogy most pontosan mit kellene mondanom még neki, de végül úgy döntöttem, hogy egye franc, elmesélem neki mi történt velem, hátha tud egy jót nevetni rajtam.
- Le kellett volna videózni a dolgot - halkan sóhajtottam fel – Elnyaltam a gördeszkámmal. Mondhatjuk úgy is, hogy rosszak voltak a számításaim, emiatt pedig arccal a betonnak sikerült landolni. Tudja hogyan működik a gravitáció.
Innentől kezdve az már törvényszerű volt, hogy megfejelem a földet. Nem éreztem úgy, hogy halálos balesetet szenvedtem volna, éppen ezért sokkal jobb elviccelni ezt az egészet. A koponyatörés gyanúja pedig egyszerűen nevetséges volt.
- Hát eléggé fáj a fejem amúgy, de kibírható, nem érzem úgy, hogy ne tudnék hazamenni a saját lábaimon – úgy rángattam a vállaimat, mintha tényleg semmiségről lenne szó – Kicsit szédülök, de ennyi. A barátom szerint lehetséges, hogy el fogom magam hányni, azt viszont nem szeretném. Van valami gyógyszerük ez ellen?
Megint ugyanazzal a nézéssel pislogtam az orvosra, mint korábban a majdnem-pasimra. Tényleg az utolsó dolog, amit ma szerettem volna megtenni az, hogy lehányom a fehér köpenyét, vagy az ágytálat szorongatom húsz percig.
- Ugye nem fognak itt tartani? – leginkább ez érdekelt volna. Nem lett volna kinek megetetnie a macskámat, Natashára pedig ráfért volna már egy fürdetés, mert nagyon könnyen begyulladt a bőre, ha nem volt megfelelően kezelve.
907 || öltözék || doktorbácsi könyörüljön  Demian && Jamie | city lights 3719483937 || jeff satur - hide (live session) ||


I am pleasant by the things I find
Deep inside my broken mind, I am haunted by the things I find, and it creeps on me like a sunrise, and it swallows me into black skies, back to dusk, take me to the dark, take me to my sorrows, and the shadows I'll face it, take me from the dusk, and of all the things I left behind, I am haunted by the things I didn't try, and it creeps on me like a moonrise, and it swallows me into blue skies, back to dawn, I'm on my way, spreading the sunlight, I'm on my way, take me from the dark, take me from my sorrows, and the shadows I'll face it, take me to the dawn, deep inside my complex mind

Jamie Seo imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Demian I. Dragun
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Demian && Jamie | city lights QIeWmuK
Demian && Jamie | city lights XXdqbgf
★ kor ★ :
22
★ elõtörténet ★ :
Losing that part of my soul
Keep your head low, bound to the money they own, I was invited into the party of the silence, be what they're like and be quiet, I'm in my black tie, are you all satisfied?, sipping the red wine, just like your black lies, lalala lalala lalala lies
★ családi állapot ★ :
Demian && Jamie | city lights DoQcYhB
The rose you gave me's dead and dry
Losing one petal at a time, just like the memories in my mind, I'm almost over you, you're in my bones, under my skin, I found the note in the pocket that you left it in, a sketch of us, a penciled face, we didn't know that things would all end up this way
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Demian && Jamie | city lights Ls7z4tH
★ idézet ★ :
* It's frozen now, you didn't fix it well -
Nick, o.f.

* Come, let me fix it for you -
Boston, o.f.
★ foglalkozás ★ :
diák, zenész
★ play by ★ :
Jeff Satur
★ szükségem van rád ★ :
Demian && Jamie | city lights DhBQbs2
Yeah, อีกไม่นานและมันก็เช้า let you go, and wе go another round with the flow, I got some dopе, you better know, man, I got demon in my soul
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
Demian && Jamie | city lights E9JT0An
TémanyitásDemian && Jamie | city lights
Demian && Jamie | city lights EmptyPént. Júl. 08 2022, 17:20
Demian & Jamie
- Na és ön, Dr. Seo? - Carole, a pult mögött helyet foglaló ügyeletes ápolónő úgy szegezi nekem a kérdést, mintha nem éppen abban a pillanatban léptem volna oda hozzá. Emiatt mosoly jelenik meg a szám sarkában, s kíváncsian fordítom  fejemet előbb a háttérben üldögélő másik orvos és még ápoló felé.
- Én mi? Miről van szó? - Viszonylag jókedvű hangnemet engedtem meg magamnak, köszönhetően annak, hogy az eddigi néhány órában nem történt olyan lelket megterhelő és súlyos dolog az osztályon, ami miatt ne tehetnék így. Talán ez a sürgősségi ügyelet és egyben az orvosi szakma legfurcsább tulajdonsága is egyben. Az ember soha nem tudja, hogy mi minden fog történni aznap, amikor felkel. Alap esetben nyilván az életünkben sem lehetünk biztosak abban, hogy minden alkalommal ugyanazt a rutint tudjuk-e lefolytatni, de azért az emberek többsége valami ilyesmire vágyott. Én legalábbis mindig annak a fajta állandóságnak voltam a híve, ami másokat lehet, hogy szimplán untatott volna. De az apám egyes feltételezéseivel szemben én nem vágytam túl nagy dolgokra. Épp annyira nem akartam minden második héten másik kontinensen nézni a napfelkeltét, mint ahogyan a Neoyang igazgatói székére sem fájt a fogam. Már csak azért sem akartam elköteleződni a vállalat felé, mert akkor még inkább szúrtam volna egyesek szemét. Egyszerűbb volt olyan hivatást választani, amiben bizonyíthattam, de mégsem voltam láb alatt. Könnyebb volt így.
- Mit fog csinálni a szabadsága alatt? - Olyan arckifejezéssel kérdezte ezt meg tőlem a középkorú nő, ami miatt kezdtem úgy érezni, hogy a választ még nálam is jobban tudja. Az már teljesen mellékes volt, hogy biztosan fejből tudta volna azt is, hogy pontosan mikor veszem ki az éves két hét szabadságomat.
Heti nyolcvan óra munka mellett valahogy minden évben eljön az a pont, amikor már tényleg csak az tart életben, hogy tudom, lesz két hetem arra, hogy viszonylag háborítatlanul töltsem az időmet, talán még egy könyvet is sikerüljön elolvasnom csak a saját szórakoztatásomra. Nem a panaszkodásom a célom az egésszel, szimplán egyre inkább tisztában vagyok a saját korlátaimmal, ahogyan idősödöm. A kérdésre viszont nem tudtam, mennyire kellene őszintén felelnem.
- Nos... - A könyökeimet a pultra támasztottam, miközben a többiekre pillantottam. A mondandómat azonban nem tudtam befejezni, mert a betegfelvételtől elválasztó fotocellás ajtó surranó hangot adva húzódott el és meg is pillantottuk a közeledő főnővért. Mire odaért hozzánk, már ki is egyenesedtem, mert bár más orvos is jelen volt köreinkben, én voltam soros, hogy új beteggel foglalkozzak. Mielőtt elindultam volna a megfelelő vizsgáló felé, még vetettem egy bocsánatkérő pillantást Carole felé, majd szenteltem jó néhány másodpercet a tabletnek, amin pillanatok alatt meg tudtam jeleníteni a páciens adatait, legalábbis azt a minimális infót, amire szükség volt a felvételéhez. A többi már úgyis rajtam múlt.
Még akkor is a tablet képernyőjét böngésztem, amikor a megfelelő ajtóhoz értem, csak akkor néztem fel, amikor elhúztam azt magam előtt. - Demian... - A szemeim újra a képernyőre suhantak, hogy ne tévesszem el a nevét. - Dragun? - Ezen a ponton szenteltem annyi figyelmet a helyiségben tartózkodó srácnak, hogy a pillantását kezdjem keresni, miközben közelebb sétáltam. - Dr. Seo vagyok és én fogom ellátni. Sajnálom, hogy ilyen körülmények között, de örülök a találkozásnak. - Halvány mosoly játszott a szám sarkában. Mindig gáznak találtam azokat az orvosokat, akik egy kórházi látogatást még a viselkedésükkel is meg akartak spékelni, mert rajtunk kívül, akik a fizetésüket kapták az intézménytől, valószínűleg senki nem szeretett igazán kórházba látogatni. Kivéve talán azokat, akik szervdonorokat kerestek, de az már egészen morbid megközelítése lenne a dolognak.
- Jól tudom, hogy valamilyen baleset érte? - Ezen a ponton lehelyeztem a kezemben tartott technikai eszközt egy félreeső helyre, de még nem nyúltam egyéb eszközért. A főnővér bejelölte az eset súlyosságát és a saját szemeimmel is láttam, hogy jó eséllyel a sráctól is meg tudom hallgatni, hogy pontosan mi történt, ezért is nem kapkodtam túlságosan.
- El tudná mondani hol fáj és hogyan történt pontosan az esés? - Mindannyian másképp tompítunk egy esést, ami minden alkalommal különböző sérüléseket okozhat. Jelenleg leginkább arra voltam kíváncsi, hogy vajon mennyire kell aggódni egy komolyabb agyrázkódástól akár. A homlokán lévő horzsolás pedig olyasmi volt, amit talán a legkönnyebb lesz kezelni.


| 675 | öltözet



I've been a victim of some sorry circumstance
That was committed by somebody else's hand I'm lost in the suffering for nothing, my heart don't understand How was I supposed to know that I'd be fooled And the sweetest kiss could ever be so cruel Now I'm right back here still holding on to you

Demian I. Dragun imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Jamie Seo
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Demian && Jamie | city lights 385e423b7b001c732dc2f2832b253991bdd5fbe0
Demian && Jamie | city lights C989fdb91c512b673857efcf8f555342ef5792d9
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
No matter how hard I try, I can’t sleep
I trapped up my heart in case it all disappears But you don’t know Even the stars in the night sky that scatter with the wind Don’t know my heart
★ családi állapot ★ :
Demian && Jamie | city lights 534264e2cc37f78da3c585a04faff2be3316011c
I wake you up with little kisses filled with love To see you happy and to see you smile I would give you the entire world in a second If only you were mine
Every day you wake up in my arms
★ lakhely ★ :
Long Island City; Queens
★ :
Demian && Jamie | city lights 4f5afb5c7c0d4fce0d18b9172983f9ff877e44db
★ idézet ★ :
“ Sorry if the music is too loud for us to talk ”
But when it turns silent, I'll be left with my thoughts
★ foglalkozás ★ :
idegsebészeti rezidens
★ play by ★ :
Byun Baek Hyun
★ hozzászólások száma ★ :
65
★ :
Demian && Jamie | city lights 444c23b6d22057147ff51d015140cc2739ed6a22
TémanyitásRe: Demian && Jamie | city lights
Demian && Jamie | city lights Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Demian && Jamie | city lights
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» MUD — CITY
» New chocolate boy in the city
» Trouble in Sin City
» Emerald City
» this city - mason & corey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Kórházak és hivatalos helyszínek :: Presbyterian Hospital-
Ugrás: