New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 107 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dok Min-Joon
tollából
Ma 19:02-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 18:33-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 18:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 18:25-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:10-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:03-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Rafe Clyborne
tollából
Ma 17:12-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Brodie & Torrie • Good Morning
TémanyitásBrodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptyKedd Dec. 29 2020, 18:23
Brodie & Torrie • Good Morning, Good Morning
"We've talked the whole night through"
- ’reggelt! – toppanok Brodie elé a semmiből, mint derült égből villámcsapás, amint kilép a fürdőből. Egy pillanatra eltűnődöm, hogy vajon zuhanyzott is, vagy csak a reggeli mosdás és fogmosás laza kombója alkotja-e a reggeli rutinja részét? Kicsit mintha vizesen csillogna a haja, de hát mi közöm hozzá, nem igaz? Nos, csak annyi, hogy ha egy gyors pancsolást is be akart iktatni, akkor valószínűleg lőttek a lekenyerezéséről és meggyőzéséről szövögetett álmaimnak, mivel jó egy órája az összes meleg vizet elhasználtam. És ez a vacak, öreg bojler nem arról híres, hogy gyorsan teszi a dolgát. Upszi. Coltontól nem egyszer kaptam már emiatt fejmosást – no pun intended - , amikor nála meghúzva magamat hasonló merényleteket követtem el. Rossz szokásom, de nem tehetek róla, a zuhany alatt folyton elmerülök a gondolataimban, és egy kis túlzással élve 3 óra is 3 percnek tűnik. Nem véletlenül mondják, hogy „Rohan az idő, ha jól mulatsz”. Vagy jól relaxálódsz.
- Ez a tiéd – dugom a srác orra alá a kezemben őrzött papírpoharat. Közben pedig izgatottan toppantok is a Disney kutyusokkal mintázott pizsinadrágomban. Ja igen, mert felöltözködni még nem volt időm, értékes perceket veszítettem volna a haditervem kivitelezéséből. Amúgy meg szerintem tökre menő a gatyóm a hozzá passzoló babarózsaszín, Taylor Swift arcát ábrázoló pólóval együtt. – A sarki kávézóból, pont ahogy szereted. És hogy mi ez az illat? Reggeli. Van legalább négy féle friss bagel és fánk a péktől – bökök fejemmel a konyha felé. Azt mondják, a tűzoltók szeretik a hasukat, kell nekik az energia, vagy mi. Szóval rájuk duplán igaz: a legrövidebb út a szívéhez a gyomrán át vezet. És mi tagadás, baromi korán keltem, főleg magamhoz képest, hogy mindezt összehozzam még az előtt, hogy Brodie talpon lenne. De hogy mi is a célom, azzal még nem hozakodnék elő, csak ha látom, hogy olvadozik a jég. Szavak helyett most inkább csak a legédesebb mosolyommal pillogok rá, őt meg had egye a kíváncsiság, hogy mitől szállt meg a kedvesség angyala.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptyKedd Dec. 29 2020, 18:39

torrie&brodie
"My mind keeps saying,
"Run as fast as you can."

- troublemaker

Csuda tudja miért kerültem álmomban néhány csinos hölgyemény társasága közé, de a kívülállóként végignézett arcomon tündöklő vigyort figyelembe véve úgy tűnik nincs is ellenemre a dolog. A kis fekete hajú tündér közelebb sunnyog és a másik oldalamról meg egy szőke támad be. Már éppen felszólalnék mennyire jól boldogulok két csodálatos nő között ücsörögve, amikor a bejárati ajtó becsukódása kizökkent onnan, én meg a fejemre húzom a párnát mielőtt áttenném következő helyszínemet a fürdőbe. Nem sokat tökölök odabent, de a kilépésem annál érdekesebben alakul, mert Totó szinte a nyakamba ugrik mihelyst az ajtó nyílni kezd.
- Hasonlóan szépet neked is, Ariel. Mi a helyzet? - nem zavartatva végigmérem őt, mire a kezembe nyom egy poharat, ami onnantól kezdve az én tulajdonomként lett felcímkézve.
- Életmentő vagy. - mosolygok le rá hálásan, de itt még a reggeli meglepetés-sorozat nem ért véget. Totó a konyhába kísér át, közbe mint egy jó házigazda felsorakoztatja mivel is készült, én pedig nem tudom figyelmen kívül hagyni mekkorát ugrik a szívem a kaja gondolatára. A gyenge pontomra tapintott rá.
- Mi a..talán elfelejtettem volna a szülinapomat? - széles vigyorral támadom be a hozott ételeket és az egyik fánkot. - Ezt megtudnám szokni. - elégedetten harapok egyet a péksütiből, aztán Totóra nézek, aki ott áll ártatlanul szemlélve, valami különös csillogással a szemében, ami mintegy kapcsolóként tereli el gondolataimat. Nyelek egyet, hogy a megkezdett falatot eltüntessem, majd ezt követően szólalok meg.
- Gyanús vagy te nekem. - lépek egyet felé. - Mit tettél? - szimatolok, de nem érzek füstöt, a házban sincs semmi, ami bűncselekményre utalna, ő viszont továbbra is valamiben sántikál. - Vagy mit fogsz tenni? - jobb kérdés, de ez mellé a mosolyom is társul, amikor épp előtte fékezek le, hogy így fürkésszem íriszeinek világát.




mind álarcot viselünk
Preston Hughes
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 27c939784dd0f160deae3d90ed0e7274bf54701f
Brodie & Torrie • Good Morning 939a4158d01a0653cd0b2728acf2553ee7335b8b
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
every love story always end in tragedy
if you wait long enough
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 8ac597ba553a7ab25136f8bd8078a14d4bb429f5
★ idézet ★ :
the lesson of history
is that no one learns.
★ foglalkozás ★ :
ügyvédjelölt
★ play by ★ :
→ oliver stark
★ hozzászólások száma ★ :
69
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptyKedd Dec. 29 2020, 19:08
Brodie & Torrie • Good Morning, Good Morning
"We've talked the whole night through"
Nagy őzike szemekkel bámulom, ahogy a mit sem sejtő fiatalember belesétál a gondosan felépített csapdámba. Az a baj, hogy a folytatást már annyira nem dolgoztam ki, de hátha elég lesz megalapozni egy kellemes reggelt, és aztán majd rögtönözni fogok. Annyi biztos, hogy elég eltökélt vagyok. Mármint... Brodie kész főnyeremény! Na, nem félreérteni! Csak arra célzok, hogy ő az ideális kamupasi, hisz amellett hogy egész helyes, sőt, meg merném kockáztatni, hogy vonzó, és egyelőre úgy tűnik, hogy rendes is, ráadásnak pedig tűzoltó. Katonacsaládból származom... az enyémeknek ez sokat számít. Bár apám azóta már nincs köztünk, a bátyám pedig zsarunak állt, de biztos vagyok benne, hogy a família tudna értékelni egy ilyen jófiút, és ez remélhetőleg elég volna ahhoz, hogy ne merüljenek bele a részletekbe, aztán meg békén hagyjanak egy időre. Hosszú időre. Mi tagadás, utálom, amikor a magánéletben vájkálnak, és burkoltan... vagy nyíltan arra célozgatnak, mekkora szerencsétlenség vagyok, és ezt meg azt máshogy kéne, mert így sosem kellek majd senkinek. Please. Még a végén kinyírok valakit, ha ilyenekkel idegesítenek. Tehát mondhatjuk, hogy ez élet-halál kérdése.
Továbbra is édes kis vigyor ül az arcomon, míg Brod felméri a helyzetet. Aztán megbántottságot színlelek.
- Ne már, ennyire szörnyű alak lennék, hogy csak akkor kedveskedhetek, ha vaj van a fülem mögött? – biggyesztem le az ajkamat sértetten. Ez az, szépen keltsünk benne bűntudatot. – Nem gyújtottam fel semmit, nyugi, Brodó! – legyintek immár újra mosolyogva. – Csupán úgy éreztem, nem indítottam túl jól, az a habverő, meg minden... Plusz szabad is a ma reggelem, szóval úgy gondoltam, miért ne kezdhetnénk előről rendesen? Vagy olyasmi.. – vonok vállat, aztán én is magamhoz veszek egy bagelt, és letörök belőle egy falatot. Amit aztán igen nehezen sikerül lenyelnem, amikor feltűnik, hogy a pasi közelebb lépve szinte teljesen fölém tornyosul. Hű! És a szemei, ahogy engem fürkésznek...
- Öhm.. Mit mondott az orvos? Elhagyhatod végre a kispadot? Még itt vagy, szóval gondolom van remény – puhatolózom, mielőtt a tényleges témára térnék.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptyKedd Dec. 29 2020, 19:17

torrie&brodie
"My mind keeps saying,
"Run as fast as you can."

- troublemaker

Totó nem kis meglepetést okoz ezzel a reggeli terülj, terülj asztalkámmal, amit még egy kávéval is megspékelt, hogy jól induljon a napom. Melengeti a szívemet ez a fajta odafigyelés, aminek hangot ugyan csak szűkszavúan adok, de tettekben azzal bizonyítom, hogy rá is vetem magamat az első finom falatra, ami a kezem ügyébe akad. Azok után, hogy így alakultak a dolgaink nem tudtam mennyire fogjuk a másikat elviselni, de a kezdeti szokatlanságon túllendülve úgy veszem észre eléggé lazán sikerül megélnünk egymás mellett. Ariel jó csaj. Mármint szó szerint véve is, de személyiségileg is egészen rendben van és ez felüdülés. Kifoghattam egy hisztérikus hárpiát is a személyében, aki karót nyelt viselkedésével keserítette volna meg ittlétem minden pillanatát, de ebből a kedves gesztusból is látszik, hogy szerencsére ez nem így történt. Azonban valami hiányzik ebből a képletből és erre csak akkor jövök rá igazán, amikor Totó arcára vezetem kékjeimet. Ő persze azonnal visszavág, egyenest bűntudatközpontom közepébe, melytől átmenetileg elvezetem róla pillantásomat.
- Ó, szóval most már ki is forgatod a szavaimat? - jót vigyorgok ezen. - Egyébként is a nézésed buktatott le. - a szemeit fürkészem, de már tereli is a témát.
- Idővel igen. Ez pedig több remény, mint amit eddig kaptam. - válaszolok ugyan, ám a korábbi még mindig nem tűnt el teljesen gondolataimból.
- Most hogy ilyen éles váltással elkanyarodtunk a témától, tegyük fel hiszek neked Totó. Megfogom bánni? - kérdezek rá ismét, enyhén felvonva szemöldökömet, hogy biztosra menjek, de még mindig nem mozdulok a közeléből.




mind álarcot viselünk
Preston Hughes
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 27c939784dd0f160deae3d90ed0e7274bf54701f
Brodie & Torrie • Good Morning 939a4158d01a0653cd0b2728acf2553ee7335b8b
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
every love story always end in tragedy
if you wait long enough
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 8ac597ba553a7ab25136f8bd8078a14d4bb429f5
★ idézet ★ :
the lesson of history
is that no one learns.
★ foglalkozás ★ :
ügyvédjelölt
★ play by ★ :
→ oliver stark
★ hozzászólások száma ★ :
69
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptyKedd Dec. 29 2020, 19:27
Brodie & Torrie • Good Morning, Good Morning
"We've talked the whole night through"
Hogy igazán őszinte legyek, tényleg nem csak azért ez a mai nagy felhajtás, hogy befűzzem Brodiet a terveimhez - bár valóban az volt az alapgondolat. De azt leszámítva sem lenne rossz, ha jól kijönnénk. Hisz egy fedél alatt kell élnünk, és már nyilvánvaló, hogy nem csak pár napig marad. Plusz tényleg jófiúnak tűnik, ami manapság ritka tulajdonság, és nem mellesleg az egyik legjobb barátnőm bátyja, (mindegy, épp mennyire rivalizálnak, vagy nem jönnek ki jól). Tehát minden okom megvan rá egyébként is, hogy jófej legyek vele, és örülnék, ha barátok lehetnénk. Persze attól még a terveimtől sem álltam el, koránt sem.
- Ez most komoly? A nézésem? A járásom nem? – Ahh, eddig is tudtam, hogy csapnivaló lennék színésznek. Mondjuk egyébként sincs könnyű dolgom, amikor így néz rám, hogy szinte elhiszem, hogy a lelkemet is látja. Basszus! – Lehet csukott szemmel kéne járnom? – És akkor valószínűleg a világ még inkább balesetveszélyessé válna. Ő meg mehetne menteni boldog-boldogtalant.
- Örülök, hogy lát esélyt a javulásra! Szívből drukkolok. Bár az elszántságodat figyelembe véve nincs is szükséged a biztatásra meg a szurkolásra. Egyértelmű, hogy sikerülni fog – mosolygok rá mégis biztatóan. Persze ez csak néhány röpke pillanatra tereli el a figyelmét az ármánykodásomról.
- Semmi nincs, amit megbánhatnál, Brodie. Ez csak reggeli. Tényleg csupán jófej akartam lenni. Na és... Reméltem, választ kaphatok a kérdésemre végre. Illetve meggyőzhetlek valahogy. Mert ha az feltételezted volna, hogy csak tréfáltam, akkor most tisztáznám: valóban nagyon szükségem volna rád azon az esküvőn. – A mondat végére egy másodpercre megint előkerülnek az ártatlan őzike szemek. Aztán újra eltüntetek a számban egy finom falatot. Valami azt súgja, kelleni fog még ehhez az energia.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptyKedd Dec. 29 2020, 19:35

torrie&brodie
"My mind keeps saying,
"Run as fast as you can."

- troublemaker

A kötözködés már egészen fiatal csibész korom óta bennem van és most sem hagyom, hogy ez háttérbe szoruljon. Kedvelem, ha a figyelem középpontjába kerülhetek, ha törődnek velem és az igényeimmel, de Totó még annyira kiismerhetetlen terep számomra, hogy amikor szembesülök kedves tettével egyből átkapcsol az agyam CSI:Miami helyszínelőkbe és nekiállok kutatni minden apró jelét nyomozásom során a gyanús elemeknek, amik elvezetnek majd a nagyobb képhez. Totó viszont nem tágít, kitartóan állja kíváncsiságomat és úgy forgatja a szavakat, hogy attól még én is elbizonytalanodjak.
- Hát ha gondolod kényelembe helyezem magamat és tarthatsz egy rögtönzött divatbemutatót, hogy azt is felmérhessük. - kezemmel jelzem, hogy átadom neki a helyszínt, én meg addig visszahúzódok és élvezem a reggeli bónuszműsort.
Elmosolyodok jókívánságain, hiszen most először én magam is hasonlóképpen érzem a reménysugárt az állapotommal kapcsolatban.
- Jól megy neked ez a szurkolólány szöveg, mondták már? - cukkolom azért csak úgy hozzám méltóan, de azért egy köszönömmel is megspékelem szövegemet nehogy taplónak címkézzen.
Kifejtem felé gyanakvásomat és ahogyan lassan haladunk a beszélgetésbe úgy derül ki, hogy mindvégig ott lapult valami a háttérben. Mégpedig az az esküvő.
- Az esküvő, hát persze. - a plafont kémlelve sóhajtok egyet, hisz tökre nem vagyok oda az ilyen eseményekért. Totó viszont úgy néz rám, hogy nem tudok egyértelmű nemet mondani. Még nem.
- Mégis miféle hasznom lesz abból, hogy elkísérlek? - érdeklődve mosolyodok el, hátha rátérünk valami olyasmire, amivel meggyőzhet. - Ilyen könnyen nem fogom beadni a derekamat, szóval hajrá Ariel, hallgatlak. - ellépek tőle és miközben a pultnak támaszkodok őt figyelem.




mind álarcot viselünk
Preston Hughes
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 27c939784dd0f160deae3d90ed0e7274bf54701f
Brodie & Torrie • Good Morning 939a4158d01a0653cd0b2728acf2553ee7335b8b
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
every love story always end in tragedy
if you wait long enough
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 8ac597ba553a7ab25136f8bd8078a14d4bb429f5
★ idézet ★ :
the lesson of history
is that no one learns.
★ foglalkozás ★ :
ügyvédjelölt
★ play by ★ :
→ oliver stark
★ hozzászólások száma ★ :
69
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptyKedd Jan. 26 2021, 17:22
Brodie & Torrie • Good Morning, Good Morning
"We've talked the whole night through"
- Divatbemutatót, mi? Aha. Esetleg moziba ne vigyelek? Gondolom, elviselnéd, ha még itt riszálnék is neked a reggeli terülj-terülj asztalkám mellé, nem igaz? - forgatom a szemem, de csak ugratom, most épp nem a fene nagy feminista beszél belőlem. - Egyébként nem áll annyira távol tőlem. Mármint nem a riszálás - nevetem el magam. - Csak a modellkedésre értettem. És nem is a kifutón, csak a kamera mögött. A magazinnál, ahol dolgozom, a divatfotózásoknál szoktam néha beugrani. Ééés ezzel lehet, hogy tovább növelem az üres fejű liba benyomását, de sebaj, legalább jól megfizetik. A gyakornoki állásom mellett bármilyen kiegészítés jól szokott jönni. Valamiből finanszírozni is kell a kávéfogyasztásomat, meg azt a rengeteg kaját, amit heti két-háromszor házhoz rendelek. - Vonok vállat széles mosollyal, és végszóra bele is kóstolok a kávémba, mert amúgy pont nem izgat, amikor mondjuk az évfolyamtársaim ugratnak ezek a munkák miatt. A bátyámnak lehet, hogy általában nem így tűnik, de többnyire igyekszem mindent megtenni azért, hogy ne tőle, és főképp ne anyánktól vagy a nagynénémtől függjek. A hőn vágyott önállóság néha nagy küzdelem, ugyebár...

- Öhm, még nem mondták - mosolyodok el. Örülök, ha ér is valamit, amit hablatyolok, mert tényleg drukkolok neki. De aztán az ajkam íve, és a szemeimben a fény huncuttá válik egy emlék felidéződésével. - Pedig voltam szurkolólány a középiskolában. Igaz, nem sokáig, csak amíg nem találtak jobbat helyettem a csapatba. Ami nem volt nehéz. Szörnyen béna voltam, főleg ahogy így visszaidézem. - Rémes műmosollyal megrázom a magam előtt, majd széttárom a magasban a két karom, mintha pom-pom lenne nálam, és a művelet végére egy páros lábú ugrás után kipucsítok, ahogy kell. Vagyis elvileg így kell, de akkor sem ment igazán, kétlem, hogy bármit javultam volna az elmúlt nagyjából tíz évben. Szerintem örülhettem, hogy az a pár hónap alatt végül semmim sem tört el.

Az esküvő témát csak óvatosan merem felhozni, mert félek, hogy Brodie sikítva menekül a másik irányba, ha bármit erőltetek, vagy csak valami olyat mondok, amit nem akar hallani. Egyelőre eléggé bízom benne, hogy meg fogom tudni győzni őt.

- Hasznod? Ööh.... ja persze, hasznod.. Öm... Nos hát, mit szólnál ahhoz: ha ezt megteszed, én is jövök neked egy szívességgel? Kérhetsz akármit. Normális keretek között, nyilván. Talán egyszer neked is szükséged lesz egy kamubarátnőre... vagy másra(?) - hangzik a tűnődő, félig kijelentő, félig kérdő ajánlat a számból. - Sosem tudhatod. De nem akarok rád túl nagy nyomást gyakorolni, csak gondold meg, oké? Hmm... legrosszabb esetben én sem megyek sehová, és gond letudva – vigyorodom el. Valószínűleg az volna a legjobb opció. Bárcsak megtehetném!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptyKedd Feb. 02 2021, 10:13

torrie&brodie
"My mind keeps saying,
"Run as fast as you can."

- troublemaker

Ha valamiben vállalhatatlanul rossz voltam az az emberek kiismerése. Állandó jelleggel félreértelmeztem még a mindent is, ezért is vergődök most kétségek között Totó szándékait illetően. Szerettem mindig is a meglepetéseket, de ha valaki túlságosan is kedveskedett minden ok nélkül, az a személy biztos, hogy akart valamit. Volt egy embereket falmászásra késztető személyiségem, így az okozott inkább meglepetést, ha valaki nem egyből ketrecharcra invitált a beszédével, hanem cirógatta az én zavaros vizekre tévedt lelkemet. Gyerekként imádtam a szülinapi partikat. Emlékszem még kis pelenkás bajkeverő koromban miképp sikoltoztam végig örömömben az ilyen programokat, hogy még az utca végén is azt beszélték: ennek a gyereknek nincs ki a négy kereke. Aztán jött anyám a megrovó pillantással, ami akkor sem volt tiszta, hogy az alap arckifejezéseinek egyike vagy éppen szavak nélkül kívánja kontrollálni a viselkedésemet, így csak jó gyerek módjára megvonogattam a vállamat, majd ott folytattam tovább, ahol korábban abbahagytam. Aztán mikor már hallottam az eltéveszthetetlen hangot anyám szájából meg a Brodie fiam az anyád mindenségit ne szökj ki a kapun szöveggel – na ott minden világossá vált. Anyám tényleg üzenni akart én meg figyelmen kívül hagytam a jeleket. Most Totóval ugyanez a helyzet. Én sem vagyok hülye, hogy ne ugrálnék képletesen is örömömben ha valaki kajával kedveskedik nekem, de serényen az emlékeim között kutatva sem találom meg azt a szitut amivel kiérdemeltem volna ezt.
- Mit szólsz ahhoz, ha csak így gyorsba összeraknánk ezt a programfüzetet? Kajálunk, aztán megnézünk egy jó filmet, majd grátiszként jöhet a divatbemutató is akár. - vetem fel ötleteimet, amíg ő gyors képekként váltogatva adja elő nekem a rejtett képességeit. Először risza, majd mégsem risza, de modellkedés? Mi lenne Cutler, ha még egy fánkot tömnél a szádba és inkább nem gondolkoznál? Bár az előbbi képek után lehet az egész tálca sem lesz elég nekem.
- Úgy mondod mintha ez akkora katasztrofális bűn lenne. - mosollyal jutalmazom meg, mert meg se fordult a fejemben az ő feltételezése. Ariel, aki a habverővel akart volna agyonütni az első este üresfejű cicababa lenne? Olyan nincs!
Harapok egyet a kezemben lévő fánkból mikor felhozza a pom-pom lány múltját. És miközben a kis Brodiek őrült módon szaladgálnak a fejemben és lélekszakadva próbálják megszerezni a rövid szoknyákról elszabadult képeket, én csak eszek és hümmögök is mellé, hogy ezzel fejezzem ki neki: még mindig figyelek. Erősen koncentrálva, édességtúltengéssel, de tényleg igyekszek. Azonban határozottan nem segít a múltjának szemléltetése.
- Ne kamuzz már, született tehetség vagy. - vaktában tapogatok a pult után, hogy valamibe megtámaszkodhassak, majd zavartan megdörzsölöm a tarkómat is mellé, amikor végre valahára meglelem. - Ha egyszer a tűzoltóság beújít egy szurkolólány csapatot számíthatsz rá, hogy szólok pár szót az érdekedben. - kacsintok rá, mint egy cinkostárs ebben a képletben. Mert persze, más se hiányzik még nekem.
Gyorsan kiugrik a nyuszi abból a bizonyos kalapból és kiderül miért is ez az egész felhajtás. Persze a szívemen érzem, hogy millió darabkákra törik éppen össze, amiért nem a két szép szemem vette őt rá erre, de hát valahol meg is értem. Én is aljas módszerekhez szoktam folyamodni, ha valamire nem publikusan szükségem lenne.
- Ühüm..igaz. Bármi megtörténhet és akkor tényleg jól jöhetsz. - hümmögök egyet mintha elgondolkoznék a lehetőségeimen, habár abban is biztos vagyok, hogy én sem kényszerítenék rá olyat, amit ő nem akarna megtenni.
- Tudsz egyáltalán táncolni? - a kezemet nyújtom az irányába, mintha én lennék maga Patrick Swayze és jobb esetben tudnám is, hogy jelenleg miről beszélek.




mind álarcot viselünk
Preston Hughes
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 27c939784dd0f160deae3d90ed0e7274bf54701f
Brodie & Torrie • Good Morning 939a4158d01a0653cd0b2728acf2553ee7335b8b
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
every love story always end in tragedy
if you wait long enough
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 8ac597ba553a7ab25136f8bd8078a14d4bb429f5
★ idézet ★ :
the lesson of history
is that no one learns.
★ foglalkozás ★ :
ügyvédjelölt
★ play by ★ :
→ oliver stark
★ hozzászólások száma ★ :
69
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptyVas. Márc. 21 2021, 19:34
Brodie & Torrie • Good Morning, Good Morning
"We've talked the whole night through"
Először felvonom a szemöldököm, aztán lassan, látványosan összehúzom a szemeimet, színpadiasan szúrós pillantásokat lövellve a srác felé. Mint aki nem tudja eldönteni, mit is gondoljon, mi is lesz ennek az egésznek a vége.
- Azzal azért tisztában vagy ugye, hogy most praktikusan randira hívtál? - Az asztalra támaszkodva közelebb hajolok, majd elvigyorodom. - És mivel velem fizettetnéd ki az egészet, nem adnék rá magas pontszámot - ingatom a fejemet lesajnálóan. - Szerintem ezt még gyakorold. Mármint nem rajtam. Vagyis... inkább talán a tükör előtt mondjuk... Nem árthat. - Vonok vállat, és elnevetem magam. Vacsora, film meg öltözős-vetkőzős dolgok? Összességében annyira nem is hangzik rosszul, csak hát mégis... ezt azért alaposabban végig kéne gondolnia.

- Mármint a modellkedés? Hát... alapvetően nyilván nem bűn. De a főiskolán egyesek, hogy is mondjam? Túl könnyű pénzkeresési lehetőségnek tartják, amihez sok ész nem kell... Gondolom mert még sosem próbáltak órákig pózban maradni egy unalmas vászon előtt - forgatom a szemeimet, és sóhajtok. De amúgy van is benne némi igazság. Jobban fizet és kevésbé macerás, mint a gyakornoki állásom, vagy mondjuk a felszolgálás vagy egy pultós meló, amiket ugyebár már szintén próbáltam. Ha igazán őszinte akarok lenni, leginkább azért gondolom úgy, hogy ez nem eléggé illendő munka, mert tudom, hogy anyám is úgy gondolná. Éppen ezért soha még csak nem is említettem neki ezt a mellékkeresési lehetőséget. Mint ahogy az elmúlt években már sok minden mást sem. Cseppet sem hiányoznak a szemrehányásai.

- Tehetség ide vagy oda, a tűzoltóknak bármikor szívesen szurkolok. Sosem volna szívem ezt megtagadni tőletek - bólogatok átéléssel. Végül is ő tudja, ha ő és a társai beérnék a szerény tudásommal... Legalább a lelkesedésem kárpótolhatja őket. De nem szeretném idejekorán letörni Brodie örömét azzal, hogy hozzáteszem: a szurkolólány-ruhát azért jobb, ha elfelejti. Szerintem már amúgy is régen kinőttem. Főleg ha abból indulunk ki, hogy már eleve kicsire szabják őket.

- Akkor ez most igent jelent? - teszem csípőre a kezem értetlenül. Mond is valamit, meg nem is. A szívesség jól jöhet, de azért mégsem hallok egyértelmű választ. És most mégis mit akar ezzel a táncolással? Mindenesetre megfogom a kezét, megadva ezzel a lehetőséget, hogy közelebb vonjon magához. - A magabiztosságodból ítélve, te tudsz – mosolyodom el. - A jobbra-balra lötyögés talán még nekem is megy... meg talán még egy-két lépés... De nem kellene zene is ehhez? - Az utóbbi kérdést már csak suttogom, játékos módon azt sugallva ezzel, hogy nem szeretném megtörni ezt az édesnek ígérkező hangulatot.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptySzomb. Márc. 27 2021, 12:56

torrie&brodie
"My mind keeps saying,
"Run as fast as you can."

- troublemaker

Mondjam azt, hogy nem vagyok megzavarodva a hirtelen jövő szívdobogtató gesztustól, ami Totó arckifejezését látva az arcomra is kiütközhetett? Forgatókönyvet kellett volna írnom a mai napra, mert úgy tűnik a szavaim kétértelműségbe torkollnak és csak még inkább összezavarják a lakótársamat. Vajon hol van a a pont, amikor úgy dönt kipenderít az ablakon? Nagyon reménykedtem benne, hogy nem itt és most.
- Nem értem miért mondod ezt. Ez csak egy ártalmatlan menetrend volt két lakótárs számára. Túlkomplikálod. - mosolygok rá a fejemet csóválva.
- Egyébként meg ilyen fickónak tűnök neked aki az lesz, amit mondok alapon úgy hívna randira mint egy barlangjából kiszabadult ősember? - vonom fel szemöldökömet elgondolkozóan, majd a fejemet csóválva rámosolygok. - A francba! Az ágyékkötőm meg a szobában maradt. Pedig mennyivel hatásosabb lett volna az összkép, ha már így lebuktam. - sóhajtok egyet lemondóan miközben elrugaszkodok a pulttól.
- Talán elláthatnál pár jó tanáccsal, ha már ennyire benne vagyunk. Végül is nem hagyhatod, hogy hibás elgondolásokat gyakoroljak a tükör előtt, majd beégjek a következő alkalommal. Szóval mesélj, mit csinálhattam volna másképp? - tényleg érdekel a válasza, meg amúgy sem jön elhanyagolható más perspektívákkal gyarapodni. Másképpen nem tudjuk fejleszteni magunkat.
- Ühüm. Szóval nekik az fájt, hogy te jól érzed magadat? Véleményem szerint nem te jártál ezzel ott és akkor rosszul. - sokan szeretik feleslegesen jártatni a szájukat - sokszor én is - és jogot éreznek arra, hogy az égvilágon mindenbe beleszóljanak - ez már nem én vagyok - így néha csak félre kell őket tolni és engedni, hogy füstölögjenek magukban.
Jót mosolygok ezen a szóbeli beleegyező nyilatkozaton, ami a szurkolói előadását tartalmazza és ami mondjuk úgy, kicsit feldobná a műszakjainkat. Nem mintha unatkoznánk és ne lenne elég tennivalónk, de személy szerint a változatosság ellenségének sem mondhattam magamat. Azért jó tudni, hogy számíthatunk rá, ha erre valamikor is igényünk akad, aminek már a felvetéséért is lecsavarná a százados a fejemet.
- Mondjuk úgy inkább, hogy a meggyőzött énem töltöttsége éppen 90%-nál tart. - az apró kezét az enyémmel ejtem fogságba, de mielőtt belelendülhetnék itt a produkcióba, már nyúlok is el a telefonomért, hogy az ajánlatának hatására zenét is kapcsoljak.
- Azt nem mondtam, hogy tudok is, de ketten csak összehozunk majd valamit. - mosolygok fel rá mielőtt elmerülhetnék a telefonom képernyőjének tanulmányozásába és miután kiválasztok egyet, újra visszatérek hozzá, egyik kezemet pedig a derekára simítva húzom közelebb magamhoz.
- Jól begyakoroljuk és talán nem tapossuk el majd egymást. Én pedig nem fogom hagyni, hogy hogyan is fogalmaztál? Addig szekáljanak amíg egy üres chipses zacskó nem leszel? - még szélesebbé válik a mosolyom, miközben a zene ritmusára irányítom őt, nem elkerülve a szemkontaktust.
- És mégis milyen udvarlót kíván neked a családod? Valami elvárás, aminek meg kell feleljek? - kérdezek rá, hiszen ha hitelesen akarjuk csinálni, akkor ez sem elhanyagolható.  




mind álarcot viselünk
Preston Hughes
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 27c939784dd0f160deae3d90ed0e7274bf54701f
Brodie & Torrie • Good Morning 939a4158d01a0653cd0b2728acf2553ee7335b8b
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
every love story always end in tragedy
if you wait long enough
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 8ac597ba553a7ab25136f8bd8078a14d4bb429f5
★ idézet ★ :
the lesson of history
is that no one learns.
★ foglalkozás ★ :
ügyvédjelölt
★ play by ★ :
→ oliver stark
★ hozzászólások száma ★ :
69
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptyCsüt. Ápr. 15 2021, 17:40
Brodie & Torrie • Good Morning, Good Morning
"We've talked the whole night through"
- Ooooké, bocsánat, igazad van – hajolok meg előtte, illetve a szavai előtt képletesen és ténylegesen is. - A túlkomplikálás a specialitásom. Ösztönösen jön. Szerintem lesz még alkalmad megtapasztalni - közlöm egy bájos mosollyal. Ahh, néha elfelejtem, hogy nem lehet az ég világon mindenki szerelmes belém. Hogy valójában zéró udvarlóm van, de kit áltatok? Valószínűleg egyébként sem lennék elég felnőtt egy kapcsolathoz. Ami amúgy tuti rá is van írva a homlokomra valamilyen varázstintával, amit csak én nem láthatok. Figyelmeztetésképpen a naiv emberiség számára, mint egy stop tábla.

- Háááát.... - próbálom látványosan bemérni, és bekategorizálni Brodiet az említett stílusú emberek közé. - Na jó, a viccet félretéve... most nagyon komolyan és őszintén... ismerd el: tényleg akad benned némi ősemberes hajlam... - méregetem szúrós szemmel. Meglehet, hogy nem a csajozás terén, mert arról vele kapcsolatban valójában nem sokat tudok egyelőre, de hát, az ég szerelmére, a pasi égő házakba rohan be napi szinten, “hivatás” címszó alatt! Tesztoszteronban kétlem, hogy hiányt szenvedne. De ez nem hátrány. Basszus, nagyon nem!
- Tanács kell? Nem áltatlak, ehhez nem én volnék az embered! Még sosem hívtam lányt randira. De azért a kedvedért megpróbálhatok valami hasznosat mondani: Ne bonyolítsd túl! Ha már a túlkomplikálásnál tartunk, ugyebár? - öltöm ki rá a nyelvemet, játékosan visszavágva az iménti kijelentéséért. - Egy első randira elég volna EGY programot szervezni, nincs szükség egy egész napot kitöltő tervre. - Adom a tippet, és igyekszem olyan fejet vágni hozzá, mintha valami nagyon okosat mondtam volna. Csak hogy hitelesebbnek tűnjek.  

Csodát nem vártam, mégis nagy reményekkel készültem neki ennek a reggelnek. Annyira kézenfekvő megoldás lenne Brodiet vinni magammal. Senki jobb alanyt nem tudnék elképzelni, akit beáldozhatnék ennek a rémísztő családi banzájnak az oltárán. Szóval bedobom magam teljesen, minden épkézláb ötletemmel, hogy befűzzem. A filmekben ez olyan egyszerűen megy. Csak hát én egyértelműen nem vagyok sem Sandra Bullock, sem Jennifer Aniston, de még Julia Roberts sem. Szívás! Azért a 90%-os töltöttség már elég reménykeltően hangzik. Csupán egy pillanatra hoz zavarba, amikor próbára akarja tenni a tánctudásomat, de aztán eldöntöm, hogy ez igazából lehet jó móka is. Meg nem is árt egy kis gyakorlás az éles bevetés előtt. Ám amikor a kezemet fogva közelebb húz, magához von, a szívem kihagy egy pillanatra, és olyan hatással van rám, amit egyáltalán nem kalkuláltam bele ebbe a cselszövésbe. Basszus, ez a srác eddig is ilyen magas volt? És azok a szemek eddig is ilyen kékek voltak? Arra viszont már próbálok inkább nem is figyelni, hogy milyen érzés, amikor a tenyeremet megtámasztom a mellkasán, míg ő zenét választ nekünk a telefonjáról. Khm... Kicsit úgy tűnik innen nézve, mintha belesétáltam volna a saját csapdámba. Aucs! Na jó, össze kell kapnom magam, és kirázni a fejemből ezeket a hülyeségeket! Mégis csak Jessica bátyja.

- Tényleg mondtam ilyet? Találó igazából - vonok vállat, mert nem emlékszem a chipses hasonlatra, de tényleg telitalálat. Aztán elgondolkodom a kérdésén.
- Apám tengerészgyalogos volt, ahogy később a bátyám is, majd nyomozó lett. Szerintem ennél nem is adnának alább, minimum egy katonát, rendőrt vagy... tűzoltót várnak... Szóval, azt gondolom, jó esélyekkel indulsz ahhoz, hogy a családom kedveljen. Elég volna magadat adnod. Ó, apropó, család! - kapok hirtelen észbe. - Van itt még valami, amit meg akartam kérdezni: a kuzinom, Finn, átmenetileg új helyet keres, ahol meghúzhatná magát. Mit szólnál, ha beköltözne az emeleti szabad szobába? Lakbért is fizetne, azzal biztos nem lesz gond. Jessicával már beszéltem is róla, de természetesen csak akkor jönne, ha te is beleegyezel... - Hely szerintem bőven van itt elég, nem hiszem, hogy ez problémát jelentene. Csak már alapból is picit kínos a szitu, mert mindkettőnknek meglepetés volt a másik jelenléte. Ha jól sejtem, Jess ezért is bólintott rá ilyen könnyen Finn befogadására, mert kicsit bűntudata van a mostohatesója váratlan felbukkanása miatt. Pedig igazából szerintem nincs ezzel gond. Ahh, főleg, ha általa még kamupasit is találtam magamnak az esküvőre.

- Basszus! Te mekkora kamugép vagy! - jelentem ki hirtelen megjátszott felháborodással. - Még hogy nem tudsz táncolni! - ingatom a fejem. De valójában ez a művi megbotránkozás arra szolgál, hogy segítsen elterelni a figyelmemet arról, milyen könnyen bele tudtam kényelmesedni a karjaiba az andalgós ringatózás közben.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptyKedd Ápr. 20 2021, 13:50

torrie&brodie
"My mind keeps saying,
"Run as fast as you can."

- troublemaker

Torrie egy rendkívül rendes, nem mellesleg gyönyörű lány, akivel még egy randi gondolata sem tűnik kiakasztónak vagy elképzelhetetlennek. És bár elszórakozunk ennek lehetőségével, jól tudom, hogy ő annál sokkal értelmesebb minthogy bármikor is igent mondjon egy magamfajtának. Egyébként is mennyire sunyi dolog lenne ráhajtani azok után, hogy enyhén fenyegetően, de végül kedvesen befogadott. Mondhatta volna, hogy keressek magamnak egy motelszobát vagy egy sötét sikátort, mégsem tette. Én meg ha lehet nem élnék vissza a belém fektetett bizalmával még ha képletesen is az a bizonyos kisördög mindig ott ül a vállamon, hogy vissza nem vonható hülyeséget csináljon.
- Nálam sem ismeretlen terep, de majd csak tudjunk kontrollálni a másikat. - mosolygok rá biztatóan, de úgy válik ez a gesztus szélesebb ívűvé ahogyan az ősember énem az ő szájából is megerősítésre nyer. Ennek hatására végig is mérem magamat, majd egy hümmögés-bólogatás kettőssel fejezem ki egyetértésemet vele. Lenne még hova úriemberesedni.
- Ne bonyolítsam túl és egyszerre csak egy program. Oké, ez még talán menni fog. - fejben bőszen jegyzetelek, közben pedig tekintetem rajta állapodik meg. - Csak még egy valami! Ez egy olyan elmélet, ami tesztelhető a tanácsolóján vagy itt ez nem igazán működik? - próbálkozok azért be ennek a lehetőségével. Egy kis plusz bizalom erősítő mielőtt élesben is kipróbálásra kerülnének a tanácsai. És talán most érkezett el az a pont, ahol már nem ártana fedezékbe húzódnom.
Ez az esküvő téma számomra eléggé idegen terepnek tűnik, de minden kezdeti tiltakozásomat azon nyomban elfojtották azok az ellenérvek, amik Torrie mellett szóltak. Belegondolva szórakoztató lesz kiadni magamat valaki pasijának anélkül, hogy az este a már korábban megszokott menetében végződne. Milyen határokat feszegethetek egyáltalán? Legyek túl közel vagy semmi itt-ott eltévedő kéz, amit később Ariel eltörhetne? Annyi kérdés merül fel bennem egyszerre, de sosem voltam az a típus, aki túlságosan rágörcsölt volna a dolgokra. Torrie mellett ez egyszerű és elviselhető lehetőségnek tűnik. Ő képes arra, hogy elengedje magát és kétlem, hogy ne tudnánk kezelni majd azt, ami ott vár majd ránk.
Egy táncra invitálom őt a ház egy szabadabbnak ígérkező területén, ahol nem borítunk széket-kanapét vagy egyéb más berendezést, de úgy tűnik a kezdeti és gyorsan áthidalt zavar után mindketten valahogy jól elboldogulunk az ide-oda lépésekkel.
- Valóban mondtál. - erősítem meg ebben, de aztán úgy döntök körbejárom inkább az esküvő témát, mielőtt a kezem tenné ugyanezt rajta. A zene igazából teljesen háttérbe szorul ahogyan őt hallgatom és füttyentek is egyet.
- Ejha, elég magasra lett téve az a mérce. - mosolygok le rá. - Az eddigi pasijaid hogy élték túl ezt a mezőnyt? - kérdezek rá és nem, nem az exeiről akarom őt faggatni, még ha a kérdés valahol burkoltan azt is tartalmazza. Az nem éppen rám tartozna, csak a kíváncsi természetem beintett egyet, hogy ő ezt azért nem így gondolja. Azt viszont jó tudni, hogy elég csak magamat adnom és rendben leszünk.
- Ami pedig Finnt illeti, részemről nem látom semmi akadályát, hogy egy plusz fővel gyarapodjunk. Hozzászoktam a nagyobb társasághoz. - adom beleegyezésemet teljesen őszintén. Ha fele annyira jófej, mint Torrie, akkor sok probléma nem lehet belőle.
- Kamugép? - kérdezek vissza először meglepve majd el is nevetem magamat mellé. - A jobbra-balra andalgással még nincsen gondom, de ha rögtönzött táncversenyt rendeznek az esküvőn, ott tuti elvérzünk majd. - figyelmeztetem őt ezzel kapcsolatban, hogy számomra is megvan az a limit, ahonnan nincs tovább. Kifújt. Brodie kikapcsolt. - Amíg nem lépünk egymás lábára addig jók vagyunk, ha pedig mégis bekövetkezik, az legyen a közös titkunk. Ha egyikünk esik, a másik is utána csak szolidaritásból, aztán majd azt mondjuk, hogy a koreográfiánk része. A mi végjátékunk. - ontom magamból tovább a hülyeséget meg az egyetlen tervemet is az esküvőt illetően.
A zene lassan a végéhez ér, de én továbbra sem engedem őt, hiszen nem sokat kell várni egy másik elindulására.
- Veled megyek, Torrie. - egyezek bele végül, amit eddig még nyíltan nem tettem meg. - Viszont valamelyik szabadnapodon-délutánodon-hétvégéden, éppen amikor a munkád nem foglal le, el kell jönnöd velem valami elegánsabb szerelést venni. - hozakodok fel az egyetlen feltételemmel.




mind álarcot viselünk
Preston Hughes
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 27c939784dd0f160deae3d90ed0e7274bf54701f
Brodie & Torrie • Good Morning 939a4158d01a0653cd0b2728acf2553ee7335b8b
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
every love story always end in tragedy
if you wait long enough
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 8ac597ba553a7ab25136f8bd8078a14d4bb429f5
★ idézet ★ :
the lesson of history
is that no one learns.
★ foglalkozás ★ :
ügyvédjelölt
★ play by ★ :
→ oliver stark
★ hozzászólások száma ★ :
69
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptySzer. Jún. 16 2021, 21:48
Brodie & Torrie • Good Morning, Good Morning
"We've talked the whole night through"
- Öööööhmmmm... - megvakargatom az orrom hegyét, miközben hosszan tűnődve elképzelem ezt. - Két túlkomplikálás specialista kontrollálhatja egymást...? Te ezt komolyan el is hiszed, hogy ez így működhet? – vigyorodom el. - Jaaaaaaj, Istenem! Nekünk végünk! Ez már komplikáció lesz a négyzeten! - elnevetem magam. De tényleg, mi lesz még itt, ha sokáig egy fedél alatt maradunk? És akkor még Finnt is ide akarom költöztetni? Ahh, hát unatkozni nem fogunk. Szóval annyira csak nem lesz rossz. Végül is Bronx egy extra zűrös környékéről költöztem ide, ahol a sarkon drogot árultak, a szomszédoktól se aludni, se tanulni nem lehetett, és a szomszéd utcában állítólag le is lőttek valakit nagyjából két héttel azelőtt, hogy eljöttem. Ezekre néha talán nem árt emlékeztetni magamat, mert ha így nézzük, hatalmas a fejlődés. Egyébként is káosszal működöm, az az üzemanyag, ami működtet. A kávé mellett, természetesen.

Brodie azért irtó ravasz. Jól értem, hogy most úgy akar elhívni randira, hogy az közben ne hangozzon randinak, miután tőlem kért tanácsot egy jó tervhez?
- Agyafúrt, nagyon agyafúrt gondolat... - bólogatok elismerően. Nem mintha annyira ellenemre volna az ötlet. - Hmm... Na jó, leszek a tesztalanyod. - De most akkor valójában mire is mondtam igent? Végül is mindegy, ártani nem árthat, ha a lakáson kívül is csinálunk valami programot, nem igaz? Mármint a lagzit kivéve, amire már eleve el akartam csalni. Csak most akkor igazából totál összezavarodtam, hogy oda megyünk-e egyáltalán, vagy sem, és hogy a kamu pasim lesz-e, vagy ténylegesen is randizunk, vagy csak eljátszuk, próbaképpen, hogy randizunk? Szinte már izgalmas, ahogy így összezavarta a fejemet.

- Eddigi pasijaim? - mosollyal kezdem a visszakérdezést, ami a végére kicsit lekonyul. Leginkább attól, ahogy eszembe jut a középiskolai exem. Az egy szomorúan végződő történet, de közel sem azért, mert a családtagjaim katonák voltak. De ebbe inkább ne is menjünk bele. A kelleténél, azt hiszem, kicsivel tovább tűnődöm azon, hogyan is válaszoljak erre a kérdésre. Nehéz úgy fogalmaznom, hogy ne ijesszem el Brodiet attól, hogy velem tartson. Leginkább anyám miatt. - Olyanok nem igazán voltak. Legalábbis semmi komoly. A gimi óta nem is vittem haza senkit... Öhm... hogy őszinte legyek, anyámmal kicsit... bonyolult a kapcsolatom, és jobb nekünk, hogy ekkora távolság választ el bennünket, így kisebb az esélye a konfrontálódásnak - vonok vállat. - De szerintem téged kedvelni fog. - Pont azért, amit mondtam is, mert apám és a bátyám után, akik a seregben szolgáltak, biztos vagyok benne, hogy tőlem is egy olyan férfit várna társként, aki a hazáját szolgálja, így vagy úgy. Akár tűzoltőként. Meg hát Brodie tényleg jófej, rendes srác. - A bátyám jelenleg beépített rendőrként dolgozik, több hónapja nem láttam, szerintem ő nem lesz ott az esküvőn. Apám pedig kislány koromban elhunyt. Úgyhogy tényleg csak anyámat kell meggyőzni - jegyzem meg végül halvány mosollyal.

Örülök, hogy Finn beköltözésére ilyen könnyen rábólint. Majdnem mintha örülne is a harmadik félnek. Brodie tök jófej, de ha azt hiszi, hogy ezzel férfiuralom lesz a házban, és legénylakássá változunk... attól tartok, éri még meglepetés. Haha!
- Oké, köszi. Akkor később meg is írom neki a jó hírt! - pillantok azért hálásan a lakótársra.

Felnevetek, amikor konkrét haditervet sző az esküvőn aktuális tánc köré. - Menő lesz. - Ez egészen úgy hangzik, hogy el fog kísérni, és a tekintetem is egyre reménytelibbé válik, ahogy hallgatom őt. Majd végül szavakban is kifejezi, hogy beadja a derekát, és velem tart. A zene közben elcsendesedik, ő pedig ennek ellenére továbbra is a karjában tart, ami túlzottan fel sem tűnik, annyira kényelmes így. Aztán a következő pillanatban örömömben átölelem a nyakát.
- Oké, oké! Elegánsan felöltöztetlek majd! - szorítom magamhoz erősen. - Köszi. Tényleg. Életmentő vagy... Mármint - elnevetem magam. - Végül is ez a munkád, tudom. - Azért néhány pillanat alatt csak leesik, hogy el kellene már engednem. Kicsit hátrébb is húzódom, zavartan egy tincset a fülem mögé is igazítva.  

- Khmm... Bár egy időre kispadra tettek, azért szép, hogy nem hanyagoltad el a rendszeres testedzést. - Nem tudom megállni, kibukik belőlem a meggondolatlan megjegyzést, mert hát, basszus! Nekem még tuti nem volt szerencsém ilyen kidolgozott pasit tapogatni. - Nekem ez nem igazán megy. Az edzőterem konkrétan kész aknamezőnek tűnik - jelentem ki, és az arcomra téylegesen kiül az elborzadás. - Amúgy én ma is ráérek. Tudod, a szmoking vásárláshoz. Most jut eszembe, hogy magamnak is kellene vennem valami megfelelő ruhát - ráncolom a homlokom a gondolatra.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptyPént. Júl. 23 2021, 22:06

torrie&brodie
"My mind keeps saying,
"Run as fast as you can."

- troublemaker

Hümmögök egyet, hogy átértékeljem magamba a szavait és szinte már gondolkozni kezdek ezen az egyelőre megoldhatatlannak ható elméleten, ami minket szimbolizál.
- Gondolod itt működhetne valami olyasmi, hogy a két egyforma a hasonlóság miatt kisütik egymást a találkozás hevében és megszűnik a problémájuk? - így hangosan kimondva ez eléggé furán hangzik, de remélem azért átjön neki mire is gondoltam ezzel. Mármint én érzékelek némi logikát és jószándékú segítséget a háttérben. - Ne Torrie, ne írd le ennyire előre. Még működhet. Jó lesz ez. - adom hozzá gyorsan és félig bizakodóan. Bár igazából eltudom képzelni, hogy jól fogunk szórakozni, még ha egy idő után Torrie apró kezei a nyakam köré fonódnak majd, hogy kifejezze az általam érzett őrületet. Mondja meg valaki, miért is nem gondoltam még arra, hogy együtt lakjak valakivel még ha átmenetileg is? Az elmúlt tíz percben legalább 10 teória vert éket gondolataimban hogyan is végződhetne ez és mindegyik a maga nemében elég szórakoztatónak hat.
Miután sikerül végigkövetnem Totó gondolatmenetét, ami szinte neonként villogó tintával írja át arckifejezését, azután jövök csak rá, hogy mit is műveltem épp. A francba.
- Szuper. - vágom rá egyből elmosolyodva. - Ha jobban belegondolsz ez egy kedvező szitu is lehet. Mármint te megtanítasz hogyan ne szúrjam el az esélyeimet, közbe pedig szervezünk jó pár programot is mellé. Aztán ha fordítva szükséged lenne rám, én is itt leszek, mint hű szárnysegéd. - teszem hozzá, de nem akarom őt ezzel sarokba szorítani, mert jelen pillanatban eléggé úgy tűnhet akarata ellenére rángattam bele őt egy randiba ami egyáltalán nem állt szándékomban. - Komolyra fordítva a szót, tényleg néha kimozdulhatunk valamerre, ha te is benne vagy. Mindenféle elvárások vagy túlkomplikálás nélkül, mert őszintén jó lenne rólad többet megtudni, hogy ne csak az a kép maradjon meg bennem, miképp konyhai eszközös harcos vagy és csapnivaló a baráti köröd megválasztása. - húzom az agyát szórakozva a közös ismeretségen, ami csak és kizárólag Jessicat illeti. - És a társaság is jól esne, mert sok mindenkit nem ismerek itt. - vallom be terveim legfőbb mozgatórugóját. Nem tudom mennyi ideig maradok még a nyakán, de nem akarom, hogy csak úgy idegenekként létezzünk egymás mellett valami kínos buborékban, ahol a másik nem több, mint egy nagy kérdőjel. Torrie aranyos csaj és nem kell ahhoz a hátsószándéknak vezérelnie, hogy jobban meg akarjam ismerni őt.
Érzékelhető, hogy jól megfontolja az exeivel kapcsolatos választ, de mint a folytatásban kiderül, nem azért mert olyan hosszú listával rendelkezik, amit lehetetlen lenne nyomon követni. Egy olyan mindent értek-féle aha hagyja el az ajkaimat, miközben a jövőbeli tervek miatt valamiféle félelem lesz rajtam úrrá. Mármint értem hogy megjátsszuk ezt az egészet, de a megfelelési kényszerem úgy tűnik még nem kapta meg az ezzel kapcsolatos memót.
- Azon leszek, hogy jó benyomást keltsek. - ígérem és ehhez tartani is fogom magamat. Egy esküvő az egész és láthatóan Torrienak nagyon is szüksége van erre. De akkor miért is vagyok én most ideges emiatt? És ha már témánál vagyunk, abban az esetben úgy döntök kimondom azt, amit már egy ideje eldöntöttem magamba az esküvőt illetően: mégpedig hogy vele tartok. Az ölelésben megérkező reakciója pedig nem kis mosoly nyomát hagyja az arcomon. Főleg hogy közben még a gondolatait is kifejti, amik nem kevésbé szórakoztatóak.
- Szerintem csak akkor köszönd meg ha már túl vagyunk rajta. - ajánlatommal együtt nézek le rá, de azért remélem tudja, hogy nem esik nehezemre meglépni ezt vele. Ahogyan úgy tűnik azt sem, hogy egy újabb lakótársat fogadjunk közénk, akiről aligha tudok bármit is, de bízom annyira Totóban, hogy ne okozzon ez majd problémát.
Valahogy ő sem akar elengedni és én sem őt, mégis a józan ész győz meg Torrie megjegyzése, aminek hatására elröhögöm magamat.
- Naponta háromszori müzlis doboz emelgetés csodákra képes. - vonok vállat úgy mintha semmiség lenne mindez, de még mindig arcvonásait fürkészem közben. - És mi a helyzet a saját magadnak kialakított edzéssel? - kérdezek rá, mert persze, az edzőteremmel járó bőségzavar rémisztő tud lenni. Aztán ha még kifogsz mellé pár barmot...
- Reméltem, hogy ezt mondod, mert korábban bátorkodtam keresni pár szalont és némelyiknél női és férfi szekcióval is rendelkeznek, szóval két legyet üthetnénk egy csapásra vagy hogy is szokták mondani. - kapom a kezembe a telefont és keresem ki a könyvjelzőzött címeket, mely után Totó kezébe adom át a készüléket. - Magamra kapok valamit. Addig nézd meg melyik lenne a legjobb. Én nem ismerem egyiket sem, de hátha te hallottál valamit. - hátrálni kezdek a szobám felé, hogy ne pazaroljak több időt el abból, amink maradt.
- Áh, említettem hogy jártam bent a napokban a 49-eseknél? Valószínű nem, de a lényeg, hogy úgy tűnik akadna számomra egy feladat, amit könnyített műszakban tudnék végezni náluk. - osztom meg vele, miközben a szobából kisétálás közben csatolom be a nadrágom övét. - Ha minden igaz, holnap esedékes, hogy visszaszóljanak. - a telefonomat a zsebembe mélyesztem és még visszaugrok a pénztárcámért is a szobába meg azért, hogy még egyszer ellenőrizzem nehogy lemaradjon valami.




mind álarcot viselünk
Preston Hughes
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 27c939784dd0f160deae3d90ed0e7274bf54701f
Brodie & Torrie • Good Morning 939a4158d01a0653cd0b2728acf2553ee7335b8b
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
every love story always end in tragedy
if you wait long enough
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 8ac597ba553a7ab25136f8bd8078a14d4bb429f5
★ idézet ★ :
the lesson of history
is that no one learns.
★ foglalkozás ★ :
ügyvédjelölt
★ play by ★ :
→ oliver stark
★ hozzászólások száma ★ :
69
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptySzer. Aug. 11 2021, 17:58
Brodie & Torrie • Good Morning, Good Morning
"We've talked the whole night through"
- Én már totál azt gondoltam, úgy fogod befejezni a mondatot, hogy “kisütik egymást, és megszűnik a világ”. Ketten együtt kinyírjuk az egész univerzumot. Ennyi – vonok vállat, mert ez már csak így megy. Lassan tényleg nem lepődnék meg azon sem, hogy szerény személyem fogja kiirtani az egész emberiséget, puszta véletlenségből. Amilyen szerencsétlen vagyok néha. - Működhet? - ráncolom az orrom szkeptikusan. - Majd szépen ellebegünk a semmiben kettecskén, miután elpusztítottunk mindent? - tűnődöm el félhangosan a lehetőségeinken. Azt hiszem, nekem még kicsit korán van a komoly beszédhez. Általában reggel hattól este 10-ig korán van, után meg már későn, vagy csak simán alszom.

- Nos, ha így fogalmazol... tényleg egész jól hangzik - bólintok rá felvidulva. Miért is ne? Brodie jó társaság, jófej, rendes, szórakoztató, könnyű vele lenni. Biztos jól elleszünk. Bár, ha tényleg elkezdem kioktatni a nőkkel kapcsolatban, nem tudom, azt is ilyen jól veszi-e? - De azért ne felejsd el, hogy én elég furcsa szerzet vagyok. Félig lány, félig kenguru, de űrlény felmenőm is van valószínűleg. Ilyet még egyet nem találsz ezen a földön, és nem biztos, hogy minden nőtársam egyetért az elmém bugyraiban felbukkanó minden őrült gondolattal - próbálom figyelmeztetni, hogy azért ne vegye készpénznek a randijaihoz mindazt a sületlenséget, amit majd én összehordok neki. Kellemetlen lenne így elszúrni az életét.

- Na jó, bocsi, tényleg kicsit korán van még nekem a civilizált viselkedéshez és társalgáshoz. Általában azért egy olyan jó... hmm... jó tíz százalékkal komolyabb vagyok ennél, mire az első kávém végére érek. De majd megszokod – vigyorodom el. Kicsit azért sajnálom szegény srácot, hogy velem kell élnie. Ráadásul nem is önként teszi, hanem csak mert a körülmények rákényszerítik. Cudarul kitolt vele az élet.

- Komolyan gondoltam, szívesen megismernélek én is jobban, és nincs ellenemre, hogy együtt lógjunk néha. Nekem is rám férne, hogy lefoglaljam magamat valamivel a munkán és az egyetemen kívül is, mert szerintem azoktól vagyok ennyire zizi – mutatom is a mutatóujjammal a fejem mellett, hogy mennyire kattant is vagyok. Jó, persze a szerkesztőség és a suli nem az egyedüli ok, azelőtt sem voltam százas, de mostanság tényleg úgy érzem néha, hogy magamhoz képest is kezdek bedilizni. Talán Bordie és Finn között majd ez kicsit változni fog. Valamilyen irányba biztosan. Nekem is jól jön a társaság.

- Oké, figyi, én nem akarlak megijeszteni, de anyám egy kicsit... nehéz eset, és nem abban az értelemben, mint én. Szóval csak... ne gondold túl, nem kell nagyon odatenni magad, csak add önmagad, és próbáld élvezni a hétvégét - igyekszem ezúttal valóban hasznos tanácsokkal ellátni. Bár nem tartom kizártnak, hogy anya Brodieval kedves lesz, elnéző, meg minden, főleg ha már elsőre szimpatikusnak találja, meg hát ő nem a lánya. Ez nagy előny.  

Tetszik a próbatáncunk. Kicsit talán túlságosan is. Kellemes ilyen közelségben lenni a sráchoz, és nem tudom megállni megjegyzés nélkül, hogy, mondjuk úgy, meg vagyok elégedve a fizikai erőnlétével.
- Müzlis dobozok? Na ne viccelj már! Ha azon múlna, már testépítő világbajnok lennék - nézek rá lesajnálóan. Aztán viszont olyat mond, amire naaaaaagyon nem számítottam. - Hogy mi? Ez komoly? Te már kerestél szalonokat? ÚÚúhh, csak az agyamat húztad, hogy nem mondtál már napokkal ezelőtt igent, ugye? Csak arra vártál, hogy megpróbáljak bevágódni ezekkel a fánkokkal meg kávéval előbb, nem igaz? - játszom a sértődöttet az asztalon általam felhalmozott finomságok felé lendítve a karom. De aztán átveszem tőle a telefonját, és megnézegetem, miket talált. Brodie közben elindulni átöltözni, illetve felöltözni, én meg zavartalanul nyomulok utána. A szobájába nem lépek be, csak a küszöbig kísérem, aztán megtámasztom a vállam az ajtófélfába, és őt hallgatva nézelődök tovább a lehetőségek között.
- Ha hiszed, ha nem, én sem járok túl sokat szalonokba. Kivéve amikor Rachelt kísérem, vagy neki kell elhoznom valamit, de azok a helyek kicsit... túl drágák nekem – ingatom a fejemet, még mindig nem véve le a szememet a telefon képernyőjéről.  

- A 49-eseknél? Ó, ez jól hangzik. De várj, akkor ez azt jelenti, hogy végleg a városban maradsz? - kérdezek rá reménykedve, egyértelműen kihallatszik hangomból a lelkesedés. Az érkezésekor azt mondta, csak rövid ideig marad, egy kezelés miatt, már ha az egyáltalán beválik. De ha már állandó munkát keres, akkor hosszabb időre tervez. Én örülnék ennek, már kezdtem megszokni, hogy itt van.
- Hmm... Az a körzet Queensben van, ugye? Jaj, azt hiszem, ott mentőzik az a jófej csajszi, akivel egy nagyobb tűzeset után csináltam egy interjút egyszer az egyetemi lapnak. Valami Ryleigh vagy Remi... vagy valami hasonló neve van... - próbálom felidézni, de most sajnos nem sikerül. Pedig Brodie vele biztos jól ki fog jönni, ha ez összejön, és felveszik oda.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptyVas. Szept. 26 2021, 22:14

torrie&brodie
"My mind keeps saying,
"Run as fast as you can."

- troublemaker

Ha a reggelekről van szó, akkor énemnek két változata van. Az egyik olyan, akihez nem érdemes még hozzászólni sem, a másik meg addig pofázik, amíg legszívesebben képen törölnéd őt, hogy legalább addig fogja be, amíg a meglepetés ereje végigfut rajta. Ez amit most tapasztalok viszont új. Jó hangulatomban vagyok, de nem érzem életcélomnak, hogy idegronccsá idegesítsem Torriet. A reggeli kávé hatása ugyan még nem érte el végső állomását, de ez a kis meglepetés reggeli elég éberré tett ahhoz, hogy minden figyelmemet a velem szemben állóra összpontosítsam és ne a néha még érzékelhető fáradtságra. Torrie pedig állati jó szárnysegéd abban, hogy ne unatkozzak.
Széles és egyben szórakozott vigyorral jutalmazom meg őt, ahogyan az univerzum megsemmisítése kerül szóba, ahova ötletem sincsen már hogyan is keveredtünk oda. Igazából nem is nagyon számított, mert jól voltam és bármilyen téma is ugrott fejest a beszélgetésünkbe, annak hullámát szívesen lovagoltuk be.
- Bevallom ezen a verzión sem nagyon lepődnék meg. - gondolkozom el. Nem kétlem, hogy akarnak olyan emberek, akik a beszélgetéseink hallatán inkább önként rohannak megsemmisülni, minthogy még egy percig velünk elmélkedjenek a világ nagy dolgain.
Jó tudni, hogy ő sem zárkózik el az ismerkedéstől. És a fenébe is, minek címkézni bármit? Elvagyunk a másikkal, megtudunk egymásról egyet és mást, miközben kitapasztaljuk, hogy a város melyik helyiségeit tudnánk kinevezni törzshelyünknek. Ez az egész átmeneti költözéses dolog számomra elég nagy újdonság. És nem is feltétlenül az alkalmazkodással vagy az ismerkedéssel van a gond, de amikor a fizikoterápiára kell leginkább koncentrálnom, akkor valahogy a háttérbe szorul, hogy lesz ami lesz alapon új embereket gyűjtsek magam köré. Torrie ismeri a helyzetemet. Neki nem kell úton-útfélen majd elmagyaráznom, hogy éppen miért nem tudom belevetni magamat az éjszakai bulizásba vagy miegymás programba. Vele együtt élek most és ha már így alakult, hozzuk ki belőle a legjobbat.
- Amíg nem az a célod, hogy elevenen felfalj, addig jók leszünk.. - kacsintok rá, miközben a kávés poharam szélén dobolgatok. - És az sem számít, ha a női társaid eszméi nem kilenc dimenzión keresztül haladnak át, akárcsak a tiéd. Egyiket csak képes leszek majd felfogni. - nyugtatom meg efelől és még egy mosolyt is odabiggyesztek mellé a szokásos repertoárból.
Nem csak az egész jelenlegi helyzetem, de még az esküvői partner téma is új nekem. Ezért ha valamilyen útmutatót kapok Torrie családja felől, azt jó nebuló módjára elraktározom az agyamba, hogy a későbbiekbe ne süljek fel teljesen. Látom, hogy neki ez fontos és milyen alapot adnék a barátságunknak, ha már az első kihívás során cserben hagyom őt?!
- Csak lazán és őszintén. Értettem. - bólintok is mellé egyet, mintha ezzel egy biztonsági mentést végeztem volna az újonnan szerzett információk érdekében. Most belegondolva elég gyatra, hogy egyik barátnőmmel se jutottam el a szülőkkel való megismerkedéshez. Torrieval viszont bumm bele a közepébe. Talán így a megfelelő, még az elején letudni a pánikot, ami miatt a többi akadályt gyerekjáték lesz megugrani.
A kételyeim már korábban alábbhagytak a partnerséggel kapcsolatban, de jobb, hogy még vártam vele, amíg teljesen biztos nem leszek a döntésemben.
- Szó se róla, én nem panaszkodom. - emelem magasba védekezően a két kezemet, hiszen hozzá tudnék szokni az ilyen reggelekhez. - Lehet eddig rossz pózban emelgetted a dobozokat, ezért nem volt hatásos? - kérdezek rá azért a biztonság kedvéért.
Úgy tűnik a mai programunk már borítékolva, így a készülődés során inkább más témára térek ki. Nem tehetek róla viszont, de a hangjából csendülő lelkesedés mosolyt csal az arcomra.
- A gyógytorna hónapokat vesz igénybe és szükség van valami átmeneti megoldásra. Beszéltem a két parancsnokkal és addig tudnak nekem helyet szorítani néhány mellékes munkára, amíg nem rendeződnek a dolgaim. - avatom be őt jobban ebbe. - Az ingázás nagyon fárasztó, főleg hogy az orvosom is itt van és ha be kell mennem hozzá, sokkal egyszerűbb innen, mint Bostonból, majd oda vissza. - sorakoztatom fel az érveket. - Szóval igen, egy ideig a nyakadon maradok. - mosolyodok el emiatt. - Én a helyi srácokkal nem találkoztam még, de remélem azért befogadnak. - teszem hozzá bizakodóan. Nem tudnék csak egy helyben szobrozni és várni amíg visszakapom a munkámat. Meg amúgy is, ingyen sem élhetek Torrie mellett, így a pénz is jól fog jönni.
Megvárom, amíg ő is elkészül, majd csak ezt követően szállunk kocsiba. Szerencsére a sérülésem nem akadályoz a vezetésben, meg amúgy is, fejben már megvan melyik is lesz az első helyszín. Elsőnek egy olyat választok most, ahol mindketten tudunk válogatni, hogy egyszerűbb dolgunk legyen. Az ajtót kinyitom és előre is engedem őt, majd mihelyst az becsukódik mögöttünk, már a szalonban dolgozó egyik hölgy jön is üdvözölni minket.
- Szép napot. Miben segíthetek? - érdeklődik egyszer Totóra, majd rám nézve.
- Esküvőre vagyunk hivatalosak és arra keresnénk valami megfelelőt. - felelek, mire a nő szeme egyből felcsillan, mielőtt lelkes útmutatásba kezdenek.
- Erre kövessenek. Éppen a héten érkezett pár új darab és nagyszerű páros akcióink is vannak. Ugye maguk egy pár? - torpan meg egy pillanatra, majd mikor felénk fordul, egyből Torrie keze után kapok és összefűzöm ujjainkat, ezzel is egyértelmű igennel felelve a nőnek, amit nem sokkal később szavakban is megerősítek. Totóhoz viszont már csak akkor szólok, miután újra nem ránk terelődik a figyelem.
- Később elmagyarázom majd. Addig meg gyakorolhatunk az esküvőre. - kezeinket az ajkamhoz emelem és egy csók nyomát hagyom a kézfején.




mind álarcot viselünk
Preston Hughes
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 27c939784dd0f160deae3d90ed0e7274bf54701f
Brodie & Torrie • Good Morning 939a4158d01a0653cd0b2728acf2553ee7335b8b
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
every love story always end in tragedy
if you wait long enough
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 8ac597ba553a7ab25136f8bd8078a14d4bb429f5
★ idézet ★ :
the lesson of history
is that no one learns.
★ foglalkozás ★ :
ügyvédjelölt
★ play by ★ :
→ oliver stark
★ hozzászólások száma ★ :
69
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptyHétf. Nov. 22 2021, 23:55
Brodie & Torrie • Good Morning, Good Morning
"We've talked the whole night through"
Vigyorgok, mint a tejbetök, mert ketten együtt el tudnánk pusztítani az egész univerzumot a hülyeségünkkel, amiben Brodieval méltó társra vagy ellenfélre találtam... nem is tudom, melyik. Igazából csak örülök neki, hogy elvisel ilyen problémásan is, sőt, talán még csípi is a fejemet. Így azért mégis csak könnyebb egy fedél alatt élni valakivel, nem? És így könnyebb neki megbocsájtani, ha nem marad utánam melegvíz, vagy ha eltüntetem a maradék narancslevét, meg ha depis vagyok, és sírós zenéket üvöltetek egész este, és hasonlók...

- Mázlid van, mert emberhúst pont nem eszem. Próbáltam, de folyton kiütéses voltam tőle, úgyhogy ki kellett iktatnom az étrendemből - fintorodom el. Pont elég, ha egyébként el tudom viselni az embereket, nem hogy még belőlük táplálkozzak is. - Hmm... Tetszik, hogy ilyen laza a hozzáállásod... mindkettőnk dolgát megkönnyíti - bólintok drámai határozottsággal. Közben meg őszintén remélem, hogy a belőlem áradó hülyeség mennyisége valóban csökkenni fog az elfogyasztott kávéval arányosan, mielőtt teljesen elijeszteném. Tapasztalataim szerint csak egy bizonyos pontig képesek elviselni mások az őrültségemet. Sajnos nem mindig sikerül megállnom időben annál a pontnál. És Brodiet legalább addig jó lenne magam mellett tartani, amíg eleget tesz a kérésemnek, illetve betartja a szavát, és elkísér a lagzira. Jó, utána sem lenne rossz, ha nem menekülne előlem fejvesztve.

- Öhm... erre még nem is gondoltam. Esetleg meg tudnád mutatni valamikor a megfelelő, pontos, precíz müzlidoboz emelési technikádat? Úgy érzem, sokat tanulhatnék még tőled - pislogok rá szépen, sűrűn, bájos mosollyal, hogy meggyőzőbb legyek. Aztán felkísérem őt a szobájáig, aminek az ajtajában türelmesen megvárom, hogy felöltözzön, és útra kész legyen. Csak hogy ne bámuljam közben túlságosan, megvizsgálom az átnyújtott telefonjában a lehetőségeinket, hogy hová is mehetnénk vásárolni.

- Azért ez tök jó. Mármint, hogy tudnak neked munkát biztosítani itt. Meg az is, hogy az orvos tud segíteni, még ha a terápia el is húzódhat... - mosolygok fel a srácra. Nem leplezem, örülök, hogy marad, és nem csak azért, mert ezzel egy év után végre ráléphet a gyógyulás útjára. Egészen megkedveltem Brodiet az elmúlt hetekben. Nem készülődik sokáig, ahogy én sem, csak felkapom a vállamra a farmerdzsekimet, zsebbe vágom a telót, a tárcámat és a kulcsomat, aztán már követem is a kocsihoz. Annyira nem is megyünk messzire.

- Páros akciók? - kérdeznék vissza értetlenül, és kissé meglepve, mikor a választott szalonba érve a cuki eladó egy párnak néz bennünket, de hamar rendezem az arcvonásaimat, amint Brod emlékeztet rá, hogy ez igazából egy kihagyhatatlan alkalom. Egyrészt gyakorolhatunk, másrészt talán találhatunk valamit magunknak olcsóbban is. - Ühüm - motyogom és bólintok, és ahogy megindulunk a nő után, hogy megmutassa nekünk, mire gondol, át is karolom a pasi derekát. Mint a turbékoló galambok. - Ó, szívem, nézd milyen klassz ez a kanárisárga ing, tökre menne a szemedhez! - tréfálkozom, felmutatva az első kezem ügyébe kerülő ruhadarabot. Valójában borzalmas a szín. Az eladó csajszi ettől függetlenül ugyanolyan zavartalanul megmutogatja, miből is kellene válogatnunk, és tulajdonképpen máris látok egy-két valóban szép darabot, aztán magunkra hagy bennünket, hogy nézelődhessünk. Ám mielőtt nagyon belemerülhetnék a bámészkodásba, megcsörren a telefonom.

- Halló! Igen, én vagyok. Igen... Várjon, nem, nem értem. Akt... mármint aktképeket? Ruha nélkül? Öhm... Hát... mit mondott, melyik újság? Ó, igen, értem, de... Hogy mennyit?! Hű! Oké, öhm... Gondolkodhatnék ezen egy kicsit, mielőtt választ adok? Rendben, köszönöm. - Igyekszem pár lépést arrébb vonulni a beszélgetés lebonyolításához, de igazából itt nincs hová menekülni, hogy hallótávolságon kívül kerüljek Brodietól, meg igazából annyira nem is zavartatom magamat, hisz otthon is folyton egymás útjába keveredünk, úgyhogy remélem, ő sem bánja, hogy végig kell hallgatnia, mielőtt folytatnánk a válogatást.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning EmptySzomb. Nov. 27 2021, 20:15

torrie&brodie
"My mind keeps saying,
"Run as fast as you can."

- troublemaker

Nem titok, hogy eleinte kételyekkel harcoltam az egész átmeneti összeköltözéssel kapcsolatban, de a Torrieval zajló beszélgetés megerősített abban, hogy túlkomplikáltam a dolgokat. Ő jófej, akinél megesik, hogy éppenséggel reggelivel próbál megvesztegetni a céljai elérése érdekében, de ha az ételről van szó, ott nincs okom a panaszkodásra. Vicces és egyszerű megtalálni vele a közös hangot, ami pedig megkönnyíti az amúgy olykor komplikáltként leírt helyzetünket. Magam pedig sosem voltam az az alak, aki adrenalinként veszekedéseket generált, ha kellett, ha nem. Minimum 12 órát töltök együtt ugyanazokkal az emberekkel és már csak ezért se lenne jó kiharcolni, hogy az alsónadrágomnál fogva díszítsenek ki a rúdra. Annyira azért nem unatkozom. Így ha rajtam múlik, én azon leszek, hogy ne tegyem mindkettőnk számára pokollá az együtt töltött időt.
- Még jó, hogy a vegetáriánus időszakodba érkeztem. Gondolj bele, egy hónap csúszással mekkora katasztrófa lett volna belőle. - biggyesztem le ajkaimat elgondolkozóan, de szórakoztat, hogy Torriet sem kell félteni, ha a hülyeségekről van szó. Én meg milyen szárnysegéd és lakótárs lennék, ha nem bátorítanám őt abban, hogy önmaga legyen. Amúgy meg képletesen ha az lenne a sorsom, hogy egy szép nő menüjére felkerüljek, akkor nem esne nehezemre szimplán beletörődni ebbe.
Egy pillanat erejéig beáll az üzemzavar nálam amikor bájos pillarebegtetésbe kezd. Komolyan úgy érzem minden pillantással egy újabb agysejtemtől köszönhetek el. Épp emiatt  kell egy pár másodperc, hogy felidézzem az általunk felhozott témát és még plusz arra is, hogy elfogadható választ is formáljak rá.
- Aham.. bármikor. - mosolygok rá. Nagyon megerőltettem magamat a válasszal, habár jelen helyzetben úgy érzem olyanra is képes lennék őt megtanítani, amihez nem is értek. Oh, de le tudnék keverni magamnak most egy nagy pofont, csak hogy ne rontsam el ezt, ami kialakult közöttünk.
Én is nyugodtabban érzem magamat annak gondolatától, hogy nem kell haszontalan módon rontanom nála a levegőt, hanem valamit tehetek a teljes megbolondulás ellen és még be is segíthetek. Persze, hiányzik a csapatom. Hiányzik Boston meg Finneas, de néha ahhoz kell alkalmazkodni amit az élet kínál nekünk. És ha már vagyok olyan mázlista, hogy egy újabb esélyt kapok, akkor baromság lenne a részemről nem megragadni azt. Azért egy részem még így is kiidegeli magát a lehetséges változás miatt. Ritka kevés olyan szitu van ami annyira necces, mint újoncként bevágódni egy összeszokott csapatba. De ezen elég lesz talán azután is pörögnöm, ha már odakerültem.
A kinézett szalon egy egészen kellemes hangulattal fogad minket, habár az ittlétünk alatt egy olyan szintre kell emelnünk a kapcsolatunk státuszát, ami az esküvőn is elengedhetetlen lesz. Párként mutatkozni Torrieval meg elég ígéretesnek és jó időtöltésnek tűnik.
A választékot veszem szemügyre, miközben a minket kísérő nőt hallgatom. Hirtelen elfog a pánik, mert egy kezem se kell hozzá, hogy megszámoljam hány esküvőn vettem részt életem során. Van valami színkódex erre a mit szabad és mit nem kategóriába? Nelly és Kelly Rowland közös duettjába is kevesebb dilemma volt, mint ami most bennem uralkodott el a szalon közepén, de Totó visszahoz a jelenbe. Ennek örömére pedig egy kíváncsi 'hm?' is kiszabadul belőlem, majd az említett inget veszem szemügyre.
- Csábító. Neked meg szerezhetnénk valami mintás darabot aztán jó szerencsével elvegyülhetnénk Andreas meg Therese mellett egy Alcazar klipforgatáson. - röhögöm el magamat, miközben most már kettesben válogathatunk tovább ebbe a divat-labirintusba. Éppen azon vagyok, hogy rákérdezzek tőle a színekkel kapcsolatban, amikor a kezem ügyébe akad egy kék (ötletem sincsen melyik árnyalata) szerzemény, de a telefonhívás ez ebbe megakadályoz. Nos, nem vagyok az, aki pofátlanul kihallgatja mások beszélgetését, de mivel az egyetlen lehetőségem az lenne, ha követném az eladót a színfalak mögé, ezért elfoglalom magamat addig. Ez éppen annyira jól össze is jön, hogy mikor sikerül kihallanom a beszélgetés egy részletét, azzal egy időben majdnem magamra rántom az állványon lévő próbababák egyikét, amit még az utolsó pillanatban visszaigazgatok a helyére. Hirtelen kezd túl szűk lenni ez a hely, így még hálásabb vagyok amikor az eladó visszatér és valami szokásokról tágítva az agyamat, pezsgővel kínál minket. Kettő poharat el is emelek a tálcáról mielőtt újra magunkra hagyna minket és az egyikből iszok is egy keveset. Biztos félrehallottam. Mondták már, hogy néha szelektív hallásom van, de olyan még nem volt, hogy alternatív verziókat is kreáljon.
- Kaptunk pezsgőt. - nyújtom át Torrienak az egyik poharat azután, hogy visszatér hozzám. Rá kellene kérdeznem? Nem, tuti, hogy nem. - Szóval csináljuk úgy, hogy te kinézel párat, én meg kényelembe helyezem magamat ott. - biccentek az egyik fotel felé. - Aztán zsűrizünk, pontozunk, majd csere? - Ha rákérdezek akkor tudja, hogy hallottam és az kínos. De aggódnom kellene? Mármint nincs közöm hozzá, de mégis?
- Vagy mehetünk fordítva is. Például előbb találtam ezt. Gondolod passzolna? - gyorsan a kék darabra terelem a figyelmet amíg alábbhagy a tanácstalanságom, zavarom és társai.




mind álarcot viselünk
Preston Hughes
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 27c939784dd0f160deae3d90ed0e7274bf54701f
Brodie & Torrie • Good Morning 939a4158d01a0653cd0b2728acf2553ee7335b8b
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
every love story always end in tragedy
if you wait long enough
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Brodie & Torrie • Good Morning 8ac597ba553a7ab25136f8bd8078a14d4bb429f5
★ idézet ★ :
the lesson of history
is that no one learns.
★ foglalkozás ★ :
ügyvédjelölt
★ play by ★ :
→ oliver stark
★ hozzászólások száma ★ :
69
TémanyitásRe: Brodie & Torrie • Good Morning
Brodie & Torrie • Good Morning Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Brodie & Torrie • Good Morning
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Brodie & Torrie • such a mess
» Yvie & Dae Won | Good morning...
» Torrie & Wes
» Good morning partner!
» Janie & Ray - Good morning, beautiful

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: