New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Ma 7:43 pm-kor
Dok Min-Joon
tollából
Ma 7:02 pm-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 6:33 pm-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 6:29 pm-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 6:25 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 6:10 pm-kor
Luana Machado
tollából
Ma 6:03 pm-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 5:50 pm-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 5:50 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

My crush
TémanyitásMy crush
My crush EmptySzomb. Feb. 27, 2021 11:32 am
Leo

Play by:
Christopher Mason
Születési hely:
Staten Island
Kor:
25-27
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
szabadon választható
Csoport:
Törvényszegők
Történetünk:

Öt évvel ezelőtt ismerkedtünk meg amikor rokonlátógatóban jártam New Yorkban. Az egyik éjszaka kiszöktem szórakozni. Egy pubban beléd botlottam, jól éreztük magunkat, minden jól alakult. Amikor felvetetted, hogy folytassuk valahol máshol az éjszakát, azonnal igent mondtam. De, amikor azt kérdezted, hogy voltam-e már együtt valakivel, hazudtam. Te lettél az első. Ami őszintén szólva elég mély nyomot hagyott bennem és azóta se tudtalak teljesen kiverni a fejemből. Most, hogy ismét New Yorkban vagyok feltett szándékom, hogy rád találjak és legyen bármi, de megnyerlek magamnak.
Leot egyébként olyannak képzelem el, aki nem igazán tud senki mellett sem megmaradni. Ha bele is kezd egy kapcsolatba az rövid időn belül tönkre is megy.
Jelenleg munkanélküli, de elég gazdag családból származik, úgyhogy ez nem akadály a számára. Viszont lehetnek piszkos ügyletei. (Ezeket a megalkotóra bízom.)
//A pb-nek nagyon örülnék, ha maradna, de ha csak ez akadályoz abban, hogy megalkosd, egyezkedhetünk.
Bár szerelmi szálra keresem a karaktert, de semmit sem szeretnék elsietni. Szépen lassan bontakozna ki a kapcsolatuk, ami eleinte tele lenne bonyodalmakkal. Kezdve azzal, hogy Leo nem adja fel könnyen a függetlenségét, de ha még meg is tenné, Chiara-ra nem úgy tekintene, mint potenciális barátnő, legalábbis eleinte.
Siess, nagyon várlak.
My crush 2624752903  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
My crush
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» oh its just a crush
» Doppelganger-Crush-Killian&Blanche

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: