One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

bae & bell || love runs out

the new Holmes & Watson ☆ Ash & Isa EmptyBailey E. West
Today at 12:32 pm

Foglalt keresztnevek

the new Holmes & Watson ☆ Ash & Isa EmptyKaylee Hill
Today at 11:46 am

the new Holmes & Watson ☆ Ash & Isa EmptyKaylee Hill
Today at 11:43 am

Munkahelylista

the new Holmes & Watson ☆ Ash & Isa EmptyGrace E. Hoover
Today at 11:02 am

Foglalt vezetéknevek

Today at 10:53 am

Elkészültem az elõtörténetemmel...

Today at 10:47 am

Like the cat and the rat

the new Holmes & Watson ☆ Ash & Isa EmptyMilo Morris
Today at 10:46 am

Játékpartner keresõ

the new Holmes & Watson ☆ Ash & Isa EmptyLenore Furukawa
Today at 9:42 am

Welcome in my crazy mind

the new Holmes & Watson ☆ Ash & Isa EmptyMadelaine Riggs
Yesterday at 11:59 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 29 23
Diákok 29 30
Törvényszegõk 13 25
Bûnüldözés 10 16
Hivatal 6 6
Üzlet 12 17
Oktatás 6 5
Munkások 12 7
Egészségügy 11 13
Összesen 128 142
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 20 vendég :: 2 Bots

Bailey E. West, Dalton Simmons, Daniel S. Ramsay, Elias Anderson, Elle Ray, Ezra O'Neal, Jay Cameron, Lenore Furukawa, Mallorie Dupeyrón

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

the new Holmes & Watson ☆ Ash & Isa

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: the new Holmes & Watson ☆ Ash & Isa   the new Holmes & Watson ☆ Ash & Isa EmptyHétf. Aug. 12, 2019 9:53 pm

Ash & Isa
New York állandóan pezseg. Akárhová megy az ember, legyen délután négy, vagy hajnali két óra, biztosan talál olyan programot, ami a kedvére való, jó szórakozás. A lehetőségek gyakorlatilag végtelenek. Bár különösebben nem kell bizonygatnom a barátnőm Ashley számára, hogy megéri New York-ban maradnia - mert magától is elég nyomós oka van rá -, mégis bizonyos mértékig kötelességemnek érzem, hogy újra meg újra megerősítsem a döntését.
A jó döntését, amit akkor is meghozott, amikor hagyta, hogy elrángassam magammal, valami a manhattaniek által alig ismert szomszédság két napos fesztiváljára, ami a környéken teleaggatott plakátok és molinók alapján nem pusztán finom ételekkel, de jó zenével is fog szolgálni számunkra. Az utca két oldalán felállított bódékról nem is beszélve, ahol hirtelenjében látok kézzel készült ékszerektől kezdve egészen különleges füstölőket is.
- Éhes vagy? - fordulok oda Ash-hez, felvont szemöldökkel. Bevallom őszintén, az ide vezető úton jómagam még egyáltalán nem voltam az, ellenben most, hogy már legalább öt perce akárhová fordulok, valamilyen ételt látok, kezdek megéhezni. - Vagy mivel szeretnél kezdeni? A koncertekig még van időnk. - Rápillantok a telefonomra, ami állandóan a kezem ügyében van, kivéve ha éppen edzésen vagyok, vagy a suliban egy-egy érdekesebb órán.
Bár amerikai vagyok és mindig is annak tekintettem magam, jól tudom, hogy a szüleim egy egészen más kultúrkörből származnak, még ha ennyi idősen nem is gyakorolják már annyira azokat a hagyományokat, amiket gyerekkorukban a szüleik és nagyszüleik ismertettek meg velük. Én már annyira más neveltetésben részesültem, hogy egészen új élmény egy-egy más nemzetiségek lakta szomszéd ünnepségén részt venni. De talán éppen a kultúrák keveredése miatt szeretem annyira New Yorkot. Európát az építészete miatt, az Egyesült Államokat pedig a diverzitása miatt. Persze egyiknél sem feledkezhetünk meg a csodaszép tájakról, de azoknak jelenleg nincs köze a fesztiválhoz.
- Ha megunjuk akár be is ugorhatunk később Jamey-ékhez. Ma van a házibulija - jegyzem meg mosolyogva, miközben néhány lépéssel közelebb sétálok az egyik bódéhoz, ahol millió színű álomfogó vár megvételre.

Isabel Marquina
Diákok
Play by :
Sofia Carson
Kor :
18
Foglalkozás :
gimnazista, szinkronúszó
Hozzászólások száma :
55

the new Holmes & Watson ☆ Ash & Isa Empty
Vissza az elejére Go down