New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 117 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 101 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dok Min-Joon
tollából
Ma 19:02-kor
Katniss Jimenes
tollából
Ma 18:33-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Ma 18:29-kor
Joe Weaver
tollából
Ma 18:25-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:10-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:03-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Serenity Peregrine
tollából
Ma 17:50-kor
Rafe Clyborne
tollából
Ma 17:12-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

que sera sera
Témanyitásque sera sera
que sera sera EmptySzomb. Okt. 05 2019, 18:44
che sara sara

Play by:
akit akarsz (ja, az ott balra freddie mercury)
Születési hely:
semmi közöm hozzá
Kor:
még nem krisztusi
Lakhely:
mindenhol vár egy kanapé?
Szexuális beállítottság:
balladai homály
Családi állapot:
még egy kifejezés a "fogalmam sincs" helyett
Csoport:
que sera, sera
Történetünk:

Amikor először találkoztunk, éppen egy zacskónyi frissen sült pain au chocolattal álltam Sophie barátnőm lakásának ajtajában, és veszettül nyomtam a csengőt, mert pisilnem kellett - de ne félj, egyből meggondolta magát a hólyagom, mikor szélesre tártad az ajtót, ha csak az ajtót, én pedig azzal a gondolattal vágtam hozzád a reggelit, amit egyébként a barátnőmmel kettesben akartam elmajszolni, hogy arra a köntösre nem ártott volna egy öv is, egyébként meg jó étvágyat.

Ez idestova négy hónapja lehetett, még azelőtt, hogy elkezdtél volna feltünedezni a baráti társaságunk péntek esti sörözésein, előbb Sophie, majd pedig Richard divatos kiegészítőjeként, de még nem ültél két perce mellettem, mikor szóvá tetted, hogy a sprite-om, amit "sörözés" címén iszok, legalább olyan fantáziaszegény, mint a szoknyáim. Sophie szerint, egyébként, igazi csiszolatlan gyémánt vagy, az a fajta, aki több nyelven küldi vissza a raclette-et, aki úgy gyűjti a parkolási bírságokat, mint mások a csokipapírt, és a művészetének él - hogy ez a bizonyos művészet egészen pontosan micsoda, arról fogalmam sincs, de hé, amíg a szoknyáimat békén hagyod, ők is békében hagynak téged.

Ha nem keveredsz bele a Sonier-Dubroc botrányba, kölcsönösen fújhattunk volna egymásra az idők végezetéig, felnőtt, jól szituált, és rohadt különböző emberekhez méltóan. Csakhogy te nyakig benne vagy. Sőt, talán fejbúbig - ki hinne az ártatlanságodban, ha látták volna a pillantást, amit Madame Sonier vetett rád az esküdti meghallgatáson? Vagy minden régi ismerősöd rácsap a fenekedre, mikor hosszú idő után újra találkoztok? Világos, nem kellene beleártanom magam. Még csak nem is én képviselem a védelmedet, csak a tárgyalások jegyzőkönyvét vezetem, és kávéért szaladok, ha a felettesem - az ügyvéded - erre utasít. De jobb, ha tudod, hogy én és a hervasztóan unalmas szoknyáim megpróbáljuk meg fogjuk menteni a seggedet. És ha mindennek vége, veszek egy kibaszott övet arra a köntösre.  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
que sera sera
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sera & Den
» ella x sera
» Erik & Sera
» Theo & Sera
» sera graham

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: