New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 110 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 95 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Rafe Clyborne
tollából
Ma 17:12-kor
Luana Machado
tollából
Ma 16:58-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 16:17-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 16:02-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 15:24-kor
Leilani Murdoch
tollából
Ma 15:17-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 14:35-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 14:35-kor
Adriana Corazon Carrillo
tollából
Ma 14:20-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Anyu és apu
TémanyitásAnyu és apu
Anyu és apu EmptyKedd Okt. 31 2017, 16:43

Karen Leavey


Teljes név: Karen Leavey
Play by: Dianna Agron
Születési hely: New York
Kor: 41
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: házas
Csoport: üzlet
Mindössze 16 éves voltál, amikor életet adtál a legnagyobb bátyámnak, rögtön utána apa el is vett feleségül. Még a mai napig boldog házasság a tietek. Árvaházban nevelkedtél 15 éves korodig, onnan pedig apának a szülei vettek magukhoz, így ismerkedtetek meg. Sosem voltál nagyravágyó, mindig meg voltál elégedve azzal, amid van, azt viszont már kislány korodban elhatároztad, hogy egyszer segíteni fogsz az embereken. Hosszas munkádba került, de végül alapítottál egy saját árvaházat, ahol olyan gyerekek vannak, amilyen Te is voltál. A különbség csupán csak annyi, hogy amíg neked nagyon nehéz sorsod volt, addig igyekszel a mostani árváidnak mindent megadni, ami neked sosem jutott. Pontosan ez a helyzet odahaza is. Mind a négyünket imádsz, azt hiszem, hogy bátran kijelenthetem, hogy Te vagy a világ legjobb anyukája. A bátyám születése után 5 évre ismét teherbe estél, majd életet is adtál két csodaszép fiúnak. Talán velük volt a legtöbb bajod, hiszen egyszerre kettőre figyelni, nem lehet könnyű feladat, főleg úgy, hogy még ott volt az akkor 5 éves nagyobbik fiad is. Te mégis tökéletesen megoldottad azt a feladatot. Végül aztán megszülettem én is, bár jóval a bátyáim után, így azt hiszem, hogy nem túlzás kijelentenem, hogy én vagyok a szemed fénye. Egyetlen lánygyermekedként talán egy picit több időt fordítasz rám, mint a nagyra nőtt testvéreimre. Mindig mosolyogsz akárcsak én, és mindig elmondod, hogy mennyire büszke vagy rám. Még akkor is, ha matekból gyakran viszek haza rossz jegyet... nem tehetek róla, hogy nem értem. Ha szomorú vagyok akkor répás muffint sütünk, ami az én legnagyobb kedvencem.  






Gerald Leavey


Teljes név: Gerald Leavey
Play by: Joseph Morgan
Születési hely: New York
Kor: 44
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: házas
Csoport: Egészségügy
18 éves voltál akkor amikor megismerted anyut, ugyanis a Te szüleid fogatták Őt örökbe. Sosem tudtál rá úgy nézni mint a fogadott testvéredre, hiszen már az első pillanatban amikor megláttad megakadt a szépségén a szemed. Akkor még nem gondoltad, hogy későbbiekben 4 gyerek csodálatos szülei lesztek. New York egyik legsikeresebb kardiológusa vagy, mégsem vagy elszállva a hírnevedtől. Mindig azt hajkurászod, hogy nem a sikerért tanultál annyit, hanem azért, hogy segíthess az embereken, és, hogy nekünk mindenünk meglegyen. Azt azonban nem fogadod el, hogy csak orvos vagy, és nem Isten. Valahányszor meghal egy beteged, letört vagy, ami engem elszomorít. Olyankor próbállak felvidítani anyu finom répás muffinjával, ami az én kedvemet is örökké visszahozza. Ahogyan anyu, úgy te sem tettél soha különbséget a gyerekeid között, mindannyiunkat egyformán szeretsz. Talán mégis velem töltöd a legtöbb idődet, de ez érthető is. Mégis csak én vagyok az egyetlen kislányod. Vagyis a hercegnőd, mert mindig így hívsz.  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Anyu és apu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Apu - Anyu és a Koreográfus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: