New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Grace O'Connell
tollából
Ma 14:35-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 14:35-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 14:20-kor
Selena Blaine
tollából
Ma 13:32-kor
Lisandro Mendez
tollából
Ma 12:07-kor
Lilibeth Winchester
tollából
Ma 12:03-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:38-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:35-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:19-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Jake Wayle
TémanyitásJake Wayle
Jake Wayle EmptyHétf. 20 Nov. - 17:08

Jake Wayle


Teljes név: Jake Wayle
Play by: Max  Brown
Születési hely:Választható
Kor: 30-35
Lakhely: Választható
Szexuális beállítottság: Hetero
Családi állapot: Házas
Csoport: Választható
Drága egyetlen férjecském!
Makacsságod nem ismer határokat , bár ezzel már az én határaimat is  feszegeted . Remélem nem bánod ha feladok egy hirdetést hogy végre megkerülj. Mint már fentebb is írtam egy hihetetlenül makacs emberről beszélünk   ,ennek ellenére több jó tulajdonsággal rendelkezel mint rosszal.Veled együtt élni soha nem volt egy leányálom.  Hihetetlen módon ki tudod sajátítani az embert ,mintha csak a tulajdonod lenne. Személyiségedből csak úgy árad a tűz a szenvedély soha nem hiányzott belőled sem a kapcsolatunkból. Nem szereted a meglepetéseket ,ha hazudnak neked vagy ha átvernek. Így már a kapcsolatunk elején tudtomra adtad hogy a megcsalás még csak a gondolataimban sem fordulhat meg ,mert én csak a tied vagyok.El tudsz hatalmasodni az emberen az biztos ,de minden veszekedésünk alkalmával rájöttél hogy ha kalitkába zársz nem érsz vele sokat. És most jöjjön a kényesebb téma , a betegségedről orvosként sok mindent tudok ,ám az ember mégsem úgy tekint a férjére mint a betegére nem igaz ? A dührohamaid változóak voltak ,valamikor kis mértékű valamikor egésze nagy ,aminek néha talán én voltam az oka. Próbáltunk ennek ellenére előre tekinteni ,és nem hátra . Én mindig is csodáltam benned milyen erős tudtál maradni ,hisz nem lehet egyszerű úgy élni hogy még magad sem tudod mikor robban az a bizonyos bomba. Mindenesetre az én szememben ,mindig is a férjem maradsz és ugyanúgy szeretlek. Hiába valami nem változik még a sok fájdalom arán sem. Tárt karokkal várlak ,és természetesen egy hatalmas pofonnal.

Viccet félretéve tényleg nagyon várlak. A PB természetesen változhat. Ha itt vagy dobj meg egy  Pm-el Jake Wayle 4146035580


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Jake Wayle
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lena Camryn Wayle
» Rob & Jake
» Jake & Seung
» Need you now • Jake&Maddie
» Maddie & Jake - The big day

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: