New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 82 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 09:02-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:43-kor
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

Stella & Eileen "Egy kedves rajongó"
TémanyitásStella & Eileen "Egy kedves rajongó"
Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" EmptySzomb. Jan. 06 2018, 22:38
Ma rajongói találkozót tartunk, az emberek kérésére. Ilyent nem sokat csináltunk az utóbbi időben. De azért, nagyon remélem, hogy jól fog sikerülni. Kicsit izgulok, való igaz, de ez belefér.
Mit vegyek fel? mit vegyek fel? Forognak bennem a gondolatok. Legyen valami csinos, nem túl kirívó de nem is túl szolid. Tehát valami ami a kettő között van. Kell hozzá egy megfelelő cipellő is, amit azt hiszem még nehezebb lesz kiválasztanom, mint a ruhát. Megvan.
Egy kávézóba kértem, hogy szervezze ezt az egészet a menedzserem. Kibéreltük. Jobban szeretem itt, mint valami eliteb helyen. Ide bárki eljöhet aki csak akar, és akár rendelhet is magának valamit közben, mert nem olyan drágák az italok.
Elég szép számban összegyűltünk. Nem gondoltam volna, hogy ennyien eljönnek. Azt se hittem, hogy ennyire népszerű lennék avagy ilyen kedvelt személyiség. De azért jól esik látni ezt a sok embert és mind csak miattam jöttek ide. Kedvesen mosolygok mindenkinek, miközben aláírom az elhozott rólam készült képeket vagy simán a lapokat.
Megpillantok egy szőke 17-18 év körüli lányt, azt hiszem valamit szorongat a kezében. Mintha kicsit ijedtnek vagy zavartnak tűnne de lehet csak én látom így.Még néhány emberke van előtte, de lassan ő is sorra kerül.
Szimpatikus lánynak látszik, valamiért jobban mint a többi ember aki itt van. Ők jó formán nem is figyelnek rám, csak várják, hogy aláírjam amit hoztak vagy amit adok és már rohannak is el, hogy megmutassák valamelyik ismerősüknek.
- Szia. - köszönök rá kedvesen egy mosoly kíséretében.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Stella & Eileen "Egy kedves rajongó"
Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" EmptyKedd Jan. 09 2018, 16:21

Stella & Eileen
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
This is for you

Sosem gondoltam volna azt magamról, hogy elmegyek majd egy rajongói találkozóra. Nem érzem a világomnak az ilyen eseményeket, ahogy azt sem értettem soha, hogy hogy lehet valakiért rajongani. Nem mondanám magam olyan lánynak, aki teljesen odáig tudna leni bárkiért is, persze szeretek én is tök sok színészt, de hát ők is csak emberek, nem?
Stella Montgomery egy egészen érdekes helyet tölt be az életemben úgy, hogy nem is tudja. Amikor tavaly meghaltak a szüleim az autóbalesetben, akkor úgy éreztem, hogy nekem semmi sem sikerül, semmi sem lesz már a régi és a világ teljes egészében összeesküdött ellenem. Nem akartam rajzolni, de a pszichológusom azt mondta, hogy azzal márpedig enyhíteni tudnék a hiányérzetemen. Ezzel sem győzött meg, ugyanis semmi ötletem nem volt, hogy mégis mit rajzoljak, s amikor ezt végre vele is megosztottam, akkor mondta, hogy keressek egy modellt, aki első ránézésre megfog és legyen ő a témám egy ideig, mondhatni legyen a múzsám. Nem hittem a dologban, de megfogadtam a tanácsát, keresgéltem, s így találtam rá Stellára és az ő fiatalos babaarcára. Rengeteg képem van róla, mindenféle technikával mindenféle fotósorozatából. Hogy sikeresnek könyvelhetem-e el a terápiának ezen részét? Azt hiszem igen, mert az egyik róla készített portré rajzolása közben szólalt meg először apa és anya. Furcsa érzés volt. Ijesztő, de mégis kellemes, mintha a bensőmből szóltak volna hozzám, s rá kellett jönnöm, hogy így is van. Csak én hallom őket, s ez egy ideig idegen volt számomra, főleg, hogy sosem tudhattam, mikor is csatlakoznak hozzám, de megszoktam a dolgot és boldog vagyok, hogy ha fizikailag nem is, de legalább mentálisan együtt lehetek velük. Ők mondták, hogy jöjjek el a dedikálásra, mikor megláttam az időpontot a Facebookon, s rögtön tudtam, hogy szeretnék adni valamit a lánynak, aki nem is tudja, mennyi mindent köszönhetek neki.
Sokan jöttek el, s nem számítottam ekkora tömegre, a meghátrálás gondolata viszont még véletlenül sem suhan át az agyamon. Szeretném ezt neki átadni, a festményt, amit az a bizonyos portré ihletett, nem túl nagy, csak hússzor húsz centis, feszített vászonra készült, de keret nélkül van. A legtöbb kép, amit vászonra festek keret nélkül marad, mert sosem találok hozzájuk olyant, amilyen a képzeletemben igazán illene hozzájuk. Kicsit izgulok, hogy hamarosan én kerülök sorra, hiszen az arcának minden egyes vonását már automatikusan tudja a kezem, de vajon lesz olyan jó a kép, hogy neki is tetsszen?
- Szia - köszönök idegesen. - Én... Nem szeretném feltartani a sort - bököm ki mint egy karót nyelt balfácán. Tök gáz lehetek, de hát az arca élőben is annyira szimmetrikus mint a képeken! - Öm... Izé... Ezt neked hoztam - rakom végre le a képet az asztalra, de ránézni nem merek közben, tartok ugyanis attól, hogy mindjárt összeomlik bennem egy elképzelt kép, ami időközben kialakult róla a fejemben. Tartok tőle, hogy azt mondja, ez mennyire ocsmány és ki fogja dobni az első kukába, amikor csak teheti...

Zenécske  Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" 2624752903 ••  Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" 1404455205   Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" 3673325056 ©️

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Stella & Eileen "Egy kedves rajongó"
Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" EmptyPént. Jan. 12 2018, 22:23
Látom a lányon, hogy némiképp ijed. A hangja is remeg miközben hozzám beszél. Azért ennyire nem lehetek ijesztő. Legalább is remélem. Tudtom szerint nem szoktam megenni senkit sem. Na jó lehet amikor kicsit mérges leszek akkor hisztizek és kissé lehet kiakadok magamból, de az ritkán fordul elő. Itt még nem ettem meg senkit.
Még nem találkoztam sohase a közönségtalálkozóimon olyannal aki ennyire ijedt lett volna. Nem tudom hova tenni. Van egy olyan érzésem, hogy oka van, hogy ez a lány ennyire fél.
Letesz az asztalomra valamit, aztán rám se néz, csak elhajtja a fejét. Mitől tart ennyire? Rápillantok a dologra amit elém tett. Jéé. Ez én vagyok. Elmosolyodom. De hisz ez nagyon szép. Mintha csak egy fotó volna amit direkt rólam készített. Tökéletes és csodaszép. Ezt ő készítette? Felnézek rá, elcsodálkozva. Nagyon ügyes ez a lány.
- Ez gyönyörű. - mondom őszintén mosolyogva. - Te készítetted? - nézek rá kedvesen. Még sosem kaptam senkitől se ilyen ajándékot. Egy szép rajzót magamról. Elbűvölő.
Azt hiszem kicsit jobban meg kell ismernem ezt a lányt. Valami azt súgja talán segíthetek neki, vagy legalább megtudhatom mért pont engem rajzolt le. Miért nem egy sokkal szebb modellt vagy színészt.
- Figyelj csak. - nézek rá. - Várjál meg itt. - intek az egyik pult felé. Közben a lány mögé pillantok már nincsenek sokan, csak úgy kb 10 ember azokkal gyorsan végzek. - Már nincsenek sokan. Beszélgethetünk egy kicsit. Persze, csak ha szeretnél. - A menedzseremnek intek, hogy én engedtem meg, hogy megvárjon, ha elfogadja. Meg hogy adjon neki valami inni valót, amit csak kér. Aztán ismét a lányra nézek csillogó szemekkel. - Ezt megtarthatom? Annyira szép. -megmarkolom a rajzot és még mindig elbűvölten nézem azt. Nagyon tehetséges kis hölgy.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Stella & Eileen "Egy kedves rajongó"
Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" EmptyVas. Jan. 14 2018, 23:20

Stella & Eileen
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
This is for you

Izgulok, mondhatni kicsit félek attól, hogy Stella vajon mit is szól majd a képhez, így ránézni sem merek, ahogy leteszem elé. Nem ő az ijesztő, szimplán csak én vagyok ilyen kis nyomi, hogy tartok a reakciójától. Én magam elég kritikusan tekintek a munkáimra, s a rajztanárom is szerencsére mindig őszinte véleményekkel lát el, de van egy stílusom, ami volt már, hogy valakinek nem tetszett. Meglepő lenne, hogy a saját festőstílusom megihletője Vincent Van Gogh volt, akinek a képei minden egyes alkalommal lenyűgöznek, hacsak képen is látom őket? Még nem volt szerencsém élőben látni a képeit, de hallottam, hogy a Starry Night az itt van New Yorkban kiállítva és szeretném Liam bácsikámat mielőbb elrángatni, vagy ha őt nem is, de valakit, hogy ott állhassak egy szó nélkül és percekig csak bámuljak magam elé, hogy "úristen, ez tényleg az eredeti?!".
A Stellának szánt kép esetében igyekeztem egy másik stílusban festeni, kicsit fotószerű hatást keltve, de mégis érzékeltetve rajta, hogy azért ez mégsem egy fénykép. Noreen mondjuk azt mondta, hogy tökre olyan mintha most dobta volna ki a kép, ennek mondjuk örültem, mert így kezdtem afelé hajlani, hogy Stellának talán még tetszeni is fog.
Meglepettem mosolyodom el, ahogy meghallom szavait. - Igen én. Tényleg tetszik? - kérdezek vissza őszinte kíváncsisággal, hiszen akár kedvességből is mondhatná ezt. A jó sajtókeltés végett simán mondhatták neki, hogy legyen mindenkivel kedves, ugye? Én amúgy csodálom, hogy még mindig van türelme az emberekhez, akik itt állnak sorba, én biztos ráuntam volna mostanra a helyében.
Én nem autogramot kérni jöttem, hanem azért, hogy ezt odaadjam neki, így amikor int, hogy várjam meg oldalt, érzem, hogy felgyorsul a szívverésem ismételten az izgalomtól. Oh pedig már pont kezdtem lenyugodni! Köpni nyelni nem tudok meglepettségemben, így csak bólintok, hogy igen tartsa csak meg, úgyis azért hoztam, majd elindulok a mutatott helyre.
- Ööö.. - pillantok az itallapra, mikor megkérdezi tőlem vélhetően Stella menedzsere, hogy kérek-e valamit inni. - Egy ilyen "Lazy Daisy" teát kérek szépen - mutatok rá a lapon még mindig kicsit összeszedetlen állapotban. Most komolyan beszélni fog velem? Oh  a pszichológusom most biztos mondaná, hogy ez mennyire jól jön az én helyzetemben... Várakozás közben is őt nézem és azt, hogy milyen kedvesen bánik a rajongóival, mondhatom azt, hogy úgy érzem, sikerült jól választanom? És mit mondjak majd neki, ha idejön? Egyáltalán elmondjam, hogy a terápiám része volt az, hogy őt rajzoltam? Nem fog ez hülyén kijönni? És nem tart majd emiatt fanatikusnak vagy zaklatónak? Vagy... - Szia - köszönök neki, ahogy közelebb ér hozzám, végig sem gondolva, hogy amúgy ez most mennyire gáz, mert korábban már köszöntem neki. Oh jesus, valaki vágjon már nyakon!

Zenécske  Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" 2624752903 ••  Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" 1404455205   Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" 3673325056 ©️

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Stella & Eileen "Egy kedves rajongó"
Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" EmptyVas. Jan. 21 2018, 20:02
Miközben a közönségemmel foglalkozom rápillantok a lányra, aki így veszem kis kissé zavartan üldögél az egyik asztalnál, ahova a menedzserem leültette.
Szerencsére gyorsan végzek az emberekkel, és egyenesen a lányhoz megyek, a mellette levő székre lehuppanok.
- Szia. - köszönök vissza. Bár mintha már egyszer üdvözöltük volna egymást. De mindegy. - A szokásosat. - nézek a pincér felé aki közben felém érkezett. Ő tudja, hogy én mit szoktam rendelni néha. Néha szoktam ide járogatni, de azért nem olyan gyakran, hogy túlságosan ismerjenek. A pincér valamiért, hamar megjegyzett és már tudja, hogy mit szoktam én rendelni. a lány felé fordulok, aki ha jól látom még mindig szorong egy picit.
- Na ne félj nem harapok. - mondom viccesen miközben hozzá érek az egyik kezéhez. Tényleg nem szoktam embereket enni, legalább is nem tudok róla, hogy valaha ettem volna embert.  Valami azt súgja figyelnem kell arra mit mondok a lánynak, nehogy valamivel megsértsem. Nem akarom, de ilyen típusú embereknél sosem lehet tudni mi sértő és mi nem. Habár én nem szoktam semmi olyasmit mondani senkinek sem.
- Figyelj, az a rajz... - térek rá a képre amit adott. - Az valami csodálatosan szép rajz. - nevetek. tényleg az. Én sosem tudtam ilyen szépen rajzolni. De ennek a lánynak van tehetsége és ezt nem szabad elhanyagolnia. Szerintem támogatni kéne ebben. - Nagyon tehetséges vagy. - teszem hozzá megdicsérve őt. - Kezdened kéne ezzel valamit. - bátorítom. Bár igaz, nem ismerem. Nem tudhatom, hogy nem-e pont ezzel foglalkozik. Lehet festő avagy színész, illusztrátor. Bármi.
- Egyébként mi a neved? - kérdezek rá közvetlenül. Úgy mégis csak könnyebb ha a nevén szólíthatom. - Te gondolom tudod már  a nevem. - nevetek.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Stella & Eileen "Egy kedves rajongó"
Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" EmptyPént. Feb. 09 2018, 01:45

Stella & Eileen
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
This is for you

Figyelem Stellát, ahogy a többiekkel bánik a dedikálás közben. Próbálok rájönni, hogy mennyire is hasonlít az általam elképzelt lányra. Nem sokat tudok megállapítani róla ennyiből, de azt igen, hogy nagyon kedves és figyel a rajongóira. Olyan fura amúgy ez a kifejezés, sosem szerettem igazán, olyan lenézőnek érzem, mintha valaki magasabb lenne érdemben a többieknél. Pedig annyira látszik, hogy ő is csak egy olyan ember, mint mi, de akkor meg miért vagyok ennyire ideges? Minden bizonnyal a terápia miatt, szabad arról egyáltalán neki beszélnem? Így is tök gáz, hogy újra köszönök neki, amikor mellém érkezik és meglepetten pislogok rá, mikor hozzám ér, de sikeresen veszem a poént és még el is mosolyodom, hiszen szerintem is nevetséges a viselkedésem. Gondoltam én, hogy nem harap, hiszen nem hegyesek a fogai mint mondjuk egy oroszlánnak. Mondani erre viszont nem tudok semmit, mert már a is szóba kerül a rajz, én pedig szavait hallva csak még inkább elmosolyodom. - Eileen vagyok és nagyon örülök neki, hogy tetszik a rajzom. Annyira inspiráló vagy, tudod olyan természetesen szép - mondok valami hablatyszöveget, bár ugye én magam sem igazán tudom, mi fogott meg annyira Stellában, de talán pont ez: a természetessége. Szerencsémre azonban itt megszakít minket a pincér, hogy letehesse az italainkat, ezzel adva nekem némi teret és időt a gondolkodásra. A mézért nyúlok először a teámhoz, s közben kezdek el  beszélni, így valahogy könnyebb, hogy nem figyelem folyamatosan őt, meg azt, hogy vajon mit is rajzolhattam félre a képen a valósághoz képest. - Már egész kis korom óta szeretek rajzolni, szeretnék is ezzel továbbtanulni, csak még nem igazán sikerült döntenem, hogy a NYU vagy a Pratt lenne-e a jobb választás. Egyébként öm... Nem tudom érdekel-e, de van még rólad néhány rajz a füzetemben - beszélek már végre sokkal higgadtabban. Oké, azt hiszem már az segít kicsit lenyugodni, hogy kevergethetem a teát, aminek egyébként nagyon jó illata van. A füzet pedig ott kuksol egyébként a táskámban, mert mindig hordok magamnál egyet, hátha látok valamit vagy kedvet kapok firkálgatni és akkor legyen már minden egy helyen, mert sosem tudhatom, hogy mi lehet jó majd a portfólióimba az egyetemre.

Zenécske  Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" 2624752903 ••  Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" 1404455205   Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" 3673325056 ©️

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Stella & Eileen "Egy kedves rajongó"
Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" EmptyPént. Márc. 23 2018, 13:41
Elmosolyodom szavain. Nagyon aranyos lány és imponál, ahogy így rajong értem. Érdekes egy lány, az egyszer bizonyos. Néha azt képzelem, hogy egy kislány áll előttem. Úgy beszél velem és annyira zavarban van, mintha egy kislány lenne. Aranyos.
A pincér közben megérkezik az italainkkal, megzavarva kissé minket.
- Köszönöm. - mondom kedvesen mikor lerakta az italokat. Mindeközben tovább nézem a rajzot amit a lény készített nekem. Nagyon gyönyörű. Elképesztően ügyes ez a lány. Nem bírom nem levenni a szemem róla. Olyan pontosan lerajzolt minden egyes vonalat, ráncokat. Elképesztő, hogy miket tud ez a lány. Ezt a szakmát kéne választania. Biztos vagyok benne, hogy nagyon profi lenne ebben a szakmában és sok munkát találna magának.
- Ne is hagyd abba egy pillanatra sem a rajzolást. Iszonyatosan tehetséges vagy benne. - szólok mondatai közbe. Ha kell majd én segíthetek neki, hogy bejusson valamelyik egyetemre. Ha csak ezen múlik a dolog. - Persze, hogy érdekel. - csillan fel a szemem. Naná, hogy kíváncsi vagyok rá. Rólam még senki sem rajzolt egyetlen képet sem.
Ha jobban megnézem ezt a képet, azért, mégsem hasonlít annyira rám ez a kép. Én nem vagyok ennyire szép, mint ez a lány a képen. Ő sokkal szebb mint én. Kicsit kiszépített azt kell, hogy mondjam.
- Azért, azt kell, hogy mondjam mégsem hasonlít annyira rám ez a lány. - jegyzem meg. Felnézek a képről és úgy látom Eileen kissé elszomorodik. Nevetni kezdek.- - Ne ijedj meg. Gyönyörű a kép. - fogom meg a karját biztatóan. - Csak a lány a képen sokkal szebb mint. Úgy gondolom egy kicsit szépítettel a képen rajtam. Én nem hasonlítok rá. -   mosolyodok el ismét. Nem akartam megijeszteni. Csak egy apró megjegyzést akartam tenni neki.
- Mást is rajzoltál már, vagy csak portrékat? - kérdezek rá, pusztán kíváncsiságból.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Stella & Eileen "Egy kedves rajongó"
Stella & Eileen "Egy kedves rajongó" Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Stella & Eileen "Egy kedves rajongó"
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kyla && Eileen - Starbucks
» Eileen & Noreen
» Jason && Eileen - cafetime
» Karoline && Eileen - Pizsiparty
» Jason && Eileen - the big reunion

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: