New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 34 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

drunken conversation with mommy
Témanyitásdrunken conversation with mommy
drunken conversation with mommy EmptySzomb. Nov. 25 2023, 16:15


Töki&Anya

drunken conversation


"Anya, túlreagálod." "Nem fontos" "Inkább hagyjuk". Napestig sorolhatnám ezeket a kitérő dumákat. Ismerek jó néhányat, kár, hogy Jayce olykor elfelejti, a MILFF anyja is volt egyszer annyi idős, mint ő, és elkövette ugyanazokat a hibákat, amiket ő. Még hajmeresztőbb dolgokat is, amikre persze így utólag nem vagyok büszke, és törekszem arra, hogy soha ne láthassanak napvilágot a fiam előtt. Összevetve a zűrös tinédzser múltamat a jelenlegi alkoholproblémáimat, nem vagyok épp Szentséges Szűz Mária, követendő jó példa Töki számára, de attól még törekedni fogok arra, hogy ő ne csússzon el úgy, mint az anyja. Ez a gyereknevelés olyan, mint fegyver nélkül megnyerni egy háborút. Abszolút lehetetlen!
Miután bontjuk a vonalat, abban a pár percben, ami még elválaszt a fiamtól, számtalan gondolat kezd kavarogni a fejemben. Legfőképp az, mi legyen a következő lépés miután összeszedtem az út széléről, így végre biztonságban tudva őt. Lekeverni neki akkorát, hogy az arca beleépüljön a műszerfalba, bármennyire is csábító -így legalább mindig velem lehetne-, nem tűnik a legjobb módszernek, bár sosem voltam igazán híve a lágy nevelési formának. Igenis vasmarokkal kell tartani őket, főleg a seggfej tinédzsereket. Ez a legrosszabb korosztály! Megeszik az ember életét komolyan...
Már messziről felismerem Tökit, legszívesebben, azt a pár métert, ami még elválaszt tőle, padlógázra kapcsolva tenném meg, de nem akarom, hogy lássa, mennyire kibaszottul aggódtam érte -bár azt hiszem ezzel már egy kicsit elkéstem-, és az anyagi helyzetem sem igazán engedhet meg magának egy újabb közúti bírságot, így hát visszafogom a lovakat, s amint mellé érek, valamiféle földöntúli nyugalom, megkönnyebbülés lesz úrrá rajtam. Megvan az összes végtagja, ujjai, látszólag épek is, és egyáltalán nem úgy fest, mint aki szervkereskedelem áldozata volt az elmúlt órákban. Csak egy kicsit másnapos, vagy még részeg? Nem tudom, nem is érdekel nagyon, majd kiheveri. Nem várom meg, míg felkecmereg a járdaszegélyről, alighogy lefékezem, rögtön pattanok is ki a kocsiból, hogy segítsek neki felállni, akár akarja, akár nem. Itt most én diktálok, jobb ha felhagy a makacs, öntelt kamasz szarságaival. Félretéve az utóbbi idők feszültségeit, annak gondolatát, hogy a kapcsolatunk koránt sem éli épp fénykorát, csupán az anyai ösztönök által vezérelve, egy pillanatra magamhoz vonom őt, szorosan ölelve, ezen a ponton már nem is foglalkozva azzal, hogy ehhez ő mit szól, vajon viszonzásra talál-e a gesztus. Egyszerűen csak jó most így. Érezni őt, az illatát... a... bagót?! Mélyet szippantok a belőle áradó szagok kavalkádjából.
-Te cigiztél?! - Nézek a szemébe számon kérően, majd lenyelek minden további epés megjegyzést, és kinyitom az anyósülés felőli ajtót neki, én magam pedig visszaszállok a volán mögé, pillanatok alatt megfordulunk, és egy kicsit rákapcsolok, hogy még a reggeli csúcsforgalmat elkerülve érhessünk haza.
-Remélem megtanultad a leckét. - Szólalok meg végül egy hosszasabb, kínos csendet követően.
-Azt hiszem itt az ideje, hogy a tökéletes apád a jelenlegi macája mellett az ex-feleségének is szenteljen egy kis időt, és átbeszéljük a nevelésedet. - Gyűlölöm ezeket a fenyegetőző propaganda dumákat, de valahol mg kell húzni a határokat, és ennek bizony most jött el az ideje.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: drunken conversation with mommy
drunken conversation with mommy EmptyVas. Nov. 26 2023, 09:22


Mom

Lerészegedni és tilosban járni. Mindez kéz a kézben járnak, ám tilos lett volna mindhárom. Három, igen. Inni, tilosban járni és eltűnni otthonról úgy, hogy nem jelentkezem egyiknél sem a kikapcsolt telefonomnak köszönhetően. Ennek hála rengeteg telefonhívás várt rám. Hovatovább anyámtól sokkal több várt, mint apától. Szóval ez miatt is hívtam reggel vissza anyát, hogy megnyugtassam, életben vagyok. Bár arra nem számítottam, hogy értem jön. Meglepett, főleg hogy szóval is tartott, kíváncsi volt és aggódott értem. Elkövettem egy hibát, amit a lelkemre kötöttek állandóan. Sose kapcsoljam ki a mobilom, ha nem kerülök haza...és megszegtem. Tizenhat vagyok és mégis meggondolatlanul cselekedtem, csak mert összekaptam a szüleimmel. Vagyis hát anyámmal, mert hangoztatni mertük a különböző véleményünket. Tiszta gyerekes, nem igaz? Ez miatt lényegében nem mentem haza apához, csavarogtam az éjszakában, hogy belógjak egy szórakozó helyre, hagytam, hogy leitasson egy csaj, hogy nála töltsek el egy éjszakát józanítás gyanánt. Reggel pedig anyám dorgálására forgassan a szemeimet. Nem készültem fel arra, hogy beszéljek anyámmal telefonon, de inkább ez, minthogy a rendőrséggel kerestessenek. Képesek lennének rá. Szóval hamarosan szembe is nézhetek anyámmal. Felismerem az autóját és ahogy közelít a gyomrom apró méretűre zsugorodik. Hallhatom mindjárt a dörgését is...szemtől szemben. Az autó megáll, az anyám kivágódik az autóból és már ragad is meg, hogy felhúzzon a földről, hogy magához öleljen. Nem lep meg nagyon a dolog, egy kézzel viszonzom az ölelést, ami amúgy cseszettül hiányzott. DE! Vajon olyan köcsög makacs dög, hogy inkább taszítsak rajta egyet, minthogy szembe nézzek vele. Mert hát cseszettül mindkét ősöm vérmérsékletét örököltem és nem könnyű így...sem velük, sem pedig velem. Ez fix! Kérdésére szemet forgatok, persze hogy felteszi a legelső és legfontosabb kérdését.  
- Jah. Valami olyasmi... - húzom el a szám, kerülöm a szemkontaktust már amennyire csak tudom ebben a helyzetben. Minek kell szaglászni? Pia szagom van, a ruháim sem frissek, dezodort sem használtam az elmúlt tizenpár órában...kellemetlen szagom lehet ezt tudom magamról most. Mégis úgy ölelt magához, mint aki tisztában van ezekkel de fütyül rá magasról. Elereszt, ajtót nyit, szóval mozdulok magam is, hogy beszálljak mellé az ülésre és bekössem magam végül. Hátra dőlve figyelek magam elé, szinte csak úgy elsuhan pár másodperc semmittevés mire anya megszólal. Ám nem reagálok rá. Hogy látszik-e rajtam, hogy tanultam, avagy sem...még nem tudom erre a választ. És arra sem, hogy mi miatt is tettem ezt az egészet. Megtettem, hátha könnyebb lesz. Hátha kicsit feledésbe merülnek a gondjaim és önmagam tudok lenni kicsit. De amit műveltem...az nem azért volt. Hanem mert...mert figyelmet akartam. Csak egy kicsit. Apámtól. De helyette az anyám szentelt rám nagyobb figyelmet és ez...égetni kezdi a szemeimet. Ám amikor felhozza apát és hogy egymásnak is szentejenek figyelmet, hogy beszéljenek rólam kicsit...csak elmosolyodok...amolyan kínosan.  
- Hurrá... - nyögök ki ennyit, majd felülök rendesen, hogy a forgalomra is szenteljek egy kis figyelmet, ám ez sem tart sokáig, így anya felé pillantok.  
- Apához haza megyünk most? Vagy...tudja egyáltalán a meglétemet? - hogy érdekel-e hogy apám aggódott értem vagy sem....persze hogy érdekel, hiszen őt tartom anyám szemében istennek, az lényegtelen hogy párszor történt már olyasmi, hogy a luvnyája kiszedte a táskámból a kulcsomat, vagy felpofozott...vagy épp egyik sem tartózkodott otthon és bemenni sem tudtam a házba. De ha ezt anya megtudja...oltári nagy veszekedést fog tartani...nem mintha most nem az lesz a végkimenetele ennek, de ezt most kihagyom ebből. Bár...jó lenne ha ő is lekeverne egyet annak a csajnak...élvezném a helyzetet.  


creditÖltözet
• 553 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
drunken conversation with mommy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Mommy & Cherry
» Casual conversation.
» Drunken Truth • Tae Oh&&Allie •
» like some drunken Elvis singing
» The Drunken Rats (Bővülés, átszerveződés alatt!)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: