New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dawn Gilberson
tollából
Ma 20:26-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 19:36-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 19:15-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 19:04-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:41-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 18:02-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:36-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:30-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Dean Carter
TémanyitásDean Carter
Dean Carter EmptyKedd Jan. 02 2018, 14:49

Dean Carter

Ide jön az idézet


Karakter típusa:keresett
Teljes név: Dean Carter
Becenevek: -
Születési hely, idő:válasz ide
Kor: válasz ide
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Egyedülálló
Csoport: üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: -
Ha dolgozik// Munkahely:-
Hobbi: Másokat romba dönteni
Én vagyok az az ember aki mindenedet elveszi és észre sem veszed . Szánalmas vagy tudd meg , a figyelmed olyan könnyen elterelhető ,mint egy ovis kislányé akinek elég egy pillangó is. Hazudok,csalok ,és tönkreteszlek. Számomra játék ,ami neked az életedbe kerülhet. Belerúgok a szépen felépített kártyaváradba ,amit gondosan építgettél ,és bár tudtad ingatag lábon áll mégis úgy villogtál vele ,mint egy sarki kurva a hátsójával. Nekem az egész életem hazugságon alapul,azon hogy téged kiszemeltemet manipuláljalak ,addig amíg azt nem akarod amit én. Kizsebellek ,és mire észbe kapsz én már egy  repülőn ülök a pénzeddel és céged hivatalos papírjaival. Óó,mennyire is szeretem én ,az elkényeztetett feleségeket ,akik tárt lábakkal várnak. Számukra titokzatos vagyok ,és elérhetetlen a rossz fiú aki egy nap talán majd miattuk változik meg. El kell hogy szomorítsalak ,ez nem fog megtörténni. Rühellem az elit embereket ,amire meg van az okom is ,persze ezt nem fogom az orrodra kötni.
Mára már egy egész hálózatom van ami csak ugyan a szemfényvesztésen és a hazugságon alapul. Mondhatni ,én is emberekkel  foglalkozom akár az orvosok ,vagy bármi más ,csak egy kicsit más módszerrel. Félreértés ne essék nem én  vagyok a kicseszett  Robin Hood ,nem osztozkodom senkivel . Még apámmal sem ,igaz Ő indított el ezen az úton ,és tisztelem is ezért. De ettől még megtartom magamnak ami nekem jár ,ezek az én érdemeim,senki másé.
Most biztos azon gondolkodsz valaki összetörte a szívemet egyéb nyálas maszlag ,nem talált egészen egyszerű a magyarázat erre én ilyen vagyok. Az hogy az emberek bedőlnek nekem ,az az Ő szégyenük. Több nagymenő üzletemberrel fogadtam már ,és rá ment a házuk kocsijuk gyakorlatilag mindenük.  Úgy gondolom az emberek túl nagy hangsúlyt fektetnek a bizalomba ,pedig inkább óvatosnak kéne lenniük. Összeakadsz egy ilyen link alakkal mint én ,és véged .Mivel nincs lelkiismeretem ,nem nagyon érdekel mi fog történni az emberekkel ,csak a saját életem érdekel amivel már egy ideje kötéltáncot járok ,de túl profi vagyok hogy idő előtt meghaljak . Még mindig ködös számodra hogy mivel foglalkozom ? Üzleteket,cégeket vásárlók fel majd az én nevem alatt futtatom őket.  Ha az utamba kerülsz ? Átgázolok rajtad ,vagy ha annyira jelentéktelenül kis ember vagy esetleg átlépek és megkímélem nyomorult életednek azon részét ,amiben még talán látok fantáziát. Amúgy ne számíts tőlem túl sok jóra.
Nos ez lennék én nagy vonalakban ,tudnám maga fényezni évekig azt hiszem ,de Te sem hinnéd el hisz nem tudod mikor hazudok avagy mikor nem. Így csak annyit tudok neked kedves olvasó kívánni hogy sok szerencsét ,és kerülj el,mert rá mehet a gatyád ..vagy a szoknyád .Wink


Ide jön az idézet

Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa. Ide jön az előtörténet, ami lehet szerepjátékos példa.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dean Carter
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Carter Bates
» Amelia Carter
» Dr. Carter és a többiek
» Samuel G. Carter
» Bradley Carter

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: