New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 100 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 83 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:02-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Anastasia Benward
TémanyitásAnastasia Benward
Anastasia Benward EmptyKedd Feb. 02 2021, 08:12
Anastasia Benward

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Anastasia Benward
Becenevek:
Ana, Nastia
Születési hely, idő:
New York, 2001. november 13.
Kor:
19
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
bonyolult
Csoport:
munkanélküli, de a törvényszegéstől sem áll távol
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
nem jutott el a egyetemig, még végzős volt amikor kirúgták az iskolából, mert rajta kapták füvezni
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
nem dolgozik. És egyenlőre nem is tervezi.
Ha dolgozik//Munkahely:
-
Hobbi:
modellkedés, bár azt még egyenlőre titokban csinálja; tánc; mániákus állatbarát, szeret belógni a menhelyre, volt már olyan hogy csak úgy haza vitt egy kiskutyát, mert úgy látta, hogy nem kap kellő szeretetet. Volt is balhé belőle, a nevelőapjával volt szerencséje, aki sikeres ügyvédként elintézte ezt (is). Adrenalin függő. Imád minden olyasmit, amitől mások irtóznak.
Play by:
Brydem Jenkins

Jellem
Makacs: utálom ha valaki meg akarja mondani, hogy mit és hogyan csináljak, olyankor valamiért mindig pont az ellenkezőjét kell tennem. Még akkor is, ha tudom, hogy nem helyes, vagy, hogy bajba kerülhetek vele. Ha valami azonban másképp sül el, mint terveztem, vagy éppen valaki bele köp a levesembe, akkor hajlamos vagyok napokig nem beszélni az illetővel, ezzel büntetve őt. Mert egyébként nagyon bosszúálló vagyok. Mindig tudom, hogy kit mivel lehet büntetni, persze anélkül, hogy bántanom kéne. Mert egyébként az erőszaknak nem vagyok híve. Sőt, kikerülöm az olyan embereket, akik az öklüket használják az eszük helyett.
Barátságos: alapjában véve nagyon türelmes és megértő vagyok az emberekkel szemben, soha senkit nem nézek le, sőt általában fel szoktam karolni azokat, akiknek szükségük van a támogatásra. De ha egyszer valaki vissza él a bizalmammal, annak soha többé nem tudok megbocsájtani. Imádom az állatokat, szívem szerint mindegyiket haza vinném amelyiket az utcán találom.
Bajkeverő: hogy hogy, hogy nem, de valahogyan mindig sikerül bajba sodornom magam, pedig esküszöm, hogy soha NEM szándékosan. Vagyis az szándékos volt, hogy füveztem a suli vécéjében, az is, hogy iszok, ha a helyzet úgy hozza, de minden másba valahogy véletlenül keveredek bele, és akkor már nem akarok meghátrálni. Mert csak a gyávák menekülnek. Én pedig szeretek szembe  nézni a problémákkal.
Nem megfontolt: sajnos hajlamos vagyok előbb beszélni, vagy cselekedni, és csak azután gondolkodni. Ez nem mindig válik az előnyömre, sőt gyakran meg is szívom, de e van. Nem tudok változtatni azon, aki vagyok.

Múlt
Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa is, és minimum 300 szó legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Anastasia Benward
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anastasia Harvey
» Luna Anastasia Night

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: