One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Becks & Nora | home is where the heart is

R. Chris Devereaux
Today at 12:05 am

Ben és Flor

Benjamin Henson
Yesterday at 10:55 pm

Ryan&Arlene - You are my secret

Arlene Wendy Tucker
Yesterday at 6:14 pm

Tessa & Jamie - Once upon a december

James D. Woodward
Yesterday at 6:09 pm

Julian & Aaron - What happened with your car?

Aaron Bennett
Yesterday at 4:59 pm

Lyn & Rosie & Ben | It wasn't me, I swear

Benjamin Henson
Yesterday at 4:11 pm

Lotte & Shane - you...here?!

Charlotte Evans
Yesterday at 3:56 pm

Aaron & Wyatt

Aaron Bennett
Yesterday at 3:23 pm

Hazudj Ha Tudsz

Nikolay Korzakov
Yesterday at 3:09 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 7 2
Diákok 11 5
Törvényszegõk 7 10
Bûnüldözés 8 8
Hivatal 2 3
Üzlet 6 2
Oktatás 4 3
Munkások 5 4
Egészségügy 6 5
Összesen 56 42
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 6 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 2 Bots

Janine A. Rossi, Leonel Freeman, Max Turner, Nora Weston, R. Chris Devereaux, Robert Hamilton

A legtöbb felhasználó (67 fő) Vas. Márc. 12, 2017 6:18 pm-kor volt itt.

Share | 

Samantha Leroy - My best friend ever

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Samantha Leroy - My best friend ever    Szer. Jan. 10, 2018 12:05 am

Samantha Leroy

Teljes név: Samantha Leroy
Play by: Katheryn Winnick
Születési hely: Boston
Kor: 35
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero, de még mennyire
Családi állapot: éppen szabad, de amúgy négyszeresen elvált
Csoport: Munkanélküli, élete végéig se tudná a pénzét elkölteni
Samanthát a férjem baráti köre által ismertem meg, pontosabban a második férjén keresztül, aki az én hitvesem egyik legjobb barátja volt. A férfiak üzleti megbeszélései unalommal töltöttek el mindkettőnket, de míg nekem ott volt a parfüm és szépségipari kihívásom, addig ő otthon tengette a mindennapjait, mint Upper East Side-i feleség. Nagyon szeretem a karakán természetét, a szókimondó stílusát. Soha nem lehet mellette unatkozni, mindig kitalál valamit, de hogy is mondjam…a férfiakra nézve veszélyes. Állandóan ezen jár az esze, mostanra már a negyedik balféket is elfogyasztotta, és az ügyvédjének köszönhetően az összes válásából győztesen jött ki. Az asszonytartási pénze akkora, hogy már nem is tudja mire költeni, piszok gazdag, és nem rest ezt mások orra alá dörgölni. A legújabb, és legdivatosabb ruhákban jár, elrángat a legnagyobb partikra is. Kicsit felszínesnek tartottam, de amikor kiderült, hogy örökletes szívelégtelenségem van, és hónapjaim vannak hátra, akkor ő volt az, aki teljes hátvéddel sorakozott fel mögöttem. Vigyáz a kutyámra, bevásárol nekem, sőt ügyvédet ajánlgat, mert ugye jelenleg én is ahhoz a bizonyos váláshoz tartok. Ő ajánlotta az ügyvédjét, hogy tönkretegyem Dextert. Az életem némiképp összekuszálódott, mert előkerült az ex vőlegényem is, aki jelenleg a szívsebészem. Shane nagyon is tetszik neki, de nem tud róla, hogy egykoron a párja voltam. A titkaimat még előtte sem tártam fel teljes mértékben, akadnának bukkanók, ha kiderülne, hogy mit rejtegettem, de tudom, hogy nem hagyna cserben.
Szeretném nagyon, hogy megérkezzél, hiszen kell egy biztos pont, aki kihúz a cápák kezéből. Két férfi ostromol, de nem tudom, hogy mi legyen…és úgy tűnik az a bizonyos kaszás is rám feni a fogát. Gyengülök Samantha, kellesz nekem. Gyere minél hamarabb.

/Játékra szerintem lesz jelentkező, de én mint legjobb barátnő mindennél jobban várlak. Mindenkinek szüksége van egy legjobb barátnőre, nekem meg többszörösen. A PB, ha nem tetszik egyeztethetünk, de szőke hölgyeményt várnék.     /

Média
Play by :
Olivia Wilde
Kor :
29
Foglalkozás :
Parfümőr
Hozzászólások száma :
147

Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Samantha Leroy - My best friend ever