New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 79 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 14:20-kor
Selena Blaine
tollából
Ma 13:32-kor
Lisandro Mendez
tollából
Ma 12:07-kor
Lilibeth Winchester
tollából
Ma 12:03-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:38-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:35-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:19-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Stop The Clock - Chris & Hewie
TémanyitásStop The Clock - Chris & Hewie
Stop The Clock - Chris & Hewie EmptyPént. Okt. 02 2020, 14:27


Mr. Morci & Hewie
Március közepe ¦ Hyundai igazgatói iroda
Őszintén nem értem, hogy három év duzzogás és hallgatás után miért lettem hirtelen ennyire fontos tagja a családomnak. Hiszen a család rajtam kívül még két másik fiúval is büszkélkedhet, akik valahogy jobban nevelhetőnek bizonyosultak. De ezek szerint mégsem lehet minden tökéletes, mert akkor anyámnak sem lenne célja zaklatni engem a kitiltásom után. Valahogy azonban a zene világa jobban megfog, mint az, hogy én most villamossági mérnöknek tanuljak, majd a fene se tudja minek, hogy tökéletes utódnak minősülhessek és egynap céget vezethessek. Ez a világ eddig sem izgatott, de mióta Amerikában élek, megtanultam amerikainak lenni. Nem élek olyan megfeszített munkatempóba és nem akarok tökéletes lenni, hogy mindenkinek megfeleljek. Koreában fele ennyi szabadság sem járna nekem. Hát hülye is lennék igent mondani anyám nyafogására. Egyébként is ő intézte el, hogy messze legyek a családomtól, akkor most igyák meg ők a levét!
Sok mindenért haragszom a szüleimre, de voltaképp azért a legkevésbé, hogy kilettem tiltva az örökségből – és majdnem a családból is – és hogy hagynak Amerikában élni. Ezáltal is végre megkaptam azt a szabadságot, amiért tiniként annyit küzdöttem. Igaz, akkor a figyelem jobban érdekelt, de csak azért, mert már a hócipőm is kivolt az osztályelsőséggel és a különféle sulin kívüli órákkal. Csupa olyan dolgot erőltettek rám, ami a gazdagok körében menőnek számít, de átlagba nézve unalmas és felesleges. Egyedül a zongora órák voltak azok, amik egy kis színt vittek az életembe és annak köszönhetem azt, hogy felmertem állni az asztaltól és azt mondani, hogy köszi, de én az üzleti életből nem kérek.
Az elején mikor országot váltottam azt hittem teljes szabadságot kapok és már nem is érdeklem a családom, de visszagondolva a gimis évekre, azért csak rájövök, hogy én végig monitorozva voltam. Bár egy igen elit iskolába írattak be, a koreaihoz képest még így is lazább volt. Ahhoz képest pedig, hogy távol voltam a szülőföldemtől, az ismerős arcok hiányába sem kellett szenvednem. A Nam család kisebbik gyermekével ugyanis sikerült egy osztályba kerülnöm, amit mondhatni ki is használtam ahhoz, hogy felkeverjem az állóvizet. Azt hiszem azokban az időkben volt utoljára szerencsém Christopher Nam személyéhez is. Érettségi után sikerült elkerülnöm őket és igazából többet nem is hiszem, hogy gondoltam rájuk. Valahogy anyám viszont megérezte, hogy ideje lenne őt előhozni egy jó példának, hátha a rivalizálás vagy tudom is én milyen okból, összeszedem magam és visszamegyek az egyetemre. Szép kis trükk volt tőle, az asztalomon felejtett cikk. Először csak simán a kukába hajítottam, aztán már volt annyira unalmas órám is, hogy elővettem és elolvastam. Most pedig tessék, itt vagyok az irodájában.
Magam sem tudom, hogy mi vezetett ide, talán tudat alatt mégis csak kíváncsi vagyok arra, hogy mire vitte az exem – vagy inkább majdnem exem? – bátyja. Mikor az épületbe érkeztem akkor épp tárgyalása volt, így a titkárjának lehetőséget sem hagyva rontottam is be az irodába, hogy ott várjam ki míg visszatér. A helyet foglalás helyett azonban egy kis irodai túrát vezettem be. Ahhoz még nekem sem volt pofám, hogy a személyes cuccai között turkáljak, mert hát érdekel is engem milyen projekteken dolgozik, de azért egy alapos körbenézésben volt részem. Az iroda szemle után viszont kényelmesebbnek tartottam Christopher székét elfoglalni, az ügyfeleknek kirakott fotelek, vagy kanapé helyett. Nemes egyszerűséggel beültem a főnök helyére, had érezzem már egy kicsit én is, hogy milyen lenne, ha beadnám a derekam. Aztán gondoltam kicsit kényelembe is helyezem magam, így nemes egyszerűséggel csak fellöktem a lábaimat az asztal egy teljesen szabad sarkára, ügyelve arra, hogy azért a cipőmről ne hulljon oda semmi, mert nincs kedvem egy hisztihez emiatt is. Majd amint elhelyezkedtem, csak a telefonom nyomkodásával kötöm le a figyelmemet. A kilincs kattanására pillantok csak fel, majd egy széles és pimasz mosollyal köszöntöm is az érkezőt. – Rég láttalak, Hyung! Egész szép kis irodát kaptál magadnak! – nézelődöm is körbe alátámasztva az elismerésemet. Remélem értékeli, hogy legalább vagyok olyan tisztelettudó vele szembe, hogy Hyungnak szólítom. Elnézve a testalkatát, még mindig formában van, vajon mennyi időm van még mielőtt kihajítana, csak úgy mint régen?

Ruha ¦ 650 ¦ ne húzd fel magad Rolling Eyes

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Stop The Clock - Chris & Hewie
Stop The Clock - Chris & Hewie EmptyPént. Okt. 02 2020, 15:33


-
Hiába érdekel mindaz, amit teszek, a foglalkozásom, a cég jövője és jelene, néha legszívesebben én is bólintanék egyet, ahogyan Harris harmadjára mondja el ugyanazokat a statisztikai adatokat. A Hendery által begyújtott javaslatokhoz köthető változtatások növekvő tendenciát mutatnak és bár érdekes, hogy amíg az első hónapban megugrott a családos vásárlók száma, addig a következőkben stagnált és most ismételten nagy beruházásokba kezdenek ahogy megkezdődik a jó idő eljövetele.
Sosincs meghatározva, hogy meddig tartanak a megbeszélések, általában azalapján rekesztem be, hogy már tudom, minden fontos elhangzott, mivel előzetesen benyújtják, hogy mikre lehet számítani.
-Köszönjük Harris-emelem fel kezem kissé és intem le, amire páran nagyokat pislognak köszönhetően annak, hogy felébresztettem őket. Bár fontosnak tartom az odafigyelést, de mivel jó szakemberek és nincs romlás a munkájuk terén, így néha megengedhetem nekik az ilyen magatartást. Végtére is nem börtönben vagyunk, a jó munkamorál fenntartásához pedig hozzá tartozik az is, ha később kibeszélik, ki mennyire illedelmesen aludta végig a másik sok munkájának beszámolóját.
Fáradtan lépek ki mindenki előtt a tárgyalóból és sétálok át az irodámig, ahol Hendery szól, hogy valaki berontott az irodámba. Az igazság, hogy a legutóbbi eseményeknek köszönhetően egyikőnk se néz igazán a másik szemébe, pedig nem tegnap történt, hogy úgy látott. Nyelek egy nagyot az emlékeknek köszönhetően, neki meg inkább nem is mondok semmit, fölöslegesnek tartom most a veszekedést, energiát sem érzek hozzá, de jelentőségteljes rosszallással és amolyan, „nem hiszem el, hogy már megint ezt teszed velem” szemekkel nézek el mellette egy sóhaj mellett.
Mielőtt a kilincshez nyúlnék megállok és emlékeztetem magam, hogy ma este Aiden-nel találkozom és az lesz a napom fénypontja és már csak azon a valakin kell túllenem, aki az irodámba kontárkodott. A mai monoton nap után már tényleg rám fér a kikapcsolódás és egy hatalmas energia löket, amit a puszta jelenléte ad, keveredve a szeretet tisztaságával.
Nagyra nyitom az ajtót, valaki nagyon fontosra számítok, ha már bemert így menni, azon pedig el sem gondolkozom, hogy ha fontos, akkor ezt Hendery miért nem tudja. El sem engedem a kilincset, csak megtorpanok az ajtóban és ugyanaz az arc ül ki rám, mint az imént az asszisztensemnél, azonban most egy szúrós él keveredik belé.
-Kifelé-jegyzek meg csak ennyit indulattól mentesen, oda minden udvariasságom. -Nyomós oka van, amiért rég nem láttuk egymást. Az irodát nem kaptam, hanem megdolgoztam érte-beszélek, miközben ledobom a nagy tömeg papírt az asztalra és kerülöm meg az asztalom. -És annak meg főleg nyomós oka van, amiért most elküldelek - lököm le egy lendülettel a cipőjét és várok, hogy maga álljon fel.
Sose voltam a fizikai erőszak embere, most sem leszek, de gyerekként együtt játszottunk, mikor még kicsi volt, de cseppet sem ártatlan és valaha még barátomnak is mondtam volna, aki ismerte ezt az oldalamat is. Most már azonban csak a hűvös közön az a maximum tolerancia, amit felé képes vagyok mutatni.

Hewie | én? sose.  |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Stop The Clock - Chris & Hewie 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Stop The Clock - Chris & Hewie Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: Stop The Clock - Chris & Hewie
Stop The Clock - Chris & Hewie EmptyPént. Okt. 02 2020, 16:22


Mr. Morci & Hewie
Március közepe ¦ Hyundai igazgatói iroda
Mondhatnám, hogy egészen meglepett mikor anyámat a lakásomon találtam, de valahol számítottam rá. Sosem bírta ki azt, hogy ne szóljon bele az életembe. Így is már három éve próbálkozik azzal, hogy utolérjen telefonon, amit én rendszeresen csak kinyomok és az üzeneteire sem reagálok, tehát igazán feladhatná már. Ha most ébredt fel benne az anyai ösztön, akkor sajnálom, de elkésett ezzel. Inkább a két fiatalabbik fiánál kéne tepernie, hogy ne jussanak olyan suhanc életútra amire én is kerültem. Tisztában vagyok azzal, hogy amit én csinálok az minden, csak „nem helyes”, de rég nem tud érdekelni, hogy mi az, amit a társadalom elvár. Szeretném a saját életemet élni és ha ez még azt is jelenti, hogy néha kicsit döcögősebben is megy, büszke vagyok arra, hogy elkülönültem a családomtól!
Igazából csak hónapok kérdése volt, hogy mikor bukkan fel anyám, hiszen a pótkulcs náluk van, akkor jönnek vagy mennek amikor csak akarnak. Zárat kellett volna már cseréltetnem rég, de hát eddig csendesen is megéltem ott egymagam. Mostani látogatása viszont kicsit jobban megmozgatta bennem a kíváncsiságot, mint ahogyan én azt az elején gondoltam. Elvégre kit is érdekelne a Nam család nyűgje? Már rég nem tartjuk a kapcsolatot és nem is tartozom abba a körbe, hogy feltétlenül informálódnom kéne a témában. Lehet, hogy elvárnák azt, hogy jóban legyünk, ha én is a saját cégünknél dolgoznék, hiszen az elektromos autók gyártásával bizony szorosabb kapcsolat is létrejöhet a két cég között. De mivel már közöm sincs a Hynixhoz, így nem kell jópofát sem játszanom.
Valahogy viszont mégis megpiszkálta a kíváncsiságomat, hogy vajon mi is lehet most Chrissel. Elvégre kicsit korainak tartom azt, hogy őt tegyék az apja székébe most. Valami nem stimmel itt nekem és gondolom anyámnak nem csak azon hátsószándéka volt, hogy ideje lenne tanulnom másoktól, hanem más üzenet is lenne mögötte. Azt persze erősen kétlem, hogy már elsőre is megnyílna nekem ilyen téren, így valahol el kell kezdenem. Elsőként terepszemlét tartok, majd csak várom, hogy megérkezzen. Kíváncsi vagyok milyen módon áll hozzám, hogy lássam mennyire tudunk haladni egymással. Bár most ellenségeknek tűnünk, lehet, hogy a nézeteink nem állnak már olyan messze egymástól. Mindketten nőtünk az utolsó alkalom óta, lehet most már felnőtt módjára is megtudjuk oldani a problémáinkat.
Az viszont felettébb elszomorít, hogy még be sem lépett szinte, de már kilettem küldve. Hát így próbálkozzon az ember! – Na de Chris! Hát így bánni egy vendéggel… - sóhajtva csóválom is meg a fejem. De legalább fejlődött valamennyit, mert most már nem kiabálva kezdi! A hencegésére csak szemeimet forgatom. Most lustának tart engem?  Egy ideig csak csendben figyelem inkább és próbálok úgy olvasni róla, a szavain túl is. Amint lelöki a cipőmet egy fintor kíséretében ugyan, de átadom a helyem a jogos tulajának. Még vagyok olyan udvarias is, hogy kihúzom neki a széket. – És megtudhatnám ezt a nagyon nyomós indokot? Elvégre, még csak azt sem tudod, hogy miért jöttem. – könyökölök fel a székének a háttámlájára és úgy nézek rá kissé műduzzogással.

Ruha ¦ 483 ¦ ne húzd fel magad Rolling Eyes

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Stop The Clock - Chris & Hewie
Stop The Clock - Chris & Hewie EmptyPént. Okt. 02 2020, 17:34


-
-Azokkal nem, csak a nem kívánatos személyekkel-bár élesek a szavaim, de udvarias. Ez egy rám jellemző viselkedés, csupán most teljesen tudatosan teszem, nem pedig egy erőfitogtató partin szurkálom a másikat.
Rá sem nézek, pontosan emlékszem az arckifejezéseire, mind valami rosszban sántikálásról és furfangosságról árulkodni. Bár kérdése közben feláll, hogy átadja a helyet, ami az enyém, eszem ágában sincs úgy leülni, hogy a hátam mögött lődörög. Vállára téve a kezem jelzem neki a másikkal teret adva, hogy arra van útjának az iránya. És bár ott sem látom szívesen, de kevésbé okoz vele fejfájást, mintha az asztal ezen oldalán tétlenkedne.
-Pontosan tudod az indokot, ahogyan én is tudom a tiédet HeeJun. Ismerlek már, mint a rossz pénzt. Híred nem csak Koreában van ám-sandítok rá jelentőségteljesen miközben rendezgetem a papírokat dossziéból dossziéba, hogy Hendery-nek adva intézze az ügyeimet.
-Ha a húgom érdekel, remélem nem komoly tervekkel érkeztél. Ellenkező esetben ugyanez a válaszom. Munkát nem tudok adni, ahogyan a családi kirekesztésed körüli problémák sem foglalkoztatnak úgy igazán. Azonban temérdek teendőm van még-fejezem be, majd hátra dőlök, ahogy apám is mindig szokta és megörököltem tőle, kezeimet megpihentetem a két karfán és így nézem őt.
-Ha úgy érzed valamiféle önbíztatásra van még szükséged a távozáshoz, akkor még pár mondat erejéig vagyok ebben segítőt. Szóval hacsak nincs valami olyan mondani valód, amivel eléred, hogy figyelmem akár a legcsekélyebb mértékben is, de rád szegeződjön, amit kétlek, akkor megkérem az asszisztensemet, hogy kísérjen ki-és igazából nincs több mondani valóm, amit jelzem is azzal, hogy ismét előre dőlök és a fontosabb dolgaimmal foglalatoskodom, vagyis azzal, hogy minél hamarabb mehessek a randevúra.
Hewie | én? sose.  |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Stop The Clock - Chris & Hewie 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Stop The Clock - Chris & Hewie Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: Stop The Clock - Chris & Hewie
Stop The Clock - Chris & Hewie EmptyPént. Okt. 02 2020, 22:32


Mr. Morci & Hewie
Március közepe ¦ Hyundai igazgatói iroda
- Nem láttam a nevemet a kitiltott emberek listáján, gondoltam már nincs harag. – biggyesztem le az ajkaimat, miközben átadom neki a széket. Valamelyes azért mégis csak megmosolyogtat, hogy addig nem hajlandó leülni, míg én az asztal másik felére nem mászom. Ennyire titkos dolgok vannak ezen az oldalon, vagy ennyire fél tőlem? Utóbbi viccesebb lenne. De hát ezen ne múljon, átbattyogok az asztal másik felére és úgy foglalok helyet a fotel karján. – Ohó, mintha valami bűnöző lennék. – nevetek fel jókedvűen arra a kijelentésére, hogy már messze földön is híresnek nevezhetem magam. – És milyen híreket hallottál rólam? Egészen kíváncsivá is tettél. – húzom is ki magamat, miközben összefonom magam előtt a karjaimat és picit meg is billentem a fejem. Vajon anyámmal diskurált és onnan hallott valamit, vagy ő is lelkes XFaktor rajongó?
- Hohó, hát innen fúj a szél. Még mindig ezért morcogsz? – kérdőn vonom fel a szemöldökömet egy szórakozott mosoly kíséretében. – A húgodat igazán nem kell féltened tőlem. Rég volt, elmúlt, ha akarnék valamit nem vártam volna ezzel négy évet. – vonom meg a vállamat és igyekszem olyannyira őszintének lenni, mint amennyire csak tehetem azt. – Már ne haragudj meg, de munkáért sem nálad könyörögnék. A tapasztaltabb főnököket jobb szeretem. Nem is azért jöttem, hogy azzal hencegjek, hogy veled ellentétben én szabad vagyok és saját akarattal rendelkezem. Úgy is letagadnád és azt mondanád, hogy neked ez így tökéletes ahogy van. – kezdem el piszkálni a körmeimet mellék cselekvésként, hogy lekössem magam, majd csak nemes egyszerűséggel felállok és teszek még egy lassabb kört az irodába, hogy még egyszer körbe nézzek. Lehet, hogy úgy érzi csak ő tud rólam dolgokat, de igazából én is biztos rátudnék tapintani olyan területre, amire nem számítana.
- Szép magas darab meg kell hagyni, de valahogy nem a te stílusod… Gondolom nem te vetted fel. Apád a menyasszonyodat is kijelölte ugye? Ha már tiéd a cég, akkor utánpótlás is kéne. – pillantok újra rá, amint visszatértem az ajtóhoz. Talán szemét dolog lesz betámadni egy béna tippel, de mielőtt elhagyom az épületet, valamiről még meg kell bizonyosodnom. – Egyébként arról is tud már, hogy te sem vagy tökéletes? Elvégre, egy átlag koreai mércével te is ugyanannyira számíthatsz bűnösnek, mint én. Csak míg én a szabadságom kiharcolása miatt vagyok szenzációs a címlapokon, addig te meg… Na de mindegy is. Játszd meg a tökéletes utódot Chris, de előttem ne akarj jobbnak tűnni! – fogok is rá a kilincsre, hogy a kérését teljesíthessem. Bár őszintén most csak blicceltem egy nagyot, fogalmam sincs mi takargatnivalója van, de abban biztos vagyok, hogy van itt valami. Valami, ami jobb, ha nem kerül bárki tudtára. Talán sokan lenéznek engem a viselkedésem miatt, de ha nagyon pontosak akarunk lenni, nem vagyok sem hülye, sem rossz ember. Ki tudja, lehet tényleg egy oldalon állunk a tudatunkon kívül. Lehet megtudnánk segíteni egymást, ha elengednénk a múltat. Minden csak azon múlik, hogy Christopher Nam hogyan dönt.

Ruha ¦ 470 ¦ ne húzd fel magad Rolling Eyes

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Stop The Clock - Chris & Hewie
Stop The Clock - Chris & Hewie EmptyCsüt. Okt. 08 2020, 10:01


-
-Most, hogy mondod…-nézek rá éllel minden mozdulatomban. Eddig csupán két személy került az én beterjesztésemre arra a listára, mert bizony létezik, csak kissé professzionálisabb névvel illetik. Valószínűleg elég indokot tudnék találni, hogy az övé is egy legyen a sorban.
-Sajnálom, de magadnak kell rájönnöd-nincs különösebben kedvem ahhoz, hogy felsoroljam mit tudok róla. Lényegében mindent, ami körülötte és a családja körül forog. Bár már nem nekünk dolgoznak, de szüleink alkalmanként tartják a kapcsolatot. Anyám előszeretettel figyeli a pletykákat és folytatja a sort a nekünk való tovább híreszteléssel. Az iskolai botrányai, hogy nem vállal felelősséget semmi iránt sem, de még a csődbe ment zenei pályafutás kezdeményéről is tudok.
Nem tetszik, ahogyan húgomról beszél, de lenyelem a gombócot, mivel pontosan azt kívánja elérni, hogy indulatos legyek, hogy kiessek a sodromból, ami azonban eddig egy megengedhető szinten történik, ezt pedig nem vagyok hajlandó átlépni. El is engedem fülem mellett a megjegyzéseit. Keresve se találna tökéletesebb nőt, mint Sophie-t, de persze egyáltalán nem érdemelné meg.
-Mégis mennyi tapasztalatra vágysz, minthogy az egyetem megkezdésével minden főnöki döntésben benne van a kezem? -ez nem is kérdés, inkább egyféle fölényeskedés felette több szempontból is. Arról meg pontosan tudja a válaszom – ahogyan azt mondja is -, hogy én ezt így szeretném. Bár pár dolog változott velem kapcsolatban, de az biztosan nem fog, hogy ez a munka az életem, csupán kiterjesztettem Aiden-re is.
Nem tetszik a hangnem, amit megüt. Nem igen követem a koreai kulturát, de a véremben van, hogy tudjam, így nem beszélhet velem senki sem, főleg nem egy fiatalabb és sikertelen személy. Nem méltatom válaszra. Hendery biztosan a maga védelmére szállna, bár régi barátom jó eséllyel belé fojtaná a szót.
Megáll minden mozdulatom hallva, amiket mond. Tudja? Ez az első gondolatom, majd az, hogy ez nem lehetséges. Hacsak Hendery el nem mondta valakinek, amit erősen ajánlok neki, hogy ne tegye meg, akkor már csak az lehet, hogy valaki látott Aiden-nel. Sokan vannak, akik rosszat kívánnak nekem a pozícióm miatt, bárki szivárogtathat rólam információkat, akár többet kézből is.
Ahogy elindul kifelé már nagyjából meggyőztem magam, hogy találgatás minden szava, de nem kockáztathatok és tudnom kell. Lehet teljesen másról van szó, akkor viszont lecsitítanám a spekulációkat.
-Nem miattad tűnök jobbnak, hanem mert jobb vagyok, mindenféle erőlködés nélkül- állok fel és támasztom meg ujjaimat az asztalon egy pillanatra. -Miért nem mondod el, hogy mit szeretnél, ha már alaptalanul vádaskodsz? Tegyünk pontot ennek a végére és felejtsük el egymást örökre-lépek az asztal másik oldalára, így egy féle jobb kezet nyújtva. Talán túlzás az érdeklődésem, annak érezheti, de akár még nem is. Hiszen egy cég jó hírnevéről van szó, így érthető, hogy tudni óhajtom, milyen információkkal rendelkezik.
Hewie | én? sose.  |  
CYN


It's already too late
for me to escape

mind álarcot viselünk
Nam Ye Sol
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Stop The Clock - Chris & Hewie 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
Életem
★ családi állapot ★ :
Stop The Clock - Chris & Hewie Tenor
When I see you, it’s breathtaking
Normally I’m not like this

I want to pick and gather all
the pretty words for You
They stick in my
throat in front of You
★ foglalkozás ★ :
CEO (Hyundai)
★ play by ★ :
Joshua Hong
★ hozzászólások száma ★ :
196
TémanyitásRe: Stop The Clock - Chris & Hewie
Stop The Clock - Chris & Hewie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Stop The Clock - Chris & Hewie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Chris & Kat - here we go again
» What’re you doing? - Joel & Hewie
» three o'clock things / catherine & cameron
» I can't stop me
» going backwards again | lou & chris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: