New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 101 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Venus Heighel
tollából
Ma 11:38-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:35-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:19-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:02-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

hate that I loved you, boy
Témanyitáshate that I loved you, boy
hate that I loved you, boy EmptyHétf. Dec. 28 2020, 16:43
Tylar ____ - foglalt!

Play by:
beszéljük meg
Születési hely:
rád bízom
Kor:
26-32
Lakhely:
Brooklyn/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális (gondolom)
Családi állapot:
frissen egyedülálló (jegyben járt)
Csoport:
törvényszegőn és diákon kívül bármi
Történetünk:

Egy öt éves kapcsolatot kapkodva megírt post-it cédulán lezárni... Ugye számodra is úgy hangzik, mintha csak egy rossz vicc lenne? Neked talán sokkal szórakoztatóbb volt megírni az üzenetet, aztán ott hagyni nekem és vissza sem nézni. Nem értelek el telefonon és még csak az ajtót sem voltál hajlandó kinyitni nekem. Úgy éreztem magamat, mint akit becsaptak.
Nem tudom, hogy a kapcsolatunkban kételkedtél, vagy abban, hogy megérteném-e az érveidet. Hogy miért is van, hogy bár megkérted a kezemet, de mégsem vagy kész a házasságra és a közös életre. Talán elfogadtam volna, talán fel is tudtam volna dolgozni, de legfőképpen meghallgattalak volna, hiszen ez a hivatásom. A Te akciód pedig még az abba vetett hitemet is megingatta, hogy érdemes vagyok a másoknak való tanácsadásra és segítségnyújtásra.
Az elején kétségbe voltam esve. Nem akartam elhinni, hogy annyi ember közül épp Te lennél képes ilyesmire. Te, akit annyira szerettem, hogy gondolkodás nélkül igent mondtam a kérdésedre, amikor féltérdre ereszkedtél előttem. Próbáltam rájönni mit ronthattam el és menthető-e még az, ami közöttünk volt.
Aztán azzal nyugtattam magam, hogy ez csak egy nagyon rossz álom, hogy felébredek és még ott leszel mellettem. Olyan hosszú rémálma azonban soha senkinek nem volt még, mint nekem. Csak nem akartad felvenni a telefont, nem jelentkeztél, ráadásul még meg is csíptek. Nem álmodtam.
Azóta haragszom. Rád, magamra, a világra. Elmúltak azok az idők, hogy magyarázatokat akarjak kitalálni neked, hogy hajlandó legyek megbocsátani, hogy elfogadjam, akármi is volt az indokod. Utállak, és utálom azt is, hogy annyira szerettelek.


// Röviden, tömören így állunk most. A múltat és jövőt illetően pedig nagyon szívesen mesélek, ötletelek PM-ben. Tylar indokait és azt, hogy pontosan miért is döntött egy post-it cetli mellett, felnőttekhez méltó normális beszélgetés helyett, abszolút odabízom. Azt pedig, hogy hogyan is lehetnek még egymás életének részesei, milyen formában valósulhat meg a viszontlátás és melyikük hogyan reagál a másikra, találjuk ki együtt. hate that I loved you, boy 2451935670
A karakter arcát illetően vannak ötleteim, de szívesen fogadok javaslatokat is, elég sok mindenre rábeszélhető vagyok. hate that I loved you, boy 3673325056 Ezen kívül pedig csak annyit, hogy nagyon várlak, szóval gyere csak, gyere!


When the silence isn't quiet
And it feels like it's getting hard to breathe And you know I feel like dying But I promise we'll take the world to its feet I'll rise up I'll rise unafraid And I'll do it a thousand times again For you
mind álarcot viselünk
Willow D. Yoon
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
hate that I loved you, boy Joboah_mpd_10-002
hate that I loved you, boy 70515d09bcad26d3186cf007bc5a62cea687dc4c
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :

If only it could come true
• •Endless expectations
How many times do I rewrite it? In every sentence Fill yourself with pretty words It comes true as you imagined
★ családi állapot ★ :
hate that I loved you, boy D0f86f5fcc753889d732ee413f4de50bc9105be2
I look around and you're standing there askingWhen the lights come up, we're the only one's dancing I look around as my heart is collapsing 'Cause you're the only one I need To put a little love on me And put a little love on me
★ lakhely ★ :
Manhattan • Financial District
★ :
hate that I loved you, boy 9871aa7dbdd2e9c367bcac1cfd388cbc0f0d164d
★ idézet ★ :
I want you to say everything, anything.I want to have your thoughts, I want to bottle them, I want to put them in my drawer for safekeeping.
★ foglalkozás ★ :
terapeuta
★ play by ★ :
Jo Bo Ah
★ szükségem van rád ★ :
hate that I loved you, boy B1c24f68d49120543b4e65505858d23f13dcca61
I just want you close
• • Where you can stay forever
You can be sure That it will only get better No one, no one, no one Can get in the way of what I'm feeling
hate that I loved you, boy D5074282666e7502941e80c73aa372f593b1744b
★ hozzászólások száma ★ :
55
★ :
hate that I loved you, boy D87f7abac6c5f68e8f2a11e1b232cfd9a1780824
 
hate that I loved you, boy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Home is where you are loved the most and act the worst
» somebody you loved
» I hate everything about you
» Jennifer & Wyatt || Someone you loved
» To the Boy, I've Loved... before and now? - fall, 2018

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: