New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 92 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 23:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 15:20-kor
Selena Blaine
tollából
Ma 14:32-kor
Lisandro Mendez
tollából
Ma 13:07-kor
Lilibeth Winchester
tollából
Ma 13:03-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 12:38-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 12:35-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:19-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 11:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 10:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Egy first lady élete
TémanyitásEgy first lady élete
Egy first lady élete  EmptyCsüt. 14 Dec. - 13:42

Eleanor Jezelia Trent

Aki kiirtja a korrupciót, a remény magját veti el.



Karakter típusa:saját
Teljes név: Eleanor Jezelia Trent
Becenevek: Elie,Lena,Lia
Születési hely, idő:New Jersey,Trenton-1996.03.21.
Kor: 21
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Eljegyezve
Csoport: Hivatal
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Yale Egyetem
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
Ha dolgozik// Munkahely:
Hobbi: Íjászkodás
Meséljen kérem magáról, a jelleméről Miss Trent.

Jellem? Lehet olyasvalakinek jelleme mint én?  Hát  jól van kezdjük.  Mióta az eszemet tudom ,minden egyes lépésem óramű pontossággal ki van számolva. Ugye érti ? Mit vehetek fel ,mennyit ehetek ,hova mehetek el,vagy éppen kivel köthetek ismeretséget.  Életem ezen rövid szakaszán három hibát követtem el,az egyik az volt hogy : Lánynak születtem. Tudniillik az én családom csak a férfi tagokat tisztelik,vagy veszik ember számba ,ha Nő vagy semmi esélyed . Apám mindig is központi kérdésnek tartotta azt a tényt hogy a Trent család ,csak is kizárólag a fehér házban lehet valaki. Amúgy egy senki vagy.
Azzal hogy én lányként jöttem a világra ,megpecsételtem a sorsomat. Ha nem indulhatok a választásokon akkor házasság. Ennyire egyszerű. Mindegy milyen árat fizetünk érte ,ez egy ilyen világ.

A családja mindig is politikai ágazaton mozgott ?

Politikai. Igen mondhatni ,bár jobban jellemezné az egészet ha azt mondanám hogy ,mindig közel táncoltunk a tűzhöz. Vagy éppen meglovagoltuk a lángokat ,és az egész világot uraltuk.
Ha visszamenőleg a családfámat nézzük ,csupa elit. Csupa jó vérvonal. Egyszóval egy tökéletes irányító. Hatalomra termett egyén. Ez egy nő nem lehet.

A családját jól ismerem ,hisz most már maga az elnök jegyese,és mindent tudok róluk. De maga kicsoda Eleanor Jezelia Trent?

Ki gondolta volna mikor elküldenek egy agyturkászhoz ,hogy majd nem tudok válaszolni. Nem tudom doki.

Mit szeret?

Íjászkodni.

Miért?

Mert szeretem néha azt hinni hogy én vagyok az-az íj ,akit nem állíthat meg semmi ,csak maga a cél ahova tart.

Mi a célja ?

Nekem nincsenek céljaim ,mivel az álmokat már kicsinek elvették tőlem így a cél értelmetlenné válik.  Én elvárások szerint élek ,amiket a szüleim belém vetettek. Az Ő álmaikat teljesítem be . De ezek nem az Én céljaim.

Akkor miért hagyja magát?

Három éves korom óta ,megfelelési kényszerem van. Szerintem ez elég magyarázat.

Mi az amit magától csinál ,és nem parancsszóra?

Sok mindent ,de azt nem magával fogom megosztani.  

Miért?

Mert akármelyik újság képes lenne magát lefizetni ,és én nem fogom magának elmondani az összes titkomat.

Na ,de kérem!

Látja erről beszéltem ha nem lenne igazam ,nem háborodott volna fel ennyire. De azt hiszem elég is volt megyek.

Miss Trent,várjon .

Akarta tudni ki vagyok? Az eljövendő first lady .


Ide jön az idézet

A szökésben mindig volt valami megmagyarázhatatlan varázs,ami engem minden alkalommal arra ösztökélt hogy,adjak bele mindent. Még ha nem is örökre távoztam.
Talán az is benne lehetett a pakliban hogy, a szüleim soha nem ismertek igazán. Mindig csak a törhetetlen ,tökéletes felszínt látták. Ez volt az Ő tökéletes alkotásuk . Ez keltett bennem akkora izgalmat hogy,talán mégsem vagyok olyan tökéletes amilyennek hisznek. Vajon ha ott leszek a szüleim célja előtt akkor is meglóghatok? Ahhoz talán már nem voltam olyan ügyes. De hogy a saját villánkból,egyszerű szerrel lemásszak a tetőről ,mindenképpen ötöst érdemeltem.  Már csak a látványos földre érkezés miatt is,amit egy szaltóval koronáztam meg. Egy percig sem gondolkodtam el hogy,mit fognak hozzá szólni. A tűz ami mindig is hajtott ..még csak  most csapott a fejem fölé,és nem készülök eloltani. Visszatartani. Szabadjára engedem. Nem érdekel ,ha a szüleim által elképzelt "erdőt" égeti le. Ami tele van értékes fával ,bennem egyik fa sem vert gyökeret. Nem hagyott nyomott,nem életet. Csak visszahúzott.  Megérezve a biztos talajt a talpam alatt ,magamra húzom a csuklyámat ,és sebes léptekkel  lódulok neki az erdőnek.  Ha olyan lány volnék ,hoztam volna magammal zseblámpát hogy legalább az orromig elássak,de nem volt rá szükségem. Jól ismertem az erdőt ,ahogy az éjszakát is. Itt elrejtőzhettem ,ami megzavarhatott egy pofátlan leskelődő bagoly . Egyre mélyebbre szaladtam ,jól ismert útvonalon amit már kitapostam magamnak az évek alatt. Minden alkalommal ,menekültem. A jövőm elől,és a jelenemtől. A múlt ,már elmúlt ahogy mondani szokták. Viszont ha nem vagy a magad ura ,csak egy terv része ,soha nem tudhatod mi történik veled. Egyet tudtam hozzá kell mennem egy idegenhez,dísznek épp elég leszek mellé hisz a gyeplő az Ő kezében lesz. Pedig a sok díjam azt igazolja hogy,én sokkalta jobb lovas vagyok.  Sok mindenben jeleskedem ,csupa olyanban amit soha nem akartam csinálni. Mégis tökéletesen kiviteleztem az összes elém kerülő akadályt,amit a szüleim állítottak elém.  Olyan volt az egész mit egy szilárd alapokon álló kártyavár . Könnyen odatudod helyezni a lapokat ,de hogy ott is maradjon,az már több ügyességet igényel. Ez nem szerencsén múlik ...ez csak rajtam múlott.
Lépteimet lassítani kezdem és számomra kihívásként számító távolságba megállok a fa előtt amibe már nem egyszer mélyesztettem a nyilaimat. Ez volt az egyetlen amit a szüleimtől kértem ,még talán öt évesen. Íjászleckéket,de mivel túl férfias tevékenységnek bizonyult ,így az íjam hegedűvé avanzsálódott.
Így az évek során magamat képeztem. Ezzel a sok éves tudással ,sok minden párosult amit magaménak tudhatok most már. Persze a szüleim erről nem tudtak ,azt hiszem a belém vetett hittük elveszett volna örökre.
Düh ébred bennem erre a gondolatra , a lángok újra haragosan akarnak belőlem kitörni. Ez az érzés úgy hívott még soha semmi más. Bárcsak tudtam volna mi ez,bárcsak lett volna valaki ...Nagyi.
Összeszorítom a szemeimet ,hogy  fájdalom jelét visszaszorítsam oda ahova valóak. Mi Trentek ebben voltunk jók soha ne érezz. Az a jéghideg viselet ,amit magunkra vettünk  teherként nyomta mindenki vállát. Ez miatt nem tudtam mikor vagyok igazán önmagam,mikor vagyok Eleanor ..és mikor vagyok Jezelia . Mamámtól örökölt nevet szívesebben viseltem volna mint az Eleanor-t de valahogy mindig mindenki így szólított . Nem volt választásom. Lia ,ritkán hangzott el ,éppoly ritkán mint amikor a szüleim érzelmet tanúsítanak felém ,és nem lemondóan méregetnek. Bár a lemondás érzelemnek minősül ?!
Lehajtom a csuklyát magamról ,és úgy méregetem a  fát amit már többször megsebeztem. Ez a  fa talán egy kicsit olyan volt mint én : Sebzett ,de büszkén állt továbbra is és amikor az idő úgy kívánta zöldbe borult,majd lassan sárgává érett végül pedig üressé lett.
Megfeszítem az íjamat amilyen erősen csak tudom ,érzem ahogy a testem minden erejét egy nyílba vezetem. El akarom engedni,de még nem megy. Rossz,ködös ,megrohadt emlékeket hívom segítségül hogy végül szabadjára engedjem. És teljes erejével sújtson le.
Elengedem,száguld nem áll meg,rendíthetetlenül hajtja az erőm ,majd ugyanabba a pontba talál vissza ahova mindig is. Csüggedten figyelem ,ahogy mereven büszkén ,gúnyt űz belőlem. Ez a nyíl én voltam ,aki ugyan oda vissza talál.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Egy first lady élete
Egy first lady élete  EmptyPént. 15 Dec. - 0:04

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Eleanor!  Egy first lady élete  2624752903

Nem egy szokványos életet tudhatsz magadénak, ami tökéletes kontrasztban van azzal a személyiséggel, amit bemutattál nekünk. Te magad is ugyanúgy vágysz arra, hogy a saját álmaid megvalósuljanak, ahogyan arra is, hogy abba az életbe, amibe belekényszerítettek mégis önmagad legyél. Jó ötletnek tartottam a hobbiválasztásodat, és azt is, hogy ezt a történetedbe beleépítetted érzéseid kifejezésével. Ugyanakkor kedvelem azokat a jellemleírásokat is, amik az általad hozott példaként vannak felosztva, hiszen így azt gondolom több lehetőség nyílik arra, hogy jobban megismertesd velünk  az érzéseidet, és mindazt, ami a jellemedet felépíti. Teljesen jó visszaadtad azt a családi képet, amit csak a benne élők érthetnek meg igazán. Azt, hogy eléggé korlátozottak a lehetőségeid a jövőddel kapcsolatban, és az életedet is más határozza meg, legyen szó még arról a férfiről is, akit majd magad mellett tudhatsz, és aki egy kicsit sem fogja enyhíteni ezt, sőt ha lehet ilyet mondani, még fokozza majd. Ezért sem meglepő miért választod a menekülést, akárhányszor lehetőséged van rá, hiszen egy olyan életben megrekedni, amiről érzed, hogy sosem fogod a sajátodénak tudni, nem lehet boldognak lenni. Valahol azért remélem találsz kiutat ebből az állapotból vagy egy pozitívabb oldalára lelsz a sorsod megírt sorai között, amiből a legjobbat hozhatod ki majd. Addig is ne engedd, hogy bárki elragadja tőled a hobbid iránti szenvedélyedet, hiszen mindenkinek szüksége van egy kapaszkodóra, amikor kilátástannak tűnnek a dolgok.
Van valami a fogalmazásodba, ami teljesen lenyűgöz, ezért is engedlek utadra, hogy aztán a szokásos körök után a játéktéren belül is megismerhessünk.  Egy first lady élete  2624752903 Jó szórakozást!  Egy first lady élete  560292900  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Egy first lady élete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» [Lady Bird, 00:44:15]
» Abigail Turner - The Lady
» to the lady in shining armor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: