New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 21:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 20:59-kor
Maurice Davidson
tollából
Tegnap 20:50-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 20:18-kor
Terry M. D. Scott
tollából
Tegnap 19:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

your name hurts.
Témanyitásyour name hurts.
your name hurts. EmptyVas. Okt. 11 2020, 00:35
Valami fuckboyos

Play by:
Thomas Hayes (ajánlj jobbat, ha tudsz)
Születési hely:
nem ezen fogunk összeveszni
Kor:
20-21
Lakhely:
Manhattan?
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
ezt nem kötötted az orromra
Csoport:
diákok
Történetünk:

Soha semmi közös nem volt bennünk. Tudod, vannak azok a bizonyos amerikai gimis klikkek, amikben mind a kettőnk életének szerves részét képezték. Mondhatni a kasztunk mind a kettőnknek hasonló volt, hiszen népszerű diákoknak számítottunk. Ettől függetlenül én a rideg kisugárzásom és az erős öntudatom miatt mindig távol tartottam magam a köreidtől, és Isabel  - a nővérem - barátnőivel is csak azért álltam szóba sokszor, mert muszáj volt. Ha ő a tökéletes lány, akire mindenki vágyik, akkor én vagyok a next door girl. Aki szívesebben tölti az idejét olvasással, akitől távol állnak a sportok, a bulik és a barátai sem népszerűek... Ellenben okos és tudja mit akar az élettől. Nem állítom, hogy az ikertestvérem egy liba lenne, de kettőnk közül határozottan őt illetik sokszor a kedves de buta sztereotípiával csak azért, mert csinos.
Hogy ennek mégis mi köze van hozzád? Az, hogy lényegében én tornásztam fel az összes jegyedet, mivel folyamatosan a melletted kötöttem ki bizonyos órákon... Így te egyszerűen lelestél minden megoldást az én feladatlapjaimról, utána pedig bunkón lekezeltél addig a pillanatig, amíg egyszer jól sípcsonton nem rúgtalak a folyosón, mindenki szeme láttára. Beteg vagy, de ez minden bizonnyal eléggé bejött neked ahhoz, hogy később keresni kezd a társaságod... Én pedig talán egy pillanatig elhittem, hogy barátok vagy annál többek is lehetünk. Egy pillanatra sem kedveltelek, és mindig józan maradt a gondolkodásom. Ugyanakkor volt benned valami különleges. Minél hidegebben viselkedtem veled, annál közelebb akartál kerülni, hogy utána megint csak egyszerűen ellökj magadtól... Így lehetetlenné vált az is, hogy barátok lehessünk, de volt pár mély beszélgetésünk, ami alapján tudtalak volna kedvelni.
Egészen addig, amíg fültanúja nem voltam egy bizonyos beszélgetésnek, amit a nővéremről folytattál egy másik sráccal. Gusztustalan módon beszéltél róla, ami miatt egyszerűen csak idiótának éreztem magam. Lényegében felkerültem egy hihetetlenül hosszú lista végére és miattad vagyok képtelen bárkit megkedvelni. Én pedig minél elutasítóbb vagyok veled, te annál inkább szeretnél a közelembe kerülni...

Mindkettőnk életében rengeteg változást hozott az egyetem. Leginkább annak a ténye lehetett zavaró számomra, amikor miattad forráztam le a lábamat a kávémmal reggel... És már nem volt velem Isabel, hogy megvédjen tőled. Neked pedig volt képed odalépned hozzám, ami miatt már most Pofonosztónak hív a fél NYU... Ez pedig téged szórakoztat. Mert egy idióta vagy, én pedig sosem tudom, hogy mire gondolsz... De még mindig ott  van benned az a bizonyos dolog, ami miatt képtelen vagyok egyetlen pillantás nélkül elmenni melletted. Ami miatt azon agyalok, hogy vajon követtél-e engem, vagy pedig tényleg a véletlen műve, hogy rendberakjuk a lezáratlan múltunkat?

//  ennyi lenne ez a kis szösszenet your name hurts. 2624752903 Határozottan szeretném felpörgetni a kislányom csodás életét, amihez feltétlenül szükségem lenne a bajkeverő kis mivoltodra. Razz Nagyon szeretném ha Thomas maradna az arc, de nem fogok összeveszni ha tudsz ajálnani számomra akár mást is, csak gyere. your name hurts. 4146035580


This song it's about you, baby
When I'm down, feel like I'm crying, when I can't even pretend to be okay, it's you, you worry about me, it's you, you make me laugh, no need to say, boy, what do you say?
mind álarcot viselünk
Anabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
your name hurts. O4pdLMe
your name hurts. DepoCLS
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
I've lost my faith in this broken system
I'm not afraid, to tear it down and build it up again, it's not our fate, we could be the renegades, I'm here for you, are you here for me too? Let's start again we could be the renegades
★ családi állapot ★ :
your name hurts. SEZlPDw
First few times that we hung out
But we fell in love somehow, first time that I met you, I didn't have a damn clue, that I love everything about you, now I can't think of life without you
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
your name hurts. WFQcH7g
★ foglalkozás ★ :
Diák, színésznő
★ play by ★ :
Kaylee Bryant
★ hozzászólások száma ★ :
81
★ :
your name hurts. ODZDa4o
 
your name hurts.
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» even if it hurts - lyn & ben
» The truth always hurts
» it hurts to be alone... so don't be | the Fosters
» it hurts, it will be alright ⇾ Jamie & Felix
» to be out of place, it hurts so much ⇢ Tris & Jordan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: