New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 75 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 9:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 9:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 9:16-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 9:02-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 7:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 0:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Alexandra & Susan
TémanyitásAlexandra & Susan
Alexandra & Susan  EmptySzomb. 13 Jan. - 23:46
Hiába a sok különóra és táncedzés, én is olyan vagyok, mint a többi lány az én koromban, s szeretek eljárni bulizni. Eleinte anyának nem tetszett az ötlet, hiszen így baromi későn értem haza többször is és a vendégeknek fel-fel tűntem olykor-olykor, ő meg győzött magyarázkodni az aktuális állapotom, a korom, de leginkább az "elérhetőségem" miatt. Azért nem lettem volna a helyében, mert milyen gáz lehet azt hallani ilyen pénzes pasasoktól, hogy ennyi meg annyi pénzt ajánlanak azért, hogy megdughassák a lányodat... Undorító férgek. Arra viszont jók voltak ezek az esetek, hogy anya rájött, a legegyszerűbb és legjobb megoldás , ha ilyenkor valamelyik barátomnál vagy barátnőmnél alszok, és így végre nekem se kellett semmin aggódnom egy este, ha túlfűtötté vált a hangulat.
Megvan a szokásos társaság, akivel eljárogatok, a jelenlegi gond csak az, hogy  kinéztünk egy csomó menő helyet, ahova viszont nem engedik be a kiskorúakat és lecsekkoltuk már, hogy elég alaposan nézik, hogy mindenki betöltötte-e már a huszonegyet. Nem mondok meglepő dolgot, ha azt mondom, hogy még egyikőnk sincs annyi... Na jó, néha velünk jön Samantha tesója is, ő már huszonkettő, de ettől mi még ugyanúgy a korhatár alatt maradunk, hiába nézünk ki idősebbnek. Ekkor jött az ötlet, hogy szereznünk kéne hamis személyiket és Jack el is intézte a dolgot, elküldte az adataink meg a képeinket, csak úgy jött ki, hogy végül nekem kell elvégezni a piszkos munkát. Igen, sorsot húztunk és én húztam a legrövidebbet, minő szerencse, igaz? Csak ne kapjanak rajta, mikor az ügyletet lebonyolítjuk... Csak sms-ben beszéltem a lánnyal, mert annyit megtudtam, hogy az illető lány és azt mondta, hogy majd ő úgyis felismer engem. A többiek segítettek kitalálni, hogy hol lenne a legcélszerűbb találkozni vele, így jött szóba egy bevásárlóközpont. Őszintén szólva én nem tartottam ezt egy jó ötletnek és még most is kétségeim vannak, de ők azt mondták, hogy akkora tömeg van ugye az ilyen helyeken, hogy nem fogunk feltűnni senkinek sem. Igazából nagyon remélem, hogy ez tényleg így van, de azért érthető, hogy izgulok meg parázok kicsit, hiszen nem elég, hogy hamis személyiket hoz a csaj, még egy rakatnyi pénz is van ugye nálam.

I just need this...
Alex && Susan
©
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Alexandra & Susan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Baby && Susan
» Ben && Susan - it wasn't for you...
» Micah && Susan
» Ben && Susan - it wasn't for you...
» Susan Maloy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: