New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 112 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 96 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 18:10-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:03-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Rafe Clyborne
tollából
Ma 17:12-kor
Luana Machado
tollából
Ma 16:58-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 16:17-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 16:02-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 15:24-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Forgatag
TémanyitásRe: Forgatag
Forgatag           EmptySzer. Dec. 13 2017, 23:56
Ebben a nagy szabadságos, szivárvány-boldogságos légkörben mindent meg kell tenni a rocker fiának, hogy normális tudjon maradni. Már amennyire az eleve... ehhez pedig jó az alkohol, amit én is tervezek most fogyasztani, nagyobb mennyiségben lehetőleg, hogy jól üssön. Félreértés ne essék, a lázadással, szabadsággal és miegymással nincs gondom, szeretem a jó hangulatot, szeretek bulizni, még a hippis légkört is el tudom fogadni, de... itt mindezt kommercializálták, beárazták, polcra rakták, majd kilóra eladták. Rock'n'roll-kodnak a DJ-k és a hülye vonaglók anélkül, hogy lenne bennük bármi is ebből. Nevetséges... ha nincs a Drága Menedzserünk, én se lennék most itt. Szóval inkább az egyetlen elviselhető légkörű alkohol kimérést kerestem fel és ki is álltam a sorom, hogy a kellemesen dekoratív és esztétikus pultos lánytól rendelhessek is valamit. - Biztos sokan mondják ilyenkor azt a szar dumát, hogy a telefonszámod is megadhatod mellé, de én nem fogom. Becses neveddel is beérném helyette. - villantok fel egy vigyort, ahogy a pultra támaszkodom s bár azt is csekkolom, hogy önti a rendelést, azért a szemeit is fixírozom. - Inkább tedd meg azt a szívességet, hogy magadnak is öntesz valamit inni, azt én állom. - mondom kedélyesen. - Rühellek egyedül piálni, csak az ökör iszik magában és szeretnék egy csinos brit hölggyel koccintani. - teszem még hozzá, jelezve, hogy az akcentust is sikerült belőnöm és nincs ellenemre a dolog, engem aztán nem zavar az ilyesmi. - Erik vagyok egyébként. - ajándékozom meg egy névvel, hiszen, ha netán együtt fogunk inni, ennyit csak tudjon már a pultos szépség... nem?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Forgatag
Forgatag           EmptyKedd Szept. 12 2017, 13:37



Eric && Alex


A fesztiválokon sosem épp a legélvezetesebb dolgozni. Egyáltalán pultosnak lenni sokszor nem az. Nekem azonban van már annyi gyakorlatom a szakmában, hogy gond nélkül kezeljem a sok címeres, részeg barmot, aki néhány ital után meg van győződve arról, hogy ő majd elvisz egy körre, közben sokszor még egy értelmes mondatot összerakni sem megy már nekik. Valahol szórakoztatóak. Néha egy-egy, de huszadik már inkább irritáló. A kocsmában a törzsvendégeket viszont már megszoktam. Ott legalább azon sem akadnak el, ha én is lehúzok egy-egy sört vagy töményet. Nem mintha itt visszafognám magam. Már ha épp van rá szabad kezem. Ami ha beindul az esti hajtás, úgysem lesz.
Egyelőre azonban még csak az előzenekarok, DJ-k játszanak, a nagy hajtás annyira nem indult be. Legalábbis a nagyüzemi szeszkazánok, mértéket tartani nem tudó tizenévesek, egyetemisták még nem álltak be a sorba. A mi standunk egyébként is relatíve eldugottabb helyen van, de így is szép forgalmat bonyolítunk. Ha nekem nem is, a tulajnak tuti megéri kitelepülni ide.
- Szia! - köszönök vissza a pult előtt termő rocker arcra, miközben bólintok a rendelésére és már neki is állok kitölteni, amiket kér. Egyébként meg kell hagyni, nem rossz darab a fickó, nem lepődnék meg, ha valami banda tagja lenne. Bár nekem itt a fesztiválon ismerkedni nem a legkönnyebb. Aminek persze az előnye is megvan. A zene és a tömeg miatt az idegesítő részeg fazonok is nehezebben találnak be. Inkább csak a pisiszünetem alatt.
- Valami mást adhatok még ezen kívül? - udvarias mosolyt villantok felé, miközben a whisky után a rumot kezdem kitölteni, hogy csak aztán bontsak kérésének megfelelően egy üveg kólát. Most, mivel nem kell a nővérem szerepét eljátszanom, az igen erőteljes brit akcentusomat sem fogom vissza. Van, aki szerint szexi amúgy. De ha idegesít valakit, hát teszek rá. Alex Drake így beszél és pont. Londonban nőttem fel, ez a természetes. Na meg, ha valaki, aki ismeri Juliette-et, találkozna velem, soha nem gondolná, hogy képes vagyok úgyis beszélni, mint ő. Ez is az álcám része mondhatni, hogy önmagamat adom.

The devil within | Remélem tetszik | Clothes

✖ made by Artemis✖
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Forgatag
Forgatag           EmptyPént. Szept. 01 2017, 11:27
Bírom ezt a 21. századi polkorrektséget, hogy mindenkinek a szájíze szerint próbálnak szervezni még egy fesztiválon is. Így még egészen úgy érezhetjük magunkat a "kis" szubkultúránkkal, hogy a társadalom is megtűr és befogad. Hát nem édes? Nem... de hülye lennék, ha nem jönnék ki mondjuk a KoRn-t megnézni, vagy az AC/DC-t ugye? Arról nem is beszélve, hogy az egyik kisebb sátor színpadban még mi is kaptunk egy óra műsoridőt, hála harcias menedzser-asszonyunknak, aki rábeszélt minket erre az egészre. Értem, hogy kicsit több kitörési lehetőség, hogy fontosabb kiadók is figyelhetik a fesztivál fellépőit, csak mindig is zavart, ahogy a beszívott partyarcok lébecolnak a színpadunk körül is értetlenül, hogy itt mi zajlik, pedig csak annyi, hogy nem egy fejhallgatós alak laptopját nézzük meg "élőben" ahogy szétcseszi mások amúgy sem túl szofisztikált zenéit remix címén. Nekem még ehhez inni kell.
Éppen ezért vetem magam a fesztivál forgatagába, ahol szerencsére már senki nem lepődik meg egy szakállas, hosszú hajú muksón aki bőrgatyát visel egy doberman nyakába illő láncokkal, meg fekete ujjatlan felsőt. Ez a fellépő felszerelés, mert kényelmes, jól szellőzik, szabadon hagyja a fellépő karszalagot ami a biztonságiak szempontjából fontos na meg a színpadon legalább az is látszik, hogy nem hiába izzadok a konditeremben. Szóval lazán öltözve élvezem a nyári időt, ha a tömeg tülekedését kevésbé is, amíg nem találok egy olyan kiszolgáló egységet, ahol eléggé nyugalmas a terep a fesztivál többi részéhez képest. Műsor előtt alapozni kell. - Szia szép hölgy! Lennél olyan kedves és adnál négy cent Royal Crown whiskyt, négy cent fehér rumot és fél liter kólát? - szólítom meg a finoman metszett vonásokkal büszkélkedő pultos lányt, akinél szerencsére nem kellett sorban állnom. Közben a bankókat már elő is kerítem a zsebemből, mert szerencsére van olyan ezen a nadrágon is.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásForgatag
Forgatag           EmptyKedd Júl. 04 2017, 17:20

Forgatag

Forgatag           People-Watch-New-Orleans-001-C

Afféle sétány ez, ahol köröskörül árusok, bódék, fagylalt, vattacukor és a fesztiválsátrak vesznek körül, továbbá a hatalmas tömeg, akik csapatokban tartanak egy-egy színpad felé, gyűrűjükben Próbálj csak előre nyomulni, avagy állj meg néhány pillanatra, hogy hallgasd az utcazenét, vagy tanulmányozd az emberi szobrokat, vagy állj modellt valakinek, aki rajzportréval ajándékoz meg. Mutatványosokba botlottál? Előfordul. Legyenek zsonglőrök, vagy gólyalábasok, csakis azért vannak, hogy szórakoztassanak.

Nem fogjuk megszabni hányan játszhattok itt, éppen ezért a reagod elején feltétlenül tüntesd fel ki(k)nek szánod, valamint a nap, és hogy megközelítőleg hány óra tájékán, esetleg melyik koncert közben játszotok játszotok. Erre azért van szükség, hogy némiképp elkülöníthetőek legyenek a játékok, illetve az időpontok.

Jó játékot kívánunk!  Forgatag           1735856013
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Forgatag
Forgatag           Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Forgatag
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok :: CP Summer Festival 2017-
Ugrás: