New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 107 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 95 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lisandro Mendez
tollából
Ma 12:07-kor
Lilibeth Winchester
tollából
Ma 12:03-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:38-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:35-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:19-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

agent heartbreaker
Témanyitásagent heartbreaker
agent heartbreaker EmptySzer. Okt. 02 2019, 20:54
Csodás neved

Play by:
Dove Cameron/Cara Delevigne/Vanessa Morgan/Bárki más
Születési hely:
NY
Kor:
19-23
Lakhely:
Manhattan/ Brooklyn
Szexuális beállítottság:
homoszexuális
Családi állapot:
szingli
Csoport:
szabadon választható
Történetünk:

A Starbucksban találkoztunk egy rosszul átvett kávé kapcsán, aminek a tartalma rajtam landolt. Nem volt szándékos, legalábbis én nem véltem annak, de lehet te így akartál a közelembe férkőzni.
Az incidens óta rengetegszer találkoztunk különböző kávézókban, könyvtárban, elmentünk szórakozóhelyekre is. Nagyon kedvellek, talán túlságosan is, és bár Te nyíltan vállalod szexuális beállítottságod én még nem jöttem ki a szekrényből, illetve a legjobb barátnőm felé is táplálok viszonzatlan érzelmeket így nem tudom mit is érzek.
Az orromnál fogva vezetsz hiszen te nem érzel irántam semmit, az anyád kérésére barátkozol velem. Anyud FBI ügynök, aki a szüleim sikkasztási és adócsalási ügyében nyomoz több, mint negyed éve és semmerre sem halad az üggyel így használva a szülői presszionálást rávett arra, hogy vedd fel velem a kapcsolatot. Feladatod az, hogy minél jobban elnyerd a bizalmamat és minden gyanús dolgot megjegyezz, információt szerezz a szüleim hollétéről.

// Nagyjából ez lenne az alap ötletem, ezen változtathatunk ha szeretnél. Smile A PB-vel kapcsolatban alkuképes vagyok, bárki megfelel számomra. Örülnék, ha inkább egyetemista lenne a hölgyemény nem pedig gimnazista. Az, hogy Ő is érez e valamit Mila iránt a megalkotón áll de örülnék neki ha belemenne a szerelmi szálba.  agent heartbreaker 1471401822
Nagyon várom a karaktert, és ha ezzel tudok ösztönözni akkor a karakterért cserébe én is szívesen csinálok neked egyet.  agent heartbreaker 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
agent heartbreaker
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Agent Henderson
» Special Agent Samuel Ford

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: