One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

catch me if you can ☆ Saya & Isa

Shut Up and Dance with me EmptySaya Manoban
Today at 11:41 pm

Egy pörgős nap végén | Taytum & Saya

Shut Up and Dance with me EmptySaya Manoban
Today at 11:40 pm

come on small pet, let's meet

Shut Up and Dance with me EmptyRomero D. Bohen
Today at 11:09 pm

Fortune útjai kiszámíthatatlanok

Shut Up and Dance with me EmptyCaitlin Star
Today at 10:42 pm

Ruby & Millie • kind hearts still break hearts

Shut Up and Dance with me EmptyMillie Crawford
Today at 10:18 pm

l'arrivée - Marion & Pierre

Shut Up and Dance with me EmptyMarion Arceneaux
Today at 10:15 pm

BelAmi

Shut Up and Dance with me EmptySelket Sheay
Today at 9:54 pm

Játékpartner keresõ

Shut Up and Dance with me EmptyJoshua Miller
Today at 9:36 pm

Unexpected trip to Peekskill

Shut Up and Dance with me EmptyDean Calver
Today at 9:09 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 18 16
Diákok 25 19
Törvényszegők 11 17
Bűnüldözés 8 9
Hivatal 6 6
Üzlet 12 14
Oktatás 5 5
Munkások 11 7
Egészségügy 13 9
Összesen 108 103
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 35 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 2 Bots

Aicha N. Dubois, Amelia J. McCoy, Bellamy West, Caitlin Star, Choi Dae Won, Fable Hill, Freddie Berles, Henry H. Marsh, Katherine P. Montgomery, Leo Drom, Marissa Grey, Mason Ford, Raelyn J. Winters, Romero D. Bohen, Sarah Farrow

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Shut Up and Dance with me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Re: Shut Up and Dance with me   Shut Up and Dance with me EmptyVas. Szept. 22, 2019 10:57 am

▸Myna & VALAKI◂
“I'm sexy and I know it!”
Egyedül a táncparkett közepén táncolok és nem érdekel senki, mert mikor elkapom a ritmust, akkor teljesen elengedve magam riszálom magam. A kezeimmel egész művészien hadonászok, legalábbis én úgy érzem, de talán egy külső szemlélőnek jól mutat. Nem voltam nagy bulizós, ezért nincs társaságom ilyesmihez, szóval egyedül nagyon kifejezően tudok táncolni és persze igyekszem szexin is, de hogy az mennyire megy, arról fogalmam sincs. Egyszer csak egy fiúcsapat érkezik és befoglalja a helyet. Kicsit zavarba jövök, mennyi helyen pasi egy helyen, ráadásul az egyik még meg is kérdezi, hogy szabad-e.
- Persze. Válaszolom, remélem a zene nem nyomta el a hangom. Jobban szemügyre veszem, mikor az egyik srác meglöki őt, hogy miért nem tudom, de amíg rá figyel legalább szemügyre tudom venni. Ó! Ha létezik tökéletes test, hát az övé az biztos nyerő lenne, már amennyi látszik ugye ruhán keresztül. A választ hallva, hogy verseny lesz ebből. Hűha, csak nem miattam? Na de nem szeretném kifejezni meglepettségem, inkább csak táncolok. Szerencsére valami pörgős latin szám megy, szóval nem kell senkivel összebújnom csak úgy. Felveszem a ritmust és próbálok igazodni hozzá. Lehet egy felest be kellene még dobnom, mert kezdek ideges lenni. Nem szeretnék felsülni, mert bár nem vagyok béna, még nem táncoltam pasikkal, csak egyedül vagy csajokkal, az meg ugye más. Azért igyekszem átadni magam a dolognak, ha valami páros táncot szeretne, akkor belemegyek, annyira tudok táncolni, ha irányít egy férfi, nem lépek a lábára.
- Ti mind együtt jöttetek? Érdeklődöm tánc közben a srácokra mutatva, csak hogy kezdeményezzek valami beszélgetést, nem tudom amúgy ez hogy szokott menni, de a legtöbbet jó lenne kihozni a helyzetből.
~ ~

Myna Rosegold
Diákok
Play by :
Kirsten Zellers
Kor :
21
Foglalkozás :
Pultos/Pincérnő
Hozzászólások száma :
42

Shut Up and Dance with me Empty
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
TémanyitásTárgy: Re: Shut Up and Dance with me   Shut Up and Dance with me EmptySzomb. Szept. 21, 2019 3:30 pm

You and Me
In the city that never sleeps, a lot can happen in one night.

Kellett már a kikapcsolódás, és a sztriptíz csapatom egyik részével érkeztem, akik nem család apák, vagy azokkal, akiknek van barátnője, vagy pasija, azért akadunk néhányan, akik szingliként vannak itt. Annak vallom magamat, mert ki tudja hányadán állok Kirillel, és egyébként is rám fér a szórakozás. Szeretem ezt a helyet, mert itt nagy a parkett, és több a hasonszőrű, nagyon jó hangulatú csoportos parti táncok szoktak kialakulni, random. Jah, nagyjából, mint egy High-School musicel, de bánja a fene? Az alap lépéseket mindenki hamar megtanulja, ha pedig nem megy azonnal, senki sem néz le érte téged. Kocsival hoztak, mert bár van jogsim, de nem szeretek túlságosan vezetni New Yorkban. Ma nem dolgoztam, se a fotózáson, se a bárban, így lazultam, és volt időm rendet tenni otthon, Snow-t levinni a kutya haverjaihoz, és elég időm volt arra, hogy elfoglaljam a fürdőt, és elkészüljek az estére. Egy fekete színű v kivágású pólót vettem fel, farmer nadrággal, a cipőm is kényelmes, mert ha zenét hallok, garantált ,hogy táncolni fogok. Az arcom is rendbe szedem, szeretem, ha ápolt borostás hatást kelt, sosem vagyok rendezetlen. Szeretnék már ott lenni, és már pattanok is befelé a kocsiba, ahol a haverok várnak, miután csöngettek. Nem féltem Snowt, majd Kirill még leviszi egy sétára, írtam neki egy üzenetet, ott hagytam az ágya előtt. Nagy fekete tintával, látni fogja, és egyébként is, majd jól a kezébe nyomja a pórázt a kutyám.
Már a kocsiban táncolunk, hellyel közzel, de jó a hangulat, hamar el tudjuk engedni magunkat, és énekeljük a rádióban szóló szöveget, vagy költ az egyik rappelgetősebb srác saját szöveget. Szeretem őket, mert sikerül kiszabadulnom az otthoni problémákból, eddig minden azt hittem, hogy sínen van, összeszedtem magamat, amennyire tudtam, erre kezdhetem előröl az egészet. Viszont, most már nem érdekel semmi! Pár utcányira a klubtól, leparkolunk és már indul is el a banda, hamar beengednek minket, mert ismernek már mindenkit, és tudják, hogy nem vagyunk rendbontó fajta, de jól fogyasztunk, és jól is érezzük magunkat.
Amint belépünk, máris a parkettet rohanjuk meg, be is tolnak engem is a közepére, szegény lány, azzal a gyönyörű hosszú fonattal, amit sikerült egy diszkó lencse fény villanása közben elkapnom, hogy tán még színes is. Már nincs olyan egyedül, mint két szempillantással ezelőtt. Körbe vesszük, és nekem nem marad egyedül csak párom.
- Szabad? – úszok oda mellé, és kérdőn mosolygok rá. Mindegy hogy mit, egyszerű lötyögés is megfelel, meglök az egyik srác, mire visszamosolygom rá.
- Tovább lökdösöl, ebből verseny lesz, tudod! – figyelmeztetem, és a fejemet csóválom. Latinos pörgős zenéket adnak, én pedig imádom a latint, egész biztos, hogy van bennem latin vér is. Azért táncolok ilyen jól, ösztönből.

Chastian A. Wing
Munkások
Play by :
Christian Hogue
Kor :
28
Foglalkozás :
Sztriptíz táncos, modell.
Hozzászólások száma :
19

TémanyitásTárgy: Shut Up and Dance with me   Shut Up and Dance with me EmptyKedd Szept. 17, 2019 11:08 pm

▸Myna & Chastian◂
“Shut Up and Dance with me”
Az egyetemen hallottam, hogy az Inferno Clubban valami nagy buli lesz sok jó pasival. Annyira nem hirdették meg, mert egy nagyobb társasági kört hívtak meg, de hát mint ilyenkor mindig, lassan, de terjed a híre és eljut olyan fülekbe is, mint az enyém. Szeretem a környezetem hallgatni néha. Az óráim után hazaérve gyorsan neki is állok, hogy szépen kiigazítsam a sminkemet, majd lefújjam valami fixálóval, elvégre nem akarok óránként kimenni a mellékhelyiségbe igazítgatni. Utána a hajam fonom be elég egyedien, a tőlem már megszokott módon. most ezüstös színűre festett éppenséggel az amúgy szőke hajam. Magamra fújom a kedvenc vattacukor illatú parfümömet és utána vagy fél órán át válogatok ruhákat a szekrényemben, mert nem tudom mit vegyek fel, keresem a tökéletes összeállítást. Egy fehér topra esik a választásom, amire egy fekete hálós felsőt veszek fel és természetesen egy farmer rövidnadrág, aminek az alja szaggatott. Keresek egy sportcipőt, amiben kényelmesen végigrophatom az estét és el is indulok. Csak telefon meg némi készpénz van nálam, ha jól sikerül a buli, úgy is fizetik majd az innivalómat és ki tudja, lehet végre továbblépek egy következő szintre. Itt nem ismer senki majd és és sem senkit, kicsit talán elengedhetem magam. korán érkezem, hogy elfoglaljam a legjobb helyet és persze, hogy felmérjem a terepet és otthonosabban mozogjak majd benne, ha esetleg kicsit többet iszom a kelleténél akkor is. Mikor sikerül bejutnom, akkor el is foglalok egy jó helyet, az értékeim a zsebembe teszem és kikérek egy röviditalt, amit lehajtva máris jobb a kedvem és hamar elkap a ritmus, szóval irány a táncparkett, ahol nekikezdhetek táncikálni. Nem vagyok profi táncos, de eléggé sikerült ellazulnom és egyesülni a zenével. Most még alig táncol valaki a parketten, így a közepére mehetek és csak reménykedem, hogy nem fogom egyedül ropni egész éjjel.
~ ~

Myna Rosegold
Diákok
Play by :
Kirsten Zellers
Kor :
21
Foglalkozás :
Pultos/Pincérnő
Hozzászólások száma :
42

TémanyitásTárgy: Re: Shut Up and Dance with me   Shut Up and Dance with me Empty

Ajánlott tartalom

Shut Up and Dance with me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal