Concrete jungle where dreams are made of there's nothing you can't do

üdvözlünk a livin in new york oldalán
Lépj be!
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Arccsere
Felhasználónév:

Jelszó:

Csak csendben, csak halkan
Új posztok
Lola & Solomon - life is so unpredictable
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Solomon Riddle Today at 12:24 am

A főnök és a szakács - komédia egy felvonásban
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Lindsay M. Wheaton Yesterday at 11:58 pm

Jason && Eileen - cafetime
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Eileen S. Wesley Yesterday at 10:30 pm

Alexander Rhys
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Alexander Rhys Yesterday at 8:32 pm

Shane and Lottie - I'm dying, Shane...
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Charlotte Green Yesterday at 8:15 pm

Nora & Becks - New rules
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Roméó C. Devereaux Yesterday at 7:27 pm

Aaron x Cherry - What happened with you?!
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Cherry Sullivan Yesterday at 6:50 pm

Hírek, bejelentések
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Eliza Bowen Yesterday at 4:49 pm

Ella & Owen - 2011 Hálaadás
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Owen Cavanaugh Szomb. Nov. 18, 2017 11:29 pm

Ki van itt?

Herbert Goldstein, Laura Kinney

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (67 fő) Vas. Márc. 12, 2017 6:18 pm-kor volt itt.

Share | 

Olivia & Sera || Little Fairy Garden
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 

Üzlet
Play by :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Emilia Clarke
29
Foglalkozás :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
Dekoratőr, virágkötő | Little Fairy Garden tulaja
Hozzászólások száma :
◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆◇◆
9

Kedd Okt. 31, 2017 9:23 pm
Kedveltem a korán reggeli ébredéseket, mert akkor mindig úgy éreztem, hogy hasznosan és tevékenyen fogom tölteni a napomat. Az mondjuk igaz, hogy ma nem önszántamból keltem fel zöldhajnalban, hanem egészen egyszerűen azért, mert képtelen voltam visszaaludni. Felébredtem az éjszaka kellős közepén arra, hogy a gondolataim nem hagynak pihenni normálisan, és onnantól kezdve kútba esett az összes próbálkozásom arra, hogy még pihenjek egy kicsit. Ha pedig így esett, hát nem akartam haszontalanul tölteni az időt.
Mire Theo felébredt, már ott várta a reggeli az asztalon, és egy üzenet tőlem, miszerint korábban jöttem el az üzletbe. Nem fűztem hozzá különösebb magyarázatot, mert azt mégsem vallhattam be neki, hogy miatta nem tudtam aludni, mert körülötte forogtak a gondolataim, igaz? Még mindig dühös voltam rá a füves cigi miatt, amit a nadrágjában találtam, még ha fel már nem is emlegettem. Azért a félelem újra és újra összeszorította a szívemet, mert attól tartottam, hogy ismét vissza fog esni, és újra függővé válik.
Ezt a gondolatot gyorsan igyekeztem is kiverni a fejemből, és inkább próbáltam elfoglalni magam a napi teendőkkel, amiket nyitás előtt el kellett végeznem. Utána pedig már arra koncentráltam, hogy a vevőimnek mire van szüksége. Az én roppant egyedi kis kávézóval összekötött virágüzletem nemrég kezdett el szárnyalni. A vállalkozásom jól ment, és én erre roppant büszke voltam. Ugyan az egyetemen is business szakirányon tanultam, de azért kellett némi érzék is hozzá, hogy mindezt elérjem.
Az elégedett mosolyom igazából akkor hervadt le az arcomról, amikor megláttam a belépő nőt. Nem sokat kellett gondolkoznom azon, hogy ki is ő, és miért fogott el szorongó érzés attól, hogy itt volt. Egyrészt soha nem jött ide, másrészt nem is az a típus volt szerintem, aki virágboltba járna. A hozzá hasonlók szoktak csokrokat kapni, nem pedig vásárolni. Mindenesetre szusszantam egyet, és egészen addig odáztam el a megszólítását, amíg csak lehetett, vagy amíg egyáltalán illő volt. Alapvetően barátságos személyiséggel áldott meg a sors, nem nagyon szoktam ítélkezni, és nagyjából mindenkivel jól ki szoktam jönni, de kivételek mindig akadnak.
A szőke hajzuhatag tulajdonosa pedig pont egy nehéz esetnek minősült még számomra is. Sosem érzékeltettem vele, hogy néha már az agyamra megy a lehetetlen ötleteivel és a lekezelő stílusával, de a szálloda, ahol dolgozott, állandó megrendelőm volt. Muszáj kibírnom, mindig ezt mondogattam magamban, és már ott is pihent a jól ismert mosoly az ajkaimon. Most, hogy az én terepemen voltunk, valamiért csak még kellemetlenebbnek éreztem a rám váró találkozást, ennek ellenére megindultam felé.
- Jó reggelt! – szólítottam meg. Nem olyan mosolygósan, mint általában, de azért elég barátságosan ahhoz, hogy ne érje szó a ház elejét. – Tudok segíteni esetleg? – kérdeztem udvariasan, ahogyan bárki mással szemben tettem volna.
Vissza az elejére Go down

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sera & Alexander ~ Egy eltitkolt szerelem.
» Olivia Swan