One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága

Kérnénk mindenkit, hogy a könnyebb átláthatóság kedvéért csak rövidebb OOC üzengetésre szorítkozzunk ezen a felületen, a személyesebb hangvételű vagy IC üzenetekhez pedig használjuk a nagy chatet vagy a PM-et.
Új posztok

Are you my savior, who found me alone? ⁂

Help me EmptyRhea Osbern
Today at 3:00 am

Elkészültem az elõtörténetemmel...

Help me EmptyCarley Wilkinson
Yesterday at 7:27 pm

Welcome party!

Help me EmptyGracelyn D. Lockhart
Yesterday at 6:04 pm

Phoebe & Chester - Fatal shooting at hospital

Help me EmptyChester Sullivan
Yesterday at 1:33 pm

Here we go again

Help me EmptyAidan Guinness
Yesterday at 12:42 pm

still with you | Yebi & Natie

Help me EmptyNatalie Young
Yesterday at 12:00 pm

Kockadobás

Help me EmptyAdmin
Yesterday at 8:25 am

Rosalie & Cassidy

Help me EmptyRosalie A. Silvera
Yesterday at 12:15 am

Lopez & O'Neal

Help me EmptyEzra O'Neal
Kedd Május 04, 2021 5:16 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 17 14
Diákok 26 23
Törvényszegők 8 16
Bűnüldözés 10 11
Hivatal 5 7
Üzlet 18 15
Oktatás 6 7
Munkások 23 17
Egészségügy 15 15
Összesen 128 125
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 10 vendég :: 3 Bots

Nincs

A legtöbb felhasználó (106 fő) Hétf. Feb. 15, 2021 11:58 pm-kor volt itt.
Discord
csatlakozz hozzánk!

Regisztráláskor felhasználónévnek a karakteretek nevét/becenevét használjátok. Köszönjük. :)

Share

Help me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Help me   Help me EmptyHétf. Május 03, 2021 8:14 pm

Charlie&Timothy

Szórakozóhely. Nem tudom, hogy mit szeretnek benne az emberek. Üvölt a zene, ha valaki hozzám szól nem is hallom, mert annyira hangos minden. Szerintem holnap se fogok hallani senkit, mert biztos, hogy megsüketülök, ha egész éjszaka ezt kell hallgatnom. Rengeteg ember van itt. Körülöttem mindenhol egy csomó idegen, akik úgy táncolnak, hogy közbe hozzám érnek. Még az ismerőseim érintéseit se mindig bírom elviselni, de az, hogy valami idegen ember hozzám dörgölőzzön már sok. Főleg, hogy a legtöbben le is vannak izzadva a nagy táncolás miatt. Én táncolni se tudok, inkább csak lépegetek jobbra és balra. Felmerül a kérdés, hogy akkor miért is vagyok itt. Egyszerű a válasz...elrángattak. Szükséged van egy kis szórakozásra Timothy. Mondták. Nem gépezhetsz egész nap. Mondták. Szórakozóhelyen könnyen felszedsz egy csajt. Mondták. Nyugi, nem tűnünk el, végig veled leszünk. Mondták, de nyilván nem így történt. Az egyik a bárpult mellett ülve elaludt a másik meg egy csajjal smárolva tűnt el a mosdóban. Mit lehet ennyi ideig ott csinálni? Kitartóan simogatom a kidőlt társunk hátát, hátha felébred vagy valami, de nem történik semmi azon kívül, hogy kinyújtja a kezét és leveri a poharam. Ezt is törölhetem fel. Kérek is egy rongyot, hogy feltöröljem, de akkor leül mellém egy idősebb nő.
- Mi a helyzet szépfiú? - körbe nézek, hogy ezt kinek mondja és meglepetten tapasztalom, hogy hozzám beszél. - Hát...izé...azt hiszem, hogy semmi. Ne haragudjon, de fel kell törölnöm a... - épp lépnék le a bárszékről, de nem kalkuláltam bele, hogy a padló csúszik a kiömlött ital miatt és pillanatokon belül a mellettem ülő hölgy bátran kitett keblei között találom magam. Gyorsan kiveszem a fejemet...hát öhm... onnan és már kezdenék is a bocsánat kérésbe, de ekkor megjelenik mögöttem egy férfi, aki feltehetőleg a nő párja. - Gyere csak velem! - mondja ingerülten a fickó, aki nincs kigyúrva, sőt inkább pocakos, de szerintem még így is simán lenyomna, hisz van vagy két méter magas. Megragadja a farmerkabátom és elkezd maga után húzni. Nem ellenkezek, megyek vele egészen a hely hátsóbejáratáig, amin kimegyünk. Egy olyan tipikus hátsó részt kell elképzelni, mint ami a filmekben van. Sötét sikátor, amit tele van szemetessel és fura szagú tócsával a földön.
- Nézze uram, félre érti a helyzetet. A drága barátnője már a negyvenes éveiben járhat én meg épphogy legálisan lehetek itt. Arról nem is beszélve, hogy egy befelé forduló, ügyetlen kockagyerek vagyok, aki látja, hogy nincs esélye egy ilyen nagy mellekkel megáldott tapasztalt asszonynál. Most már maga is látja, hogy nem történhetett semmi köztünk, ugye? - Próbálom menteni magam, de az érveim nem győzték meg, mert pillanatokon belül az arcom találkozik az öklével. Hiába nincs kipattintva az illető, én még is eldőlök az ütéstől. Amilyen szerencsés vagyok pont az egyik fura szagú tócsában landol az arcom, ami mintha már vérezne is. Próbálok felkelni a földről, de minden homályos és az az őrült se hagy még békén, hanem inkább gyomron rúg, amitől újra a földre esek. Már meg sem próbálok felkelni csak reménykedni tudok, hogy megjelenik pókember és megment vagy megunja a halálraverésem az idegen.

~ Remélem tetszik Help me 4146035580 ~ 493 ~ruha ~ ~

Timothy King
Diákok
Play by :
Tom Holland
Kor :
21
Hozzászólások száma :
6

Help me Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése