New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:07-kor
Josephine F. Moreau
tollából
Ma 00:03-kor
Alastair Carver
tollából
Tegnap 22:27-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:15-kor
Marco Reilly
tollából
Tegnap 20:59-kor
Leilani Murdoch
tollából
Tegnap 19:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 19:50-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 19:29-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Tegnap 18:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

dog expedition » Kai & Courteney
Témanyitásdog expedition » Kai & Courteney
dog expedition » Kai & Courteney EmptyVas. Május 24 2020, 23:25

kai&&courteney


Az utóbbi időszakban azt hiszem többet voltam Brooklynban, mint egész életemben. Az elmúlt években ez a környék általában kimaradt nekem és inkább Manhattanben mozogtam. Miért is hagynám el az otthonom megszokott közegét, ha minden fellelhető ott, amire szükségem lehet? Ott a gimim, a barátaim, a családom és igazából minden sarkon bele lehet botlani egy olyan üzletbe vagy étterembe, amire éppen szükségem lehet, ám most valami mégis megváltozott. Kai besétált az életembe és ott is maradt. Ez pedig egyenlő azzal, hogy mivel ő Brooklynban él, elég sokat járok át hozzá. Többnyire ez azért van, mert az ő szülei sokkal lazábbak. Azt csinálunk az ő lakásukban, amit csak szeretnénk, sosem fog senki beleszólni és még egy idegesítő Oliverje sincsen. A környezet náluk szerintem sokkal nyugodtabb. Ha az Easton rezidencián vagyunk, akkor ott van mindig bennem egy kis karó, ami miatt nem tudom elengedni magam. Úgy érzem, hogy meg kell felelnem a szüleimnek és a testvéreimnek. Kivéve persze, ha a legfiatalabb bátyámról van szó, mert azért ő sem egy szent.
Izgatottan szállok be a kocsiba, s ezúttal két okom is van rá. Az első sokkal nyilvánvalóbb a másodiknál, hiszen mindig nagyon parázok, ha a városon kell átvezetnem. Esküszöm még azt is jobban szeretem, ha dugó van, mert akkor az út nagy részében lassan tudok csak haladni és olyankor kevésbé félek. A másik indokom, pedig az, hogy végre eljött a nagy nap. Na nem az esküvőmé, ahhoz még túl fiatal vagyok, de ahhoz nem, hogy végre elmenjek a kutyáért, akit Olival kinéztünk magunknak hetekkel ezelőtt. Egy olyan tenyésztőt kerestem fel, aki eléggé érti a dolgát és nem túl olcsón, de végre sikerül vásárolni egy kutyát, aki innentől fogva szervesen az életünk része lesz. Clyde még mindig húzza a száját miatta, hiszen úgy gondolja, hogy nem fogunk vele eleget foglalkozni, de igazából nem is értem, hogy ez őt miért zavarja vagy csak szimplán miért érdekli. Már nem otthon él, hanem Pollyval. Inkább azon kellene aggódnia, hogy a lány ki ne találjon valami hasonló dolgot. Habár sokkal megfontoltabbnak tűnik nálam, ezt már abból az egy alkalomból is képes voltam leszűrni, amikor találkoztunk.
Indulás előtt még előveszem a telefonomat és bepötyögök Kai-nak egy üzenetet, hogy úton vagyok. Nálam ez azt jelenti, hogy kizárólag a piros lámpáknál fogom elővenni a készüléket, mert félek, hogy valami baj fog történni. Majd akkor jelentkezek, ha már a közelben járok. Szerintem ezzel már ő is tisztában. Nem is várom el, hogy erre reagáljon, ám ha nem teszi meg eme gondolat ellenére is elkezdenek pörögni a gondolataim és rosszra lyukadok ki.
Fél órával később érek arra  akörnyékre, ahol a Morgan család lakik a nagy dugó miatt. Talán nem délben kellett volna elindulnom és akkor ezt elkerülhettem volna. Az utcájukba bekanyarodva már a kezembe veszem a telefont és megcsörgetem a srácot, s ha felveszi, akkor beleszólok.
- Szia, már mindjárt ott vagyok, gyere le kérlek, hogy ne kelljen felmennem – mondom neki egy kicsit könyörögve. Már nagyon el akarok menni a kutyáért. A tulajjal azt beszéltük meg, hogy bármikor mehetek érte a délután folyamán és nem lakik annyira messze Kai-tól, így még az is megfordul a fejemben, hogy egyáltalán kocsival menjünk-e. – Meg tudnál lehozni egy üveg vizet? – kérdezem még, s le is parkolok a ház előtt és kinyomom Kai-t, hiszen már felesleges telefonon keresztül szóval tartanom, ha pár percen belül itt lesz előttem.
Amint leállítom a kocsit kiszállok a járműből és az ajtót becsukva nekidőlök. Míg a barátomra várok előveszek egy szál cigit a táskámból és rágyújtok. Elég irónikus, hogy többet dohányzok mióta együtt vagyunk, pedig ő nem szokott. Ezt inkább annak köszönhetem, hogy az anyukájával elég sok időt töltök együtt, aki szintén elég sokat cigizik.
- Remélem ugyanolyan izgatott vagy, mint én! – szólalok meg széles mosollyal az arcomon, amikor meglátom közeledni. Már távolról elégedetten mérem végig. Vajon lesz olyan, amikor nem fog ennyire elvarázsolni a külseje? – Kocsival menjünk vagy sétálva? Te jobban tudod, hogy hogyan éri meg jobban. Tegnap átküldtem a címet – arra utaltam ezzel az üzenetemmel, hogy csekkolja le, s reményeim szerint ezt meg is tette, hiszen utána már nem firtattam ezt a témát.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: dog expedition » Kai & Courteney
dog expedition » Kai & Courteney EmptyVas. Nov. 29 2020, 18:54

Courteney & Malachai

Mivel vasárnapi nap volt, ezért végre kipihenhettem volna magam, tehát nem kellett korán kelnem. Nem mintha annyira megviselne az öt órakor való felkelés, viszont előző este a Daniel-féle bagázs becsalt magával a városba. Tudtam, hogy mára megígértem, hogy elviszem Courteneyt a kutyájáért, ezért nem is akartam szétcsapni magam. Olyankor nyűgös is vagyok, na meg másnaposan nem egy élmény vezetni. De természetesen tudjuk, hogy hiába csak egy italra mész be a városba, az mindig megcsúszik és lesz belőle 3-4 rövid meg legalább kétszer ennyi sör vagy valami kevert pia. Amiket a lazább estéken egy kis füves cigi, a keményebbeken pedig egy kis kokó szokott kísérni. Mivel csak egy piára ugrottam át Danielhez, ezért maradt az előbbi verzió.
Na tehát ott tartottam, hogy mikor kinyitottam a szemeimet, még erősen forgott velem a világ, ezért miután megittam pár tucat pohár hideg vizet és bekaptam egy advilt, visszadőltem az ágyamba, hogy aludjak még néhány tíz órát. Nos, amint lehunytam a szemeimet, szinte azonnal ki is pattantak, ugyanis a szex félreismerhetetlen hangjai ütötték meg a fülemet. Nem tudtam, hogy anyámék vagy valamelyik testvérem szobájából szól, de nem is voltam kíváncsi rá, ezért inkább csak a fejemre húztam a párnát. Ez természetesen majdnem teljesen haszontalannak bizonyult, ezért inkább bekapcsoltam a tv-t, hogy inkább az legyen a háttérzaj. Ez be is vált, mert egy rövid forgolódás után sikerült újra visszaaludnom.
Dél körül tértem újra magamhoz. Még egy fél órán át nyomkodtam a telefonomat, aztán kivánszorogtam a konyhába. Anya mennyei húslevest csinált, s már elém is tolt egy tányérral azzal a szöveggel, hogy biztos volt benne, hogy valamelyik semmirevaló gyereke úgyis atom másnaposan fog ma megjelenni. Hát, nem tévedett. Miután jól laktam, engedtem magamnak fürdővizet és egy órán keresztül áztattam magam. Talán kicsit el is bóbiskoltam, de a telefonom pittyegése visszarántott a jelenbe. Visszaírtam Courtnak, hogy óvatosan vezessen, mert az utakon nagyon sok olyan béna sofőr közlekedik, mint ő. Kimásztam a kádból, a derekam köré tekertem egy törülközőt és visszamentem a szobámba, hogy felöltözzek.
Pont akkor készültem el, mikor megszólalt a telefonom. - Halló. Candy? Mondtam már, hogy ne hívogass. A barátnőm nagyon féltékeny típus - vigyorodtam el, amit persze Courteney nem láthatott, de azt tudnia kellett, hogy csak viccelek. - Persze - mondtam már lefelé haladva a lépcsőn. Kivettem a hűtőből két üveg hideg vizet, zsebre vágtam a telefonomat és a pénztárcámat.
- Szia szívem - léptem oda a lányhoz, s nyomtam egy csókot az ajkaira. - Hogyne. Alig várom, hogy összekoszolja a kutyád a kocsimat - Már sokszor leszögeztem, hogy szeretem az állatokat, de azért nem rajongok annyira értük, mint például Court. Nekünk is van kutyánk, akit apám mindenkinél jobban szeret, s egész jól megvagyunk egymás mellett. Néha meg is szoktam simogatni. Nyilván most sem azért megyek el Courteneyel a kutyáért mert alig várom, hogy végre lássam azt a túlárazott szőrcsomót, hanem mert a barátnőm megkért rá. - Hogyne és én meg is néztem - vettem elő a telefonomat, ahova egy pillanat alatt beírtam a címet, hogy pontosan hova is kell mennünk. Átfutottam az útvonalopciókat, aztán zsebre vágtam a telefonomat. Eszembe jutott, hogy az este megnyitottam az üzenetet, amiben elküldte a címet, de szerintem már nem voltam olyan állapotban, hogy megnézzem merre is van. Vagy lehet megnéztem, csak nem emlékszem rá. Na mindegy. - Szerintem menjünk gyalog. Nincs messze, kellemes idő van és legalább a kocsimba sem kell betenni a kutyát - mosolyodtam el, miközben a kezeimet a lány derekára tettem és közelebb húztam magamhoz. Végigsimítottam az arcán, majd hosszan megcsókoltam. - Na induljunk, mert még a végén másnak adják a kutyádat - csaptam rá Courteney fenekére.
- Hogy telt a tegnap estéd? Mit csináltál? - kérdeztem, miközben megfogtam a kezét és összefűztem az ujjainkat. Homályosan emlékszem arra, hogy beszéltünk még az este, viszont hogy őszinte legyek nem minden rémlik.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: dog expedition » Kai & Courteney
dog expedition » Kai & Courteney EmptyPént. Dec. 25 2020, 21:52

kai&&courteney


Izgatottság járja át a testem, hiszen erre a napra túlzás nélküll hónapok óta várok. Nem tudom levakarni at a fránya mosolyt az arcomról még akkor sem, amikor Kai beleszól a telefonba és poénból Candynek szólit. Alapjáraton azon kezdenék el töprengeni, hogy mégis ki a fene lehet az a lány, pedig legbelül tisztában vagyok vele, hogy valószínűleg most találta ki ezt az egészet. Legalábbis remélem. Olyan jó kedvem van most, hogy még el is nevetem magam vele együtt. Ritka az ilyen nap, amikor ennyire kenyérre lehet kenni, de meg kell becsülni. Alig várom már, hogy Boomer itt legyen velem és késő délután megmutassam majd Olivernek, aki remélhetőleg teljesen kiakad majd, hogy Kai jött el velem elhozni a kutyát és nem ő. Őszintén talán meg kellett volna kérdezni, hogy ráér-e, de ez már nem jutott el a tudatomig a megemelkedett adrenalin szinttől.
-Akkor azt üzenem a barátnődnek, hogy szedje össze magát, mert lecsaplak az ujjairól – megyek bele a játékba. Az viszont tényleg igaz, amit mond. Nehezen vallom be magamnak is, Kai előtt pedig egyértelműen letagadom, ha erről van szó, de elég féltékeny típus tudok lenni. Tudom milyen nőcsábász életmódot folytatott a barátom előttem és ez sok szempontból feladta nekem a leckét. Muszáj jobban odafigyelnem, hogy ne legyen baj. Ez nem is feltétlen a srác miatt van, de a lányok a környezetünkben nem veszik komolyan a kapcsolatunkat. Úgy csinálnak, mintha nem léteznék és ugyanúgy megkörnyékezik őt, mint eddig. – Köszi – válaszolok még gyorsan, mielőtt letenné a telefont. Most pedig nincs más hátra, mint a kocsimnak dőlve megvárni, hogy lejöjjön elém és indulhassunk végre Boomerért.
Mindössze pár perc telik el és már meg is pillantom Kai-t, ahogy kilép az ajtón, s egyre jobban közeledik felém. Arcomra a világ legszélesebb mosolya ül ki, ami már-már ijesztő is lehet néhány ember számára, de nem számít. Régen voltam ilyen jó passzban.
- Szia – köszöntöm én is őt egy rövid csókkal. – Nem fogja összekoszolni, mivel végig az ölemben lesz és ha valami baja lenne, akkor hoztam zacskót. Itt van a táskámban. Mindenre gondoltam, ne legyél morci egy ilyen csodás napon – tárom szét a karomat vidáman. Nem is értem, hogy miért viselkedik így minden alkalommal, amikor szóba jön Boomer. A családjának is van egy kutyája, aki jelenleg sokkal nagyobb még, mint a mi kicsi huskynk lesz.
- Mennyi idő az út? – érdeklődöm, s elveszem az egyik vizet a kezéből, s az üveget kinyitva belekortyolok. Hamar enyhíti a szomjamat és így már készen is állok az indulásra. Legszívesebben rágyújtanék, de nem akarok Kai előtt. Nincs annyira oda érte és csak akkor szokott néha, ha alkoholt fogyaszt és ez a nap egyértelműen nem arra van. – Csak nehogy azt mondd, hogy itt fogunk sétálni egy órát a pár perces kocsiút helyett, mert nem akarod, hogy szegény ártatlan kiskutya beüljön a kocsidba. Egyébként meg mehetünk a miénkkel is, mert Manhattanig még úgyis abban fogjuk elvinni és te is jössz majd velem – közlöm a tényeket. Az utolsó opciót még most mondom először, mert sajnos annyi eszem nem volt, hogy hozzak magammal egy dobozt, amiben el tudom vinni hazáig és valakinek meg kell fognia. A forgalmas úton nem tudok egyszerre a kutyára és a vezetésre is koncentrálni.
- Tegnap este csak sorozatot néztem és elég hamar bealudtam. Te hol voltál? Egy idő után hirtelen elfelejtettél válaszolni és most reggel írtál vissza először – nézek rá gyanúsan. Tudom, hogy nem csajozni volt, nem tenné meg. Legalábbis ezzel hitetem magam.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: dog expedition » Kai & Courteney
dog expedition » Kai & Courteney Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
dog expedition » Kai & Courteney
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» aubrey&&courteney » get to know u
» Belle & Courteney » thank god it's saturday
» Courteney && Cleo
» Kai&&Courteney » round 1
» Clyde x Courteney » room makeover

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: