One belongs to New York instantly. One belongs to
it as much in five minutes as in five years.
Belépés

a városba
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Társalgó
szavak sokasága
Új posztok

Dinner for two

Dögcédula - Kate & Kyle EmptyMinnea Mitchell
Today at 11:13 am

Kono Kalakaua

Dögcédula - Kate & Kyle EmptyKono Kalakaua
Today at 9:21 am

Activity Check (09.17-10.01.)

Dögcédula - Kate & Kyle EmptyRhydian Vaughan
Today at 9:15 am

Munkahelylista

Dögcédula - Kate & Kyle EmptyAurora Cabot
Today at 8:03 am

Foglalt vezetéknevek

Today at 7:59 am

Foglalt keresztnevek

Today at 7:59 am

Today at 7:58 am

Work through the night - Myna & Rea

Dögcédula - Kate & Kyle EmptyMarissa Grey
Today at 6:44 am

Aurora Cabot

Dögcédula - Kate & Kyle EmptyMillie Crawford
Yesterday at 11:50 pm
Lakosok
nyilvántartása
Csoport neve
Média 28 25
Diákok 37 30
Törvényszegõk 14 26
Bûnüldözés 10 14
Hivatal 5 7
Üzlet 14 17
Oktatás 7 5
Munkások 16 11
Egészségügy 13 14
Összesen 144 149
Ismerõs idegenek
New York utcáin
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 2 Bots

Aurora Cabot, Bailey E. West, Cassia Tierra Diaz, Jess H. Song, Kim Tae Oh, Kono Kalakaua, Minnea Mitchell, Saya Manoban, Seena de Felice, Sofia I. Basora, Valentina Delon, Veronica J. Rhodes, Wayne Winston

A legtöbb felhasználó (78 fő) Kedd Jún. 04, 2019 9:02 pm-kor volt itt.

Share

Dögcédula - Kate & Kyle

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
ÜzenetSzerző
TémanyitásTárgy: Dögcédula - Kate & Kyle   Dögcédula - Kate & Kyle EmptySzer. Aug. 07, 2019 2:03 pm

Kinek állhatott az útjában? Idejét sem tudom mikor emelte fel valakire is a hangját. Józan életű, alvilági köröktől magát távol tartó, balhémentes életet élt. Még kártyázni sem láttam soha, nem hogy szerencsejátéknak hódolni, ő amolyan "jófiú" volt mindig is. Egyszerűen nem tudom elhinni, hogy meggyilkolták. Amióta hazajött a frontról visszavonultan élt feleségével és ikerlányaival. Ápolta a régi bajtársakkal a kapcsolatot, de nem folyt bele semmiféle kétes ügybe. Nem gondolom, hogy félreismertem, ennyi éven át nem lehet rejtegetni valamit, ami ahhoz vezet, hogy valakit, szó szerint kivégezzenek.
Az ügyet nem ismerem, csak a lesújtó tényt, amit néhány ex-kollégámnak köszönhetek, akik néhanapján odabentről csöpögtetnek ezt-azt. Ők mesélték el a gyilkosság részletekbe ugyan nem menő, de körbeírt történéseit is.
Egyszerűen tehetetlennek érzem magam, hisz már nem vagyok a kötelék tagja, viszont nagyon szeretnék segíteni a gyilkos kézre kerítésében, ezért úgy döntöttem, hogy felveszem a kapcsolatot egy régi ismerőssel, Bishop hadnaggyal. Ha valaki, akkor ő egészen biztos, hogy meg tudja oldani az ügyet.

Előbb az órámra, majd rögtön utána a Dögcédula nevű hely bejárata fölötti cégér vörösen fel-felvillanó fényjátékára pillantok. 22:30 múlt pár perccel, remélem időben érkeztem arra a szórakozóhelynek csak nehezen nevezhető helyre, melyről régebben az a hír járta, hogy a hadnagy is sűrűn megfordult itt bedobni a héthez szükséges energia és leszarom-koktélokat.

Telefonszám és egyéb elérhetőség híján csak ez a lehetőségem van, bár már több mint fél éve nem vagyok a rendőrségen, azért úgy sejtem, hogy a beidegződött szokások nem változnak egykönnyen. Ha mindennap nem is, de bízom abban, hogy legalább ma össze tudunk itt futni. Belépve a helyre, szinte azonnal megcsap a cigarettafüst és az olcsó pia émelyítő párosának bűze. Nem vagyok finnyás, hisz én sem vetem meg ezeket a dolgokat, az álszenteskedés meg soha nem volt kenyerem.
- Jó estét, egy sört és egy rövidet kérnék! - biccentek a kopasz pultosnak, aki már tölti is a ház kedvenc röviditalát, majd mellé csúsztatja a környék egyik legjobb minőségű sörét.
- Kate Bishop-ot keresem, elő szokott még errefelé fordulni? - érdeklődök az egyetlen közelemben lévő fickótól, a söntés túloldalán álló kopasz tagtól, miközben helyet foglalok a bárpultnál.
- Még csak a neve sem ismerős uram... - jelenti ki szinte gondolkodás nélkül, ami egész biztos, hogy nem igaz, de nincs alkalmam újabb kérdést feltenni, mert egy orrkarikás, fültágítós, festett hajú, rendkívül marcona arc jelenik meg mellettem.
- Kate Bishop, hmm...? Jó lenne, ha rendezné azt, amivel tartozik nekem haver. - italtól bűzlő pofáját húsz centi közelségbe tolja és egy szempillantás alatt felhajtja a ház kedvenc stampóját, amit én kértem ki magamnak.
- Kérnék még egyet. - pillantok a csaposra, aki már ugrik is, hogy mielőbb tele legyen a stampedlis pohár és elejét vegyük ennek a nézeteltérésnek.
- Ha hozzáérsz, olyat teszek, ami neked fájni fog. - nem vagyok abban a passzban, hogy toleráljam az efféle punkok hülyeségeit, ha azon múlik betörök néhány orrot, úgyis régen volt már dolgom a törvénnyel.
- Azt hiszed kemény vagy haver, mert bejössz ide a turkálóból szerzett bőrdzsekidben, meg a tutira állított séródban és játszod a nagymenőt? Huh? - csak nem marad el, sőt még nekiáll púposkodni is, ami nagyon nincs ínyemre.

Kyle Mooney
Bûnüldözés
Play by :
Scott Eastwood
Kor :
38
Foglalkozás :
Testőr
Hozzászólások száma :
23

Dögcédula - Kate & Kyle Empty
Vissza az elejére Go down