New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 98 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lisandro Mendez
tollából
Ma 12:07-kor
Lilibeth Winchester
tollából
Ma 12:03-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:38-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:35-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:19-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Vladislav D. Antonov
TémanyitásVladislav D. Antonov
Vladislav D. Antonov EmptyKedd Márc. 02 2021, 18:06
Vladislav D. Antonov

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Vladislav Dimitri Antonov
Becenevek:
Vlad
Születési hely, idő:
Moszkva, Oroszország 1981.02.03.
Kor:
40
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Özvegy
Csoport:
Törvényszegők
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Moszkvai egyetem/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
KGB-Titkosügynök
Ha dolgozik//Munkahely:
KGB
Hobbi:
...
Play by:
Luke Evans

Jellem
Magas, izmos, sötétbarna haj…igéző szemek. Igazán jóképű férfi, bár ritkán mosolyog. Az élet alaposan meggyötörte őt, és ezt látni a viselkedésén is. Elég csupán a szemeibe nézni, ami megannyi fájdalmat tükröz. Az egykoron mosolygó férfi mára komoly ember lett, aki állandóan szomorú. Egyetlen öröme a fia, előtte igyekszik nem mutatni a lelkében tomboló vihart. Érte él, máskülönben már régen feladta volna. Elveszítette a nőt, akit szeretett és azóta tart ez nála. Ezt pedig sokan kihasználták. Egy katona, aki parancsra teszi a dolgát, az államért, és a bosszúért. Mondhatni a tökéletes katona, semmi sem biccentheti ki ebből őt. Aztán egy nap jön egy angyali szempár, és minden, amiben eddig hitt darabokra hull, és ismét meg kell küzdenie a démonjaival.

Múlt

„Én rajtam jutsz a kínnal telt hazába,
én rajtam át oda, hol nincs vigasság,
rajtam a kárhozott nép városába. „[Dante Alighieri]

Remegtem a fájdalomtól és a sokktól. A kezemre pillantottam, és a feleségem vére fedte. Az eső pedig szinte záporozott, és villámoktól zengett a város.
-Kérlek, Nina, ne hagyj el! – suttogtam neki, miközben a karomban tartottam őt. Még élt, de alig. Az arcán egy könnycsepp legördült, miközben karjával az arcom felé nyúlt, és megsimította, még utoljára.
-Szeretlek, Vlad. Vigyázz rá, kérlek.  – mondta sírva, aztán leejtette a karját, és lehunyva a szemét örök álomba merült.
-Nina kérlek, ne menj el. – simítottam meg az arcát, de már késő volt, meghalt.
Lehajtottam a fejem, és sírtam. Közben tombolt bennem a mérhetetlen düh. Elvették őt tőlem! Ezért pedig valaki nagyon meg fog fizetni! Minden éjjel, mikor lehunyom a szemem, újra látom a feleségem könnyekkel teli szemét, amint tudja, itt a vég számára. Mardos engem a bűntudat, hogy nem tudtam megmenteni őt. Azon az éjjelen, megfogadtam, hogy bosszút állok, a feleségem emlékéért és a fiam jövőéért.
-Sajnálom Vlad. – egy hang szólalt meg mögöttem, Dragomir nagybátyám. A vállamra tette a kezét, vigasztalásképp.  – Segítek Neked bosszút állni, fiam. Ígérem.– felelte. Megtartotta ígéretét, segített. Bejutatott a KGB soraiba, és én lettem az egyik legjobb ügynöke, ha nem a legjobb.
A bosszú hajtott, nem is kicsit, és eltökélt voltam. Azonban a fiam hátra hagyni volt a legnehezebb. Tudtam az ő jövője miatt cselekszem, de attól még nehéz volt. Az édesanyámra bíztam őt, hogy gondját viselje. Emlékszem arra a napra, mikor a lakásán hagytam. A fiam nem értett sokat az egészből, de tudta, hogy az édesanyja már nem fogja többé megölelni, és én is elhagyom őt. Majd meg szakadt a szívem, de vissza szándékoztam térni. Nem fogom hagyni, hogy azok a szemetek elvegyék a fiam másik szülőét is. Leguggoltam a fiam elé, és ránéztem. Alig volt négy éves, és tudtam el kell hagynom őt, lehet évekre is.
-Mihail. – szólítottam a nevén, és megsimítottam az arcát. – Apunak el kell utaznia, kérlek, legyél jó fiú, és engedelmeskedj a nagymamádnak. – mosolyogtam rá, közben belül majd meg szakadt a szívem. Azt a plüss mackóját szorította magához, amit az édesanyja vett neki. A fájdalom, amit éreztem elviselhetetlen volt, de meg kellett találnom Nina gyilkosait. Nem engedhettem, hogy az, aki tette szabadon járjon. Mihail bólintott, én pedig könnyes szemmel magamhoz öleltem, majd megcsókoltam a feje búbját. Nehéz búcsú volt, de tudtam, hogy nem örökre szól majd.

A fájdalom tűrése a harcos igazi fegyvere. Légy mestere, és senkinek nem lesz hatalma fölötted![The Originals - A sötétség kora c. film]

A nagybátyám betartotta a szavát. Segített. Elintézte, hogy a feleségem gyilkosai után eredhessek. Ehhez azonban az kellett, hogy KGB ügynök legyek. A katonai múltammal nem volt nehéz, de azért meg kellett mozgatni pár szálat magasabb körökben. Három évig dolgoztam neki. Annyira elmerültem ebbe a világba, hogy lassan nem is létezett nekem más. Csupán a remény, hogy láthatom a fiam tartotta bennem az életet. Közben pedig sorra végeztem azokkal, akiknek köze volt a feleségem halálához. Nem csupán egy elkövető volt, az egész egy nagy rejtély volt, több csavarral, mint amit valaha is el tudtam képzelni. Már közel voltam, tudtam, hogy valahonnan magasról jött a parancs, de állandóan falakba ütköztem. Aztán jött a parancs a nagybátyámtól, azt mondta ez lesz az utolsó küldetésem, utána új névvel élhetek a fiammal, biztonságban. Egy pendrive-ról szerzett tudomást, amin több gyilkosság részlete megtalálható, köztük a feleségemé is. Egy fiatal nő tulajdonában volt, aki évek óta rejtegeti az információt és bujkál a KGB elől. A küldetésem egyszerű volt elméletben: megszerezni a pendrive-ot. Nos, igen, elméletben, a megvalósítás már kevésbé. Sosem hittem volna, hogy újra szerelembe eshetek, hiszen örök hűséget fogadtam annak idején a feleségemnek, de Rose a célpont ezen változtatott. Elkövettem az első számú hibát: megkedveltem a célpontot. Tudtam, ezért nagy árat fogok fizetni.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Vladislav D. Antonov
Vladislav D. Antonov EmptyCsüt. Május 06 2021, 14:57
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Vladislav!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ha jól sejtem, nem gyakran kapod meg az általam használt "kedves" jelzőt. A jellemzésed egyszerű, rövid, tömör... mégis minden benne van. A legjobban a fiadra vonatkozó részlet tetszett, mert olyan szépen ellentétben áll a többivel. Kemény vagy, komoly, hideg, sokat megélt és bosszúszomjas. Nem szokásod másokat közel engedni magadhoz - számomra teljesen érthető módon -, de a fiad iránti szereteted jelképezi a fényt, a melegeséget ebben a nagy sötétségben, ami a lelkedben tombol. Én mindig izgalmasnak találtam az ilyen karaktereket, mert annyi minden kitelhet tőlük, igazán széles skálán, és képesek még önmagukat is alaposan meglepni. Ahogy ez valószínűleg veled is történt, amikor egy bizonyos nő belépett az életedbe. Vagy te az övébe? Gondolom, nem fogjátok megkönnyíteni egymás életét... ami sosem baj...  Smile  Vladislav D. Antonov 690269075

Jaj, hadd emeljem még ki: egy igazi KGB ügynök itt, a mi saját New Yorkunkban! Mindig örülök, amikor egy-egy újabb ötletet, szálat látok itt kibontakozni, amely megint hozzáad egy új színt ehhez a kavalkádhoz. Vladislav D. Antonov 2624752903

Nem tartalak tovább fel, tudom, hogy már várnak téged. Drukkolok, hogy az illetőnek sikerüljön kicsit csitítani a bosszúszomjadat, és valami mást, valami szebbet, ültetni a helyére.  Vladislav D. Antonov 3673325056  Vladislav D. Antonov 3398899094

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Vladislav D. Antonov Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Vladislav D. Antonov F3a20a86e752894c0a378295eb127ee4df1bbe78
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
Vladislav D. Antonov 9117059187ae2278e3f2d42849cfc0cb0994bdb4
You are all my heart
ever talks about.
★ lakhely ★ :
Queens ★
★ :
Vladislav D. Antonov A30af94c6bf770e03a82e1deb9e8faf9cb3619a1
★ idézet ★ :
Fight back. That’s how you move on.
Take control of your life again. ★
★ foglalkozás ★ :
paramedic, self-defense instructor, medical student ★
★ play by ★ :
Chloe Bennet ★
★ hozzászólások száma ★ :
855
★ :
Vladislav D. Antonov F2a404550a1ca86aca69ed1dd12bd3d2e83c7f3a
 
Vladislav D. Antonov
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: