New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dawn Gilberson
tollából
Ma 20:26-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 19:36-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 19:15-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 19:04-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:41-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 18:02-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:36-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:30-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Faye && Eliza
TémanyitásFaye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyHétf. Márc. 13 2017, 20:01

Faye
Szia! Very Happy
Imádom az új feldolgozásodat, mikor hallhatom élőben? Cool
Ja, meg amúgy mizujs? Very Happy




mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Faye && Eliza  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyHétf. Márc. 13 2017, 20:26

Eliza
Sziaaa! Very Happy
Köszi, nekem pedig az új képed tetszik amit posztoltál.  Nagyon menő vagy csajszi Very Happy Ú, hogy mikor élőben? Hááát...Nem tudom xD Az attól függ, függ, hogy közönség előtt-e vagy csak átjössz és kitüntetlek azzal, hogy magánkoncertben lesz részed Very Happy
Nincs semmi különös velem, élek.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyHétf. Márc. 13 2017, 20:39

Faye
Oh, köszi, édes vagy <3
Hát jó lenne már közönség előtt is látni, de a magánkoncerttel is megelégszem, ha csak az fér most bele Very Happy Aztán el is mehetnénk utána valahova, Facebookon láttam egy eseményt, hogy régi filmek éjszakája lesz valahol, átküldhetem a linket, ha érdekel Very Happy
Ugye tudod, hogy a koncerteden meg majd (akármikor is lesz) első sorban leszek? Csinálhatnék élő közvetítést a Facebookra mondjuk Razz Persze csak ha benne vagy Very Happy




mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Faye && Eliza  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyHétf. Márc. 13 2017, 21:03

Eliza
Nagyon jó programnak hangzik, benne vagyok Very Happy Szóval küldjed nyugodtan a linket, úgy is rég néztem már valami jó kis filmet, nosztalgiázni meg mindig jó ^^
Nem is gondoltam volna, hogy ilyen terved van... Rolling Eyes Persze, hogy ott lehetsz és videózhatsz, sőt, még VIP jegyeket is szerzek majd neked a backstage-be és megengedem neked, hogy pacsizzál velem és még egy közös fotót is hajlandó leszek csinálni Very Happy
Amúgy és veled mizus csajszi? Very Happy Mármint tudom, hogy a közösségi médián mi van veled, de úgy ámblokk, hogy vagy az életben? Very Happy




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyKedd Márc. 14 2017, 01:30

Faye
Szupiii Very Happy Elvileg küldtem meghívót de itt a link is: facebook.com/events/nostalgicmovienight
A leírásban ott van a filmek listája, hogy mi mikor lesz, nem is tudok dönteni, túl sok a jó Very Happy
OOh, milyen jó lesz nekem, mindenki engem fog irigyelni a VIP jegyemért Razz A közös képet meg tudod, hogy imádnám, veled nehéz azt összehozni Laughing
Megvagyok, tulajdonképpen szétunom a fejem, ha nem kell új cikket írnom, vagy nincs ötletem a blogba :|




mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Faye && Eliza  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyKedd Márc. 14 2017, 17:49

Eliza
Ó, most nézem Very Happy Hát...tényleg nehéz választás >.< Válasszunk ki egyet találomra és nézzük meg  Faye && Eliza  3874598021
Bizony, te vagy a number 1 rajongóm aki különleges bánásmódban részesülsz  :Faye && Eliza  1471401822:
Kapsz majd egy rakat közös képet Very Happy meg aláírást Very Happy
Szétunod a fejed?  Surprised  Mi az, hogy nincs mit csinálnod ha nem a munkádról van szó? Ez nem jó, ez ellen tenni kell! Tényleg el kell mennünk valahová szórakozni... Ja és pasi téren hogy is állsz?




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyKedd Márc. 14 2017, 21:12

Faye
Igen, csinálhatunk kalapos húzást, mint régen, ha már nosztalgia est lesz  Faye && Eliza  3673325056 Bedobjuk a címeket egy kalapba és akkor teljesen váratlan lesz a végeredmény  Cool
Aláírás  Faye && Eliza  3874598021 Én leszek a legszerencsésebb néződ Razz
Egyszerűen nincs kedvem semmihez, meséket nézek reggel óta és oreot zabálok, muszáj lesz elmennem holnap a konditerembe Laughing
Pasitéren? Oh, ne is mondd, múltkor egy buliban részegen találkoztam Pascallal... Nem is emlékszem, hogy mi történt... Faye && Eliza  2081954265




mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Faye && Eliza  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptySzer. Márc. 15 2017, 22:24

Eliza
Jó, szeretem a váratlan dolgokat, a meglepiket  Faye && Eliza  3874598021
Bezony, hogy a legszerencsésebb nézőm leszel  :22:
A mesék és az oreo jó Very Happy A mese egy jó kis esti programot jelent a kanapén ücsörögve, az oreo pedig az egyik legjobb nassolni való Very Happy A konditerem pedig...Hát, a szépségért szenvedni kell xD
Pascallal? Mármint azzal a színész Pascallal? Surprised Ráadásul részegen egy buliban? Surprised Hű, csajszi, ez aztán nem semmi! Tényleg nem emlékszel semmire? De csak emlékszel arra, hogy történt-e köztetek valami intimebb is vagy nem, nem?




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyPént. Márc. 17 2017, 00:19

Faye
Igen, most megint ráfüggtem A kis hableányra, mert tudod, az én hajam is olyan, mint Arielé Razz Tudtad, hogy kijött hozzá még két rajzfilm meg sorozat is van hozzá? :wow:
Pontosan Faye && Eliza  3673325056
Igen, AZZAL a Pascallal és igen, részegen Faye && Eliza  3719483937 Borzalmas, csak emlékfoszlányaim vannak, de az összes a klubból, nem is tudom, hogy jutottam haza utána, meg a mobilom is tele van selfiekkel és mondom jól van, akkor egyet kiposztolok, de az összes borzalmas lett, pedig elég jó prfilom van, tudod.... Faye && Eliza  1842050612




mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Faye && Eliza  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptySzomb. Márc. 18 2017, 10:54

Eliza
Igen, te egy kis kíváncsi sellő vagy, aki mellől már csak a herceg hiányzik Very Happy
Nem, nem tudtam  Surprised
Igen, te nagyon fotogén egyéniség vagy Very Happy De...Akkor az jó ha pár tucatnyi fotóval megúsztad az egészet, ugyanis részegen történhetnek veled sokkal rosszabb dolgok is, mint pár rémes fotó... Bár mivel nem emlékszel pontosan, ki tudja... Beszéltél már vele azóta?




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptySzomb. Márc. 18 2017, 22:34

Faye
Egy Eric herceget elfogadnék Rolling Eyes Razz
Nem beszéltem vele, mert tök gáz lenne neki írnom, hogy "hé bocsi, ugye semmi sem történt köztünk a múltkor? túl részeg voltam és nem emlékszem" Oh nem, azért van annyi büszkeségem, hogy ne írjak neki ilyen dumával Faye && Eliza  1842050612 Faye && Eliza  1199779969
Nyugtass meg, hogy legalább neked jól alakulnak a dolgaid Faye && Eliza  4146035580




mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Faye && Eliza  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyKedd Márc. 21 2017, 18:52

Eliza
Jó, igazad van. Egy olyan duma tényleg nagyon rossz lenne >.<
Ó, hát tudod, hogy milyen vagyok Smile Nekem nincs szükségem alkoholra, hogy vmi kis galibába keveredjek  Faye && Eliza  4146035580  Ott van például az az eset, amikor éppen pizzát vittem házhoz és az öreg bácsi elhitette velem, hogy ő nem rendelte hanem a szomszédja, átmentem a másik lakásba, ahol egy öreg néni lakott, aki meg azt állította, hogy nem ő rendelte és egy csomó percem elment azzal, hogy a kettejük közt lótifutárkodtam, mert éppen haragban voltak egymással miközben szerették is egymást... xD
Aztán ott van az, amikor több kutya kicsit megfuttatott a Central Parkban mert megérezték rajtam a pizzának a szagát...
De amúgy nincs gáz. Jól vagyok Very Happy Oké, én kicsit rég voltam már bulizni és a szerelmi életem haldoklik, de az is lehet, hogy már a sírban van :'D




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptySzomb. Márc. 25 2017, 21:31

Faye
Na ugye? Jobb ha nem emlékeztetem még arra is, hogy semmire sem emlékszem... :scratch:
Oh igen, a nénis bácsis sztori rémlik, azt lehet mesélted már egyszer de még mindig elég idegesítően hangzik, én tuti nem bírtam volna sokáig ép ésszel :eper:
Mi az, hogy haldoklik meg, hogy sírban van? Volt esetleg valami alakulóban vagy mi? Faye && Eliza  4146035580 Mesélj, most rögtön Faye && Eliza  3874598021




mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Faye && Eliza  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptySzomb. Márc. 25 2017, 22:41

Eliza
Hát az van, hogy nem is tudom mikor flörtöltem utoljára pasival vagy mikor voltam utoljára randin... xD 2 hónapja? 3? xD
Nem volt semmi alakulóban, a legutóbbi pasi aki randira hívott...Hát az a randi valami borzalmas volt, még most is rossz rá gondolni :pale: De már meséltem neked róla, hogy a csávó nagyon rámenős volt, az elkövetkezendő 60 évre előre megtervezte a kapcsolatunkat, közben beszélt az exéről is, szóval totál gáz volt, egyáltalán nem jött be nekem. De persze vakrandi volt, szóval nem csodálom xD
Szóval egyrészt ezért van sírban. Másrészt pedig... Nos... Hát nemrég megint történt velem egy "kis galiba". Éppen videóztam és a kamera rögzített olyat is, amit nem kellett volna. Aztán akit így sikeresen levideóztam az egy csávó, aki ismerős valahonnan, de még nem volt merszem rákeresni neten, mert az internet sötét és tele van iszonyattal (meg spolierekkel) Faye && Eliza  2081954265 És emiatt zaklat és ha megöl, akkor nekem minden téren végem  :affraid:




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyKedd Márc. 28 2017, 12:17

Faye
Igen, arra a pasira emlékszem Faye && Eliza  3719483937 Nem csodálom, hogy még a kedvedet is elvette a randizástól, falnak rohannék ha már az első randin valaki a gyerekeink nevét meg az unokáinkat tervezgetné omg Faye && Eliza  3719483937
Na neeee, ez komoly? Very Happy Miért nem kerestél még rá? Tuti valami híresség, ha ennyire kiborult, a sima embereket nem szokta különösebben zavarni, ha véletlen lefilmezik őket, nem tudod a nevét? Majd én rákeresek neked Faye && Eliza  3874598021  Cool
Amúgy is megölni csak nem fog ezért szerintem, maximum beperel, bár így belegondolva... Jó kérdés, hogy melyikkel járnál rosszabbul Faye && Eliza  4007189020




mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Faye && Eliza  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptySzomb. Ápr. 08 2017, 15:08

Eliza
Igen, komoly. HALÁL komoly. Ilyennel még én se viccelődök. Mondom, hogy azért nem kerestem rá mert ki tudja, hogy mit találnák róla a közösségi médiákon... Ha meg híresség akkor pláne. Mondjuk tényleg úgy nézett ki, megvont hozzá az a felsőbbséget sugalló kisugárzása...  
Ó, tudtam én hogy te utánakeresnél Very Happy Ki nem hagynál ilyen lehetőséget mi?  Very Happy Nos, a csávó ázsiai származású és a neve... Hát az üzenetéhez K.H.J.-t írt, én meg még nem kérdeztem rá, hogy mi a teljes becses neve. Ha nem öl meg és beperel akkor csak megtudom, nem? De nem akarok hat meg kitudja hány nullás kártérítést fizetni neki vagy börtönbe kerülni. Hiszen még csak nem is tettem közzé a videót  Surprised  Pedig megérdemelné.
Egy jó tanács Eliza: Vigyázz hol vagy éppen miközben videózol vagy fotót készítesz!




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptySzer. Ápr. 19 2017, 22:07

Faye
Tudom, hogy félsz, mert a net sötét bugyrai hatalmas szörnyeket rejtegetnek, akiket néha jobb nem ismerni Faye && Eliza  3874598021
Oh, mindjárt bevetem az összes kapcsolatomat a kedvedért, ha szeretnéd, bár egy monogrammal nem sokat tudunk kezdeni, de hátha valakinek a valakije ráismerne mondjuk, mert miért ne? Rolling Eyes Bármi megtörténhet, csak azt kell mondanod, hogy küldhetem a spamüzenetet Fb-on meg Instán Faye && Eliza  3673325056
Ha beperel, akkor elintézzük, hogy te nyerjél, mert azt mondod, nem tetted közzé a videót, így meg gondolom, hülyeség lenne neki a semmiért perelgetni... Shocked
Köszönöm a jó tanácsot, majd igyekszem minél többször észben tartani, ha posztolok Razz




mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Faye && Eliza  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyVas. Ápr. 30 2017, 11:43

Eliza
Ez az,  negatív irányban totál furcsa alakokat nem szeretek megismerni  Faye && Eliza  2081954265
Felőlem nyugodtan bevetheted a kapcsolataidat, ha szeretnéd és annyira kíváncsi vagy rá. De az már más kérdés, hogy én tudni szeretném-e amit sikerül megtudnod... Faye && Eliza  3673325056
Jee, spammeld csak tele a világhálót, hagy tudja meg mindenki, hogy Faye megint alkotott. Nem mintha az utolsó ilyen esetem nem lett volna kínos, pláne, hogy még a csatornámon el is meséltem a követőimnek a legutolsó Q&A videómban  Faye && Eliza  3673325056
Ja az klassz lenne ha pert nyernék és még pénzt is kapnék... Pénz... Most támadt egy ötletem  :idea:  Köszi, Eliza  :22:




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyHétf. Május 01 2017, 15:08

Faye
Persze, ezt totál megértem :wow:
Hát elég kicsi az esélye annak, hogy bárkinek is lesz ötlete arra, hogy ki ő, de talán... :garfield:
Mégis miből gondoltad, hogy olyan spamet küldök, amiben megemlítem, hogy hozzád van köze a dolognak? Írhatom úgy is, hogy nem derül rád fény Rolling Eyes
Na milyen ötleted támadt? Mesélj Faye && Eliza  4146035580 Már ha nem titkos Razz




mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Faye && Eliza  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyVas. Május 14 2017, 09:22

Eliza
De jó, így legalább egy cseppnyi ártatlanságom megmarad Very Happy
Csak az jutott eszembe, hogy ha a fickó akarja a videót, akkor adhatna érte egy kis pénzt, afféle cserekereskedelemként/jótékonyságként Faye && Eliza  3673325056  Tudod, hogy be kéne már szereznem egy jobb kamerát és a többit meg odaadhatom az árvaháznak vagy ilyesmi Very Happy
Na de most már lassan mennem kell, nem érek rá csevegni. Tudod, munka >.< Úgy néz ki, hogy most se fogok unatkozni a pizzériában  :|
De akkor majd találkozunk a héten? Élőben jobb csevegni és megihatnánk egy kávét vagy ilyesmi Very Happy




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyHétf. Május 22 2017, 16:40

Faye
Persze, mindenképpen kérj érte valamit, ha sikerül kierőszakolnod belőle Faye && Eliza  3673325056
Menj csak, nem akarlak feltartani, jó munkát és persze fussunk össze, meg akkor majd kitalálhatjuk, melyik filmet nézzük meg Razz
Kitartást még a munkához mára, majd lepd meg magad utána egy csokial! Szia, csóközön :pls:






//akkor ez záró részemről, köszönöm a játékot, imádom a kis friendshipünket :pls: Faye && Eliza  1640380074 //
mind álarcot viselünk
Admin 2.0
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Faye && Eliza  497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ play by ★ :
Admin
★ hozzászólások száma ★ :
240
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  EmptyVas. Május 28 2017, 20:20

Eliza
Igen, úgy lesz Very Happy Neked is jó munkát kívánok  Faye && Eliza  4146035580  és pápá Faye && Eliza  1987965242  






// Én is írtam egy zárót, mert még is csak így illik Faye && Eliza  4146035580 És én is köszönöm a játékot, nagyon élveztem és én is imádom a duónkat :Faye && Eliza  1471401822: És határozottan kel majd rendes játékot is játszanunk: együtt filmezni meg egyéb csajos dolgokat csinálni :pls: //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Faye && Eliza
Faye && Eliza  Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Faye && Eliza
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Eliza & Raymond
» Dr. Rafferty && Eliza
» Eliza & Lola
» Pascal && Eliza
» Eliza ∆ Benjamin

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: